Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liootas Rodyti pranešimą
    Tas brėžinys su pločiais fantastiškas. Labai vizualiai viską parodo. Įtaigus ir paprastas būdas paaiškinti problemą ir urbanistika nesidomintiems vilniečiams!
    Manau tokia forma būtų naudinga vykdyti komunikaciją su miestiečiais pristatant programą pagal kurią būtų planuojamas sovietmečio išgyvendinimas ir gatvių rekonstrukcija ir kodėl planuojama ,,gatves siaurinti taip mažinant jų pralaidumą''.

    Comment


      Parašė dondc Rodyti pranešimą

      Meluoji. Žmogeliuko pozicijos neperkėliau nei kiek, tik priartinau ir apsukau:
      Čia jūs rimtai, speendžiat apie gatvės apkrovimą pagal street view momentinę nuotrauką?
      Man meluoti nereikia, aš toje gatvėje būnu gal 4 kartus per savaitę, kaip prieš, taip ir po rekonstrukcijos. Ir apie tai kad žmonių ten nepadaugėjo galiu spręsti pakankamai objektyviai.

      Comment


        Parašė VLR Rodyti pranešimą

        O kaip tai, ką tu rašai, pateisina tą vietą, kur Benkunskas specifiškai liepė perdaryti krantinių projektą, kuriame Goštauto gatvė susiaurėja?
        Niekaip. Kaip nepateisina ir Narbuto g. dviračių tako atvejo. Jeigu skaitytumėt realiai ką rašau, tą jau žinotumėt, kad nieko aš neteisinu.

        P.S. Primink man kas čia forume papostino informaciją apie tuos perdarymus?
        Paskutinis taisė Creatium; 2024.04.28, 14:04.

        Comment


          Parašė spekas Rodyti pranešimą
          Kam ginti destrukciją?
          Ginančiajam atrodo, kad tai ne destrukcija.

          Comment


            Parašė Creatium Rodyti pranešimą

            Niekaip. Kaip nepateisina ir Narbuto g. dviračių tako atvejo. Jeigu skaitytumėt realiai ką rašau, tą jau žinotumėt, kad nieko aš neteisinu.

            P.S. Primink man kas čia forume papostino informaciją apie tuos perdarymus?
            Nieko? Absolučiai nieko neteisinote pvz per paskutinius pora metų? Nei vieno pavyzdžio nebus?

            O koks skirtumas kas postino? Ar dabar jau problema tapo ir pats postinimas, kuriuo parodoma ką daro VMS?

            Comment


              Parašė Kaid Rodyti pranešimą
              Liubarto gatvė
              Vėjais paleisti pinigai ir resursai
              Dar viena sovietinio palikimo gatvė į kurią lengva ranka pilamas asfaltas ir montuojami granitiniai bordiūrai
              Ačiū merui Benkunskui už normalią gatvę.
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                Parašė spekas Rodyti pranešimą
                O koks skirtumas kas postino? Ar dabar jau problema tapo ir pats postinimas, kuriuo parodoma ką daro VMS?
                Gal mažiau klausimų kiltų

                Comment


                  Liubarto gatvė prasta, bet dvirtakių ten vargu ar reikia, nes pėsčiųjų ir dviratininkų srautas aptarnaujamas Žvėryno tilto. Štai parkavimo sutvarkymas būtų į naudą, bet, matyt, tai galima pasiekti ir dažais. Vairuojant nervina, kad, važiuojant iš centro, reikia prieš posūkį rikiuotis iš kairės juostos į dešinę, nes dešinė šiaip priparkuota.

                  Comment


                    Parašė Kaid Rodyti pranešimą

                    Ar kas nors dar turi argumentų, kodėl gerai ištisinis asfatavimas, apart greičio? Gal po 20 metų ES laikas būtų galvoti apie kokybę, o ne apie kiekybę? Galiu lažintis, kad kitais metais čia sugrįš tvarkyti įgriūvių, šulinių, tinklų ar perėjų pagal reikalvimus (teigiu atsižvelgiant į kitus panašiai sutvarkytus objektus: Viršuliškių g., Šekinės g., Mėsinės g., Pylimo g.)
                    Kitais metais paaiškės, kad reikia tvarkyti kažkokias požemines komunikacijas, apie kurias nepagalvojo prieš tai, tai išraus didžiausią duobę, o po darbų neatstatys pagrindo – tiesiog užpils žvyro, ant viršaus – asfalto, pavažinės volu ir paliks. Kaip kad nutiko Viršuliškių, Šeimyniškių, Mėsinių gatvėse. Klasika. Tai pasikartos dar porą kartų ir gatvė vėl bus tokia pati kaip prieš remontą.
                    Lietuva visiems.

                    Comment


                      Parašė Kaid Rodyti pranešimą
                      Liubarto gatvė
                      Vėjais paleisti pinigai ir resursai
                      Dar viena sovietinio palikimo gatvė į kurią lengva ranka pilamas asfaltas ir montuojami granitiniai bordiūrai

                      Pagal maps.vilnius.lt rekordinio platumo gatvė, kurią Valdelis ištisai asfaltuoja - 4 juostos telpa į 15 metrų, Šeškinės ir A. Goštauto g. buvo siauresnės. Ties perėjomis ir sankryžomis yra dar plačiau ir asfalto plotis svyruoja - 15,5-27,0 m.
                      tai jei jau tarybinis paveldas, tai ką nereik jo saugoti? jus gal norit kad aplamai prarastume tą savo Rytų Europos/post TSRS vaibą?

