Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Keleivių vežimas Lietuvos geležinkeliais

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Manau, šią prevenciją galima taikyti ir geležinkelių darbuotojams.

    Šaltinis:https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

    Comment


      Labai dažnai važinėju (Kybartai-) Kazlų Rūda - Kaunas ir atgal, niekad neteko matyti kontrolierių besielgiančių netinkamai, visada sąžiningai patikrina visų bilietus, pažymėjimus, tad keista skaityti ir patikėti, jog tokie dalykai kažkur vyksta.

      Comment


        Kažkaip ir aš to nepastebėjau ruože Šiauliai-Klaipėda

        Comment


          Parašė Salvijus Rodyti pranešimą
          Kažkaip ir aš to nepastebėjau ruože Šiauliai-Klaipėda
          O ar teko bandyt paduot kontrolei seną bilietą? Kita vertus, sutinku, kad yra puikių LG darbuotojų, bet kaip sakoma šaukštas deguto ir statinę medaus sugadina

          Comment


            Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą
            i tai Jus ta slapta pirkeja? tikrai nemanau,kad Jus LG pasamde atlikti tyrima. ok labai idomu butu paziureti.
            Manau slaptu pirkėju ar keleiviu gal būti bet kas, savanoriškais pagrindais

            Comment


              Parašė Salvijus Rodyti pranešimą
              Ką tai duoda ir kodėl niekur kitur jų nežymi Vakarų Europoje?
              Čia kažkoks sovietinis reliktas - tas pats Latvijoje, Rusijoje, Baltarusijoje.
              O ne todel zymisi, kad zinotu kiek turi kur islipti ir jei pamatys, kad tiek neislipo supras, kad kazkas zuikiu toliau vaziuoja? Kaip kitaip atsiminti jei keleiviu daug? Butu kaip tik sveikintinas dalykas ir naudingas LG bilietu pajamoms, del kuriu kaip tik ir uzvire diskusija.

              Comment


                Tie patys darbuotojai aptarnauja Klaipedos, Mazeikiu, ir Rokiskio dyzelinius traukinius.
                p. Kristina kodel Jus izvelgiate tik kas bloga? negi jums gaila, kad pati vaziuojate senu bilietu ir niekas nepasako jums komplimento? ko gero konduktoriai jums turetu specialu demesi rodyti? is tikruju, jus galimai sudarote konfliktine situacija, jei staiga konduktorius pasakytu, kad bilietas senas.... Pirkite bilieta is konduktioiaus - bilietas bus tikras, dar net sulauksite Aciu, kad pirkote.
                Paskutinis taisė Nerijus_kns; 2013.12.31, 22:38.

                Comment


                  Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą
                  p. Kristina kodel Jus izvelgiate tik kas bloga?
                  Kodėl jūs taip nusprendėte? Pvz., aš nesusidariau tokios nuomonės.

                  Comment


                    Parašė Salvijus Rodyti pranešimą
                    Kažkaip ir aš to nepastebėjau ruože Šiauliai-Klaipėda
                    Aš irgi nesu pastebėjęs niekada Vilnius - Kaunas, arba Vilnius - Trakai.
                    Flickr

                    Comment


                      Dviaukščiams traukiniams Lietuvoje – penkeri http://kauno.diena.lt/naujienos/vers...0#.UsVbH9LuLRw

                      Comment


                        Šiuolaikiškus elektrinius traukinius pamėgo keleiviai – per penkerius metus keliaujančiųjų tarp Vilniaus ir Kauno skaičius išaugo maždaug 22 proc. 2013-aisiais tarp šių dviejų miestų traukiniais pervežta beveik 1,2 mln. keleivių.
                        1,2 mln padauginti iš 18 Lt gaunasi apie 21,6 mln Lt už parduotus bilietus. Tai negi vis tiek nepelningas tas keleivių pervežimas?? Kokios tada ten tos savikainos ir gal jas įmanoma sumažinti??
                        Aš neliūdnas - aš blaivus

                        Comment


                          Nemažai kainuoja elektros kontaktinio tinklo infrastruktūros išlaikymas, kuri išnaudojama tik keliems keleiviniams traukiniams ir nė vienam prekiniam.

                          Comment


                            Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                            1,2 mln padauginti iš 18 Lt gaunasi apie 21,6 mln Lt už parduotus bilietus. Tai negi vis tiek nepelningas tas keleivių pervežimas?? Kokios tada ten tos savikainos ir gal jas įmanoma sumažinti??
                            Iš kur tokie skaičiai? Galvoji, kad visi keleiviai šiais traukiniais važiuoja tik iš Vilniaus į Kauną ir atvirkščiai?

                            Comment


                              Ne visi keleiviai vazineja Vilnius - Kaunas marsrutu. Juk buna is Vilniaus iki Paneriu, Lentvario ir t.t. Ten bilieto kaina mazesne.
                              O keleiviu vezimas nuostolingas nes brangu yra islaikyti kelio profili. Kainuoja elektra, traukinio atsargines detales ir t.t.
                              Paskutinis taisė HADDAWAY; 2014.01.02, 22:14.

                              Comment


                                nu jeigu rašo, kad tarp šių dviejų miestų pervežta apie 1,2 mln keleivių, tai aš ir suprantu, kad važiavo iš Vilniaus į Kauną ir atvirkščiai, o ne Paneriai-Lentvaris arba neaiškiai rašo, kad visi ieško kažkokių kabliukų
                                Aš neliūdnas - aš blaivus

                                Comment


                                  Ten suskaičiuoti visi šiuo maršrutu važiavę keleiviai.

                                  Comment


                                    Parašė HADDAWAY Rodyti pranešimą
                                    Ne visi keleiviai vazineja Vilnius - Kaunas marsrutu. Juk buna is Vilniaus iki Paneriu, Lentvario ir t.t. Ten bilieto kaina mazesne.
                                    O keleiviu vezimas nuostolingas nes brangu yra islaikyti kelio profili. Kainuoja elektra, traukinio atsargines detales ir t.t.
                                    nuostolingas yra oro vezimas, bet be keleiviu.Sedynese, kurios tuscios vezamas nuostolingasis oras.

                                    Comment


                                      Parašė Kristinėlė Rodyti pranešimą
                                      Manau slaptu pirkėju ar keleiviu gal būti bet kas, savanoriškais pagrindais
                                      O per tuos slaptus pirkėjus - savanorius , žmonės negauna darbo...
                                      Neskubėk ir nespėsi.

                                      Comment


                                        Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                                        O per tuos slaptus pirkėjus - savanorius , žmonės negauna darbo...
                                        Jeigu visus punigus už parduotus bilietus konduktorius įneš į kasą, niekas jam net premijos nenuims. Jeigu konduktorius nuo pačios kelionės pradžios pradės tikrinti bilietus (o ne snaus), niekas jo iš darbo neatleis.
                                        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                        Comment


                                          Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                                          1,2 mln padauginti iš 18 Lt gaunasi apie 21,6 mln Lt už parduotus bilietus. Tai negi vis tiek nepelningas tas keleivių pervežimas?? Kokios tada ten tos savikainos ir gal jas įmanoma sumažinti??
                                          O dabar iš tų 21,6 mln. atimk PVM, atimk kitus mokesčius.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X