Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Neperseniausiai kažkur komentavau, kad pas mus trūksta VT navigacijos realiuoju laiku. Rodos ir čia rusai mus aplenkė. Yandex žemėlapis atsinaujino ir dabar daug kur rusijoje galima matyti realiu laiku važiuojančias transporto priemones ir žymiai operatyviau susiplanuoti persėdimus ir pan. Mūsiškiai nieko panašaus neplanuoja?

    Comment


      Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
      Neperseniausiai kažkur komentavau, kad pas mus trūksta VT navigacijos realiuoju laiku. Rodos ir čia rusai mus aplenkė. Yandex žemėlapis atsinaujino ir dabar daug kur rusijoje galima matyti realiu laiku važiuojančias transporto priemones ir žymiai operatyviau susiplanuoti persėdimus ir pan. Mūsiškiai nieko panašaus neplanuoja?
      Trafi rodo jau kelis metus

      Comment


        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

        Trafi rodo jau kelis metus
        O stops.lt man rodos jau kokie 7-8 metai rodo (nežinau tik ar visus maršrutus)

        Comment


          Aš jau seniai pamiršau, ką reiškia laukti troleibuso be Trafi Dar eidamas link stotelės pasižiūriu, ar paspartinti žingsnį, ar galiu neskubėti. Velniškai patogu. Visgi kartais pasitaiko nepažymėtų transporto priemonių, greičiausiai su išjungtu siųstuvu.
          Lietuva visiems.

          Comment


            Na va. Pasirodo viskas yra, tik kažkaip mano ausų nepasiekė.

            Comment


              Parašė mantasm Rodyti pranešimą

              Trafi rodo jau kelis metus
              Tiksliau rodė prieš kelis metus o dabar nebeveikia (visos transporto priemonės stovi nejudėdamos). Stops.lt tą patį rodo, matyt iš to paties API traukia.

              Specialiai nuėjau pasižiurėti ar patvarkė, 3 minutes visi autobusai nė iš vietos (net perkrovus puslapį)

              Comment


                Telefone juda.

                Comment


                  Nu man tai stops.lt juda viskas. Atsinaujina kas kelias sekundes.

                  Comment


                    Parašė themanual Rodyti pranešimą

                    O stops.lt man rodos jau kokie 7-8 metai rodo (nežinau tik ar visus maršrutus)
                    Visi maršrutai turi būti rodomi, nebent juose negalioja Vilniaus miesto e-bilietas.

                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                    Tiksliau rodė prieš kelis metus o dabar nebeveikia (visos transporto priemonės stovi nejudėdamos). Stops.lt tą patį rodo, matyt iš to paties API traukia.

                    Specialiai nuėjau pasižiurėti ar patvarkė, 3 minutes visi autobusai nė iš vietos (net perkrovus puslapį)
                    Trafi web versijoje judėjimo animacijos nėra, ji dabar yra tik programėlėje.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      VVT delegacija apžiūrinėja modernius Belgiškus troleibusus su dinaminiu įkrovimu. Yra vilčių, kad iš tų 8 bus perkama ir tokių?
                      https://m.facebook.com/story.php?sto...18452995178720

                      Comment


                        Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
                        VVT delegacija apžiūrinėja modernius Belgiškus troleibusus su dinaminiu įkrovimu. Yra vilčių, kad iš tų 8 bus perkama ir tokių?
                        https://m.facebook.com/story.php?sto...18452995178720
                        Tiems 8 buvo skirta 2,7mln eurų, t.y. po 337 tūkst. už troleibusą. Toks trigubas kainuos žymiai daugiau.

                        Comment


                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                          Telefone juda.
                          Na aš tai per telefoną ir pastebėjau, pradžioje galvojau gal mano telefono naršyklė kažką daro netaip, bet ir per stacionarų tas pats.


                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                          Trafi web versijoje judėjimo animacijos nėra, ji dabar yra tik programėlėje.

                          O tas bus kadanors pataisytas, ar dabar vėl reikia spėlioti pagal švieslentes (kurios irgi dažnai rodo neaišku ką, bet tikrai ne likusį laiką)?

