Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
    Turėta omenyje pilnai atskirta nuo keleivių salono kabina, o tokios yra toli gražu ne visuose autobusuose.
    65 užtektų pridėti 2-3 min. (važiavimams tarp Ąžuolyno ir Pagubės sodų dėl labai prastos kelio dangos; tarp Paežerio ir Naujanerių, kur atstumas yra didelis) ir panaikinti tuščius užsukimus į Pagubę ir N. Verkius, kuomet jau nebereikia iš ten vežti moksleivių į pamokas / iš pamokų.
    Ponaitis pamiršote, kad mokiniai važiuoja ir į būrelius ir iš būrelių. Aš daryčiau taip ryte 65 važiuodamas link Balsių mokyklos iš Birelių užsuktų į Pagubę iki po pietų, o pietų užsuktų iš abiejų pusių, o iš Ožkinių važiuodamas link Balsių mokyklos užsuktų į Naujuosius Verkius iki po pietų, o pietų iš abiejų pusių. Būtina laiko pridėti ir tarp stotelių Naujoiji – Vaikų darželis, Vaikų darželis – Kremplių st., Popieriaus st. – Verkių Riešė, Žalčių st. – Balsių Mokykla, Balsių mokykla – Ragės st.
    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

    Comment


      Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
      Ponaitis pamiršote, kad mokiniai važiuoja ir į būrelius ir iš būrelių.
      Įdomu, kiek ten važiuoja tokių, būtent iš Pagubės ir N.Verkių.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Parašė Gintaras663
        O paskui patys skūsities ko taip autobusai velkasi ir vis daugiau žmonių pereina prie nuosavo automobilių. Tai jei nesugeba pavyti laiko arba iki vistiek ne pirmą kartą važiuoja tame maršrute tai atvažiuoti į Naująją stotelę +2 jei ne tokie profisionalus vairuotojai ir galinėj bus laiku.
        Pravažiuokite 65-tu maršrutu ir pamatysite, kad negalima pasivyti grafiko.
        Ožkinių, Popieriaus g., Žaliųjų ežerų g., dalyse yra leidžiama važiuoti tik 40 km/h, Bubilo g., Balsių g., yra leidžiama važiuoti tik 30 km/h, Sakališkių g., dėl blogo asfalto greičiau kaip 10 km/h nepavažiuosi.
        Anksčiau ex35A važiavo 45 min., ir buvo idealus atvykimo laikas į visas stoteles ir visi buvo patenkinti.

        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
        Įdomu, kiek ten važiuoja tokių, būtent iš Pagubės ir N.Verkių.
        Daug pusę autobuso.
        Ką tik sužinojau, kad nuo š.m. rugsėjo mėn., Balsių mokykla gali dirbti dviem pamainomis, o tai reiškia, kad pamokos prasidės 8:00 val., ir baigsis 21:30 val.
        Preliminarus pamokų laikas
        1. 08:00 - 08:45
        2. 08:55 - 09:40
        3. 09:50 - 10:35
        4. 10:50 - 11:35
        5. 11:55 - 12:40
        6. 13:00 - 13:45
        7. 13:55 - 14:40 (1)
        8. 14:50 - 15:35 (2) (1)
        9. 15:45 - 16:30 (3) (2)
        10. 16:50 - 17:35 (4) (3)
        11. 17:55 - 18:40 (5) (4)
        12. 18:50 - 19:35 (6) (5)
        13. 19:45 - 20:20 (7) (6)
        14. 20:25 - 21:10 (8) (7)
        Antra pamaina prasidėtų 13:55 val., arba 14:50 val.
        Ir pagal jį gali tektų pratęsti 65-to autobusų maršruto darbo laiką.
        2015-2016 m. m. formuojamos klasės
        1 kl. 8 po 25 mok.
        2 kl. 5 po 25 mok.
        3 kl. 6 po 27 mok.
        4 kl. 6 po 30 mok.
        5 kl. 4 po 32 mok.
        6 kl. 4 po 32 mok.
        7 kl. 3 po 33 mok.
        8 kl. 3 po 33 mok.

        200+125+162+180+128+128+132+132=1187 mok.

