Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
    Gal ir paradoksalu, bet tikslinės grupės ši info nepasiekė, turbūt koks 85 % besiparkuojančių prie išvažiavimų, net nežino apie KET pakeitimus.

    P.S. policija žadėjo kokį pusmetį nebausti.
    Kad jie niekada nebaudžia kol pats nenufotografuoji, nes tada jau nebegalima ignoruoti.

    Comment


      Vilniaus miesto savivaldybė sugeba ignoruoti net ir kai pranešama raštu. Tą galima pastebėti NVŽR GIS pasirinkus atitinkamą ANK straipsnį. Yra vietų, kur pranešama daug, o protokolų nėra. Nes VTS vedėjas Andžej Dinikis nusprendžia, kad jo „protingumas“ baudos ten nenumato.
      Visiška korupcija.
      Žemėlapis: https://maps.ird.lt/map/

      Comment


        Per metus iš mano pateiktų 20 pažeidėjų nė vieno neradau šitam registre? Ką tai galėtų reikšti?

        Comment


          Mano pranešimai (per tvarkaumiestą) taip pat tame registre mesimatė kai kelis kartus tikrinau, bet patys paeidėjai sakė kad baudas gavo (ir dėl to ant manęs pyko) tai gal čia registras kažkaip nepilnai veikia?

          Comment


            Parašė Bmweda Rodyti pranešimą
            Per metus iš mano pateiktų 20 pažeidėjų nė vieno neradau šitam registre? Ką tai galėtų reikšti?
            Pagal tai, kaip pastaruosius mėnesius keičiasi (niekas nesikeičia) mano pranešinėjamų (vis tų pačių) vairuotojų įpročiai, pradedu įtarinėti, kad visi tie sprendimai su tekstu „Surašytas LR ATPK protokolas“ tėra fikcija.

            Comment


              Į policiją ar savivaldybę siunti?

              Comment


                mano epolicijos tai tikrai atsiranda registre

                Comment


                  Parašė Bmweda Rodyti pranešimą
                  Į policiją ar savivaldybę siunti?
                  Į policiją.

                  Comment


                    Parašė Ångstrom Rodyti pranešimą

                    Pagal tai, kaip pastaruosius mėnesius keičiasi (niekas nesikeičia) mano pranešinėjamų (vis tų pačių) vairuotojų įpročiai, pradedu įtarinėti, kad visi tie sprendimai su tekstu „Surašytas LR ATPK protokolas“ tėra fikcija.
                    Vakar vakare du pranešimai tvarkauVilnių tapo išspręsti akimirksniu, per mažiau nei minutę. Va čia tai tikrai panašu į feiką.

                    Comment


                      Rašė kažkas, kad buvo tokių atvejų. Kodėl turėtų būti fake?

                      Comment


                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                        Rašė kažkas, kad buvo tokių atvejų. Kodėl turėtų būti fake?
                        Na aš įsivaizduoju, kad kažkas peržiūri, ar pranešimas nėra nesąmonė (analogas - būsena "nagrinėjama", kaip būna užregistruojant kitas problemas), jei pažeidimas tikras, tada perduodamas "administracinei teisenai vykdyti". Nes čia dabar iškart ale perduota, gal ten gal balti pikseliai nuotraukoje. Nebent aš blogai suprantu kaip sistema veikia.

                        Comment


                          Taip, tai kažkas ir peržiūrėjo.

                          Comment


                            Dabar pastebėjau, kad pagal koordinates google maps algoritmas dažnai parenka net neegzistuojančius adresus.
                            Galbūt registre operuojama adresais ir dėl to jame nesimato pažeidimų (nes registras, skirtingai nei epolicija arba tvarkau miestą nenaudoja google maps).

                            Comment


                              Tvarkau miestą irgi nenaudoja google maps.

                              Comment


                                Per programėlę, tai Google Maps pagrindas

                                Click image for larger versionName:	Screenshot_20220111-065650.pngViews:	0Size:	582,7 kBID:	1942773
                                Paskutinis taisė Kaid; 2022.01.11, 06:05.

                                Comment


                                  Web puslapyje irgi Google Maps

                                  Click image for larger version

Name:	Screenshot 2022-01-11 at 08.27.08.png
Views:	798
Size:	816,0 kB
ID:	1942782

                                  Comment


                                    epolicijoje Google maps tėra tik fonas, adresai imami iš oficialių šaltinių. manau tas pats ir čia.

                                    Comment


                                      Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                                      epolicijoje Google maps tėra tik fonas, adresai imami iš oficialių šaltinių. manau tas pats ir čia.
                                      Adresai ar tikslios kordinatės? GMaps adresų <-> kordinačių konvertavimas kartais įdomus būna OSM bent Vilniuje daug tikslesnis.

                                      Comment


                                        Parašė Azure Rodyti pranešimą
                                        Web puslapyje irgi Google Maps

                                        Click image for larger version

Name:	Screenshot 2022-01-11 at 08.27.08.png
Views:	798
Size:	816,0 kB
ID:	1942782
                                        https://tvarkaumiesta.lt/ rašo OpenStreetMap (apačioje dešinėje):

                                        Click image for larger version

Name:	photo_2022-01-11_10-01-25.jpg
Views:	758
Size:	102,2 kB
ID:	1942803

                                        Comment


                                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                          Adresai ar tikslios kordinatės? GMaps adresų <-> kordinačių konvertavimas kartais įdomus būna OSM bent Vilniuje daug tikslesnis.
                                          Adresai. Gi Google maps tėra tik fonas.
                                          Šiaip keista kad lietuvių pinigai naudojami licencijuoti žemėlapį, kuris naudojamas tik fono tikslais. Gi turim ir savo žemėlapį, ir savo ortografines nuotraukas, kurios ir taip jau padarytos prieinamomis internete - negi negalima persijungt ant jų?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X