Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kamsciai vakar buvo ne tik nedidesni, jie buvo mazesni.

    Comment


      Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
      Kamsciai vakar buvo ne tik nedidesni, jie buvo mazesni.
      Nes juose buvo mažiau autobusų, o keleivių autobusus iškeitusių į automobilius turbūt irgi nebuvo daug, kas gali ir taip nevažinėja autobusais.
      Flickr

      Comment


        Yra kazkiek zmoniu, gyvenanciu netoli darbo vietos, kurie arba dalinasi automobiliu su seimos nariu arba jo is vis neturi. Jeigu streikas tesis toliau ir didins apimtis, didele ju dalis isigys automobilius, taip kamscius padididant gerokai.

        Bet siaip, induced demand veikia kada gerinama jau sukurta infrastruktura - padidinus ir taip gera kelia Vilnius-Kaunas iki 6 juostu, dauguma zmoniu, kurie renkasi vaziuoti traukiniais persestu i automobilius, taciau kai infrastrukturos nera absoliuti dauguma ir taip naudojasi patogiausiu budu, siuo metu VT labiau galetu buti naudojama kaip kankinimo priemone nei adekvatus susisiekimo budas, tad trumpuoju momentu streikas neturetu gerokai didinti kamsciu

        Comment


          Parašė TIME Rodyti pranešimą
          Bet siaip, induced demand veikia kada gerinama jau sukurta infrastruktura - padidinus ir taip gera kelia Vilnius-Kaunas iki 6 juostu, dauguma zmoniu, kurie renkasi vaziuoti traukiniais persestu i automobilius
          Čia kažkur sarkazmas paslėptas ar kaip?

          Comment


            Pagal šiandieninį madeinvilnius straipsnį

            https://madeinvilnius.lt/transportas...bdyti-streika/

            bendrovės vadovybė net nebando kalbėtis su profsąjunga. Vietoj to piktinasi, kad neužtikrinama 50% paslaugų. Aš nesuprantu kodėl vairuotojai išvis eina į darbą, kai administracija kalbėtis net nenori. Greičiausias būdas išspręsti problemas būtų visiškas VT sustabdymas. Algos streikuojančiams vairuotojams vistiek nemoka, tai nesuprantu kam tas 50% išleidimas. Šioje situacijoje permainų galima sulaukti tik visiškai sustabdant VT eismą. Ir čia jau nesvarbu, ar leidžiama streikuoti ar ne, autobusai ir troleibusai teisiog stovės vietoje. Bet džiugu kad streikas neterminuotas.

            O šiaip labai sveikinu vairuotojus ir profsąjungą, pagaliau prasidėjo permainos.

            Comment


              O aš, atvirkščiai, nesuprantu, kodėl iš viso administracija kalbasi su kažkokias žmonėmis nenorinčiais dirbti. Vadovybei nuo to alga nei padidės ir nei sumažės. Ji pastatyta ne paslaugoms užtikrinti, o kaip tik kovoti su klasiniu priešu - proletariatu. [/sarkazmas]

              Šiaip tai įdomų, jeigu teismas pripažintų steriką neteisėtu. Iškviestų OMON, susodintų organizatorius pagal BK, atleistų visus streikavusius darbuotojus?

              P.S. teoriškai algas vairuotojams mokame mes, vilniečiai. Aš už tai, kai skirti jų algoms didesnę dalį.
              Paskutinis taisė Sula; 2022.12.06, 14:33.

              Comment


                Na, bet reikalavimas indeksuoti atlyginimus tai tikrai yra iš kosmoso srities. Man tada irgi prašyčiau indeksuoti atlyginimą. Bet indeksuoti tik kai auga, kai krenta - nemažint

                Comment


                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                  Na, bet reikalavimas indeksuoti atlyginimus tai tikrai yra iš kosmoso srities. Man tada irgi prašyčiau indeksuoti atlyginimą. Bet indeksuoti tik kai auga, kai krenta - nemažint
                  Ar ne darbo kodekse yra numatytas indeksavimas? Beto indeksavimas nereiškia tik didėjimo.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                    Ar ne darbo kodekse yra numatytas indeksavimas? Beto indeksavimas nereiškia tik didėjimo.
                    Hmm, suprantu, kad tu teisus, yra. Šiame straipsnyje rašo, kad jau 5 metai galioja indeksavimas

                    https://www.lrt.lt/naujienos/verslas...lnias-kryziaus

                    Comment


                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                      Na, bet reikalavimas indeksuoti atlyginimus tai tikrai yra iš kosmoso srities. Man tada irgi prašyčiau indeksuoti atlyginimą. Bet indeksuoti tik kai auga, kai krenta - nemažint
                      O gal geriau noretumet, kad kiekviena menesi nezinotumete kiek gausit algos, nes ji priklauso nuo direktoriaus uzgaidu ir parasiuko, kuris yra nepajudinamas, nes yra labai aukstai simasines mafijos hierarchijoje ir turi gera stoga?

