Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    jūs labiau pastebėkit, ką tas ponas šneka - nuolatos pila į vienus vartus. labai konstruktyvių ir konkrečių pasiūlymų sunku išgirsti, o loja kaip brisius.

    Comment


      Vakar 17 maršruto troleibuse pasijutau kaip maršrutiniam taksi prieš kokius 15 metų. Salone groja rusiškas popsas, net stotelių pranešėjos nesigirdėjo

      Comment


        Parašė oranger Rodyti pranešimą
        Vakar 17 maršruto troleibuse pasijutau kaip maršrutiniam taksi prieš kokius 15 metų. Salone groja rusiškas popsas, net stotelių pranešėjos nesigirdėjo
        O gal 100 % esate nepatenkintas tik todėl, kad grojo būtent rusiškas popsas? Vaikigaliams galima klausytis muzikos, o vairuotojams ne? Jei norite atsiriboti nuo pasaulio - tam yra ausinukai.

        Comment


          Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
          O gal 100 % esate nepatenkintas tik todėl, kad grojo būtent rusiškas popsas? Vaikigaliams galima klausytis muzikos, o vairuotojams ne? Jei norite atsiriboti nuo pasaulio - tam yra ausinukai.
          Iš vis VT vairuotojams garsiai (taip, kad ji girdėtųsi salone) muzikos klausytis negalima, o keleivis turi teisę paprašyti ją išjungti. Juo labiau, jei tai rusiškas popsas. Ir atsiriboti nuo pasaulio čia niekam nereikia, čia ne išeitis, transporte turi būti laikomasi tvarkos..

          Comment


            Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
            O gal 100 % esate nepatenkintas tik todėl, kad grojo būtent rusiškas popsas? Vaikigaliams galima klausytis muzikos, o vairuotojams ne? Jei norite atsiriboti nuo pasaulio - tam yra ausinukai.
            Aš nekenčiu bet kokio popso, bet ypatingai idiotiškas rusiškas popsas mane tiesiog varo iš proto.
            Esmė ne tame. Viešajame transporte iš viso ne vieta muzikai, nes tai būtent "viešasis transportas". Kas dėl vairuotojų, tai tegu klauso namie savo bukaprotiškos muzikos, jo menkas "pasaulis" negali būti brukamas kitiems piliečiams.

            Comment


              Parašė oranger Rodyti pranešimą
              Aš nekenčiu bet kokio popso, bet ypatingai idiotiškas rusiškas popsas mane tiesiog varo iš proto.
              Esmė ne tame. Viešajame transporte iš viso ne vieta muzikai, nes tai būtent "viešasis transportas". Kas dėl vairuotojų, tai tegu klauso namie savo bukaprotiškos muzikos, jo menkas "pasaulis" negali būti brukamas kitiems piliečiams.
              Kad Jus kažko nekenčiate tai čia tik Jūsų asmeninis reikalas ir visiems nusišvilpt. Jus nekenčiate popso, kai kas nekenčia Jūsų mėgstamos muzikos. Jums nusišvilpt ir ant Jūsų nusišvilpt.
              Viešajame transporte turi būti tvarka, tačiau jau jei prakalbom apie ramybę, tai reikia būti tyliam visur - gatvėse nekalbėti garsiai (piliečiams neturi būti brukamas Jūsų niekam nereikalingas pokalbis), namuose nesiklausyti Jums patinkančios muzikos ir t.t.
              Kaip jau kažkas minėjo, galima prieiti ir ramiai, be paniekos ir įžeidinėjimų pasakyti vairuotojui, kad sumažintų garsą - už tai nemušama. Na o jei Jus tylėjot ir nieko nesakėte - reiškia Jums viskas tiko, todėl ir nereikia čia kelti problemos.
              Paskutinis taisė grustnyj; 2013.03.14, 14:41.

