Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jau visai netrukus 1A maršruto užsukimas iki Pašto st. turėtų pailgėti - autobusai važiuos viena stotele toliau, iki Rodūnios sodų stotelės. Naujas žiedas įrengtas jau esančioje aikštelėje. Viskas, ką reikėjo padaryti - įrengti peroną ir pastatyti stotelės ženklą. Apsisukimo vieta: http://maps.lt/map/?lang=lt#obj=5824...to,stops,zebra
    Naujas žiedas:







    Pašto st.

    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Įdomu, kada iki ten bus oficialiai pratęstas 1A?

      Comment


        Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
        Naktiniai Kaune yra ir du troleibusų maršrutai, jei ką. Plius dar vienas autobuso reisas apie vidurnaktį iš oro uosto, KIEKVIENĄ NAKTĮ.
        O prie naktinio VT galima priskirti ir 6 Žalgirio arenos autobusus. Įdomu, juose bilietai normalūs galioja?
        Kita vertus, į VNO paskutinis lėktuvas yra berods apie 1:00, o paskutinis 1 autobusas vos 22:34, tačiau lėktuvas gali vėluoti/autobusas gali išvykti ankščiau. Kaip tiems žmonėms atvykti pvz.: į Radisson BLU viešbutį? O gi brangiu taksi!

        Comment


          Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
          Įdomu, kada iki ten bus oficialiai pratęstas 1A?
          Matomai nuo gruodžio pirmos turėtų pratęsti. Matysim, dar iki to reik dagyvent

          Greičiausiai nuo A19 Sakalaičių stotelėj nusiims narkomanai, kas tikrai yra džiugu Salininkų gyventojams ir man pačiam
          Paskutinis taisė ssnaiperis; 2012.11.17, 22:32.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
            Kita vertus, į VNO paskutinis lėktuvas yra berods apie 1:00, o paskutinis 1 autobusas vos 22:34, tačiau lėktuvas gali vėluoti/autobusas gali išvykti ankščiau. Kaip tiems žmonėms atvykti pvz.: į Radisson BLU viešbutį? O gi brangiu taksi!

            VNO ir viešo transporto bajeris seniai aiškus. Jie tiesiog niekada niekaip nesutiks, kad oro uostas būtų pasiekiamas. Tai kertasi su oro uosto ir savivaldybės interesais.

            Comment


              Siekiant pagerinti susisiekimą Zuikių ir Voverių gatvių gyventojams nuo lapkričio 26 d. pradeda važiuoti 9 maršruto „Zuikių g. – Agrastų g.“ autobusai. Autobusai važiuos Zuikių, Juodšilių, Agrastų gatvėmis.
              Taip pat, atsižvelgiant į keleivių prašymus, nuo lapkričio 26 d. 1A maršruto „Stotis–Pašto st.–Kirtimai“ autobusai važiuos pratęsta trasa iki Rodūnios sodų. Įrengtos dvi papildomos stotelės – Rodūnios sodų ir Pašto.
              http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=502

              Comment


                Tvarkaraščiai dar neskelbiami. Deja...
                Hm, kažkaip keistoka su tuo 9 maršrutu. Važiuos Centroliner'is?

                Comment


                  Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                  Tvarkaraščiai dar neskelbiami. Deja...
                  Hm, kažkaip keistoka su tuo 9 maršrutu. Važiuos Centroliner'is?
                  Dagyvensim ir pamatysim, kaip ten bus... Bet šiaip tikrai "gera" vieta keistis pamainai Nebent reikės Agrastų stotelėje keistis pamaina
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Bus ko gero vienpamaininis vienas autobusas. Ko gero, Zuikių st. autikas apsisukinės atbulai, tad bus midibusas. Kažkaip ši fikcija keistokai atrodo...

                    Comment


                      Keistas maršrutas... Nebent moksleivių privežimui prie Panerių pagrindinės mokyklos bus naudingas. Į centrą važiuoti su dviem persėdimais bus ne ypač patogu, tad maršrutas vargu ar suvilios gyventojus, kurių dauguma turi automobilius. Maršrutas būtų idealus kaip privežantis prie traukinių linijos, bet, deja, traukiniuose miesto bilietai negalioja.
                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                      Comment


                        Įdomu, kaip ten seksis važiuoti žiemą, kadangi prieš pat žiedą yra labai status kalnas. Sprendžiant iš išraustų smėlio duobių aplink kelią ant to kalno, gyventojai patys žiemą kelią pasibarsto. Manau, kad ten važiuos koks Fiat Ducato arba daugiausiai - midibusas (Neoplan, MB Cito, Van Hool). Žiedas tai tikrai turėjo būti įrengtas - kitaip nepaleistų ten miesto maršruto.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Naujam 9 maršrutui visą maršrutą skirtos įveikti 10 minučių. Iš Agrastų gatvės 8:30 važiuoja į atstovą Stotyje. Antroj dienos pusėj Agrastų stotelėje atstova - 24 minutės.
                          Paskutinis taisė ssnaiperis; 2012.11.21, 11:42.
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            nu su ta atstova stoty tai tikrai įdomus sprendimas... ne per brangiai kainuoja toks autobuso klaidžiojimas po miestą? tikrai nemanau, kad važiuodamas nuo stoties jis surinks keleivių, tad praktiškai čia gaunasi nulinė rida..

