Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MindesAcc Rodyti pranešimą

    Nesutinku. Pagrindine problema yra tai kad tiek mentai tiek viesosios tvarkos darbuotojai nereguoja ir tiesiog pravaziuoja pro tokius parkavimo pazeidimus. Tol kol ju nepaiimsi uz rankos ir nenuvesi ir su pirstu neparodysi "va ZIUREK!" tol jie rankos nekels ir nieko nedarys. Va kur problema didziausia.
    Man yra buve, kad iškvietus policiją, po kelių minučių skambina policininkai sakydami, kad jie į tokius iškvietimus nevažiuoja ir naudotis epolicija. Kelis kartus nei atvažiavo, nei paskamino.

    Comment


      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

      Moralė yra individuali, kaip ir dauguma maišai su etika. Jei tau rūpi daugiau nei tavo pilvas ir tvartas tai esi labai retos rūšies žmogus.

      Su Ayn Rand filosofija nesutinku, bet kad dauguma žmogaus sprendimų yra priimami instinktu ir emocija yra paprasčiausias faktas.
      Tai būtent, kad apie individualų pasirinkimą, kenkti kitiems ar ne, kalbu. Jei statai mašiną ant šaligatvio, esi elementarus kenkėjas. Kenki pėstiesiems, mamoms su vežimėliais, neįgaliesiems, dviratininkams.

      Yra normos, taisyklės, įstatymai, bet visų pirma pasirinkimą darai rinkdamasis ar nudrėbdamas savo storąją ant tako, neužstosi tako kitiems.

      Comment


        Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą

        Tai būtent, kad apie individualų pasirinkimą, kenkti kitiems ar ne, kalbu. Jei statai mašiną ant šaligatvio, esi elementarus kenkėjas. Kenki pėstiesiems, mamoms su vežimėliais, neįgaliesiems, dviratininkams.

        Yra normos, taisyklės, įstatymai, bet visų pirma pasirinkimą darai rinkdamasis ar nudrėbdamas savo storąją ant tako, neužstosi tako kitiems.
        Bet tie taip negalvoja. Jie galvoja - yra vieta, pasistačiau, kiti apeis. Ir net nesupranta kad jie yra kenkėjai. Jie nemano, kad jie kenkia kitiems. Jie mano kad pranešdamas apie juos tu esi kenkėjas. Ne vienas yra man "Atskaitęs moralą" koks aš blogas kad pranešinėju ir gadinu visiems gyvenimus.

        Tai jie ir renkasi tai kas jiems yra patogu o apie kitus ne negalvoja. Jeigu už pažeidimą nebaudžiama tai įstatymas gali ir nebūti, efektas bus tas pats.

        Comment


          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą


          Vienu metu man tai buvo bet aš toks autistas kad poto ir 20 psl atgal atsuku pažiūrėti ar išsprendė tai galiausiai visi pasižimėjo kaip išspręsti. Kadangi atsakymas visų dabar stnadartinis dėl BDAR tai koks sprendimas neaišku.

          Na pas man tai ne, neišspręstų yra nuo sausio mėnesio. Policijos atsakymas buvo "atsiprašome, galimi laikini sutrikimai, todėl www.epolicija.lt nėra būsena pasikeitusi." O ePolicija tai visada parašo sprendimą, pvz. "Surašytas LR ATPK protokolas". Tik tvarkaumiestą parašo abstrakčiai.

          Comment


            Parašė Suolas Rodyti pranešimą

            Na pas man tai ne, neišspręstų yra nuo sausio mėnesio. Policijos atsakymas buvo "atsiprašome, galimi laikini sutrikimai, todėl www.epolicija.lt nėra būsena pasikeitusi." O ePolicija tai visada parašo sprendimą, pvz. "Surašytas LR ATPK protokolas". Tik tvarkaumiestą parašo abstrakčiai.
            A6 pagrinde per tvarkaumiestą pranešinėju nes daug greičiau gaunasi. ten užpildyti pranešimą reikia tik kelis dalykus surašyti o epolicijoje 5 puslapius prasukinėti.

            Comment


              Įdomu atsiras tvarkaumiestą kada nors Kaune?

              Comment


                Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                A6 pagrinde per tvarkaumiestą pranešinėju nes daug greičiau gaunasi. ten užpildyti pranešimą reikia tik kelis dalykus surašyti o epolicijoje 5 puslapius prasukinėti.
                Išbandykit epolicijos app'są. Per patį epolicija.lt tinklalapį tikrai nepatogu pildyti.

