Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
    Būtų neblogai prigriebti naudotus Volvo 7700A
    Juos tik nuo 2003 metų gamina.

    Comment


      Nebent gali būt naudoti Volvo 7000A, kurie yra truputi senesni, negu Volvo 7700/7700A
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        nebent gali būt naudoti volvo 7000a, kurie yra truputi senesni, negu volvo 7700/7700a
        1998-2003

        Comment


          Tik 10 autobusų... Nuomojami šešiems mėnesiams... Ne kažką...

          Comment


            O po to pusmečio nuomos tie autobusai ir toliau riedės gatvėmis, ar paskui bus sakoma jiems viso gero"?
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              O po to pusmečio nuomos tie autobusai ir toliau riedės gatvėmis, ar paskui bus sakoma jiems viso gero"?
              O kaip buvo (tiksliau, yra) su nuomojamais FIATais? Išpirko? Jei taip, tai su šiais bus tai pat.

              Comment


                Su tų dvigubų autobusų nuoma nebus taip paprasta. Pusei metų be garantijos išpirkti. Ir kas gi užsiims juos nuomoti VVT??? Juk autobusus reikės atgabenti iš užsienio. O ką paskui su jais reikės daryti, jei VVT po pusmečio jų atisakys? Lietuvoje niekas jų nepirks. Nebent Kaunas. Bet juk konkurso reikia, o tai nesuteikia garantijos, kad nupirks.

                Comment


                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Su tų dvigubų autobusų nuoma nebus taip paprasta. Pusei metų be garantijos išpirkti. Ir kas gi užsiims juos nuomoti VVT??? Juk autobusus reikės atgabenti iš užsienio. O ką paskui su jais reikės daryti, jei VVT po pusmečio jų atisakys? Lietuvoje niekas jų nepirks. Nebent Kaunas. Bet juk konkurso reikia, o tai nesuteikia garantijos, kad nupirks.
                  Va kaip gražiai gyvenam. Iš planuotų 30, gavom vos 10. Plius ir tie bus ne mūsų, o nuoma. Neįsivaizduoju kaip VVT versis nuo rudens. Dabar GRA aptarnauja 77 autobusai, nuo rudens - 97. Plius dar kiek maršrutų gaus rudeninius autobusus. Neįsivaizduoju iš kur tiek rezervų bus pas mus. Jau pradedu abejoti ar nuo rudens bus pas mus rudens tvarkaraščiai.

                  Comment


                    1) Sprendžiant iš šito Marius_vln pranešimo, 3G dirbs 16 triašių autobusų, o 1G - vien dviašiai. Ar tikrai nereikia šiems maršrutams pasidalinti autobusais? 1G tikrai reikės triašių.

                    2) Gaila, kad taip ir neatsirado 79 maršrutas Savanorių pr. - Vosyliukai.

                    Comment


                      Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                      1) Sprendžiant iš šito Marius_vln pranešimo, 3G dirbs 16 triašių autobusų, o 1G - vien dviašiai. Ar tikrai nereikia šiems maršrutams pasidalinti autobusais? 1G tikrai reikės triašių.

                      2) Gaila, kad taip ir neatsirado 79 maršrutas Savanorių pr. - Vosyliukai.
                      Galiu pasakyt, kad toks sąrašas jau klaidingas.. Rugsėjį darbo dienomis greituosiuose maršrutuose dirbs tiek ilgi, tiek trumpi autobusai. Aišku, savaitgalį 1G bus trumpi, o 2G - ilgi. Kokia situacija su autobusais bus likusiuose G maršrutuose, nežinau..
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        Galiu pasakyt, kad toks sąrašas jau klaidingas.. Rugsėjį darbo dienomis greituosiuose maršrutuose dirbs tiek ilgi, tiek trumpi autobusai. Aišku, savaitgalį 1G bus trumpi, o 2G - ilgi. Kokia situacija su autobusais bus likusiuose G maršrutuose, nežinau..
                        Bet transporto priemonių skaičius maršrutuose bus toks pat kaip nurodyta?

