Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Atpigus kurui, ir brangstant transporto bilietams, skirtumas tarp keliones islaidu viesuoju transportu ir nuosavu automobiliu vis mazeja ne viesojo transporto naudai. Kai kurios keliones automobiliu (priklausomai nuo kuro rusies ir suvartojamo jo kiekio) jau dabar yra pigesnes net vienam keleiviui nei vaziuojant viesuoju transportu. Kuras nuo kitu metu brangs del akcizo didinimo ir PVM didinimo 2 proc. Tuo tarpu viesojo transporto bilietai tikrai turetu brangti, jei bus panaikintas lengvatinis PVM tarifas, kas beveik garantuotai ir bus padaryta. Kaina turetu kilti apie 15 proc. Tai neisvengiamai bus padaryta, ypac miesto transporte, nes jis skendi skolose visuose miestuose. Tarpmiestiniu ir kai kuriu priemiestiniu autobusu bilietai neturetu labai brangti, nes kainos ispustos, o marsrutai dazniausiai pelningi. Kainu augima galbut siek tiek pristabdys pingantis kuras (jei naftos kaina ir toliau mazes). Taciau elektra brangs, o tai atsilieps troleibusu parkams ir gelezinkeliams. Todel keione i Kauna el. traukiniu turbut irgi brangs.

    Comment




      O nuo pirmadienio jau bus nauji.

      Comment


        mergina sakė, kad jau suplojo 20 litukų už gruodžio mėnesio elektroninio papildymą... daugokai...

        Comment


          Jau daugokai laiko Kaune važinėja naujieji Solaris troleibusai, bet tik dabar man iškilo klausimas - kodėl troleibusui stabdant, variklyje girdisi šnypštimo garsas? Esu tai pastebėjęs jau pirmais važiavimais, bet tik dabar tai taip parūpo
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            O, reikės eit nusipirkt rytoj seną bilietėlį vieną atsiminimui.
            N N N

            Comment


              As turiu dar popierinius nuolatinius bilietus
              Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

              Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

              Comment


                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                Jau daugokai laiko Kaune važinėja naujieji Solaris troleibusai, bet tik dabar man iškilo klausimas - kodėl troleibusui stabdant, variklyje girdisi šnypštimo garsas? Esu tai pastebėjęs jau pirmais važiavimais, bet tik dabar tai taip parūpo
                Man visuomet rūpėjo, kodėl Solaris troleibusui sustojus virš visų durų sušnypščia. Nors durų nė nesiruošia atidaryt.

                Comment


                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  Jau daugokai laiko Kaune važinėja naujieji Solaris troleibusai, bet tik dabar man iškilo klausimas - kodėl troleibusui stabdant, variklyje girdisi šnypštimo garsas? Esu tai pastebėjęs jau pirmais važiavimais, bet tik dabar tai taip parūpo
                  Parašė Vytautas_LT
                  Man visuomet rūpėjo, kodėl Solaris troleibusui sustojus virš visų durų sušnypščia. Nors durų nė nesiruošia atidaryt.
                  O mes jums panašūs į Soliarių mechanikus?
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Parašė spirit Rodyti pranešimą
                    O mes jums panašūs į Soliarių mechanikus?
                    Galim bent draugiškai paspėliot.

                    Comment


                      Stabdydamas šnypščia, nes, matyt, toks stabdymo mechanizmas. Vilniuje Solaris troleibusuose nešnypščia kai stabdo, vadinasi, ten šiek tiek kitoks mechanizmas. O sušnypščia tik sustojus, prieš atidarant duris, tai greičiausiai dėl to, kad išleidžia susikaupusį slėgį, nors tuo šiek tiek abejoju. Jis taip pat trumpai sušnypščia tik uždaręs duris prieš pat pajudant - čia dėl to, kad išjungiamas rankinis stabdis, kuris troleibusuose ir autobusuose būna hidraulinis (su oru).
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                        Stabdydamas šnypščia, nes, matyt, toks stabdymo mechanizmas. Vilniuje Solaris troleibusuose nešnypščia kai stabdo, vadinasi, ten šiek tiek kitoks mechanizmas. O sušnypščia tik sustojus, prieš atidarant duris, tai greičiausiai dėl to, kad išleidžia susikaupusį slėgį, nors tuo šiek tiek abejoju. Jis taip pat trumpai sušnypščia tik uždaręs duris prieš pat pajudant - čia dėl to, kad išjungiamas rankinis stabdis, kuris troleibusuose ir autobusuose būna hidraulinis (su oru).
                        amiko, norėjai pasakyt pneumatinis, ne hidraulinis

