Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sėkmės nusigauti iki Žvėryno po 20-21 val. Nejau negalima buvo 4G įvesti sustojimą visose tarpinėse stotelėse nuo Lvovo st. iki T. Narbuto st., o Kęstučio g. paleisti arba laikiną autobusų maršrutą, arba vakarinius troleibusų reisus aptarnauti autobusais? Tam pačiam Kaune tikrai vietoje troleibusų važiuotų autobusai.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      11 maršruto autobusas jums į pagalbą iki pat 22:38 iš Reformatų sustojimo.

      Comment


        11 tinka ne visam Žvėrynui ir vakare kursuoja kas valandą.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė aRa Rodyti pranešimą







          Vienos iš naujųjų Scania vairuotojo paklausus dėl kondicionierių (ne)veikimo, jis pasakė, kad "autobusų gamintojai šią problemą žino ir bando ją spręsti". Kokia tai problema – valdymo ar "žmogiškoji", galima tik spėlioti. Ir tikėtis, kad ji bus išspręsta dar vasarai neįsibėgėjus...
          Šiandien važiavau 55, kondicionierius veikė ir buvo vėsu. Problema turbūt labai paprasta - taupo kurą ir freona Seniau tiesiog langus atidarydavo ir šilta orą pusdavo

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            11 tinka ne visam Žvėrynui ir vakare kursuoja kas valandą.
            Ir kuriam jau Žvėrynui jis netinka? Ten tarp jo ir troleibuso linijos turbūt mažiau nei 200 m. O vakara berods važiuoja kas 30 min. Ar tikrai jau ten tokie srautai, kad reikia dažno transporto.

            Comment


              Parašė lietus Rodyti pranešimą

              Ir kuriam jau Žvėrynui jis netinka? Ten tarp jo ir troleibuso linijos turbūt mažiau nei 200 m. O vakara berods važiuoja kas 30 min. Ar tikrai jau ten tokie srautai, kad reikia dažno transporto.
              Nepamirškim, kad Žvėrynas neapsiriboja ties Vytauto gatve. Yra ir kitos gatvės, kurios eina į gilumą link Vingio parko tilto, todėl daugumai ir netinka 11-as. Plius skirtingose vietose stotelės tiek Vytauto, tiek Kęstučio gatvėse
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė lietus Rodyti pranešimą

                Ir kuriam jau Žvėrynui jis netinka? Ten tarp jo ir troleibuso linijos turbūt mažiau nei 200 m. O vakara berods važiuoja kas 30 min. Ar tikrai jau ten tokie srautai, kad reikia dažno transporto.
                Šiaip tai savaitgalio vakarais 11 kursuoja kartą per valandą. Tuo tarpu, 1 kursuoja 2-3 kartus per valandą, 3 kursuoja 1-2 kartus per valandą, 7 netgi kas dešimt minučių. Intervalų skirtumas yra akivaizdus

                Comment


                  Parašė auris88 Rodyti pranešimą

                  Šiandien važiavau 55, kondicionierius veikė ir buvo vėsu. Problema turbūt labai paprasta - taupo kurą ir freona Seniau tiesiog langus atidarydavo ir šilta orą pusdavo
                  šiandien važiavau bent 5 skirtingomis Scanijomis - tokioj komfortiškoj temperatūroj per karščius dar nesu gyvenime važiavęs su VT. kondiškės daug geriau veikia negu naujuose Solariuose.

                  Comment


                    Man įdomu, kokios firmos kondicionieriai sudėtos pas Scania, Solaris ir Isuzu? Pas kiekvieną skirtingai, o gal - vienodas gamintojas?
                    Realiai, kiek man teko važiuoti su Scania ir Solaris, abiem atvejais buvo per šalta važiuot (gal tik man taip pasirodė).
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      Man įdomu, kokios firmos kondicionieriai sudėtos pas Scania, Solaris ir Isuzu? Pas kiekvieną skirtingai, o gal - vienodas gamintojas?
                      Realiai, kiek man teko važiuoti su Scania ir Solaris, abiem atvejais buvo per šalta važiuot (gal tik man taip pasirodė).
                      https://www.konvekta.de/busklima/produkte.html
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Naujus miesto autobusus valys profesionali valymo firma