                          Comment


                            Naudokite programėlę, jeigu jums taip svarbi animacija. Pagal mano stebėjimus, švieslentės stotelėse gali blogai rodyti tik tada, kai dėl kamščių yra labai nestabilūs pravažiavimo tarp 2 stotelių laikai arba transporto priemonė labai ilgai nesiunčia savo buvimo vietos informacijos. Trafi prognozės dažniausiai nukrypsta būtent dėl nestabilių laikų, ypač kai kamštis eina į pabaigą ir transporto priemonės atkarpą įveikia keliskart greičiau nei prieš tai.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              Naudokite programėlę, jeigu jums taip svarbi animacija. Pagal mano stebėjimus, švieslentės stotelėse gali blogai rodyti tik tada, kai dėl kamščių yra labai nestabilūs pravažiavimo tarp 2 stotelių laikai arba transporto priemonė labai ilgai nesiunčia savo buvimo vietos informacijos. Trafi prognozės dažniausiai nukrypsta būtent dėl nestabilių laikų, ypač kai kamštis eina į pabaigą ir transporto priemonės atkarpą įveikia keliskart greičiau nei prieš tai.
                              O tai čia būdas butinai visus suvaryti į programėlę netaisant svetainės klaidų ar kaip? Kas čia per mada daryti appsus tam kas ir taip puikia webe vekia o poto sugadinti svetainę kad būtų visi priversti į appsus eiti?

                              Švieslentėse galima visko pamatyti. Ir kaip 2 minutės trunka 15 ir kaip likęs laikas didėja vietoj to kad mažėtų. Taip, aš ir spėjau kad čia kamščiai kalti.

                              Comment


                                Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                O tai čia būdas butinai visus suvaryti į programėlę netaisant svetainės klaidų ar kaip? Kas čia per mada daryti appsus tam kas ir taip puikia webe vekia o poto sugadinti svetainę kad būtų visi priversti į appsus eiti?

                                Švieslentėse galima visko pamatyti. Ir kaip 2 minutės trunka 15 ir kaip likęs laikas didėja vietoj to kad mažėtų. Taip, aš ir spėjau kad čia kamščiai kalti.
                                Patogumo reikalas kam kokiu formatu patogiau naudotis (pvz užmiesčio gyventojams, kaip man šiuo atveju). Man, asmeniškai, patogesnis mobiliosios programėlės variantas, negu kompiuterinis.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Norit pasakyt, kad Trafi, web svetainė, švieslentės naudoja ne tą patį API ir rodo ne tą pačią info? Būčiau labai nustebintas.

                                  Comment


                                    Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                    Norit pasakyt, kad Trafi, web svetainė, švieslentės naudoja ne tą patį API ir rodo ne tą pačią info? Būčiau labai nustebintas.
                                    Spėju, kad tas pats api gauti autobuso pozicijai, bet prognozuojamui atvykimo laikui gali būti naudojami ir skirtingi algoritmai. Gal ir api grąžina kokią nors prognozę, bet jei gali pasitelkti dar kamščių duomenis iš tarkim google api, tai įmanoma sukurti dar tikslesnę prognozę.

                                    Comment


                                      Planuojama, jog per 2020 m. sostinės autobusų parkas pasipildys dar 120 naujų autobusų ir 8 troleibusais. Įgyvendinus šį ambicingą viešojo transporto atnaujinimo etapą, parke neliks senesnių nei 7 metų autobusų, o Vilnius taps kone jauniausią autobusų parką turinčia ES sostine.
                                      Kad kelionė viešuoju transportu užtruktų trumpiau, sostinėje atsiranda vis daugiau A juostų. Jų tinklas Vilniuje šiuo metu sudaro 36 km, o per artimiausius metus planuojama ir toliau plėsti viešojo transporto juostų tinklą, taip pat A juostas atskirti nuo automobilių srauto, kas mieste daroma jau šiuo metu, pavyzdžiui, Ukmergės gatvėje.
                                      https://www.vz.lt/paslaugos/2019/11/...au-ir-patogiau
                                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                      [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                      Comment


                                        Čia dar niekas neaišku, 50 MAN dujinių turi būti pristatyti per 3metus, tai iki 2022m laiko dar yra

                                        70hybridų dar visai niekas neaišku, didelės sekmės atveju būtų 2021 pradžioje( kuo labai abejoju)

                                        CVPP portale paskelbtas naujas konkursas maršrutam, čia dabartiniam VVT pratęsti ar naujam vežėjui,kas žino?

                                        Comment


                                          Kokiam dar naujam vežėjui? Nafig autobusų tiek perka VVT, jei maršrutus sugalvojo atiduoti privatininkams? Rašoma apie privežamuosius maršrutus ir 22 vidutinės talpos autobusus. VVT tiek autobusų neturi. Isuzu tik 10 vnt. Kiti neatitinka kriterijaus.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X