                        Comment


                          Man tas nieko nesako maniau pneumatika ir hidraulika tas pats kuo tai skiriasi?
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Man tas nieko nesako maniau pneumatika ir hidraulika tas pats kuo tai skiriasi?
                            Pneumatika - suspaustas oras, hidraulika - skystis.

                            Comment


                              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                              mergina sakė, kad jau suplojo 20 litukų už gruodžio mėnesio elektroninio papildymą... daugokai...
                              Argi 20 už mėnesį daug? negu nori už dyka važinėti? Aš kurui tiek kartų daugiau litų išleidžiu.
                              Flickr

                              Comment


                                Kai pripranta prie mažos kainos, staiga pakilusios tampa lyg kosminės ypač studentams!
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                  Kai pripranta prie mažos kainos, staiga pakilusios tampa lyg kosminės ypač studentams!
                                  Aš irgi studentas, bet toks jau gyvenimas, studentai taip pat lengavai prisitaiko ir prie įvairių sunkumų
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Visos transporto priemonės, kurių bendroji masė didesnė nei 3,5t turi pneumatines stabdžių sistemas. Rankinis stabdis stotelėje nenaudojamas, šiam procesui sugaištama per daug laiko, jis įjungiamas tik sustojus ilgesniam laikui, galinėje stotelėje, ar ilgiau stovint prie šviesoforo.
                                    Kas sušnypščia sustojus, troleibuso pakaba taip pat reguliuojama pneumatine sistema, oro pagalvėmis kėbulas iškaikomas vienodame aukštyje, nepriklausomai nuo mašinos masės. Šį reguliavimo procesą atlieka automatika. Solaris autobusose ir troleibuose įmontuota tokia sistema, kad mašinai sustojus, dešinės pusės oro pagalvėse sumažinamas oro slėgis, tokiu būdu kėbulas "pasvyra" , nusileidžia žemiau. Taip palengvinamas įlipimas žmonėms, nereikia kelt aukštai kojos, kai mašinos slenkstis beveik sutampa su bordiūro aukščiu, ypač aktualu vaikams ir senukams, mažesnis nuolydis įvažiuojant naujagimio ar invalido vežimėliais. Uždarius duris, slėgis oro pagalvėse normalizuojamas.
                                    Girdimas šnypštimas yra iš oro pagalvių per vožtuvą išeinantis oras.

                                    amiko, hidraulika - mokslas apie skysčių judėjimą, pneumatika - suslėgto oro (dujų).
                                    Paskutinis taisė Raivo; 2008.11.29, 01:54.

                                    Comment


                                      O aš manau, kad rankinis stabdis vis tik naudojamas sustojus stotelėse. Solaris autobusuose ir troleibusuose jis automatiškai įsijungia atidarius duris ir išsijungia jas uždarius.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Ar tai galima pavadint rankiniu stabdžiu, sunku pasakyt, gal greičiau automatinis, atidarius duris automatiškai užblokuojami stabdžiai, mašina negali pajudėti, kol jos neuždarytos. Kalbėjau apie rankinį stabdį , kuris įjungiamas iš vairuotojo kabinos mechaniškai su rankenėle.

                                        Comment


                                          Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                                          Ar tai galima pavadint rankiniu stabdžiu, sunku pasakyt, gal greičiau automatinis, atidarius duris automatiškai užblokuojami stabdžiai, mašina negali pajudėti, kol jos neuždarytos. Kalbėjau apie rankinį stabdį , kuris įjungiamas iš vairuotojo kabinos mechaniškai su rankenėle.
                                          Sis stabdis-yra STOVEJIMO STABDIS

                                          Comment

                                          Working...
                                          X