Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Gali sakyti ką tik nori, kišti visokias nuorodas į neaiškios kilmės rašliavas, bet NĖRA visuotinio mokslininkų sutarimo dėl to, kad CO2 daro įtaką globaliam atšilimui. O toje rašliavoje rašoma tik tai, kad mokslininkai mano, jog žmogus daro įtaką klimato kaitai.
    Bendrai paėmus, visa tai yra POLITIKA. Pastarajai dažniausiai nereikia jokių objektyvių įrodymų. Tiesiog daug kartų kartojamas melas tampa tiesa.
    Kažko tokio iš jūsų ir tikėjausi, jokia diskusija su jumis negalima, nes viskas ką sako kiti - melas, o viskas ką jūs sakot - absoliuti ir nepaneigiama tiesa, kuriai net nereikia įrodymų...

    Comment


      Kokie argumentai??? Tas pateiktas straipsnis. Gi dar kartą kartoju, kad ten apie žmogaus poveikį klimatui. Tai labai platu, o ne konkrečiai CO2. Taip kad nereikia čia iškraipyti mano žodžių ir sakyti, kad viską vadinu melu.

      Comment


        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        Kokie argumentai??? Tas pateiktas straipsnis. Gi dar kartą kartoju, kad ten apie žmogaus poveikį klimatui. Tai labai platu, o ne konkrečiai CO2. Taip kad nereikia čia iškraipyti mano žodžių ir sakyti, kad viską vadinu melu.
        Jūsų tas "Gali sakyti ką tik nori, kišti visokias nuorodas į neaiškios kilmės rašliavas" kaip tik neigia dabar išsakytus Jūsų argumentus.

        Comment


          Niekas nieko neneigia.

          Comment


            2014 m. birželio mėnesį Švedijos miesto Malmės labiausiai apkrautuose autobusų maršrutuose riedės naujos koncepcijos ilgieji autobusai (superbuss). Jau kitais metais bus pristatyti pirmi 15 naujų autobusų "Van Hool ExquiCity" (Skonės grafystės viešojo transporto kompanijos "Skånetrafiken" užsakymas bendrovei "Nobina"). Kiekvieno aplinkai draugiško autobuso ilgis sieks 24 m., visame salone veiks kondicionavimo sistema, adaptyvinis apšvietimas.
            Ateityje kai kuriuos autobusų maršrutus Malmėje planuojama pakeisti lenvuoju geležinkeliu (būsimo regioninio lengvojo geležinkelio tinklo dalis).

            Malmės superautobuso viuzalizacija:

            (c) nobina.com


            Daugiau informacijos: http://www.nobina.com/sv/Sverige/Nyh...-Skanetrafiken.
            Paskutinis taisė Silber418; 2013.07.18, 21:06.

            Comment


              Sunku man suprasti, kaip toks autobusas gali būti „draugiškas aplinkai“. Jau po poros mėnesių jo variklis tikrai nebebūtų ekologiškas.
              Lietuva visiems.

              Comment


                Sutinku. Peškochodas kol kas ekologiškiausia judėjimo priemonė iš visų egzistuojančių.

                Comment


                  Parašė abruo Rodyti pranešimą
                  Sunku man suprasti, kaip toks autobusas gali būti „draugiškas aplinkai“. Jau po poros mėnesių jo variklis tikrai nebebūtų ekologiškas.
                  Galbūt tai bus dujinis hibridas. Ar elektrobusas su papildomu generatoriumi.

                  Comment


                    Naujienos tarpmiestiniame susisiekime. "Vlasava" nuo liepos 14 d. atidarė naktinį maršrutą Vilnius - Palanga. Iš Vilniaus išvyksta 0.10 val., į Palangą atvyksta 6.10 val. Autobusas važiuoja pro Kauną (2.15 val.), Kryžkalnį (4.02), Klaipėdą (5.45). Taip pats neaišku kam stoja Vievyje, Elektrėnuose, Žiežmariuose, Rumšiškėse, IX forte.

                    Comment


                      Gal taip bandoma ištempti laiką?
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Ištempti laiką galima ilgiau stovint Kaune, Kryžkalnyje.