        Mokyklos pajėgumas viršijamas 1187-828=359 mok.
        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

        Comment


          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
          Kai turesesim VT, kuris vazines intervalais, tuomet tie STOP mygtukai isties bus reikalingi
          Geras pastebėjimas. Stop mygtukų minusas - vairuotojui žymiai sudėtingiau laikytis tvarkaraščio, iš esmės jo nebelieka, nes didėja kiekvienos trasos įveikimo paklaida.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
            Anksčiau ex35A važiavo 45 min., ir buvo idealus atvykimo laikas į visas stoteles ir visi buvo patenkinti.
            Niekas nebuvo patenkintas. Autobusas stovėdavo stotelėse, nes visada važiavo per anksti.

            Daug pusę autobuso.
            Melas. Aš klausiau apie važiuojančius į visokius būrelius, o ne reisus prieš ir po pamokų.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Niekas nebuvo patenkintas. Autobusas stovėdavo stotelėse, nes visada važiavo per anksti.
              Melas. Aš klausiau apie važiuojančius į visokius būrelius, o ne reisus prieš ir po pamokų.
              Standartiniams autobusams 35 min , reisui įveikti yra per mažai skirto laiko, o sudarant eismo grafikus neatsižvelgta, kad yra daug kalnų ir astumai tarp stotelių ne vienodi ir ne visoms užtenka 1 min., ex35A turėdavo 3 min., atstovą st. Balsių mokykla (nes to reikalavo mokyklos administracija) ir dabar jau reikia 5 min., atstovos, kurios st. Balsių mokykla nėra ir mokiniai nespėja į autobusą, nes ne visada gerai sudirba įšėjimo turniketai. (Ir dabar mokykla nori, kad autobusai st. Balsių mokykla stovėtų 5 min.).
              Būreliai: Krepšinis ir futbolas (3-4 k. per savaitę), įvairūs šokiai kasdien ir kt.
              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

              Comment


                Gal kas galit pasakyti kokiam parkui priklauso Maximos autobusai? Kur būtų galima pamatyti nuotraukas? Ypač domina tie kurie važiuoja į kirtimų g. ofisą nuo mandarino.

                Comment


                  Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                  ir mokiniai nespėja į autobusą, nes ne visada gerai sudirba įšėjimo turniketai. (Ir dabar mokykla nori, kad autobusai st. Balsių mokykla stovėtų 5 min.).
                  Tai mokyklos problema, ne autobuso.

                  Būreliai: Krepšinis ir futbolas (3-4 k. per savaitę), įvairūs šokiai kasdien ir kt.
                  O man nepatinka šokiai, todėl ten autobusas neturi važiuoti. Atsakau visiškai ne į temą į sakinį, kuris visiškai nesusijęs su tuo, ką klausiau.

                  Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                  Gal kas galit pasakyti kokiam parkui priklauso Maximos autobusai? Kur būtų galima pamatyti nuotraukas? Ypač domina tie kurie važiuoja į kirtimų g. ofisą nuo mandarino.
                  Kautros Vilniaus filialui. Nuotraukos čia: http://fotobus.msk.ru/list.php?did=12579, ten važinėja tik miesto tipo autobusai su garažo nr. 121, 123, 196, 197, 402, 403, 404. Tokių grafikų, kurie dirba tik Maxima bazės nemokamu maršrutu ar tik Maximos darbuotojus vežime - nėra. Visi jie dienos eigoje padirba tai ten, tai šen. Iš viso per dieną važiuoja kažkur 4-5 autobusai iš išvardintų.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Retai čia aš reiškiuosi, bet negaliu atsistebėti Balsių rajono didvyriu. Na žinot, man šlykštu klausytis. Reikalauti 5 minučių atstovos prie mokyklos? Tai pvz. jei aš važiuoju į Balsius pro tą mokyklą autobusu, tai aš dar turiu gaišti papildomas 5 minutes, kad vaikai suspėtų išbėgti? Na čia yra absurdas. Žinot, mokiniai dabar vėluoja, vėluos ir per tas 5 minučių atstovas. Čia yra mokyklos bėda, kad ten kažkas nesuveikia, o ne autobuso, kaip ir Mettal sakė. Jeigu jums kažkas negerai, tai tiesiog iš savo lėšų meskitės ant privataus Balsių maršruto ir bus rami galva.

