Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Keleivių vežimas Lietuvos geležinkeliais

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šeimoms yra nuolaida. Vaikams yra vaikiški bilietai už pusė kainos, o iki 7 metų nemokamai. Taip kad ne 4 kartus.

    Comment


      50% valstybės kompensuojama nuolaida taikoma:
      • Vaikams nuo 7 iki 10 metų amžiaus, pateikusiems dokumentą su nurodyta gimimo data.

      Vaikams iki 7 metų išlieka teisė keliauti nemokamai tolimojo ir priemiestinio reguliaraus susisiekimo autobusais neužimant papildomos sėdimos vietos.

      Comment


        LTG taiko nuolaidą moksleiviams, 30%.

        Comment


          Kuri vasarą tikriausiai negalioja...

          Comment


            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
            Kuri vasarą tikriausiai negalioja...
            Na apie kažkokias išimtis vasara kaip ir nieko nerašo: https://www.traukiniobilietas.lt/por...aidoslietuvoje

            Kai dar būdavau studentas, tai nuolaida galiojo ir vasarą, bet gal dabar tvarką pakeitė.

            Comment


              Tai čia geležinkelio, o kalba buvo apie kelionę autobusu į Palangą iš Kauno...

              Comment


                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                Tai čia geležinkelio, o kalba buvo apie kelionę autobusu į Palangą iš Kauno...
                Kalbas apie keliones autobusu tuomet iškelkit į tinkamą temą.

                Comment


                  Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

                  Kalbas apie keliones autobusu tuomet iškelkit į tinkamą temą.
                  Čia autobuso pvz. buvo pateiktas priimant, kad traukiniu nebus labai įspūdingesnių nuolaidų (kurios čia ir suminėtos). Tai šeima važiuos tik ta, kuri neturi automobilio, nes turint jį - ypatinga prabanga traukinys.

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                    Čia autobuso pvz. buvo pateiktas priimant, kad traukiniu nebus labai įspūdingesnių nuolaidų (kurios čia ir suminėtos). Tai šeima važiuos tik ta, kuri neturi automobilio, nes turint jį - ypatinga prabanga traukinys.
                    Ir nepaisant to važiuoja ir šeimos ir net dviračius vežasi. Ne visi skaičiuoja vien tik tos dienos išlaidų balansą. Jei taip būtų, niekas traukiniais išvis niekur nevažinėtų.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą

                      Ir nepaisant to važiuoja ir šeimos ir net dviračius vežasi.
                      Nežinomas faktas kiek iš jų turi, kiek neturi automobilio.
                      Beje dviratis kaip tik ir palankus aksesuaras, dėl kurio vežimo jau susitaikai mokėti daug daugiau, nes automobiliu nebūtinai galėtum juos vežtis (netilptų). Tai čia jau atskira kalba jei su dviračiais.


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Ne visi skaičiuoja vien tik tos dienos išlaidų balansą.
                      Čia taip keistai išssireikšta. Kai iš tiesų yra tiesiog kaina už transportavimą. Venu atveju x, kitu tarkime 3x. Tokius dalykus skaičiuoja visi. 3x žinoma gali rinktis, nes smagu traukiniu kaip atrakcija, arba neturės kur parkuoti automobilio. Bet tai nėra "ne visi skaičiuoja tik tos dienos išlaidų balansą"

                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Jei taip būtų, niekas traukiniais išvis niekur nevažinėtų.
                      Važinėtų daug kas - šeimos be automobilių, keleiviai po vieną.

                      Comment


                        [QUOTE=Gator;n1851038]



                        Čia taip keistai išssireikšta. Kai iš tiesų yra tiesiog kaina už transportavimą. Venu atveju x, kitu tarkime 3x. Tokius dalykus skaičiuoja visi. 3x žinoma gali rinktis, nes smagu traukiniu kaip atrakcija, arba neturės kur parkuoti automobilio. Bet tai nėra "ne visi skaičiuoja tik tos dienos išlaidų balansą"
                        Nu nėra tai tiesiog kaina. Tai dar ir galimybė dirbti kelionės metu, ilsėtis, miegoti, vartoti alkoholinius gėrimus prieš kelionę ar jos metu, elementari asmeninė preferencija keliauti traukiniu ir t.t. Yra daugybė visokių niuansų. Aš pats dažnai važiuoju traukiniu, bet dažnai važiuoju ir mašina. Užtat niekada niekur nevažiuoju autobusu. Ir kaina čia atlieka vieną mažiausių rolių. Kartais tai priklauso nuo kokių nors objektyvių kriterijų, o kartais tiesiog nuo nuotaikos.


