Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    galėtų iš vis normalesnis 54maršruto grafikas būt. iš patirties sakau, kad greičiau per centrą važiuot
    Kaip suprast per centra?

    Comment


      Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
      Kaip suprast per centra?
      kitu maršrutu važiuoju
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Ne kiekvienas nori važiuoti su persėdimais, o šiaip 54 grafikas visai normalus - nereikia nei vilktis, nei lėkti. 54 maršrutu ilgų autobusų pilnai pakanka, o trumpi vakare išvis pustuščiai.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Ne kiekvienas nori važiuoti su persėdimais, o šiaip 54 grafikas visai normalus - nereikia nei vilktis, nei lėkti. 54 maršrutu ilgų autobusų pilnai pakanka, o trumpi vakare išvis pustuščiai.
          na, vakar iš Pilaitės išvažiavau 20:11 nuo Tolminkiemio st. ir per 35min atvažiavau į stotį jeigu išvažiuočiau 54autobusu iš Tolminkiemio st. 20:23, tai stotyje būsiu 20:58 [prieš dvi minutes bus išvažiavęs reikiamas autobusas]. jei nespėčiau, tektų laukt sekančio autobuso, kuris bus po pusvalandžio. šiaip galėtų 54autobusas į stotį iš Tolminkiemio st. važiuot 20:18
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Koks šitų troleibusų bus likimas kol kas nežinau:

            2548




            2528




            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Ne kiekvienas nori važiuoti su persėdimais, o šiaip 54 grafikas visai normalus - nereikia nei vilktis, nei lėkti. 54 maršrutu ilgų autobusų pilnai pakanka, o trumpi vakare išvis pustuščiai.
              Ta problema kad ryte ir vakare važiuoja ilgi aut.,o diena kai didžiausias keleivių srautas trumpi aut. Tuo nekarta teko isitikinti.

              Comment


                Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                Ta problema kad ryte ir vakare važiuoja ilgi aut.,o diena kai didžiausias keleivių srautas trumpi aut. Tuo nekarta teko isitikinti.
                bet kuo toliau, tuo vis prastėja 54maršruto grafikai labiau apsimoka važiuot per miesto centrą
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Piko metu yra didžiausiais srautas ir todėl važiuoja ilgi. Dieną ir keleivių ir autobusų mažiau, tačiau autobuso užpildymas didesnis. Todėl tau taip ir atrodo.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    2011-08-19 d., 18:35 val., pro St. Mokykla (Žaliųjų ežerų g.), link miesto pravažiavo su avariniais signalais ir be keleivių 2 grafiku dirbęs 410 36.
                    Įdomu, kas pakeitė 410 2 grafiku. Ir apie 18:37 val., ties St. Mokykla (Žaliųjų ežerų g.), link miesto pravažiavo TECHNINĖ PAGALBA (VAP'O). 410 jau sugenda nepirmą kartą.
                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                    Comment


                      Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                      2011-08-19 d., 18:35 val., pro St. Mokykla (Žaliųjų ežerų g.), link miesto pravažiavo su avariniais signalais ir be keleivių 2 grafiku dirbęs 410 36.
                      Įdomu, kas pakeitė 410 2 grafiku. Ir apie 18:37 val., ties St. Mokykla (Žaliųjų ežerų g.), link miesto pravažiavo TECHNINĖ PAGALBA (VAP'O). 410 jau sugenda nepirmą kartą.
                      Ko čia stebėtis? Technika juk ne ilgaamžė, viskas po truputi genda, gadinasi, sulūžta. Nieko čia nuostabaus.

                      Comment


                        pagal Mettal žodžius, šiam autobusui tiktų "supuvusio kibiro" apibūdinimas
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė Scorpius Rodyti pranešimą
                          Koks šitų troleibusų bus likimas kol kas nežinau:

                          2548
                          Atvaizdas


                          Atvaizdas

                          Vietoj 2548 Vivid Shop reklama užklijuota ant 2663.