                      Comment


                        Parašė alga Rodyti pranešimą
                        Liubarto gatvė prasta, bet dvirtakių ten vargu ar reikia, nes pėsčiųjų ir dviratininkų srautas aptarnaujamas Žvėryno tilto. Štai parkavimo sutvarkymas būtų į naudą, bet, matyt, tai galima pasiekti ir dažais. Vairuojant nervina, kad, važiuojant iš centro, reikia prieš posūkį rikiuotis iš kairės juostos į dešinę, nes dešinė šiaip priparkuota.
                        Kaip dviračių ir pėsčiųjų srautas galėtų būti aptarnaujamas Liubarto tilto, kai jis nėra pritaikytas dviračiams ir pėstiesiems?

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Kaip dviračių ir pėsčiųjų srautas galėtų būti aptarnaujamas Liubarto tilto, kai jis nėra pritaikytas dviračiams ir pėstiesiems?
                          Ar yra prasmė, kai yra humaniškesnis tiltas šalia? Liubarto tilte yra pro forma šaligatviai, man rodos, net esu ten kartą ar du ėjęs, bet man trūksta fantazijos, ką ten reiktų padaryti, kad rinkčiausi jį vietoj Žvėryno tilto. Uždrausti automobilių eismą Jasinskio g. ir rampomis tilto šonuose ir ant tilto padaryti linijinį parką?

                          Comment


                            Parašė alga Rodyti pranešimą

                            Ar yra prasmė, kai yra humaniškesnis tiltas šalia? Liubarto tilte yra pro forma šaligatviai, man rodos, net esu ten kartą ar du ėjęs, bet man trūksta fantazijos, ką ten reiktų padaryti, kad rinkčiausi jį vietoj Žvėryno tilto. Uždrausti automobilių eismą Jasinskio g. ir rampomis tilto šonuose ir ant tilto padaryti linijinį parką?
                            O kodėl turėtų nebūti prasmės? Lygiai tiek pat prasmės, kaip ir bet kuri kita gatvė. Tu nesirinktum, aš vien per paskutines porą savaičių būčiau rinkęsis kokius 10 kartų. Nespręskim už kitus, ko jie nesirinks pagal save.
                            Ir taip, Liubarto tiltas yra gaidys, taip, idealiame pasaulyje jį tiesiog nugriautume ir pastatytume normalų tiltą, bet dabar reiktų daryti geriausią įmanomą variantą, o ne užaksfaltuoti absoliučiai niekam nereikalingą 4 juostų autostradą.

                            Comment


                              Parašė spekas Rodyti pranešimą
                              A, va, dabar darosi aiškiau.
                              Loginė grandinė maždaug tokia:
                              Ji su klaidomis, pabandysiu kiek turiu laiko atsakyti.
                              1. Mokesčiu mokėtojai savo pinigais moka žmonėms, kurie turėtų užsiimti infrastruktūros įrengimu mieste (jau nekalbant apie tai, kad kaip minimum neturėtų destrukcijos vykdyti).
                              2. Pasamdyti žmonės ne tik taško žmonių pinigus, bet juos įvairiomis formomis pasiuntinėja, infrą daro ne tik nefunkcionalią, bet ir realiai kenkiančią, pavojingą sveikatai (pvz per siauri šaligatviai pėstiesiems su vaikų vežimėliais), skatina automobilizmą, nes žmonės negali realiai naudotis infrastruktūra, tai skatina kamščius ir visa puokštė ir kitų problemų. Ir - pinigų nėra...
                              3. Rodoma pirštais į Rusiją, bet net šaligatviai neremontuojami 50-30 metų, o kai remontuojami - įbetonuojamas sovietmetis (gaunasi ir savotiškas paminklas jam viso miesto mastu). Kas suremontuota bus neremontuojama dar kokia 30 metų. Vyksta degradacija ir atvirai sakant nusikalstama veikla prieš žmones ir miestą.
                              Čia OK.
                              4. Visa tai atsiranda ginančių šiame forume ir tai daroma metai iš metų.
                              Kodėl jūs nusprendėte, kad Creatium yra tas, kuris gina aukščiau parašytus punktus? Nesu matęs turbūt nė vienos jo tokios žinutės. Kad žmogus nerėkia kas antroje žinutėje, kokie VMS debilai (hi John, ttttt, VLR ir kiti), nereiškia, kad jis juos palaiko.
                              5. Pateikiama daugybė pagrįstos kritikos su paaiškinimais kodėl taip negalima daryti ir yra pateikiami pasiūlymai kaip pataisyti situaciją. Yra žmonių, kurie net nemokamai (jau susimokėję mokesčių pavdalu tiems veikėjams) skiria savo laiką ir bando pasiekti, kad nors kokiame kampelyje nebebūtų soviemečio ir žmonės elementariai galėtų vaikščioti mieste.
                              OK.
                              6. Tada pripaišoma kad kad ojojoi kodėl esu puolamas?
                              Tai būtent - kodėl?
                              7. Kai nonsensas prispiriamas į kampą, užuot pripažinus klydus, pabandžius visgi įvertinti situaciją, pasakoma, kad ,,ai jūs neskaitot ką rašau, aš čia nesiteikiu tokiems mano teiginius ignoruojantiems kažką sakyti.''. Argi ne patogu?
                              Na sakyčiau negražu yra pulti be įrodymų, o ne versti žmogų teisintis dėl to, ko jis nepadarė.
                              Čia kaip neįmanoma atsakyti į klausimą "Kodėl tu muši savo žmoną trečiadieniais?"
                              Ir tada pagrįstai (ar vėl kalbu nesąmones ir neverta net šnekėti?) kyla klausimai kokia motyvacija tokiam elgesiui, nes vienas dalykas tai padaryti kartą kitą, o kitas - metai iš metų tą daryti? Kam ginti destrukciją? Jums jos dar mažai? O gal gerai tai kas daroma?
                              Gal jau raminkitės su tom savo motyvacijomis - antras Jonelis....

