Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Keleivių laipinimas viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
    Nu brudas kazkoks papuole..tokiems as tiesiai sviesiai sakau-kiekvienas durnius savaip durniuoja! Kas butu jei kiekvienas vienodai durniuotu.. tai aniem lb nepatinka
    Ką reiškia brūdas? Dar ne rugpjūčio 1-oji.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Ką reiškia brūdas? Dar ne rugpjūčio 1-oji.
      reikia kantriai laukt kito pirmadienio o kolkas į vt lipti pagal aplinkybs [žiūrint, katras duris atidarys] ar pritarsi šiuo atveju, Mettal?
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Čia jau akivaizdi išvada .
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Čia jau akivaizdi išvada .
          na ką, paskutiniai pasispardymai su "priekinių durų" tvarka reikia mėgautis paskutinėmis akimirkomis
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            na ką, paskutiniai pasispardymai su "priekinių durų" tvarka reikia mėgautis paskutinėmis akimirkomis
            Kai pasiilgsi šios tvarkos, tai atvažiuok į Kauną .

            Comment


              Parašė Boutsen Rodyti pranešimą
              Kai pasiilgsi šios tvarkos, tai atvažiuok į Kauną .
              Aš šios tvarkos jau pasiilgau.
              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

              Comment


                Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                Aš šios tvarkos jau pasiilgau.
                tai ką, reiks į Kauną bendrai varyt, kad tą "kaifą" patirtume

                Parašė Boutsen Rodyti pranešimą
                Kai pasiilgsi šios tvarkos, tai atvažiuok į Kauną .
                atvirai pasakius, tai aš šios tvarkos nepasillgsiu B) na, o pagal ką ponas pažinsite mus, šio forumo entuziastus?
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Lauksime, kada žlugs tvarka Kaune.

                  Comment


                    Gerai, kad Klaipėdoj niekas nežlunga
                    N N N

                    Comment


                      Nieko gero, nes sukontroliuoti, ar bilietai galioja irgi nėra galimybės. Tai kokia nauda versti keleivius lipti pro pusmetrinį plyšį?

                      Comment


                        Parašė LBP Rodyti pranešimą
                        Gerai, kad Klaipėdoj niekas nežlunga
                        Kad ir Klaipėdoje neidealiai viskas veikia. Pats neseniai važinėjau Klaipėdos VT tai jau retas vairuotojas žiūri į įlipančiųjų keleivių bilietus (nors, teisybės dėlei, verta pripažinti, kad vidurinių ir galinių durų be reikalo neatidarinėja). Pats mačiau, kaip pro priekines duris įlipa jaunuoliai ir nieko neparodę keliauja į salono gilumą. Vairuotojams, deja, giliai dzin. O štai kontrolierių nė karto nemačiau. Ar jie iš viso Klaipėdoje yra?
                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                        Comment


                          Kontrolierių tikrai yra, o dėl vairuotojų - nemažai jų nejuda iš vietos, jei koks veikėjas nueina nepažymėjęs bilieto Tada jis neišvengiamai būna priverstas grįžti į autobuso priekį ir pažymėti.
                          N N N

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            tai ką, reiks į Kauną bendrai varyt, kad tą "kaifą" patirtume



                            atvirai pasakius, tai aš šios tvarkos nepasillgsiu B) na, o pagal ką ponas pažinsite mus, šio forumo entuziastus?
                            Nežinau. Gal iš kad inteligentai ir su akiniais . Juokauju. Viešuojų transportu važiuoja visokio plauko žmonės. Nuo profesorių iki "kolchoznikų". Tad atpažinti yra sunku. Nebent pasakytu: labas, aš forumietis .

                            Comment


                              Parašė Boutsen Rodyti pranešimą
                              Nežinau. Gal iš kad inteligentai ir su akiniais . Juokauju. Viešuojų transportu važiuoja visokio plauko žmonės. Nuo profesorių iki "kolchoznikų". Tad atpažinti yra sunku. Nebent pasakytu: labas, aš forumietis .
                              reiktų firminių "miestai.net" forumo maikučių tada tikrai ponas lengvai atpažintumėte
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė Boutsen Rodyti pranešimą
                                Nežinau. Gal iš kad inteligentai ir su akiniais . Juokauju. Viešuojų transportu važiuoja visokio plauko žmonės. Nuo profesorių iki "kolchoznikų". Tad atpažinti yra sunku. Nebent pasakytu: labas, aš forumietis .
                                Mane beveik atpažinai. Aš su akiniais.
                                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                Comment


                                  Romas Adomavičius nepritaria lipimui į viešąjį transportą pro visas duris.

                                  Vilniaus vicemeras Romas Adomavičius nesiėmė vertinti sostinės vadovybės priimto sprendimo atšaukti metus galiojusią įlipimo į viešąjį transportą pro priekines duris tvarką, tačiau interviu „Žinių radijui“ pabrėžė, kad pats tam nepritaria.
                                  "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                                  Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                                  Adam Mickiewicz

                                  Comment


                                    Parašė Edvard Rodyti pranešimą
                                    Romas Adomavičius nepritaria lipimui į viešąjį transportą pro visas duris.

                                    Vilniaus vicemeras Romas Adomavičius nesiėmė vertinti sostinės vadovybės priimto sprendimo atšaukti metus galiojusią įlipimo į viešąjį transportą pro priekines duris tvarką, tačiau interviu „Žinių radijui“ pabrėžė, kad pats tam nepritaria.
                                    Priminsiu, kad per rinkiminę kampaniją į savivaldą, Romas Adomavičius nusifilmavo agitaciniame klipe, kur jis sėdi... lengvajame automobilyje. Taigi tokie žmonės vadovauja sostinės VT ir priima sprendimus + reiškia viešas nuomones.
                                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                    Comment


                                      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                      Priminsiu, kad per rinkiminę kampaniją į savivaldą, Romas Adomavičius nusifilmavo agitaciniame klipe, kur jis sėdi... lengvajame automobilyje. Taigi tokie žmonės vadovauja sostinės VT ir priima sprendimus + reiškia viešas nuomones.
                                      būtų smagu pamatyt, jei tas pats gerbiamas Adomavičius agitacinį klipą nufilmuotų Vilniaus VT
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        būtų smagu pamatyt, jei tas pats gerbiamas Adomavičius agitacinį klipą nufilmuotų Vilniaus VT
                                        Man būtų dar smagiau, jeigu tas pats (ne)gerbiamas R. Adomavičius visus 4 metus kasdien į darbą ir iš darbo tik VT važinėtų.
                                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                        Comment


                                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                          Priminsiu, kad per rinkiminę kampaniją į savivaldą, Romas Adomavičius nusifilmavo agitaciniame klipe, kur jis sėdi... lengvajame automobilyje. Taigi tokie žmonės vadovauja sostinės VT ir priima sprendimus + reiškia viešas nuomones.
                                          Gerbiamas R. Adomavičius yra vienas iš Vilniaus autobusus kuruojančių asmenų, tad manau situaciją žino ir supranta gerokai geriau nei tie, kurie nusprendė šią tvarką panaikinti.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X