Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
    36 yra 1 poskyrio. Dabar autobusai maišosi ir beveik visą mėnesį maišysis tarp skirtingų vairuotojų, maršrutų ir poskyrių, nes daugeliui dabar yra atostogos, o ir sugedę autobusai ne taip greitai taisomi. Pvz. "per rankas" eina tokie autobusai kaip 804, 497, 506. Tas pats 444 - rezervas. Jo "savininkas" atostogauja, tai ir davė kitam vairuotojui pirmą laisvą mašiną. 546 nebus rezervinis - tokių gi nėra, jau esu sakęs. Tiesiog gal jį gaus koks vairuotojas, dirbantis pertraukiamu grafiku.
    1. kad 36maršrutas yra pirmo poskyrio, tai šitą suprantu
    2. nori pasakyt, kad "per rankas" einantys autobusai dažnai pavaduoja sugedusius?
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      2. Nu ne visada. Tik tais atvejais, kai vairuotojas rezerve būna be savo autobuso arba jo autobusas sugedęs.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        1. po remonto jau rieda miesto gatvėmis "Škoda 14tr" #2623. pastebėtas 16maršrute. gal kas žino, ar šis troleibusas laikinai pavažinės 16maršrutu ir keliaus į 1maršrutą, ar bus pastovus?
        2. kada pamatysim į gatves išriedėjusį ekspermentinį autobusą?
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Šiadien Solaris Trollino 15 AC Nr. 2697 su naująja "Pegasus Credit" reklama mačiau važiuojanti 18 maršrutu!!! Ar galit tuo patikėti?

          Comment


            Parašė Tautvydas_R Rodyti pranešimą
            Šiadien Solaris Trollino 15 AC Nr. 2697 su naująja "Pegasus Credit" reklama mačiau važiuojanti 18 maršrutu!!! Ar galit tuo patikėti?
            ryte ar vakare? na, manau nenormalu tokį troleibusą į "tuščią" maršrutą leist dar gerai, kad "Škoda 15tr" neleidžia į šį maršrutą
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              ryte ar vakare? na, manau nenormalu tokį troleibusą į "tuščią" maršrutą leist dar gerai, kad "Škoda 15tr" neleidžia į šį maršrutą
              22:13 Lūžių st. paskutinis reisas į Ž.Panerius. Pamačius man akys ant kaktos iššoko...

              Comment


                Parašė Tautvydas_R Rodyti pranešimą
                22:13 Lūžių st. paskutinis reisas į Ž.Panerius. Pamačius man akys ant kaktos iššoko...
                aš suprantu, jei ryte važiuoja Solaris iš Pašilaičių į Ž. Panerius, bet kad vakare važiuotų į pavojingą rajoną, kur vandalai gali apgadinti troleibusą, tai čia tikrai kažkas naujo.
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Ž. Paneriai yra lygiai toks pats pavojingas rajonas kaip Pašilaičiai. Kiekviename rajone yra savų chuliganų. O ir maršrutas nėra tuščias. Poilsio dienomis - taip, sutinku, tačiau darbo dienomis jis tikrai reikalingas, kaip ir 18A.
                  Nenuostabu, kad vakare 18 važiuoja Solaris. Tai toks maršrutas, kur labai daug reisų atlieka troleibusai iš 7 ir 8 maršrutų. Patys gi pažiūrėkit, kiek po 20 val. yra reisų į parką: 4. 18 tikrai nevažiuoja tiek troleibusų visą dieną. Paskutiniai 2 arba 1 yra iš 7 maršruto.

                  Reisas 7:07 į Pašilaičius, Taikos st., 2011-06-27

                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    Ž. Paneriai yra lygiai toks pats pavojingas rajonas kaip Pašilaičiai. Kiekviename rajone yra savų chuliganų. O ir maršrutas nėra tuščias. Poilsio dienomis - taip, sutinku, tačiau darbo dienomis jis tikrai reikalingas, kaip ir 18A.
                    Nenuostabu, kad vakare 18 važiuoja Solaris. Tai toks maršrutas, kur labai daug reisų atlieka troleibusai iš 7 ir 8 maršrutų. Patys gi pažiūrėkit, kiek po 20 val. yra reisų į parką: 4. 18 tikrai nevažiuoja tiek troleibusų visą dieną. Paskutiniai 2 arba 1 yra iš 7 maršruto.

                    Reisas 7:07 į Pašilaičius, Taikos st., 2011-06-27

                    Atvaizdas
                    Tai, kad ryte Solaris 18 maršrutu važiuotu dar suprantu, bet paskutiniu reisu tai tikrai nėra prasmės leisti Solarį...

                    Comment


                      Si penktadieni teko vaziuoti masina 2670, 18-uoju marsrutu.
                      Kazkas is entuziastu minejo kad pavaziavus sia masina matyti staigmena/siurprizas/netiketumas
                      kadangi su ja vaziavau ilgiau,tai viska apziurejau ir speju-joje pakeistos sedynes,ir idetos nuo senos Skod'os 14 TR?
                      Atrodo nekaip..
                      taciau buvo kitas kur kas svarbesnis dalykas,jau stoteleje mineta masina mane is tolo pasitiko skleisdama keista garsa.
                      Vaziavimas-buvo tragiskas. Negana to kad uzgule ausis nuo ikiraus ir nezmonisko variklio darbo,galvojau kad pakely tikrai suges,taciau siek tiek ir buvo apemus panika
                      kadangi sedejau ties vidurinemis durimis,o ties jomis kazkaip lyg is sono ir tas garsas buvo,girdejosi lyg tai kibirksciavimas prie to pacio ar spragsejimas kartais lyg ir kas degtu.
                      Pamaniau arba variklis per grindis isskris arba uzsidegsim. Nesuprantu kas tokio tai buvo ir kodel tokia masina tesia kelione?
                      Paskutinis taisė Buss fanas; 2011.08.07, 12:36.