              Comment


                Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                Kad Jus kažko nekenčiate tai čia tik Jūsų asmeninis reikalas ir visiems nusišvilpt. Jus nekenčiate popso, kai kas nekenčia Jūsų mėgstamos muzikos. Jums nusišvilpt ir ant Jūsų nusišvilpt.
                Viešajame transporte turi būti tvarka, tačiau jau jei prakalbom apie ramybę, tai reikia būti tyliam visur - gatvėse nekalbėti garsiai (piliečiams neturi būti brukamas Jūsų niekam nereikalingas pokalbis), namuose nesiklausyti Jums patinkančios muzikos ir t.t.
                Kaip jau kažkas minėjo, galima prieiti ir ramiai, be paniekos ir įžeidinėjimų pasakyti vairuotojui, gal sumažintų garsą - už tai nemušama. Na o jei Jus tylėjot ir nieko nesakėte - reiškia Jums viskas tiko, todėl ir nereikia čia kelti problemos.
                Palauk, juk ne aš sugalvojau vežioti žmones po miestą savo nuosavu troleibusu ir kankinti juos "Pink Floyd" ar Filipo Glaso kūriniais, ane?
                Aš kalbu ne apie savo asmeninį nuotykį tame troleibuse, tikrai neeičiau ir neprašyčiau išjungti. Kalba eina apie bendrą tvarką. Šis atvejis tik parodo kaikurių vairuotojų išsilavinimo ir susivokimo lygį.

                Comment


                  Atsakymas iš atsakingų asmenų už VT reformą
                  Laba diena
                  Dėkoju už pateiktus siūlymus. Įgyvendinant viešojo transporto optimizavimo planą
                  Jūsų siūlymai bus išnagrinėti. Pertvarkomų ir naujai įvedamų maršrutų tinklas iki
                  šio mėnesio pabaigos bus pateiktas visuomenei. Šiuo metu jis yra tikslinamas.
                  Geros dienos.
                  Man tai jokio skirtumo kokia muzika bus leidžiama viešajame transporte. Man žymiau daug linksmiau važiuoti, kai keleivių salone groja kokia nors linksma muzika. O jeigu kam kas nepatinka tai gali prieiti ir gražiai vairuotojo paprašyti, kad sumažintų leidžiamos muzikos garsą.
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą


                    Man tai jokio skirtumo kokia muzika bus leidžiama viešajame transporte. Man žymiau daug linksmiau važiuoti, kai keleivių salone groja kokia nors linksma muzika. O jeigu kam kas nepatinka tai gali prieiti ir gražiai vairuotojo paprašyti, kad sumažintų leidžiamos muzikos garsą.
                    Pilnai pritariu. Jei nepatinka muzika, tegul sedasi ten, kur jos nesigirdi. T.y. gale. Jie juk irgi zmones

                    Comment


                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                      Palauk, juk ne aš sugalvojau vežioti žmones po miestą savo nuosavu troleibusu ir kankinti juos "Pink Floyd" ar Filipo Glaso kūriniais, ane?
                      Aš kalbu ne apie savo asmeninį nuotykį tame troleibuse, tikrai neeičiau ir neprašyčiau išjungti. Kalba eina apie bendrą tvarką.
                      Bendra tvarka susidėda iš mažų atsitiktinių problemų. Jus tylėjote, kiti tylėjo - muzika kaip grojo, taip ir groja. Tai kame problemos? Jei visiems tinka taip kaip yra? Juk kai piliečiai nepatenkinti Seimu, jie rėkauja. O čia kodėl tylima? Man muzika išvis niekada niekur netrukdo, nes esu melomanas, todėl tokioje situacijoje aš tikrai nieko vairuotojui nesakyčiau.
                      Tačiau jeigu koks nors keleivis prieitų prie vairuotojo ir pasakytų - aš suprasčiau ir nieko nesakyčiau. Taip pat nieko nesakytų ir vairuotojas. Bet žinant, kad keleiviai elgiasi su vairuotojais kaip su žemiausios klasės atstovais ir priekaištą pradeda "Ej tu, ***, girdi **?", todėl suprantama, kad iš vairuotojo sulauksite tokio pat atsakymo.

                      Comment


                        Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                        Pilnai pritariu. Jei nepatinka muzika, tegul sedasi ten, kur jos nesigirdi. T.y. gale. Jie juk irgi zmones
                        Muzika grojo per garsiakalbius. Tai viena.
                        Jokia muzika neturi groti salone. Tai antra.
                        Taip, vairuotojai irgi žmonės. Bet ar mes girdime garsiai grojantį popsą bankuose, poliklinikose, savo darbovietėse? Taigi, vairuotojai irgi turi būti atsakingi už bendrą pagarbią atmosferą.