                    Visuose Vilniaus rajonuose nėra tokių nesąmonių, kokios yra pas jus. Atrodosi, tik jūsų rajonas yra išskirtinis, tik jūsų rajone viskas yra negerai, tik jūsų rajone autobusai vėluoja, ar ten laikas blogai paskirstytas, ir tik jūsų rajone mokykloje nespėja mokiniai į autobusą. Žinot, rimtai jau jūsų kliedesių užkniso klausytis ir žinau tik vieną, kad per daug norite. Salininkų, Pagirių, Rudaminos, Skaidiškių ir kituose Vilniaus rajonuose yra visokiausių bėdų. Net Naujojoje Vilnioje ne viskas gerai su grafikais, nes aš dar kai ten gyvenau, į mokyklą važinėdavau 14 autobusu. Man jo tekdavo kartais laukti ir po pusvalandį ir ilgiau. Ir aš tai nevadinau blogu susisiekimu, tiesiog laukdavo ir viskas. O jūs esate visiškai išpindėję, turbūt norintys, kad ir kokį 7G maršrutą vardan jūsų rajono sukurtų, kad važiuotų skersai visą Vilnių į miesto centrą pro visus Balsių rajono dalis su 5-10 min. atstovą prie mokyklos, kad visi į "greitąjį" galėtų suspėt.

                    Viskas labai paprasta mieli gyventojai, o ypač tu narį Naujaneriai, kuris "gina" jų beprotiškus interesus. Jeigu jums kažko reikia geresnio, tiesiog meskitės savomis lėšomis ir susikurkite privatų maršrutą. Džiaukitės išvis, kad jūsų rajonui SĮSP skiria dar tikrai daug dėmesio ir maršrutų ten leidžia tikrai ganėtinai nemažai. Yra vietų, kur susisiekimas prastesnis, bet ir tai tyli. O jūs su normaliu susisiekimu skundžiatės vis dar. Ai, visai pamiršau, juk čia tragedija jei autobusas vėluoja 2 minutes. Pasaulio pabaiga. Grafikų nebus visuomet laikomasi sekundę į sekundę, ir tai žino kiekvienas šio forumo narys. Grafikai visuomet yra sukurti taip, kad būtų preliminariai tikslūs su ~2-3 minučių paklaida.

                    Taip, kad man jau nusibodo jūsų blevyzgos. Jeigu jau taip blogai pagal jus dirba Vilniaus miestas vardan jūsų absurdiško ir išpindėjusio rajono, tai kurkitės viską iš privačių lėšų ir tada galėsite patys derinti grafikus, maršrutus, atstovas ir visokį kitokį mešlą. Viskas, peace out.

                    Comment


                      VILNIAUS MIESTO EISMO ORGANIZAVIMO PAKEITIMAI „DNB/NIKE WE RUN VILNIUS“ BĖGIMO METU GEGUŽĖS 24 D.

                      2015 m. gegužės 24 d. nuo 6.00 val. iki 15 val. 30 min. keisis viešojo transporto eismo organizavimas.

                      Keisis šių greitųjų autobusų maršrutų trasos:
                      1G Stotis–Kalvarijų g.–Santariškės;
                      6G Parko–Olandų g.–Žaliasis tiltas.

                      Keisis šių autobusų maršrutų trasos:
                      10 Fabijoniškės–Baltupiai–Markučiai;
                      11 Žvėrynas–Senamiestis–Užupis;
                      13 Žemasis Pavilnys–Markučiai–Stotis–Vilkpėdė;
                      22 Lazdynai–Oslo g.–Centras;
                      33 Šiaurės miestelis–Rinktinės–Sukilėlių g.–Guriai;
                      34 Stotis–Olandų g.–Baltupiai–Jeruzalės g.–Visoriai;
                      53 Fabijoniškės–Kalvarijų–Pylimo g.–Stotis;
                      74 Stotis–Subačiaus–Parko g.;
                      88 Oro uostas–Centras–Europos aikštė.

                      Keisis šių troleibusų maršrutų trasos:
                      2 Saulėtekis–Žygimantų g.–Stotis;
                      3 Karoliniškės–Žvėrynas–Šeimyniškių g.;
                      4 Antakalnis–Centras–Gerosios Vilties st.;
                      6 Žirmūnai–Kalvarijų–J. Basanavičiaus g.–Žemieji Paneriai;
                      12 Žirmūnai–Šeimyniškių–J. Basanavičiaus g.–Žemieji Paneriai;
                      14 Saulėtekis–Šeimyniškių–J. Basanavičiaus g.–Gerosios Vilties st.;
                      17 Žirmūnai–Naujininkai;
                      20 Žirmūnai–Žygimantų–Pylimo g.–Stotis.
                      http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=744 (autobusai) ir http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=745 (troleibusai)
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Parašė hydrex Rodyti pranešimą
                        Retai čia aš reiškiuosi, bet negaliu atsistebėti Balsių rajono didvyriu. Na žinot, man šlykštu klausytis. Reikalauti 5 minučių atstovos prie mokyklos? Tai pvz. jei aš važiuoju į Balsius pro tą mokyklą autobusu, tai aš dar turiu gaišti papildomas 5 minutes, kad vaikai suspėtų išbėgti? Na čia yra absurdas. Žinot, mokiniai dabar vėluoja, vėluos ir per tas 5 minučių atstovas. Čia yra mokyklos bėda, kad ten kažkas nesuveikia, o ne autobuso, kaip ir Mettal sakė. Jeigu jums kažkas negerai, tai tiesiog iš savo lėšų meskitės ant privataus Balsių maršruto ir bus rami galva.

