Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tas ilgas 42 yra pertraukiamo grafiko. Kaip dėl rytinių reisų - nežinau, bet popiet trumpi autobusai puikiausiai susitvarko. Jau nekalbant apie 78, kurio pilno niekada gyvenime nesu matęs.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      kas gali pasakyt, ar troleibusas 1632 yra rezervinis? iki pilno remonto dirbo 2maršrutu. po remonto dirbo 14maršrutu. paskui porą sykių dirbo 4maršrute. o ketvirtadienį tą troleibusą pastebėjau dirbantį 12maršrute.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
        Atsipeikėkit, žmonės, niekas tikrai nenurašinės 2669. Kad troleibuso ilgai nėra gatvėse, tai dar nereiškia kad nurašytas. Jeigu gerai jį prisimenat, tai turėjot matyt, kad paskutiniu metu jis važinėjo labai nusitrynęs ir jam reikėjo remonto, kuris dabar jam ir atliekamas.
        Aciu uz informacija. Jau buvau prarades vilti, kad jis dar isriedes i gatves. Pamenu kaip buvau pastebejes, kad vairuotojo kabinoje grindyse buvo skyle. Tikrai tragiskos bukles troleibusas.

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          kas gali pasakyt, ar troleibusas 1632 yra rezervinis? iki pilno remonto dirbo 2maršrutu. po remonto dirbo 14maršrutu. paskui porą sykių dirbo 4maršrute. o ketvirtadienį tą troleibusą pastebėjau dirbantį 12maršrute.
          Visi ženklai kol kas rodo, kad 1632 - rezervinis. Visi 8 12-o maršruto troleibusai: 1123, 1530, 1533, 1565, 1572, 1619, 1656, 1657. Senokai nemačiau 1565, tai turbūt jį ir pavaduoja. Vasara dažnas troleibusas tampa rezerviniu, nes mažinamas troleibusų kiekis maršrute. Pvz. šiai vasarai nuo 2-o maršruto nukirpti 3 troleibusai. Rudenį turėtų viskas susitvarkyti, arba ne

          Comment


            Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
            Visi ženklai kol kas rodo, kad 1632 - rezervinis. Visi 8 12-o maršruto troleibusai: 1123, 1530, 1533, 1565, 1572, 1619, 1656, 1657. Senokai nemačiau 1565, tai turbūt jį ir pavaduoja. Vasara dažnas troleibusas tampa rezerviniu, nes mažinamas troleibusų kiekis maršrute. Pvz. šiai vasarai nuo 2-o maršruto nukirpti 3 troleibusai. Rudenį turėtų viskas susitvarkyti, arba ne
            1. o troleibusas 1619, iki remonto dirbęs 5maršrute, yra rezervinis ar bus pastovus šiame maršrute?
            2. koks troleibusas pavaduoja šiuo metu remonte esantį 1656?
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              1656 niekas nepavaduoja, nes jis jau dirba.
              1619 jau kone pusė metų 12-ame maršrute ir jis tikrai nieko nepavaduoja. Manau, kad jis buvo sukeistas su 1594, kuris prieš remontą dirbo 12-tame maršrute, o po remonto karjerą pradėjo 5-ame.
              Tikrai nedirba 1565 vietoj jo grąžintas 1628. Vadinasi 1632 - rezervinis, na nebent su kokiu kitu sukeitė, bet vargiai.

              Comment


                Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                1656 niekas nepavaduoja, nes jis jau dirba.
                1619 jau kone pusė metų 12-ame maršrute ir jis tikrai nieko nepavaduoja. Manau, kad jis buvo sukeistas su 1594, kuris prieš remontą dirbo 12-tame maršrute, o po remonto karjerą pradėjo 5-ame.
                Tikrai nedirba 1565 vietoj jo grąžintas 1628. Vadinasi 1632 - rezervinis, na nebent su kokiu kitu sukeitė, bet vargiai.
                1656 grįžo į 17 ar į 12maršrutą? kiek mačiau, 1565 dirba 2maršrute
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  915 jau dirba. Šiandien dirba 26 maršrute.
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                    915 jau dirba. Šiandien dirba 26 maršrute.
                    pagaliau nors vienas išvažiavo! na ką, entuziastai, čiupkit fotoaparatus ir "šaukit" laimikį ;D "nušautą laimikį dėkit čia
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Ne nors vienas, o 2. Kažkur dar 914 "valkiojasi" jau nuo vakar (mažų mažiausiai).
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Vakar 914 dirbdavo 17 maršrutu perdažytas.912 ir 913 stovėjo parke neperdažyti.Visus tuos Mersus perdažinės/perdažinėjo skirtinguose vietose,kad greičiau išleisti į gatvės.
                        Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2011.07.19, 19:17.
                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                        Comment


                          Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                          915 jau dirba. Šiandien dirba 26 maršrute.
                          Neiprastos,naujos ar bandomosios masinos beveik visuomet kazkodel paleidziamos i 26 marsruta..