                        Comment


                          Nelabai tikiu, jog muzika grojo per garsiakalbius...

                          Comment


                            Parašė oranger Rodyti pranešimą
                            Muzika grojo per garsiakalbius. Tai viena.
                            Jokia muzika neturi groti salone. Tai antra.
                            Taip, vairuotojai irgi žmonės. Bet ar mes girdime garsiai grojantį popsą bankuose, poliklinikose, savo darbovietėse? Taigi, vairuotojai irgi turi būti atsakingi už bendrą pagarbią atmosferą.
                            Jeigu jau taip būtų viskas draudžiama, tai niekas nebandytų prieš keletą metų leisti salonuose klasikinę muziką. Tiesiog klasikinė muzika nepasiteisino. Leistų populiarią muziką - iškart viskas būtų kitaip. O jau kuria kalba - skirtumo jokio, nors ir graikiškai, tačiau Jums svarbiausia, kad tik ne rusiška (čia jau Jūsų problemos, ne visuomėnės).

                            Comment


                              Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                              Nelabai tikiu, jog muzika grojo per garsiakalbius...
                              Tas ir nustebino, kitaip nerašyčiau apie tai.

                              Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                              Jeigu jau taip būtų viskas draudžiama, tai niekas nebandytų prieš keletą metų leisti salonuose klasikinę muziką. Tiesiog klasikinė muzika nepasiteisino. Leistų populiarią muziką - iškart viskas būtų kitaip. O jau kuria kalba - skirtumo jokio, nors ir graikiškai, tačiau Jums svarbiausia, kad tik ne rusiška (čia jau Jūsų problemos, ne visuomėnės).
                              Jei salone tyliai grotų kokybiška muzika įvairiomis kalbomis - manau niekas gal ir neprieštarautų. Bet kai pusvalandį per garsiakalbį šlykščiai rėkia "paliubil devčionku, krutoj malčiška"... Jei sostinės vairuotojas viešajame transporte paleidžia keleiviams tokią "muziką" - tai tikrai ne mano, tai visuomenės problema.

                              Comment


                                Keista girdeti is kaikuriu forumo" viesojo transporto reformatoriu", kad "popsas" per garsiakalbius ar is vairuotojo kabinos yra gerai. Jus vaziavot kokioje vakaru salyje kokiu nors VT? O del kokybiskos muzikos as buciau ne pries, bet turbut greiciau metro Vilniuj atsiras, nei troleibuse Pink Floyd uzgros )))

                                Comment


                                  Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                  Jeigu jau taip būtų viskas draudžiama, tai niekas nebandytų prieš keletą metų leisti salonuose klasikinę muziką. Tiesiog klasikinė muzika nepasiteisino. Leistų populiarią muziką - iškart viskas būtų kitaip. O jau kuria kalba - skirtumo jokio, nors ir graikiškai, tačiau Jums svarbiausia, kad tik ne rusiška (čia jau Jūsų problemos, ne visuomėnės).
                                  Skirtumą reikia jausti tarp vykdomo projekto ir jo metu grojamos klasikinės muzikos ir tarp tiesiog pagal vairuotojo pageidavimus grojamo popso

                                  Comment


                                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                    Jei salone tyliai grotų kokybiška muzika įvairiomis kalbomis - manau niekas gal ir neprieštarautų. Bet kai pusvalandį per garsiakalbį šlykščiai rėkia "paliubil devčionku, krutoj malčiška"... Jei sostinės vairuotojas viešajame transporte paleidžia keleiviams tokią "muziką" - tai tikrai ne mano, tai visuomenės problema.
                                    Vairuotojo jokių būdu neteisinu- žinoma, jis pažeidė darbo taisykles, leisdamas muziką per visą saloną. Teoriškai ir skundą į parką galima parašyti, bet jei keleivis normalus, iš karto skųstis nepultų, tiesiog paprašytų vairuotojo išjungti muziką. O jei jau vairuotojas į prašymą nereaguoja- tuomet kitas reikalas.

                                    Bet nepritariu tamstos teiginiams apie visuomenės problemas ar neišprusimą. Tai vienetinis atvejis. Pačiam nė karto neteko susidurti, kad miesto autobuse ar troleibuse grotų muzika per visą saloną.