                        Važinėtų daug kas - šeimos be automobilių, keleiviai po vieną.
                        Kokioje Vokietijoje arba Šveicarijoje matyt beveik niekas neturi automobilių

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Nu nėra tai tiesiog kaina. Tai dar ir galimybė dirbti kelionės metu, ilsėtis, miegoti, vartoti alkoholinius gėrimus prieš kelionę ar jos metu, elementari asmeninė preferencija keliauti traukiniu ir t.t. Yra daugybė visokių niuansų. Aš pats dažnai važiuoju traukiniu, bet dažnai važiuoju ir mašina. Užtat niekada niekur nevažiuoju autobusu. Ir kaina čia atlieka vieną mažiausių rolių. Kartais tai priklauso nuo kokių nors objektyvių kriterijų, o kartais tiesiog nuo nuotaikos.
                          Autobuse taip pat galima dirbti, ilsėtis, miegoti. O alko vartoti negalima net traukinyje. Aš dirbu geležinkeliuose - aš nevažinėju traukiniais (kaip ir dauguma mano kolegų).
                          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                          Comment


                            Gali kaip nori gražiai rašyti, bet apklausus 4 asmenų šeimas su automobiliais - ar važiuojate tarkim Kaunas - Palanga automobiliu už 40 eur prmyn atgal, ar autobusu/traukiniu už 120 eur, klausimas belieka ar 90, ar 95 ar daugiau procentų atsakytų automobiliu.

                            Apskritai dauguma net nesuprattų kodėl važiuoti ne automobiliu net ir už tą pačią kainą, ką kalbėti apie 3 kartus didesnę.

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Gali kaip nori gražiai rašyti, bet apklausus 4 asmenų šeimas su automobiliais - ar važiuojate tarkim Kaunas - Palanga automobiliu už 40 eur prmyn atgal, ar autobusu/traukiniu už 120 eur, klausimas belieka ar 90, ar 95 ar daugiau procentų atsakytų automobiliu.

                              Apskritai dauguma net nesuprattų kodėl važiuoti ne automobiliu net ir už tą pačią kainą, ką kalbėti apie 3 kartus didesnę.
                              Tai pateik nuorodą į tavo minimas apklausas ar kokią studiją

                              Comment


                                Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                Aš dirbu geležinkeliuose - aš nevažinėju traukiniais (kaip ir dauguma mano kolegų).
                                Kodėl?

                                Comment


                                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                  Aš dirbu geležinkeliuose - aš nevažinėju traukiniais (kaip ir dauguma mano kolegų).
                                  Tai tik rodo, kokia apgailėtina padėti su VT Lietuvoje ir keleivių pervežimu geležinkeliais konkrečiai.

                                  Comment


                                    Nuo sausio 4 d. maršrute Vilnius - Klaipėda abiem kryptimis lieka 3 poros traukinių. Keleivių sumažėjo...

                                    Comment


                                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                                      Kodėl?
                                      "Nes su mašina tiesiog patogiau", ypač dabar (net įvertinus nemokamą traukinio bilietą).
                                      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                      Comment


                                        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                        Autobuse taip pat galima dirbti, ilsėtis, miegoti. O alko vartoti negalima net traukinyje. Aš dirbu geležinkeliuose - aš nevažinėju traukiniais (kaip ir dauguma mano kolegų).
                                        Jei aš turiu pasirinkimą - nevažiuoju autobusu. Nes kojos pakankamai ilgos. Kodėl negalima alkoGUOlio vartoti traukinyje- nesuprantu.
                                        Eurostar:
                                        To maintain a comfortable environment for all our travellers, we have some limits around the amount of alcohol you can bring on board.

                                        We want our passengers to have a relaxing, pleasant experience and that’s why we reserve the right to confiscate excessive amounts of alcohol intended for consumption on the journey. We also have the right to refuse access to our services if a traveller’s physical or mental state is affected by alcohol or drugs.

                                        Typically, we limit consumption on board to:
                                        • 4 bottles / cans of beer or 1 bottle of wine per person
                                        • No large bottles of spirits
                                        We appreciate that passengers often want to bring a few bottles back from their trip and we are happy for customers to bring unopened bottles of alcohol to take on to their destination. Any passengers with large quantities can use EuroDespatch, our registered luggage service.

                                        Although you can bring alcohol with you and we serve alcohol on board, safety is our top priority. So, please drink in moderation. If you behave in an antisocial way which ruins the journey for other passengers or break any laws or by-laws, we might ask you to leave the train at the nearest station.

                                        Comment


                                          Nes Lietuvoje nebus įmanoma sukontroliuot lakimo. Eurostare yra bagažo kontrolė, nes tarptautinis traukinys. Ir šiaip, griežtesnis režimas, nes važiuoja tuneliu. Lėktuve taip pat griežtesnė kontrolė.
                                          O mums Lietuvoje nereikia griežto režimo ir įlaipinimo su patikrinimu, todėl geriau jau uždrausti gerti. Kas nori, gali pačiulpti užsispaudęs kampe, bet ne lakti kiek lenda prie visų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X