                        Visuose Vilniaus rajonuose nėra tokių nesąmonių, kokios yra pas jus. Atrodosi, tik jūsų rajonas yra išskirtinis, tik jūsų rajone viskas yra negerai, tik jūsų rajone autobusai vėluoja, ar ten laikas blogai paskirstytas, ir tik jūsų rajone mokykloje nespėja mokiniai į autobusą. Žinot, rimtai jau jūsų kliedesių užkniso klausytis ir žinau tik vieną, kad per daug norite. Salininkų, Pagirių, Rudaminos, Skaidiškių ir kituose Vilniaus rajonuose yra visokiausių bėdų. Net Naujojoje Vilnioje ne viskas gerai su grafikais, nes aš dar kai ten gyvenau, į mokyklą važinėdavau 14 autobusu. Man jo tekdavo kartais laukti ir po pusvalandį ir ilgiau. Ir aš tai nevadinau blogu susisiekimu, tiesiog laukdavo ir viskas. O jūs esate visiškai išpindėję, turbūt norintys, kad ir kokį 7G maršrutą vardan jūsų rajono sukurtų, kad važiuotų skersai visą Vilnių į miesto centrą pro visus Balsių rajono dalis su 5-10 min. atstovą prie mokyklos, kad visi į "greitąjį" galėtų suspėt.

                        Viskas labai paprasta mieli gyventojai, o ypač tu narį Naujaneriai, kuris "gina" jų beprotiškus interesus. Jeigu jums kažko reikia geresnio, tiesiog meskitės savomis lėšomis ir susikurkite privatų maršrutą. Džiaukitės išvis, kad jūsų rajonui SĮSP skiria dar tikrai daug dėmesio ir maršrutų ten leidžia tikrai ganėtinai nemažai. Yra vietų, kur susisiekimas prastesnis, bet ir tai tyli. O jūs su normaliu susisiekimu skundžiatės vis dar. Ai, visai pamiršau, juk čia tragedija jei autobusas vėluoja 2 minutes. Pasaulio pabaiga. Grafikų nebus visuomet laikomasi sekundę į sekundę, ir tai žino kiekvienas šio forumo narys. Grafikai visuomet yra sukurti taip, kad būtų preliminariai tikslūs su ~2-3 minučių paklaida.

                        Taip, kad man jau nusibodo jūsų blevyzgos. Jeigu jau taip blogai pagal jus dirba Vilniaus miestas vardan jūsų absurdiško ir išpindėjusio rajono, tai kurkitės viską iš privačių lėšų ir tada galėsite patys derinti grafikus, maršrutus, atstovas ir visokį kitokį mešlą. Viskas, peace out.

                        Nors vienas teisingai pasakė...

                        Comment


                          Parašė hydrex Rodyti pranešimą
                          Retai čia aš reiškiuosi, bet negaliu atsistebėti Balsių rajono didvyriu. Na žinot, man šlykštu klausytis. Reikalauti 5 minučių atstovos prie mokyklos? Tai pvz. jei aš važiuoju į Balsius pro tą mokyklą autobusu, tai aš dar turiu gaišti papildomas 5 minutes, kad vaikai suspėtų išbėgti? Na čia yra absurdas. Žinot, mokiniai dabar vėluoja, vėluos ir per tas 5 minučių atstovas. Čia yra mokyklos bėda, kad ten kažkas nesuveikia, o ne autobuso, kaip ir Mettal sakė. Jeigu jums kažkas negerai, tai tiesiog iš savo lėšų meskitės ant privataus Balsių maršruto ir bus rami galva.