                                    Ir nereikia iš karto akcentuoti rusiškos muzikos. Jei tu jos nemėgsti, tai dar nereiškia, kad tai yra visiškas š... Tarkim, aš klausau "Russkoe Radio", tai ką, tai reiškia, kad aš beprotis? Kas nepatinka tau, nebūtinai nepatinka ir visiems kitiems. O kas patinka tau, nebūtinai turi patikti ir kitiems. Kitam gal nepatinka Metallica, trečias nekenčia Mocarto ar Kaas. Kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Nemanau, kad vien iš mėgstamos muzikos žanro galima spręsti, kokia žmogus yra asmenybė. Tai kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas.

                                    Bet savo nuomonės naglai brukti kitiems neleistina. Dėl šios priežasties, mano nuomone, nei troleibuse, nei bet kurioje kitoje viešojoje vietoje muzika garsiai neturėtų būti leidžiama. Nesvarbu, ar tai Bacho arija, ar Pink Floyd. Viešosiose vietose turi būti išlaikoma tam tikra rimtis. Niekada nereikia pamršti, kad esi ne vienas.
                                    Žinoma, su tam tikromis išimtimis, kaip antai prekybos centras ar kavinė.
                                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                    Comment


                                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                      Keista girdeti is kaikuriu forumo" viesojo transporto reformatoriu", kad "popsas" per garsiakalbius ar is vairuotojo kabinos yra gerai.
                                      Niekada gyvenime nesu matęs tokios naglos situacijos, kaip muzikos leidimas per TP garsiakalbius, todėl manęs neįtikinsite, kad taip buvo. Aš galiu teigti, kad mačiau ateivį, bet be įrodymų tai šnypštas. Reikėjo nufilmuoti su garsu šį incidentą ir viskas būtų aiškiai. Šiuo metu šis incidentas iš piršto laužtas. Yra tokių žmonių, kuriems net ir tyliai leidžiama muzika atrodys garsiai grojanti, todėl be decibelų išmatavimo nieko čia nenuspręsi. Ir net nereikia čia būti "reformatoriumi". Visur reikia įrodymų, kad visuomenė būtų tavo pusėje.


                                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                      Skirtumą reikia jausti tarp vykdomo projekto ir jo metu grojamos klasikinės muzikos ir tarp tiesiog pagal vairuotojo pageidavimus grojamo popso
                                      Nematau jokio skirtumo - muzika ir Afrikoje muzika.

                                      Comment


                                        Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                        Niekada gyvenime nesu matęs tokios naglos situacijos, kaip muzikos leidimas per TP garsiakalbius, todėl manęs neįtikinsite, kad taip buvo. Aš galiu teigti, kad mačiau ateivį, bet be įrodymų tai šnypštas. Reikėjo nufilmuoti su garsu šį incidentą ir viskas būtų aiškiai. Šiuo metu šis incidentas iš piršto laužtas. Yra tokių žmonių, kuriems net ir tyliai leidžiama muzika atrodys garsiai grojanti, todėl be decibelų išmatavimo nieko čia nenuspręsi. Ir net nereikia čia būti "reformatoriumi". Visur reikia įrodymų, kad visuomenė būtų tavo pusėje.
                                        Čia kažkoks teismas, kuriame stengiamės nubausti vairuotoją, kad reikia akivaizdžių įrodymų?

                                        O toks atvejis pilnai tikėtinas, nes pačiam tokioje situacijoje teko pabuvoti du kartus. Vieną kartą vairuotojas ganėtinai greitai (po poros stotelių) muziką keleiviu salone išjungė, nes tikriausiai suprato, kad netyčia "transliuoja" ne ten kur derėtų. Kitu atveju muzika grojo visos kelionės metu. Abu šie atvejai buvo arba naktiniuose maršrutuose, arba labai anksti ryte, bet ne dienos "piko" metu.

                                        Comment


                                          Na, dėl rusiško popso gal aš ir perspaudžiu, atsiprašau, jei kažkam tai vertybė...
                                          Bet iš principo tai nieko nekeičia, visi kaip matau pritaria, kad bet kokia muzika negerai, nes tai visada tampa skonio ir ginčo objektas.

                                          Atvejis tikrai buvo. Vakar apie 15 val. 17 maršruto troleibuse.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X