Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
    O štai ir 2623!
    Atvaizdas


    Beveik paruoštas, šalia dar stovi 2499 ir 1618. Šviečia saulė, karšta.

    Vakare situacija Antakalnyje (ir visame mieste ) gerokai pasikeitė. Praūžūs audrai, ties Oginskio gatve ant laidų užvirto medis, ko pasekoje troleibusai iš abiejų pusių blokavo eismą. Vėlesni troleibusai suko į Žolyno gatvę ir apsisukinėjo troleibusų parke. Eismas atnaujintas kažkur iki 20val., bet avarinė tarnyba turbūt turės plušėt visą naktį.

    Medžiai virto ir Vaidotuose, Salininkuose, bet buvo operatyviai pašalinami vietinių gyventojų. Salininkuose, be kita ko, buvo patvinusi pagrindinė gatvė, bet autobusų eismas, regis, nebuvo sustabdytas.
    smagu girdėt, kad dar vienas troleibusas po pilno remonto papuoš sostinės gatves
    Salininku soduose, salia oro uosto, iki siol dar nera elektros. sake tevai, kad pasilikciau Pilaiteje. lydos plente prie degalines "lukoil" buvo nuvirte medziai. elektros tiekimas šiąnakt pas mus buvo atnaujintas 1valandą nakties
    Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.07.22, 20:48.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Keletas žinių iš Troleibuso 1-ojo parko.

      Škoda 9TrH29 numeris 1387 mačiau sėkmingai dirba užsakymuose,

      Škoda 15Tr 2603 toliau sėkmingai atliekamas kapitalinis remontas,

      Ir liūdna žinia. Gaila bet troleibusas Jelcz/PNTKM M120MTE numeris 1650 bus nurašytas, nes šį troleibusą neapsimoka remontuoti.

      Iš autobusų parko.

      Autobusai MAN A23 NG313 CNG numeris 880, 882 kiek girdėjau stovi sugedę su greičių dežės problemom. O autobusas MAN A23 NG313 CNG numeris 884 parke jau stovi lygiai metus, neskaitant to jog jisai šia žiemą padirbėjo tik savaitę. Jam atvežė naują variklį ir pastatė, bet negali uždėti greičiū dežės nes pavogta detalė kuri prilaikytu greičiū dėžę. Ta detalė yra užsakyta ir jos laukiama, užtat 884 ir negali išvažiuoti į linija.

      Comment


        Parašė 2120 Rodyti pranešimą
        Keletas žinių iš Troleibuso 1-ojo parko.

        Škoda 9TrH29 numeris 1387 mačiau sėkmingai dirba užsakymuose,

        Škoda 15Tr 2603 toliau sėkmingai atliekamas kapitalinis remontas,

        Ir liūdna žinia. Gaila bet troleibusas Jelcz/PNTKM M120MTE numeris 1650 bus nurašytas, nes šį troleibusą neapsimoka remontuoti.

        Iš autobusų parko.

        Autobusai MAN A23 NG313 CNG numeris 880, 882 kiek girdėjau stovi sugedę su greičių dežės problemom. O autobusas MAN A23 NG313 CNG numeris 884 parke jau stovi lygiai metus, neskaitant to jog jisai šia žiemą padirbėjo tik savaitę. Jam atvežė naują variklį ir pastatė, bet negali uždėti greičiū dežės nes pavogta detalė kuri prilaikytu greičiū dėžę. Ta detalė yra užsakyta ir jos laukiama, užtat 884 ir negali išvažiuoti į linija.
        1. tegul tas 1387 dar ilgai tarnauja užsakymams
        2. smagu, kad remontuojamas ilgas troleibusas. tik galėtų normaliau sutvarkyti pereinamąją troleibuso dalį.
        3. gaila, kad nurašo šį egzempliorių teks į Kauną lėkt, kad tokiu troleibusu pavažinėt.
        4. hm, kaip galima pavogti detalę, kuri prilaiko greičių dėžę?
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Pirmą kartą 277 dirba 36-ame maršrute. Ir yra veikiantis oranžinis skylamušis. Yra viduje veikianti švieslentė, bet jį rodo tik maršruto numerį ir kryptį, bei data, laiką ir savaitės diena, bet nerodo stotelių pavadinimo.
          Paskutinis taisė Naujaneriai; 2011.07.27, 16:49.
          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