                          Comment


                            Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                            Neiprastos,naujos ar bandomosios masinos beveik visuomet kazkodel paleidziamos i 26 marsruta..
                            Kodėl iškart taip? 914 pvz šiandien 17 maršrute dirbo

                            Comment


                              2 parkas. Troleibusu remonto grafikas.

                              Comment


                                Parašė Scorpius Rodyti pranešimą
                                2 parkas. Troleibusu remonto grafikas.

                                Atvaizdas
                                1. na ką gi, kaip ir manėm, paskutiniai du "Škoda 14trM" troleibusai bus pilnai remontuojami
                                2. greičiausiai visi troleibusai rugsėjį pasirodys gatvėse po pilno remonto
                                Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.07.20, 17:36.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Jau pastebėjau, kad VOLVO 7700 740 yra įjungti šie komposteriai galinėje dalyje.
                                  Atsiprašau už kokybę, nes labai skubėjau išlipti, nes mano stotelė buvo išlipimo. Jeigu kas įdės geresnės kokybės nuotrauką pašalinsiu ją.

                                  O priekinėje dalyje prie vairuotojo paliktas raudonas skylamušis ir taip pat jis yra pakabintas prie vidurinių durų. (krokodilai). Ir jau nuklijuoti lipdukai nuo durų. Raudoni krokodilai jau yra sumontuota daugumoje autobusų. O troleibusuose kol kas mačiau tik prie pirmųjų durų.
                                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                  Comment


                                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                    Jau pastebėjau, kad VOLVO 7700 740 yra įjungti šie komposteriai galinėje dalyje.
                                    Atsiprašau už kokybę, nes labai skubėjau išlipti, nes mano stotelė buvo išlipimo. Jeigu kas įdės geresnės kokybės nuotrauką pašalinsiu ją.
                                    Atvaizdas

                                    O priekinėje dalyje prie vairuotojo paliktas raudonas skylamušis ir taip pat jis yra pakabintas prie vidurinių durų. (krokodilai). Ir jau nuklijuoti lipdukai nuo durų. Raudoni krokodilai jau yra sumontuota daugumoje autobusų. O troleibusuose kol kas mačiau tik prie pirmųjų durų.
                                    smagu girdėti bei matyti, kad įjungti geltonieji skylamušiai aišku, nepastebėjau, ar "karosa b741" yra įjungti rudieji skylamušiai.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      smagu girdėti bei matyti, kad įjungti geltonieji skylamušiai aišku, nepastebėjau, ar "karosa b741" yra įjungti rudieji skylamušiai.
                                      Pataisysiu - B841. B741 yra tik pora autobusų su elektromechaniniais, kurie yra geltoni .
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Pataisysiu - B841. B741 yra tik pora autobusų su elektromechaniniais, kurie yra geltoni .
                                        tikrai, rudus turi B841 ir vienintelis B941. o geltonus žymeklius tai turi trys B741 autobusai
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          O štai ir 2623!


                                          Beveik paruoštas, šalia dar stovi 2499 ir 1618. Šviečia saulė, karšta.

                                          Vakare situacija Antakalnyje (ir visame mieste ) gerokai pasikeitė. Praūžūs audrai, ties Oginskio gatve ant laidų užvirto medis, ko pasekoje troleibusai iš abiejų pusių blokavo eismą. Vėlesni troleibusai suko į Žolyno gatvę ir apsisukinėjo troleibusų parke. Eismas atnaujintas kažkur iki 20val., bet avarinė tarnyba turbūt turės plušėt visą naktį.

                                          Medžiai virto ir Vaidotuose, Salininkuose, bet buvo operatyviai pašalinami vietinių gyventojų. Salininkuose, be kita ko, buvo patvinusi pagrindinė gatvė, bet autobusų eismas, regis, nebuvo sustabdytas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X