                          Visuose Vilniaus rajonuose nėra tokių nesąmonių, kokios yra pas jus. Atrodosi, tik jūsų rajonas yra išskirtinis, tik jūsų rajone viskas yra negerai, tik jūsų rajone autobusai vėluoja, ar ten laikas blogai paskirstytas, ir tik jūsų rajone mokykloje nespėja mokiniai į autobusą. Žinot, rimtai jau jūsų kliedesių užkniso klausytis ir žinau tik vieną, kad per daug norite. Salininkų, Pagirių, Rudaminos, Skaidiškių ir kituose Vilniaus rajonuose yra visokiausių bėdų. Net Naujojoje Vilnioje ne viskas gerai su grafikais, nes aš dar kai ten gyvenau, į mokyklą važinėdavau 14 autobusu. Man jo tekdavo kartais laukti ir po pusvalandį ir ilgiau. Ir aš tai nevadinau blogu susisiekimu, tiesiog laukdavo ir viskas. O jūs esate visiškai išpindėję, turbūt norintys, kad ir kokį 7G maršrutą vardan jūsų rajono sukurtų, kad važiuotų skersai visą Vilnių į miesto centrą pro visus Balsių rajono dalis su 5-10 min. atstovą prie mokyklos, kad visi į "greitąjį" galėtų suspėt.

                          Viskas labai paprasta mieli gyventojai, o ypač tu narį Naujaneriai, kuris "gina" jų beprotiškus interesus. Jeigu jums kažko reikia geresnio, tiesiog meskitės savomis lėšomis ir susikurkite privatų maršrutą. Džiaukitės išvis, kad jūsų rajonui SĮSP skiria dar tikrai daug dėmesio ir maršrutų ten leidžia tikrai ganėtinai nemažai. Yra vietų, kur susisiekimas prastesnis, bet ir tai tyli. O jūs su normaliu susisiekimu skundžiatės vis dar. Ai, visai pamiršau, juk čia tragedija jei autobusas vėluoja 2 minutes. Pasaulio pabaiga. Grafikų nebus visuomet laikomasi sekundę į sekundę, ir tai žino kiekvienas šio forumo narys. Grafikai visuomet yra sukurti taip, kad būtų preliminariai tikslūs su ~2-3 minučių paklaida.

                          Taip, kad man jau nusibodo jūsų blevyzgos. Jeigu jau taip blogai pagal jus dirba Vilniaus miestas vardan jūsų absurdiško ir išpindėjusio rajono, tai kurkitės viską iš privačių lėšų ir tada galėsite patys derinti grafikus, maršrutus, atstovas ir visokį kitokį mešlą. Viskas, peace out.
                          Na, iš vienos pusės, gerai, kad žmonės yra pilietiški, kelia jų rajono susisiekimo problemas, bando keisti situaciją, kaip jiems patogiau. Jei ten kažkokia Naujoji Vilnia turi problemų, bet nededa jokių pastangų, tai, atsiprašant, dundukai ten turbūt gyvena. Kiekvienas rajonas turi siekti savo teisių, ir gero susisiekimo. Bet, Naujaneriai, tik jau ne čia, miestai.net kolektyvas SĮSP nedirba ir tavo problemų neišspręs. Parašei šičia vieną kartą apie tas jūsų problemas, ir užteks, nei čia mes jums kažką pakeisim, nei ką.

                          Comment


                            Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                            Na, iš vienos pusės, gerai, kad žmonės yra pilietiški, kelia jų rajono susisiekimo problemas, bando keisti situaciją, kaip jiems patogiau. Jei ten kažkokia Naujoji Vilnia turi problemų, bet nededa jokių pastangų, tai, atsiprašant, dundukai ten turbūt gyvena. Kiekvienas rajonas turi siekti savo teisių, ir gero susisiekimo. Bet, Naujaneriai, tik jau ne čia, miestai.net kolektyvas SĮSP nedirba ir tavo problemų neišspręs. Parašei šičia vieną kartą apie tas jūsų problemas, ir užteks, nei čia mes jums kažką pakeisim, nei ką.
                            Neseniai pateikiau pasiūlymą SĮSP, kad jie 115 maršrutą išskirtų į du atskirus maršrutus:
                            Parko g. - Rokantiškės - Antakalnis
                            Kalno g. - Rokantiškės - Antakalnis

                            Kasdien važinėjant šiuo maršrutu pastebiu kaip žmonės (ypač pensininkai) vis negali suprasti iki kur važiuoja koks reisas. Sėda į pirmą pasitaikusi, tačiau tas atveža tik iki Kalno gatvės. Prasideda nusisipratimai ir klausimai "O kada bus kitas ir iki kur jis važiuos?"

