Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gerbiamieji, fotogalerijos tema skirta nuotraukoms, o ne aptarimams, kas kur važiuoja ir pas ką neveikia švieslentės. Nedarykime bardako - neaptarinėkime to paties iškart per kelias temas.
    Visi off-topic pranešimai iš Vilniaus autobusų fotogalerijos iškelti į šią temą.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Šiandien apie 15.10 mačiau Šiaurės miestelio žiede Solarį. Iš viso stovėjo 3 troleibusai (1 Solaris+ 2 Škodos). Kol išsigryninau pinigus, Solaris nuvažiavo, todėl tikslesnės informacijos negaliu pateikti. Spėjau išžiūrėti, jog viena iš skodų buvo 12 maršruto mašina. Beje, tas 520 kuris pastoviai dirba 36 maršrute (žr. VLN autobusų fotogaleriją) iš parko išvažiuoja kažkur 14.57. Šaim kartui tiek.

      Comment


        Parašė FRT Rodyti pranešimą
        Tą 912-tą kartais matau 5 maršrute. O kalbant apie švieslentes neseniai mačiau 880 MAN dirbantį 55A. Turbūt ten irgi nesuprogramuota, nes dirbo su kartoninėmis lentelėmis.
        Viskas ten yra suprogramuota, tik reikia mokėti naudotis, o tie vairuotojai kurie nemoka naudotis, ima paprastus trafaretus.
        Paskutinis taisė 1132; 2012.07.20, 22:48.

        Comment


          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
          Viskas ten yra suprogramuota, tik reikia mokėti naudotis, o tie vairuotojai kurie nemoka naudotis, ima paprastus trafaretus.
          Gali būti. Šiandien mačiau tą patį 880, tik jau 53-čiuke su visa veikiančia elektronika. Turbūt busite teisus, kad nemoka. Bet nejaugi sunku kolegų pasiklausti, kaip naudotis....

          Comment


            Parašė FRT Rodyti pranešimą
            Gali būti. Šiandien mačiau tą patį 880, tik jau 53-čiuke su visa veikiančia elektronika. Turbūt busite teisus, kad nemoka. Bet nejaugi sunku kolegų pasiklausti, kaip naudotis....
            Iš vidaus švieslentė valdoma taip pat, kaip ir MB 0405GN autobusuose
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė FRT Rodyti pranešimą
              Beje, tas 520 kuris pastoviai dirba 36 maršrute (žr. VLN autobusų fotogaleriją) iš parko išvažiuoja kažkur 14.57. Šaim kartui tiek.
              36-uoju maršrutu pertraukiamais grafikais dirbantys autobusai dieną (10-15 val.) stovi parke. Tad 14.57 autobusas išvažiuoja jau į vakarinį piką.
              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
              Marsrutai.lt tinklaraštis!
              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

              Comment


                LIEPOS 23 - 27 DIENOMIS KEIČIASI 28 AUTOBUSŲ TRASA


                Edited: Mane labai papiktino, jog grafikai sudaryti taip, kad visi važiuoja vienu metu. Šiandien (šeštadienį) apie 17.30, 7,49,55 važiavo visi kartu vienu metu, vienas paskui kitą. Dar po minutės ir 54. Negi sunku paderint taip, kad tarpai būtų bent 5-7 minutės? Dar ir poilsio dieną, kai įmanoma padaryt didesnius tarpus.
                Paskutinis taisė FRT; 2012.07.21, 19:03.

                Comment


                  Kam įdomu, 8 maršrutu šiandien turi dirbti Škoda 14TrM 2669
                  Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                  Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                  Comment


                    Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                    Kam įdomu, 8 maršrutu šiandien turi dirbti Škoda 14TrM 2669
                    Pasikartosiu.Gali būti, jog penktadienį buvo ir Solaris. Mačiau jį Šiaurės miestelio žiede apie 15.00. Kol nuejau iki žiedo, jis nuvažiavo.

                    Comment


                      Informacija dėl M2-76 trasos tikslingumo.
                      Prieš du metus M2–76 dabar važiuoja tokia trasa: St. Lukiškės, J. Tumo-Vaižganto g., A. Goštauto g. Žaliasis tiltas, Kalvarijų g., Jeruzalės g., Žaliųjų ežerų g., Ragučio g., Balsių g., Bubilo g., Aitvarų g., Užpalių g., Kryžiokų sodų 7-oji g., Bubilo g. Kryžiokų g. (Kryžiokų g., ir Bubilo g., sankryžoje iš karto suką į kairę). Iki Kryžiokų sodų 12–osios ir Kryžiokų g., sankryžos jau nebevažiuoja du metus.
                      Į miestą:
                      nuo Bubilo g. ir Kryžiokų g., sankryžos: Kryžiokų g., Užpalių g., Žaliųjų ežerų g., Jeruzalės g., Kalvarijų g., (Rinktinės g., Šeimyniškių g.), Žaliasis Tiltas, A. Goštauto g., Vasario 16-osios g., St. Lukiškės.
                      Nebevažiuoja jau Kryžiokų sodų 11–osios g., ir Nevažiuoja iki Kryžiokų g., Kryžiokų sodų 12–osios sankryžos. O suka kairėn iš Bubilo g.


                      Pridedu žemėlapio nuoroda nuo St. Verkių Riešė M2-76
                      Taip pat nebevažiuoja jau ir šeštadieniais.