                      Comment


                        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                        Na, bet reikalavimas indeksuoti atlyginimus tai tikrai yra iš kosmoso srities. Man tada irgi prašyčiau indeksuoti atlyginimą. Bet indeksuoti tik kai auga, kai krenta - nemažint
                        Visiškai teisingai. Gerai vienas verslinininkas buvo pasakęs, kodėl nemoka algų darbuotojams - "iš ko mokėti, jeigu neuždirbu pelno". Arba vienos didelės kadaise bendrovės valdyba nusprendė - visus pervesti ant minimumo kol nebus pelno (deja, tai prieštaravo įstatymams net prieš 20 metų).

                        P.S. galima sutikti, kad kai kurie darbininkų reikalavimai pertekliniai.

                        Comment


                          Forumo skiltis apie Vilniaus viesaji transporta. Apie steikus atlyginimus kalbame kitame puslapyje

                          Comment


                            Atlyginimu vidurkis 1200 i rankas. Jus manote tai normali alga uz 200 valandu per menesi?

                            Comment


                              Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą
                              Forumo skiltis apie Vilniaus viesaji transporta. Apie steikus atlyginimus kalbame kitame puslapyje
                              Jei dar nesukurta tema apie VVT vairuotojų streiką, tai laikas ją sukurti - nes per streiko aktualijas nebus galima surasti kitokios informacijos..

                              Comment


                                Parašė karolis1993 Rodyti pranešimą
                                Atlyginimu vidurkis 1200 i rankas. Jus manote tai normali alga uz 200 valandu per menesi?
                                200 valandų yra standartinis mėnuo pamaininiam su 15-16 dienų, arba 21-22 nuo pirmadienio iki penktadienio?

                                Comment


                                  Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                                  200 valandų yra standartinis mėnuo pamaininiam su 15-16 dienų, arba 21-22 nuo pirmadienio iki penktadienio?
                                  Su valanda viršvalandžių kiekvieną dieną?

                                  Comment


                                    Man irgi jau atrodo reiketu baigti zaisti ir pagaliau pakelti VVT vadovo alga nuo 8K, kiek yra dabar iki 500K/men ir atleisti tuos kelis simtus veltedziu, kurie vis kazka reikalauja.

                                    Comment


                                      8k čia ant popieriaus, į rankas net 5k nesiekia.
                                      kai kurie programeriai daugiau uždirba nei pagrindinio VT vežėjo vadovas, kuris normaliam mieste būtų antras svarbiausias asmuo po mero.
                                      atlyginimas ne problema, problema kad autobusai nevažiuoja

                                      Comment


                                        Gal aš kažko nežinau, bet man tai keista, jog išvis to VVT nesvarstoma naikinti, kad ir iš lėto. Padalintų maršrutus TOKS'ui, Kautrai, Transreviui, mažesniems žaidėjams ir būtų rami galva savivaldybei. Kaip matom įkainiai privatiems dar net mažesni. Man teko girdėti, jog VVT giriasi, jog lemputes patys liejasi ir gaminasi. Beviltiška valdiška kontora.

                                        Comment


                                          Parašė Horn Rodyti pranešimą
                                          Gal aš kažko nežinau, bet man tai keista, jog išvis to VVT nesvarstoma naikinti, kad ir iš lėto. Padalintų maršrutus TOKS'ui, Kautrai, Transreviui, mažesniems žaidėjams ir būtų rami galva savivaldybei. Kaip matom įkainiai privatiems dar net mažesni. Man teko girdėti, jog VVT giriasi, jog lemputes patys liejasi ir gaminasi. Beviltiška valdiška kontora.
                                          Tai kad siekiama, per 2023-2024 bus konkursas dar vienam maršrutų paketui su maždaug 70 autobusų.

                                          Dėl to ir yra troleibusai podukros vietoje, nes juos privatizuoti yra labai sunku.

                                          Nematau ko čia džiaugtis tais privačiais vežėjais, Transrevyje darbo sąlygos yra siaubingos, pusė atlygio išmokama dienpinigiais be jokių socialinių garantijų, autobusus viduje valo patys vairuotojai, jokio pavežėjimo naktį tarnybiniais autobusais ir t.t.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X