                            Atrodo visai nesudėtingas dalykas išskirti šiuos maršrutus, tačiau SĮSP man atsako:
                            "Atkreipiame dėmesį, kad 115 maršruto autobusų reisai iki Kalno g. eismo tvarkaraštyje žymimi kita spalva. Taip pat autobusų trafaretuose nurodoma skirtinga maršruto kryptis – vienu atveju iki Kalno g., kitu iki Parko g.
                            Šiuo metu pokyčių 115 autobusų maršrute neplanuojame, tačiau ateityje neatmetame tokios galimybės."


                            Įdomiausia tai, kad toks pasiūlymas buvo pateiktas jiems jau ganėtinai seniai, šįkart tik primintas. Kaip matome, jie kaip nesiruošė taip ir nesiruoš nieko keisti. Tai apie kokius dundukus iš Naujosios Vilnios Jus sakote, jeigu SĮSP nenori deramai dirbti?

                            Suprasčiau jei tai būtų precendentas, bet 49/69 maršrutų istorija sako ką kitą.

                            Kalbant apie Naująją Vilnią, jau daug kartų buvo prašymų arba paankstinti, arba pavėlinti kokį nors reisą, bet jų pažadai taip ir liko pažadais. Ypač patiko jų atsakymas prieš porą metų (kai dar nebuvo 6G), kad sekmadienį jie negali leisti 74 maršruto 6:00, nes "nemanome, kad gyventojai šiuo laiku važiuoja į miestą". Palaukite, jeigu SĮSP nedirba savaitgalį, tai dar nereiškia, kad visas Vilnius irgi miega.
                            Paskutinis taisė grustnyj; 2015.05.21, 18:03.

                            Comment


                              Balsiuose yra stipri ir pavizdinė ne tik Vilniaus, bet tikriausiai ir Lietuvos mastu veikianti vietos bendruomenė, todėl ir išsireikalauja sąlygas geresnes už kitus. T.y. naudojasi visais stiprios bendruomenės privalumais. Kiekvienas rajonas tai gali daryti, deja nedaro. Ar tie reikalavimai adekvatūs čia jau kitas klausimas.

                              Comment


                                Skubėkit fotografuoti atminčiai ar tiesiog pasivažinėti ilgomis Karosomis. Per pastarąsias 2 savaites nurašyti net 8 autobusai: 102, 133, 215, 234, 370, 396, 414, 415. Iš kadaise turėtų 71 autobuso liko vos 20 (4 B841 ir 16 B741).
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Matyti po vasaros beliks tik kelios Karosos, jei liks. Tik kokie autobusai jas pakeis?

                                  Comment


                                    Pagaliau VVT atsikrato tų triperių...

                                    Comment


                                      Parašė mskapss Rodyti pranešimą
                                      VVT "apsišvarina", skelbia aukcioną parduoti 30 TP kaip metalo laužą

                                      Iš viso parduoda 14 Karosa, 2 MAN (861 ir 424), 8 Volvo, 2 MB Cito, 3 Peugeot boxer ir vieną Škoda 14TR (2482)

                                      Aukcionas vyks balandžio 1d.
                                      Dar vienas VVT apsišvarinimas
                                      Šikart parduoda 11 Karosa (8 Mettal pranešime minėtos +145, 131 ir 120), 11 Volvo, MB nr. 856 ir 2 mažyliai - 066 ir 067

                                      Beje, iš likusių Karosa, praktiškai visiems TA baigiasi rugsėjo pabaigoje - spalio mėn, tik vienam - 11.03, o keturiem - rugpjūtį. Mano asmeninis spėjimas - jų paskutinė darbo diena bus 06.14 prieš vasaros tvarkaraščių įsigaliojimą
                                      Paskutinis taisė mskapss; 2015.05.25, 13:46.

                                      Comment


                                        Parašė mskapss Rodyti pranešimą
                                        Dar vienas VVT apsišvarinimas
                                        Šikart parduoda 11 Karosa (8 Mettal pranešime minėtos +145, 131 ir 120), 11 Volvo, MB nr. 856 ir 2 mažyliai - 066 ir 067
                                        o kuo Volvo nusikalto?
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                          o kuo Volvo nusikalto?
                                          Čia ne 7700(A).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X