                      Comment


                        šiandien pirmą kartą 915 dirba 36 maršrutu į Pagubę.
                        2011-07-20 d., Sakališkių g., yra pastatyta nauja stotelė tarp Pagubės sodai ir Sakališkės, naujoji stotelė vadinasi ĄŽUOLYNAS (Nes ten yra S/B "ĄŽUOLYNAS").
                        Paskutinis taisė Naujaneriai; 2011.08.08, 08:04.
                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                        Comment


                          Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                          Si penktadieni teko vaziuoti masina 2670, 18-uoju marsrutu.
                          Kazkas is entuziastu minejo kad pavaziavus sia masina matyti staigmena/siurprizas/netiketumas
                          kadangi su ja vaziavau ilgiau,tai viska apziurejau ir speju-joje pakeistos sedynes,ir idetos nuo senos Skod'os 14 TR?
                          Atrodo nekaip..
                          taciau buvo kitas kur kas svarbesnis dalykas,jau stoteleje mineta masina mane is tolo pasitiko skleisdama keista garsa.
                          Vaziavimas-buvo tragiskas. Negana to kad uzgule ausis nuo ikiraus ir nezmonisko variklio darbo,galvojau kad pakely tikrai suges,taciau siek tiek ir buvo apemus panika
                          kadangi sedejau ties vidurinemis durimis,o ties jomis kazkaip lyg is sono ir tas garsas buvo,girdejosi lyg tai kibirksciavimas prie to pacio ar spragsejimas kartais lyg ir kas degtu.
                          Pamaniau arba variklis per grindis isskris arba uzsidegsim. Nesuprantu kas tokio tai buvo ir kodel tokia masina tesia kelione?
                          šiam "Škoda 14trM" #2670 ne tik, kad sėdynės pakeistos, bet ir vieno stoglangio nėr beje, ir troleibuse "Škoda 14trM" #1654 irgi pakeistos sėdynės, bet gale paliktos penkios senosios sėdynės kaži, kodėl keičia sėdynes "14trM" troleibusuose? kažkoks įtarimas man kyla, kad tokias pačias sėdynės turės ir #2670 broliai - #2669 ir #2671
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                            Si penktadieni teko vaziuoti masina 2670, 18-uoju marsrutu.
                            Kazkas is entuziastu minejo kad pavaziavus sia masina matyti staigmena/siurprizas/netiketumas
                            kadangi su ja vaziavau ilgiau,tai viska apziurejau ir speju-joje pakeistos sedynes,ir idetos nuo senos Skod'os 14 TR?
                            Na pagaliau, iš antro karto pavyko tau pastebėti, kas ten tokio neįprasto ir pagaliau po šitiek laiko viešai apie tai pranešti .
                            Nu, variklis neiškrito, niekas nesudegė - reiškia viskas gerai .

                            Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                            2011-07-20 d., Sakališkių g., yra pastatyta nauja stotelė tarp Pagubės sodai ir Sakališkės, naujoji stotelė vadinasi ĄŽUOLYNAS (Nes ten yra S/B "ĄŽUOLYNAS").
                            Ačiū už informaciją. Ir asmeninius klausimus derėtų rašyti į asmenines žinutes, o ne čia.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              Na pagaliau, iš antro karto pavyko tau pastebėti, kas ten tokio neįprasto ir pagaliau po šitiek laiko viešai apie tai pranešti .
                              Nu, variklis neiškrito, niekas nesudegė - reiškia viskas gerai .
                              įdomu būtų sužinoti, ar kas nors važiavo "Škoda 14trM" #1654 po kapitalinio remonto? jei kas važiavot, manau, žinot, kas ten neįprasto
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                įdomu būtų sužinoti, ar kas nors važiavo "Škoda 14trM" #1654 po kapitalinio remonto? jei kas važiavot, manau, žinot, kas ten neįprasto
                                Juk pats pasakei,kad pakeistos sedynes i seno tipo,o gale paliktos 5 originalios-naujo tipo.

                                Comment


                                  [QUOTE=Mettal;573214]Nu, variklis neiškrito, niekas nesudegė - reiškia viskas gerai .


                                  Bet vistiek idomu butu suzinoti del kokiu techniniu priezasciu sis troleibusas skleide toki kurtinanti garsa?

                                  Comment


                                    Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                                    Juk pats pasakei,kad pakeistos sedynes i seno tipo,o gale paliktos 5 originalios-naujo tipo.
                                    o tai be manęs bus daugiau pastebėjusių pakeistas sėdynes tame troleibuse?
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      o tai be manęs bus daugiau pastebėjusių pakeistas sėdynes tame troleibuse?
                                      Kas per klausimas??? Kam bereikalingai rasyti nesuprantu,jei neturi ka parasyti?
                                      Jei pats pasakei ir pranesei ta ar ana fakta,tai kam dar gilintis ir dometis ar kas be taves dar ta pastebejo ar ne..faktas jau tavo paties parasytas.

                                      Comment


                                        Kaip vakar minėjau temoje Vilniaus troleibusų ir autobusų eismo stebėjimas

                                        36 maršrutu dirbo šis naujasis 915 autobusas.
                                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          įdomu būtų sužinoti, ar kas nors važiavo "Škoda 14trM" #1654 po kapitalinio remonto? jei kas važiavot, manau, žinot, kas ten neįprasto
                                          Gal kaip pas berods pas 1659 virš durų stačiakampio formos prietaisas su specialia lazerine sistema,pagal kuria vairuotojas gali matyti ar yra žmonės ant laiptų ar nėra?
                                          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X