                        Vilniaus miesto gatvėmis nuo 2017 m. rudens pradėjo važinėti nauji viešojo transporto autobusai. Vežėjo paslaugų konkursą laimėjusi įmonė „B-Bus” mieste turi net 112 naujų autobusų. Kasdien juos prižiūri ilgametę patirtį turinti valymo paslaugų rinkos lyderė įmonė „Mano aplinka”...
                        Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/naujien...-valymo-firma/ .
                        Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          Man įdomu, kokios firmos kondicionieriai sudėtos pas Scania, Solaris ir Isuzu? Pas kiekvieną skirtingai, o gal - vienodas gamintojas?
                          Realiai, kiek man teko važiuoti su Scania ir Solaris, abiem atvejais buvo per šalta važiuot (gal tik man taip pasirodė).
                          O šiandien senuke 1G veikė tik radiatoriai Nice.

                          Comment


                            Parašė lukass Rodyti pranešimą
                            Naujus miesto autobusus valys profesionali valymo firma



                            Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/naujien...-valymo-firma/ .
                            Naujus autobusus valys ir prižiūrėt švarą suprantama bet įdomu ką jie padarytų su panaudotais autobusais kur nežinia ką reiktų naudot juos išvalyti

                            Comment


                              Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

                              Naujus autobusus valys ir prižiūrėt švarą suprantama bet įdomu ką jie padarytų su panaudotais autobusais kur nežinia ką reiktų naudot juos išvalyti
                              tai kad ir naujų autobusų privatininko švaros būklė švelniai tariant nekokia, čia irgi teks pasistengt..

                              Comment


                                Jau prasideda "kas būtų jeigu būtų". Kiek naudotų autobusų, dirbančių Vilniaus mieste, matėt pas Transrevį?
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Įdomu, tiesiog sabotažas kažkoks vykdomas ar ir čia priimta neįgalių valytojų (pvz. VVT valo Corpus A, kuriame masiškai įdarbinami neįgalūs valytojai ir tuo paaiškinama tokia ''švara'')? Kartais tiesiog norisi nufotografuoti kokios švaros Scanios važinėja: lubos aptepliotos tepalu, ant grindų pilna smėlio ir žemių, kai kur kažkuo užpurkštos taisyklės. Ir tai ne viename autobuse, tai beveik kiekvienoje Scanioje.

                                  Beje, naujuose Solariuose jau veikia ekranai, tiesa, kryptis dar rodoma 59 Žvėrynas-Grigiškės vietoj 59 Grigiškės. Šoninė švieslentė esanti priešais vidurines duris pakaitomis rodo Kita stotelė arba Galinė stotelė, daugiau nieko.

                                  Comment


                                    O tai kur problema? Kaip skaitom iš kairės, taip ir važiuoja, iš Žvėryno į Grigiškes. Gal nereikia subinėj rakščių ieškot?

                                    Comment


                                      Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                      O tai kur problema? Kaip skaitom iš kairės, taip ir važiuoja, iš Žvėryno į Grigiškes. Gal nereikia subinėj rakščių ieškot?
                                      Bereikalinga info. Kai šiais laikais tokie informacijos srautai, reikia kaip įmanoma viską konkretizuot. Čia taip pat, kaip kažkuris vartotojas sakė, kad turėtų rašyt švieslentėje ne Žirmūnai, o "į Žirmūnus", kaip Kaune.

                                      Comment


                                        Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                        O tai kur problema? Kaip skaitom iš kairės, taip ir važiuoja, iš Žvėryno į Grigiškes. Gal nereikia subinėj rakščių ieškot?
                                        O tai jūs ekraną matėt ar irgi tik pakarksėt? Ekrane rodomos stotelės, skaitant nuo apačios: buvusi stotelė, kita stotelė (arba esama), dar tolesnė stotelė ir paskutinė stotelė. Įdomiai čia gaunasi paskutinė stotelė su dvigubu pavadinimu.

                                        Comment


                                          Man tai labai įstrigo faktas, kad stotelių eiliškumas ekranuose yra iš apačios į viršų, nors lietuviai juk ne kokie arabai, pasiėmę popieriaus lapą gi nepradedame jo iš apačios skaityt.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X