                          Comment


                            man įdomu sužinoti, kodėl troleibuse #2548 nėra išimti trafaretai? kiek žinau, tai jie turi būti atiduoti dispečerei po darbo linijoj
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              man įdomu sužinoti, kodėl troleibuse #2548 nėra išimti trafaretai? kiek žinau, tai jie turi būti atiduoti dispečerei po darbo linijoj
                              Nenuemė todėl kad greičiausiai grįš atgal į liniją ir į savo 8-ajį maršrutą, o šeip 548 ir dirba tik 8 maršrutu. O trafaretų jie vakare nenša į trafaretine, nes rytoj vėl į ta patį maršrutą reikės išvažiuoti, užtat trafaretus jie ir palieka.

                              Comment


                                Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                Nenuemė todėl kad greičiausiai grįš atgal į liniją ir į savo 8-ajį maršrutą, o šeip 548 ir dirba tik 8 maršrutu. O trafaretų jie vakare nenša į trafaretine, nes rytoj vėl į ta patį maršrutą reikės išvažiuoti, užtat trafaretus jie ir palieka.
                                bet kol nebuvo 8maršruto, 2483, 2548 ir 2626 dirbo 7maršrute
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  2483, tarp kitko, kol nebuvo 8-o maršruto dirbo 19-ame pertraukiamu grafiku. Buvo eilinis, neįdomus ir niekam nežinomas troleibusas.

                                  2548 nepanašu, kad greitai išvažiuos. Jeigu išvis išvažiuos...

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    pagal Mettal žodžius, šiam autobusui tiktų "supuvusio kibiro" apibūdinimas
                                    Ten 454 410 yra ilga Karosa.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Ten 454 410 yra ilga Karosa.
                                      žinau bet "Karosa" irgi galima sakyt "supuvęs kibiras"
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Biški naujiena. Gražinus 15 troleibuso maršrutą bus keli grafikai dubliuojantys su kitu maršrutu. Jei kas atsimenat 15 troleibusas kartais prie Stoties arba pačioje Stotyje keisdavo trafaretus iš 15 į 2 maršrutą. Tai vadinasi komandiruote į kitą maršrutą. Šitą jau žinot. Dabar kai gražins šį maršrutą jisai turės vėl komandiruote, bet jau ne nuo Stoties, o nuo Žemūjų Panerių. Ir keisis iš 15 į 12 maršrutą, kaip kad buvo labai senai. Bet juk 12 maršrutas važiuoja tik iki Valkininkų stotelės, o 15 iki Titnago. Manau kad būtu nesamone. Gali būti kad 15 sutrumpins iki Valkininkų stotelės, o 12 iki Titnago gatvės pratesti neapsimoka. Nes keleivių ten praktiškai nėra.

                                        Comment


                                          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                          Biški naujiena. Gražinus 15 troleibuso maršrutą bus keli grafikai dubliuojantys su kitu maršrutu. Jei kas atsimenat 15 troleibusas kartais prie Stoties arba pačioje Stotyje keisdavo trafaretus iš 15 į 2 maršrutą. Tai vadinasi komandiruote į kitą maršrutą. Šitą jau žinot. Dabar kai gražins šį maršrutą jisai turės vėl komandiruote, bet jau ne nuo Stoties, o nuo Žemūjų Panerių. Ir keisis iš 15 į 12 maršrutą, kaip kad buvo labai senai. Bet juk 12 maršrutas važiuoja tik iki Valkininkų stotelės, o 15 iki Titnago. Manau kad būtu nesamone. Gali būti kad 15 sutrumpins iki Valkininkų stotelės, o 12 iki Titnago gatvės pratesti neapsimoka. Nes keleivių ten praktiškai nėra.
                                          Tai vadinasi, 12 ne piko metu kursuos dažniau ar ten dalis troleibusų iš dvipamainių bus pervesta į pertraukiamus?
                                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X