                              Comment


                                Parašė digital Rodyti pranešimą

                                Kodėl jūs nusprendėte, kad Creatium yra tas, kuris gina aukščiau parašytus punktus? Nesu matęs turbūt nė vienos jo tokios žinutės. Kad žmogus nerėkia kas antroje žinutėje, kokie VMS debilai (hi John, ttttt, VLR ir kiti), nereiškia, kad jis juos palaiko.
                                Dalykus reikia vadinti savo vardais. O dėl Creatium, tai nežinau kas tai yra, ar naivumas ir noras tikėti, kad "viskas jau vat tuoj jau vat pasikeis ir bus gerai, čia tik dar porą teisinių pakeitimų reikt priimt, nes tik jie ir trukdo jiems daryt normaliai", ar nenoras kritikuoti VMS nes tikriausiai tenka palaikyt santykius dėl Citify, bet jau kelis metus stebiu kaip jis gina tuos imbecilus, bando ieškoti kažkokio pozityvo, nors realybėje jie tiesiog degraduoja su kiekvienu mėnesiu vis labiau ir ritasi į tokį automobilizacijos ir "ruskynizacijos" lygį, kad dar po 5-7 metų Vilniui iki Lenkijos provincijos bus kaip dabar iki Skandinavijos. Geriausias pavyzdys yra meras-klounas, kuris į rinkimus ėjo su šūkiu "Vilniuje turi būti daugiau Briuselio ir mažiau Minsko" bet per metus mero kėdėje padarė viską, kad Vilniuje būtų mažiau Briuselio ir daugiau Minsko.

                                Comment


                                  Ant Liubarto tilto pilnai pakaktų 3 normalaus pločio juostų, iš kurių viena būtų skirta VT. Tada būtų galima padaryti patogius šalitilčius tiek pėstiesiems, tiek dviratininkams nusileisti ligi pat Jasinskio gatvės.
                                  Lietuva visiems.

                                  Comment


                                    Parašė abruo Rodyti pranešimą
                                    Ant Liubarto tilto pilnai pakaktų 3 normalaus pločio juostų, iš kurių viena būtų skirta VT. Tada būtų galima padaryti patogius šalitilčius tiek pėstiesiems, tiek dviratininkams nusileisti ligi pat Jasinskio gatvės.
                                    Šitam mieste tiltų netvarko. Tvarko tik privažiavimus iki jų (šuo metu vykdomi Liubarto g. ir O Milašiaus g. asfaltavimai iki pat avarinės būklės tiltų).

                                    Comment


                                      Aš kažkada siūliau Liubarto tilte numatyti galimybę atlikti posūkius į ir iš nuovažų į Goštauto g., tuo pačiu visiškai uždarant senąjį Žvėryno tiltą automobilių eismui. Bet toks variantas sunkiai įmanomas dėl posūkių spindulių. nebent daryt kažkokią sudėtingą šviesoforinę sankryžą.

                                      Man atrodo kur pirmiau reikėtų spręsti dviračių judumą - tai būtent senąjame Žvėryno tilte, nes ten dabar mažai kas drįsta važiuot kartu su automobiliais, o šaligatviai yra labai siauri. O tai yra pagrindinė jungtis su Žvėrynu šiam momentui.

                                      Comment


                                        Žvėryno tilte man kaip tik šaligatviai platoki. Aš gal naikinčiau tą platų bortą, ir per 20cm susiaurinčiau šaligatvį, tuomet manau ir dviračių takui užtektų vietos.

                                        Comment


                                          Įtariu, kad Žvėryno ir Liubarto dalinai reikalingi ir dubliavimui "jei kas", kad ir skirtingų kategorijų yra. Plius Seimas prie pat, galbūt dėl to reikia irgi turėti skirtingų vietų. Tiltų aišku neperstatys niekas artimu metu. Nebent griūtų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X