                        Comment


                          Nėra tai labai didelė naujiena, Vlasava tokį reisą siūlo kiekvieną vasarą Ir labai gerai, kad stoja tuose miesteliuose, paskutinis iš Vilniaus 21:10 autobusas į Kauną vasaros metu tikrai yra per anksti.
                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                          Comment


                            Man kazkodel keista, kad dienos metu Vlasava nestoja IX forte nei kart, o nakti prasau.
                            Paskutinis taisė Garbanius; 2013.07.22, 19:09.

                            Comment


                              Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                              Nėra tai labai didelė naujiena, Vlasava tokį reisą siūlo kiekvieną vasarą Ir labai gerai, kad stoja tuose miesteliuose, paskutinis iš Vilniaus 21:10 autobusas į Kauną vasaros metu tikrai yra per anksti.
                              Maršrutas naujas ir leidimas galioja iki 2015 sausio 1 d. Važiuos kasdien, o ne tik vasaros metu. Berods ankstesniais metais išvažiuodavo iš Vilniaus po 11 val. vakaro.

                              Comment


                                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                Man kazkodel keista, kad dienos metu Vlasava nestoja IX forte nei kart, o nakti prasau.
                                Tai, kad prie IX forto keleivių beveik nebūna, nors Šilainiai ir dideli, bet susisiekimas nelabai patogus, juolab kai ne ką mažiau autobusų stoja prie poliklinikos, o ir stoginių stotelėse prie forto nėra...

                                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                Maršrutas naujas ir leidimas galioja iki 2015 sausio 1 d. Važiuos kasdien, o ne tik vasaros metu. Berods ankstesniais metais išvažiuodavo iš Vilniaus po 11 val. vakaro.
                                118.lt visų maršrutų galiojimas iki 2015. Šiuo laiku važinės iki rugsėjo. Apie vienuoliktą važiuoja TOKS'o Minskas-Palanga.
                                Daugiau mano nuotraukų >>>

                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                Comment


                                  Pamiršau paminėti, kad maršrutas galioja nuo šių metų liepos 14 d. Vasariniai ir žieminiai maršrutai 118.lt yra nurodyti. Be to vasariniai galioja nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 1 d.

                                  Comment


                                    Na, dabar i Vilniu vaziuodamas renkuosi butent IXforto stotele, smarkiai man susitaupo laiko, nors bendrakeleiviu ilipanciu nesutinku. Nors ko gero Vlasavos lauzais nevaziuociau. Kazkaip uztaikau ant geruju TOKS'o ir KLAP'o autobusu. "Busturo" irgi privengiu. Kas del paskutinio Minskas-Palanga, tai zmoniu sitam marsute isties nemazai,bet jis kai kam per ankstokas, nes is VNO dar ne visi lektuvai buna nusileide arba rizikuojama paveluot.

                                    Comment


                                      Į Vilnių važiavę autobuso keleiviai meldėsi, kad vairuotojas neužmigtų
                                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                      Comment


                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        Naujienos tarpmiestiniame susisiekime. "Vlasava" nuo liepos 14 d. atidarė naktinį maršrutą Vilnius - Palanga. Iš Vilniaus išvyksta 0.10 val., į Palangą atvyksta 6.10 val. Autobusas važiuoja pro Kauną (2.15 val.), Kryžkalnį (4.02), Klaipėdą (5.45). Taip pats neaišku kam stoja Vievyje, Elektrėnuose, Žiežmariuose, Rumšiškėse, IX forte.
                                        O tai ne tarptautinio maršruto Minskas-Palanga atkarpa? Kažkodėl galvojau, jog šiuo maršrutu autobusai kursavo ne tik vasarą.
                                        Paskutinis taisė Silber418; 2013.07.23, 22:58.

                                        Comment


                                          Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                          O tai ne tarptautinio maršruto Minskas-Palanga atkarpa? Kažkodėl galvojau, jog šiuo maršrutu autobusai kursavo ne tik vasarą.
                                          Minskas-Palanga kursuoja visus metus, o šis - atskiras Vlasavos reisas.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X