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Su tų dvigubų autobusų nuoma nebus taip paprasta. Pusei metų be garantijos išpirkti. Ir kas gi užsiims juos nuomoti VVT??? Juk autobusus reikės atgabenti iš užsienio. O ką paskui su jais reikės daryti, jei VVT po pusmečio jų atisakys? Lietuvoje niekas jų nepirks. Nebent Kaunas. Bet juk konkurso reikia, o tai nesuteikia garantijos, kad nupirks.
                          Net jeigu ir atsiras kas nuomoja, visa šita rizika atsispindės nuomos kainoje. Taigi VVT gali tekti ganėtinai brangiai mokėti už šiuos autobusus.

                          Comment


                            Parašė sleader Rodyti pranešimą
                            Net jeigu ir atsiras kas nuomoja, visa šita rizika atsispindės nuomos kainoje. Taigi VVT gali tekti ganėtinai brangiai mokėti už šiuos autobusus.
                            Ir dalis pinigų nusės kai kuriose kišenėse. Tai labai jau panašu į aferą - šiuo metu VVT reikia ilgų mašinų, tai tiktų ir senesni autobusai. Tačiau jeigu atsirado pinigų nuomai, reiškia galima buvo iškart juos įsigyti. Taip kad čia kvepia nešvariais darbeliais.

                            Comment


                              Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                              Bet transporto priemonių skaičius maršrutuose bus toks pat kaip nurodyta?
                              Man rodos, kad gali būti čia autobusų skaičius rudens/žiemos metu.. Vien 1G maršrute dabar dirba 13 autobusų, 2G - 12, 3G - 13, 4G - 15, 5G - 13, 6G - 8
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Gi aisku, kad labai patogu isinuomot, po to issipirkti. Nubegs tu skirtingi vandeneliai, gera skalbykla, visi liks patekinti Tik reikia manyt tie autobusai nebus tokie, kad isipirkus po puses metu uzsilenks

                                Comment


                                  Minėtas sąrašas buvo sudarytas preliminariai liepos 1-ąjai, o ne rugsėjui .
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Minėtas sąrašas buvo sudarytas preliminariai liepos 1-ąjai, o ne rugsėjui .
                                    Kaip tik atrodo, kad dabar rudenį tiek ir dirbs.

                                    Comment


                                      Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                      1) Sprendžiant iš šito Marius_vln pranešimo, 3G dirbs 16 triašių autobusų, o 1G - vien dviašiai. Ar tikrai nereikia šiems maršrutams pasidalinti autobusais? 1G tikrai reikės triašių.

                                      2) Gaila, kad taip ir neatsirado 79 maršrutas Savanorių pr. - Vosyliukai.
                                      Vosyliukus dabar aptarnauja Trakų rajono maršrutas buvusio 73 mikroautobusų maršruto trasa. Ten galioja lengvatos. Tai kam ten dar ir miesto maršrutas? Paprasčiausiai nėra prasmės jo ten leisti,
                                      Paskutinis taisė Vilnietizz; 2013.08.11, 21:31.
                                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                      Comment


                                        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                        Vosyliukus dabar aptarnauja Trakų rajono maršrutas buvusio 73 mikroautobusų maršruto trasa. Ten galioja lengvatos. Tai kam ten dar ir miesto maršrutas? Paprasčiausiai nėra prasmės jo ten leisti.
                                        O ar tikrai jame galioja lengvatos, jeigu Trakų rajono 269-ajam nėra lengvatų??
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                          Vosyliukus dabar aptarnauja Trakų rajono maršrutas buvusio 73 mikroautobusų maršruto trasa. Ten galioja lengvatos. Tai kam ten dar ir miesto maršrutas? Paprasčiausiai nėra prasmės jo ten leisti,
                                          Turiu omeny, kad VVT neprošal būtų nukonkuruoti Trakus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X