                      M2-35 Maršrutas dabar yra toks: Lukiškės – Naujieji Verkiai – Ožkiniai–Kryžiokų sodai
                      O trasa tokia:
                      Teisinga trasa: St. Lukiškės. Tumo-Vaižganto g., A. Goštauto g., Žaliasis tiltas, Kalvarijų g., Jeruzalės g., Žaliųjų ežerų g., Popieriaus g., st. Naujieji Verkiai, Popieriaus g., Ožkinių g., Grūšiakalnio g., Kryžiokų g., (Kryžiokų g., ir Kryžiokų sodų 12–osios g. (prie jos ir apsisuka.))

                      Į miestą;
                      Iš Kryžiokų sodų į miestą: Kryžiokų g., Grūšiakalnio g., Ožkinių g., Popieriaus g., St. Naujieji Verkiai, Popieriaus g., Žaliųjų ežerų g., Kalvarijų g. (Rinktinės g., Šeimyniškių g.), Žaliasis Tiltas, A. Goštauto g., Vasario 16-osios g., St. Lukiškės
                      Išvykimo laikai nesikeitė lieko tokie pat, kokie yra paskelbti.

                      Pridedu žemėlapio nuorodą nuo St. Ožkinių žiedas M2-35
                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                      Comment


                        Kaip suprast M2?

                        Comment


                          Parašė FRT Rodyti pranešimą
                          Kaip suprast M2?
                          M1–lengvoji mašina
                          M2–mikroautobusas
                          M3–autobusas

                          Tai nesimokėte KET?
                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                          Comment


                            Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                            M1–lengvoji mašina
                            M2–mikroautobusas
                            M3–autobusas

                            Tai nesimokėte KET?
                            Turiu kolkas B kategoriją, bet į tokius dalykus neatkreipiau dėmesio. Testuose tokio tipo klausimų nepasitaikė. Dėkui už paaiškinimą, dabar žinosiu.
                            Paskutinis taisė FRT; 2012.07.23, 19:35.

                            Comment


                              Parašė FRT Rodyti pranešimą
                              Turiu kolkas B kategoriją, bet į tokius dalykus neatkreipiau dėmesio. Testuose tokio tipo klausimų nepasitaikė. Dėkui už paaiškinimą, dabar žinosiu.
                              Aš tai turiu visą praėjusių metų 2011 KET knygutę ir labai akcentavo, kad į juos reikia atkreipti dėmesio, nes mokykliniuose arba regitriniuose testuose tai būna.
                              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                              Comment


                                Sveiki. Pastebėjau, kad Volvo 7700, dirbantis 53 maršrutu, garažinis nr.779, yra perdažyti ratlankiai pilka spalva. Gal kas žinote ar jam buvo atliktas koks rimtesnis remontas? Autobusas bent jau iš išvaizdos atrodo "šviežesnis"
                                دائما الليتوانيه

                                Comment


                                  Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                                  Sveiki. Pastebėjau, kad Volvo 7700, dirbantis 53 maršrutu, garažinis nr.779, yra perdažyti ratlankiai pilka spalva. Gal kas žinote ar jam buvo atliktas koks rimtesnis remontas? Autobusas bent jau iš išvaizdos atrodo "šviežesnis"
                                  Ne, autobusą perdažė po reklamos, taip sakant kosmetinis remontas. O ratlankius 779 autobusų brigada dažnai dažo pilka spalva.
                                  Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                  Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                  Comment


                                    O kodėl nedažo geltonai mėlyno? Manau reikia pasirinkti vieną dažymo schema o ne dvi: tamsiai pilka ir šviesiai pilka, geltona ir mėlyna. Reikia vieningos dažymo schemos.

                                    Comment


                                      Parašė mandan Rodyti pranešimą
                                      O kodėl nedažo geltonai mėlyno? Manau reikia pasirinkti vieną dažymo schema o ne dvi: tamsiai pilka ir šviesiai pilka, geltona ir mėlyna. Reikia vieningos dažymo schemos.

                                      Na standartinė jau yra pabodus. Įvairovės tikrai reikia. Pvz, man patiko bandomojo MAN Lion's City dažymas. Atrodo gražiai, paįvairiną. Tykiuosi tie, kurios parvarys artimiausiu laiku bus būtent taip nudažyti. Jei jau prakalbom apie standartą, mano manymu, jei VOLVO 7700 būtų geltonai-mėlyni, atrodytų nekaip. (Beje, gal kas žaidžiat su fotošopu, pabandykite uždėt geltonai-melyna dažymą ant VOLVO, pažiūrėsim kas būtų.).
                                      Paskutinis taisė FRT; 2012.07.24, 22:31.

                                      Comment


                                        Parašė FRT Rodyti pranešimą
                                        Na standartinė jau yra pabodus. Įvairovės tikrai reikia. Pvz, man patiko bandomojo MAN Lion's City dažymas. Tykiuosi tie, kurios parvarys artimiausiu laiku bus būtent taip nudažyti.
                                        Naujai atvaryti Man Lion's City bus nudažyti sidabrine spalva - taip pat, kaip ir MB Citaro, Volvo autobusai
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          Naujai atvaryti Man Lion's City bus nudažyti sidabrine spalva - taip pat, kaip ir MB Citaro, Volvo autobusai
                                          Tada nekas. Geriau atrodytų, jei būtų tokia, kaip bandomojo. Bet bus, kaip bus.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X