          Comment


            Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
            Pirmą kartą 277 dirba 36-ame maršrute. Ir yra veikiantis oranžinis skylamušis. Yra viduje veikianti švieslentė, bet jį rodo tik maršruto numerį ir kryptį, bei data, laiką ir savaitės diena, bet nerodo stotelių pavadinimo.
            aš ne per seniausiai 276 mačiau 16maršrute ir 277 mačiau 12maršrute. tai yra 1-ojo poskyrio autobusai. o šiaip jie rezerviniai, kad retai matomi gatvėje?
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              hm, kaip galima pavogti detalę, kuri prilaiko greičių dėžę?
              Šiais laikais daug vagių yra visur jeigu supratai apie ką šneku

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                1. tegul tas 1387 dar ilgai tarnauja užsakymams
                2. smagu, kad remontuojamas ilgas troleibusas. tik galėtų normaliau sutvarkyti pereinamąją troleibuso dalį.
                3. gaila, kad nurašo šį egzempliorių teks į Kauną lėkt, kad tokiu troleibusu pavažinėt.
                4. hm, kaip galima pavogti detalę, kuri prilaiko greičių dėžę?

                Musų 352 jau seniai nurašytas liko tik kito modelio 353,kuris daugiau stovi remonte,nei važiuoja

                Comment


                  Parašė ikarusas Rodyti pranešimą
                  Musų 352 jau seniai nurašytas liko tik kito modelio 353,kuris daugiau stovi remonte,nei važiuoja
                  Šituos Jelcz troleibusus ilgai remontuoja arba visai neremontuoja nes jie yra niekam tikę. Dažnai genda kaip Vilniaus Jelcz 1650. O atspėkit nurašo ji dėl ko? Dėl to kad jis vienintelis Vilniuje, o vienam troleibusui detaliu užsakinėti neapsimoka. Užtat jis ir bus nurašytas. Nebent gal geras dalis atiduos Kauno Jelcz 353?
                  Šeip iš tikrūju man gaila šito troleibuso, bet ka padarysi, nieko juk neimanoma jau pakeisti.

                  Comment


                    Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                    Šiais laikais daug vagių yra visur jeigu supratai apie ką šneku
                    supratau, kad visose srityse yra vagių bet kad faktiškai sunku tą detalę "nušvilpti"
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      supratau, kad visose srityse yra vagių bet kad faktiškai sunku tą detalę "nušvilpti"
                      Bet praktiškai įmanoma.
                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                      Comment


                        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                        Bet praktiškai įmanoma.
                        palįst po autobuso apačia, nuimt detalę ir vsio? ar kitaip visas procesas eina?
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          palįst po autobuso apačia, nuimt detalę ir vsio? ar kitaip visas procesas eina?
                          Galima ir taip. Bet tai daro lengvesniu būdu.
                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                          Comment


                            Šiandien pastebėjau 915 ant pirmųjų durų užrašą nėra išėjimo jis užklijuotas iš autobuso vidaus. Tai reiškia, kad dauguma autobusų pirmosios duris bus nenaudojamos nei įlipimui, nei išlipimui. Jeigu autobuse yra trejos duris, tai bus naudojamos tik 2-sios ir 3-sios; jeigu yra tik dvejos duris, tai bus naudojamos tik 2-osios, o pirmųjų nenaudos durų. Ir vėl bus nenaudojamos pirmosios duris.
                            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                            Comment


