Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
    Gal yra žinoma, švieslentės oranžinės ar baltos? Bei dar, kokios įmonės švieslentės tiek šiuose, tiek Isuzu?
    Oranžinis mobitec'as tiek Isuzu, tiek šiuose autobusuose.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Įdomiai atrodo ta raudona juosta kuri eina viršuje, virš langų..

      Comment


        Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
        Scania Citywide LFA V8020, Vilnius
        Gaila, kad A1l negali papasakot mums kaip blogai jog VVT išnuomojo maršrutus ir dabar vilniečiai važinės brand-spanking-new autobusais. O į temą, gal yra salono vidaus nuotraukų?

        Comment


          Kažin jei būtų su MAN Transrevis susiderinę, kokio modelio būtų autobusai?

          Comment


            Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
            Kažin jei būtų su MAN Transrevis susiderinę, kokio modelio būtų autobusai?
            MAN A23 Lion's City arba MAN A40 Lion's City.

            Comment


              Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
              Kažin jei būtų su MAN Transrevis susiderinę, kokio modelio būtų autobusai?
              Apie MAN A26 Lion's City LL NL313-15 buvo planuota.
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Penkiolikiniai? O jie būtų tikę palei sąlygas?

                Comment


                  Pagal sąlygas turėjo būti sujungtiniai. Pirmąkart girdžiu apie triašius.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Džiugu dėl naujų Scanijų, bet visgi naujųjų Solarių, kurie sudarys pagrindą viešojo transporto, dizainas žiūrėsis kur kas geriau ir raudona spalva jiems visai tinka:









                    Paskutinis taisė Eidvis; 2018.03.08, 19:37.

                    Comment


                      Jeigu to priekyje takso kvailo nebūtų, atrodytų dar gražiau ir solidžiau. Ar tikrai Solaris galima būtent to modelio autobusus? O šiaip buvo savivaldybės FB įkelta nuotrauka, kaip turėtų atrodyt troleibusai, tai tokia pat spalva bus ir autobusai dažomi, mano nuomone, visai nieko

                      Comment


                        Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                        Jeigu to priekyje takso kvailo nebūtų, atrodytų dar gražiau ir solidžiau. Ar tikrai Solaris galima būtent to modelio autobusus? O šiaip buvo savivaldybės FB įkelta nuotrauka, kaip turėtų atrodyt troleibusai, tai tokia pat spalva bus ir autobusai dažomi, mano nuomone, visai nieko

                        Būtų visai nieko, jeigu būtent taip atrodytų raudonai perdažyti dujiniai Solariai. Deja, pirmasis perdažytasis (Nr. 951) atrodo kiek kitaip...

                        Comment


                          Parašė Marius555 Rodyti pranešimą

                          Būtų visai nieko, jeigu būtent taip atrodytų raudonai perdažyti dujiniai Solariai. Deja, pirmasis perdažytasis (Nr. 951) atrodo kiek kitaip...
                          Kad atrodytų taip pat trūksta tik to, kad paliktų pilkus ženkliuką ir lempų bei pavadinimo juostą. O dabar matyt apklijuot tingėjo, tai viską raudonai ir nupurškė. Keista, kad langų neuždažė.

                          Comment


                            Iš 2-ojo troleibusų parko į autobusų grąžintas 427, Santariškių gatvėje.


                            Eilinis ačiū Mantas95 už operatyviai paskelbtą informaciją
                            Paskutinis taisė ssnaiperis; 2018.03.09, 07:23.
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Scania Citywide LFA V8022, Vilnius


                              Scania Citywide LFA V8001, Vilnius


                              Scania Citywide LFA V8001, Vilnius
                              Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                              Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                              Comment


                                SĮSP galerija:
                                https://www.facebook.com/media/set/?...3561918&type=3

                                yra ir salono foto.

                                Comment


                                  Aišku, kiekvienas turi savo nuomonę, bet MAN A26 Lion's City, asmeniškai man yra žymiai gražsni autobusai, nei Scania.
                                  Aviate, navigate, communicate

                                  Comment


                                    Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                    Aišku, kiekvienas turi savo nuomonę, bet MAN A26 Lion's City, asmeniškai man yra žymiai gražsni autobusai, nei Scania.
                                    Jei nematyčiau užrašo Scania, spėčiau, kad surinkti kur nors Baltarusijoje. Su dizainu visiškai liūdesys.

                                    Comment


                                      Scanios dizainą sėkmingai nukopijavo rusai. Liazo gaminys:


                                      Роман Антипов nuotrauka http://fotobus.msk.ru/photo/1930186/

                                      Comment


                                        Berlyno geltonos Scanios man labai patiko. Lietuvoje važinėjusi trumpa balta tokia Scania atrodė puikiai. O bent jau iš nuotraukų vilnietiškos raudonos atrodo tik normaliai. Bet kuriuo atveju džiugu dėl dar vieno stipraus Vilniaus VT atnaujinimo.

                                        Comment


                                          Parašė Arni5 Rodyti pranešimą
                                          Berlyno geltonos Scanios man labai patiko. Lietuvoje važinėjusi trumpa balta tokia Scania atrodė puikiai. O bent jau iš nuotraukų vilnietiškos raudonos atrodo tik normaliai. Bet kuriuo atveju džiugu dėl dar vieno stipraus Vilniaus VT atnaujinimo.
                                          Kuris priklauso ne parkui ir pasibaigus sutarčiai visi kukuos

                                          O salonas labai 'fainas', tik galėtu ne tik priekinės, bet visos sėdynės būt tamsiai raudonos, kaip Telšių Castrosua.
                                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X