                Comment


                  Parašė gangstarr Rodyti pranešimą

                  Išbandykit epolicijos app'są. Per patį epolicija.lt tinklalapį tikrai nepatogu pildyti.
                  Tikrai taip. Appsas tai identikas Tvarkau Miestą. Tik Tvarkau Miestą appsas man jau kokie 3 mėnesiai neveikia, reik per puslapį dėti.

                  Comment


                    Per kiek laiko įprastai epolicijoje išnagrinėja pranešimą? Turiu kabančių virš 6mėn, pažįstaimi pasakojo turi pranešimų iš 2017 metų ir iki šion neišnagrinėti...

                    Comment


                      Parašė MrDarkness Rodyti pranešimą
                      Per kiek laiko įprastai epolicijoje išnagrinėja pranešimą? Turiu kabančių virš 6mėn, pažįstaimi pasakojo turi pranešimų iš 2017 metų ir iki šion neišnagrinėti...
                      Man yra nuo sausio. Pernai taip nebūdavo. Kai parašiau jiems tiesiai ir paklausiau kodėl taip, nes žada per 20 d.d. išnagrinėti, tai atsakė kad čia sistemos klaida matyt, o pranešimas tikrai išnagrinėtas.

                      Comment


                        Parašė gangstarr Rodyti pranešimą

                        Išbandykit epolicijos app'są. Per patį epolicija.lt tinklalapį tikrai nepatogu pildyti.
                        Niekada nebandžiau kelti per kurį nors appsa (net nežinojau kad epolicijos appsas yra). man yra daug patogiau nusikrauti nuotraukas į kompiuterį ir taip sukelti nei mobiliu telefonu. Bet jeigu epolicijos appsas identiškas supaprastina reikalą tai galbūt reikės kada išbandyti.

                        Aš dar poto statistiką susirašau kokiu pažidėjų kiek pranešiau, tai "on the go" nepatogu būtų betkokiu atveju.

                        Comment


                          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                          Jeigu nėra numerių, galima nufotkinti VIN kodą, aš taip vieną nusiimanti numerius prisiparkavus esu pagavęs, tai daugiau nebesirodo. Kai skambinau policijai tai jie man sakė kelti į ePoliciją ir gyvai nenorėjo bendrauti.

                          Beje, "čia privati žemė" nieko nereiškia. KET galioja ir privačioje žemėje ir jeigu ten yra viešas šaligatvis yra lygiai toks pat pažeidimas kaip ir kitur.
                          nori pasakyti kad pvz aptvertame savo privačiame namo kieme žmonės turi pasistatyti kelių eismo ženklą ir dar linijas nusipiešti, kitaip skaitysis kad nelegaliai laiko mašiną ?

                          Comment


                            Parašė Kukumalu Rodyti pranešimą

                            nori pasakyti kad pvz aptvertame savo privačiame namo kieme žmonės turi pasistatyti kelių eismo ženklą ir dar linijas nusipiešti, kitaip skaitysis kad nelegaliai laiko mašiną ?
                            Na visų pirma tai niekas į aptvertus privačius kiemus neina ir netikrina kaip pasistatei automobilį. Pateiktas pavizdys su autosalonu privačia teritoriąj lietė tik tiek, kad ten techniškai yra sklypo ribos, o realiai ten yra gatvės šalgiatvis. Bet jeigu žiurėti sausai pagal KET tai taip, jeigu parkuojiesi savo privačiame kieme ant žolės darai pažeidimą. Ženklo turėti nereikia, reikai turėti tam skirtą vietą, pvz dabar populiaru yra trinkelėmis išgrįsti parkavimo vietą.

                            Comment


                              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                              Na visų pirma tai niekas į aptvertus privačius kiemus neina ir netikrina kaip pasistatei automobilį. Pateiktas pavizdys su autosalonu privačia teritoriąj lietė tik tiek, kad ten techniškai yra sklypo ribos, o realiai ten yra gatvės šalgiatvis. Bet jeigu žiurėti sausai pagal KET tai taip, jeigu parkuojiesi savo privačiame kieme ant žolės darai pažeidimą. Ženklo turėti nereikia, reikai turėti tam skirtą vietą, pvz dabar populiaru yra trinkelėmis išgrįsti parkavimo vietą.
                              iš čia kyla klausimas - jeigu ten yra salono sklypo riba - ką jie tame sklype gali daryti o ko ne, kaip teisiškai "įformintas" tas šaligatvis ir pan. Tai kad dangos medžiaga sutampa su šaligatvio medžiaga dar nereiškia kad ten yra šaligatvis. Pvz ar gali jie vietoj automobilių pasistatyti 2- 3 staliukus? Nu kad darbuotojai galėtų išėję parūkyt su kava ? Jei gali - tai bus irgi užblokuotas tas neva šaligatvis.