                              Neoplanai nėra rezerviniai - išvis tokio supratimo kaip pastovus rezervinis autobusas nėra. Kiekvienas vairuotojas per mėnesį turi po kelis rezervus. O šiaip 277 36 maršrutu ir mane šiandien nustebino. Beje, prieš tai jis dirbo 26 ir 39 maršrutais. Bent jau aš įpratęs, kad 276 ir 277 yra pertraukiami 44-u, o 275 - 7-u.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                Neoplanai nėra rezerviniai - išvis tokio supratimo kaip pastovus rezervinis autobusas nėra. Kiekvienas vairuotojas per mėnesį turi po kelis rezervus. O šiaip 277 36 maršrutu ir mane šiandien nustebino. Beje, prieš tai jis dirbo 26 ir 39 maršrutais. Bent jau aš įpratęs, kad 276 ir 277 yra pertraukiami 44-u, o 275 - 7-u.
                                kažkaip man keista buvo matyt 276 16maršrute, o 277 - 12. tą dien, kai vyko purpurinė naktis, 275 dirbo 43maršrute
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  Neoplanai nėra rezerviniai - išvis tokio supratimo kaip pastovus rezervinis autobusas nėra. Kiekvienas vairuotojas per mėnesį turi po kelis rezervus. O šiaip 277 36 maršrutu ir mane šiandien nustebino. Beje, prieš tai jis dirbo 26 ir 39 maršrutais. Bent jau aš įpratęs, kad 276 ir 277 yra pertraukiami 44-u, o 275 - 7-u.
                                  Jis šiandien dirba Pagubės maršrutu. O vakar dirbo tik Naujanerių maršrutu. Šiandien 277 dirba 5 grafiku. Vakar dirbo 1 grafiku.
                                  Paskutinis taisė Naujaneriai; 2011.07.28, 16:20. Priežastis: Papildymas teksto
                                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Neoplanai nėra rezerviniai - išvis tokio supratimo kaip pastovus rezervinis autobusas nėra. Kiekvienas vairuotojas per mėnesį turi po kelis rezervus. O šiaip 277 36 maršrutu ir mane šiandien nustebino. Beje, prieš tai jis dirbo 26 ir 39 maršrutais. Bent jau aš įpratęs, kad 276 ir 277 yra pertraukiami 44-u, o 275 - 7-u.
                                    277 šį mėnesį dirbs dvipamaininiu grafiku, taip kad nenustebkit jį pamate ne savo 44 ar 74 maršrute jisai gali dirbti visur dabar, pas ji gal pagal grafika kelios dienos iš eilės 36 maršrutas, šiandien jį irgi 36 maršrutu mačiau, gal rezervas jam šiandien yra užtat ir pasiuntė į 36, gal rytoj kokiu 19 arba 42 dirbs, arba 31.
                                    Viskas paprasta

                                    Comment


                                      Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                      277 šį mėnesį dirbs dvipamaininiu grafiku, taip kad nenustebkit jį pamate ne savo 44 ar 74 maršrute jisai gali dirbti visur dabar, pas ji gal pagal grafika kelios dienos iš eilės 36 maršrutas, šiandien jį irgi 36 maršrutu mačiau, gal rezervas jam šiandien yra užtat ir pasiuntė į 36, gal rytoj kokiu 19 arba 42 dirbs, arba 31.
                                      Viskas paprasta
                                      bet maža vilčių, kad 277 pasirodys savaitgalį 19 ar kokiam kitam maršrute.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        bet maža vilčių, kad 277 pasirodys savaitgalį 19 ar kokiam kitam maršrute.
                                        Nebutinai ir 277 gali 19 maršrute pasirodyti. Gali ir 276, bet labai retas atvejis kai Neoplan 19 maršrutu, greičiausiai tik iš rezervo.

                                        Comment


                                          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                          Nebutinai ir 277 gali 19 maršrute pasirodyti. Gali ir 276, bet labai retas atvejis kai Neoplan 19 maršrutu, greičiausiai tik iš rezervo.
                                          geresniais laikais pasirodydavo kartais ir 19maršrute Neoplan autobusai
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X