                            Comment


                              Parašė kalabacharka Rodyti pranešimą
                              nu su ta atstova stoty tai tikrai įdomus sprendimas... ne per brangiai kainuoja toks autobuso klaidžiojimas po miestą? tikrai nemanau, kad važiuodamas nuo stoties jis surinks keleivių, tad praktiškai čia gaunasi nulinė rida..
                              Nebent potencialius keleivius surins nuo Naujininkų stotelės iki stotelės "Sodai". Aš tai bent jau atstovą autobusui skirčiau prie Salininkų "Maximos" Melioratorių stotelėje
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                Nebent potencialius keleivius surins nuo Naujininkų stotelės iki stotelės "Sodai". Aš tai bent jau atstovą autobusui skirčiau prie Salininkų "Maximos" Melioratorių stotelėje
                                Jeigu vairuotojas gyvena tarkim, Fabijoniškese, ta ką tu jam siūlytumei iš Salininkų trenktis į namus, tam, kad valandai pabutų namie? Kur logika?

                                Comment


                                  man niekad nera tekę šitam rajone būt, bet per google maps matosi, jog yra kelias iš Zuikių gatvės pro uzusienio ir umedziu gatves i zemuju paneriu stotele. nezinau koks ten kelias, ar jis tinkamas autobusui, bet pagal zemelapi, tai atrodo visai logiska butu daryt atstova zemuosiuose paneriuose... arba net pati maruta padaryt iki z.paneriu

                                  nors ne, paziurejau per palydovą, ten visisškas takas...
                                  Paskutinis taisė kalabacharka; 2012.11.21, 16:52. Priežastis: pataisymas

                                  Comment


                                    Parašė kalabacharka Rodyti pranešimą
                                    bet pagal zemelapi, tai atrodo visai logiska butu daryt atstova zemuosiuose paneriuose... arba net pati maruta padaryt iki z.paneriu
                                    Iš pirmo žvilgsnio maršrutas suplanuotas visai gerai: ryte skiriama 10-16 min. pereiti per tiltą iki A. Panerių autobusų stotelės ir persėsti į 8, 20 ar 51 autobusus. Analogiškai yra popiet - apie 8-10 min. prieš 9 maršruto reisus, į A. Panerius atvyksta vienas iš tų 3 minėtų maršrutų.
                                    Problema yra tame, kad iš šios A. Panerių pusės nėra tiesioginio automobilinio kelio į Ž. Panerius ir Galvės g., todėl reikia važiuoti ratais per Eišiškių pl. viaduką. Šiuo atveju atstumas gaunasi panašus tiek važiuojant nuo Agrastų st. iki Ž. Panerių, tiek iki stoties.
                                    P.S. čia gal ne visai susiję su patogumu keleiviams ar taupymu, tačiau vairuotojui tokie nuliniai reisai į naudą: grynas darbo laikas maršrute yra ganėtinai mažas, o va nulinės ridos jį gerokai pailgina.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Nu nežinau, bet man, rodos, kad vis dėlto logiškiau būtų vairuotojui gryną darbo laiką maršrute ilginti padarius dar porą reisų į Zuikių gatvę (dėl ko tas autobusas ten išvis nusibeldžia), o ne dirbtinai gaminti nulinę ridą, kuri vargu, ar duos realios naudos keleiviams ir tam pačiam VVT. Atstovą galima laisvai atlikti Agrastų g. Aikštė ten didžiulė, vietos yra, o vairuotojas papietauti namo, jei reikia, gali grįžti autobusais nuo Aukštųjų Panerių.

                                      Comment


                                        Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                                        Nu nežinau, bet man, rodos, kad vis dėlto logiškiau būtų vairuotojui gryną darbo laiką maršrute ilginti padarius dar porą reisų į Zuikių gatvę (dėl ko tas autobusas ten išvis nusibeldžia), o ne dirbtinai gaminti nulinę ridą, kuri vargu, ar duos realios naudos keleiviams ir tam pačiam VVT. Atstovą galima laisvai atlikti Agrastų g. Aikštė ten didžiulė, vietos yra, o vairuotojas papietauti namo, jei reikia, gali grįžti autobusais nuo Aukštųjų Panerių.

                                        Bent jau mano nuomonė yra tokia, kad sujungti turėtų su kažkuom.

                                        Comment


                                          Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                                          Nu nežinau, bet man, rodos, kad vis dėlto logiškiau būtų vairuotojui gryną darbo laiką maršrute ilginti padarius dar porą reisų į Zuikių gatvę (dėl ko tas autobusas ten išvis nusibeldžia), o ne dirbtinai gaminti nulinę ridą, kuri vargu, ar duos realios naudos keleiviams ir tam pačiam VVT. Atstovą galima laisvai atlikti Agrastų g. Aikštė ten didžiulė, vietos yra, o vairuotojas papietauti namo, jei reikia, gali grįžti autobusais nuo Aukštųjų Panerių.
                                          Kaip ir minėjo rvr, atstova stotyje padaryta būtent dėl vairuotojų patogumo.

                                          Nes važiuoti iš A. Panerių, tarkim, į Naująją Vilnia arba Baltupius yra akivaizdžiai per toli. Vien kelionei pirmyn-atgal sugaiši ne mažiau kaip 2,5h.
                                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X