                              Aš tos konkrečios vietos nežinau, bet iš foto panašu kad tų automobilių buvimas palei pastato sieną niekaip nesikerta su pėsčiųjų ir dviratininkų galimybėmis keliauti šaligatvi ir dviračių taku.
                              Jeigu ten būtų kokia valgykla kur pastoviai važinėtų vienas po kito automobiliai tai pats važinėjimas sukeltų nepatogumų pėstiesiems/dviratininkams. Bet jei čia stovi mašinos be numerių, tai galimai nejudinamos bent po kelias dienas. Tai nelabai kažkuo skiriasi nuo staliuko

                              Comment


                                Fiat/Jeep salono atveju ten sklypo nėra. Jie tiesiog melavo. Pats tikrinau.

                                Dėl staliuko vs mašinos, tai yra ženklas, kuris nurodo, kad ten yra pėsčiųjų ir dvrksčių takas, kas reiškia, kad automobilių eismas ar parkavimas ten vykti negali. Staliukas, kita vertus, ten būti gali, nes nėra KET punkto, kurį tai pažeistų.
                                Paskutinis taisė John; 2021.11.16, 11:01.

                                Comment


                                  Panasu daromas dar vienas zvyro parkingas
                                  Dovana miesto centrui

                                  Click image for larger version  Name:	2887372D-25DB-44B6-898B-F5B765A7FF2D.jpeg Views:	0 Size:	1,42 MB ID:	1929050

                                  Comment


                                    Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                                    Panasu daromas dar vienas zvyro parkingas
                                    Dovana miesto centrui
                                    Tik kiaulių besivoliojančių betrūksta...

                                    Comment


                                      Parašė Kukumalu Rodyti pranešimą

                                      iš čia kyla klausimas - jeigu ten yra salono sklypo riba - ką jie tame sklype gali daryti o ko ne, kaip teisiškai "įformintas" tas šaligatvis ir pan. Tai kad dangos medžiaga sutampa su šaligatvio medžiaga dar nereiškia kad ten yra šaligatvis. Pvz ar gali jie vietoj automobilių pasistatyti 2- 3 staliukus? Nu kad darbuotojai galėtų išėję parūkyt su kava ? Jei gali - tai bus irgi užblokuotas tas neva šaligatvis.

                                      Aš tos konkrečios vietos nežinau, bet iš foto panašu kad tų automobilių buvimas palei pastato sieną niekaip nesikerta su pėsčiųjų ir dviratininkų galimybėmis keliauti šaligatvi ir dviračių taku.
                                      Jeigu ten būtų kokia valgykla kur pastoviai važinėtų vienas po kito automobiliai tai pats važinėjimas sukeltų nepatogumų pėstiesiems/dviratininkams. Bet jei čia stovi mašinos be numerių, tai galimai nejudinamos bent po kelias dienas. Tai nelabai kažkuo skiriasi nuo staliuko
                                      Na John sako kad sklypo ten nėra, bet diskusijai apsimeskim kad sklypas būtų. Kad ant šaligatvio pasistatyti staliukus reikia gauti leidimą iš savivladybės. Savo teritorijoje pasistatyti gali, nes to nereglamentuoja įstatymai. Automobilio statymą - reglamentuoja.

                                      O tos mašinos ten atskrido ar atsiteleportavo? ar visgi per šaligatvį atvažiavo?
                                      Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                                      Panasu daromas dar vienas zvyro parkingas
                                      Dovana miesto centrui
                                      Sprendžiant iš nuotraukos ten gerai purvo panešta į gatvę. Iškarto galima viešajai tvarkai pranešinėti. Sklypo savininkas turėtu gauti baudą.

                                      Comment


                                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                        Sprendžiant iš nuotraukos ten gerai purvo panešta į gatvę. Iškarto galima viešajai tvarkai pranešinėti. Sklypo savininkas turėtu gauti baudą.
                                        Nesuformuotas sklypas toje vietoje, bent jau pagal Regia duomenis.

                                        Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-11-16 at 22.23.41.png
Views:	801
Size:	121,8 kB
ID:	1929211

                                        Comment


                                          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                          Sprendžiant iš nuotraukos ten gerai purvo panešta į gatvę. Iškarto galima viešajai tvarkai pranešinėti. Sklypo savininkas turėtu gauti baudą.
                                          Neretai ten pravažiuoju, tai išvažiavimas iš tos purvo aikštelės bei kokie 10 metrų nuo jos toliau link šviesoforo atrodo kaip žvyrkelis. Tiek ten purvo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X