Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kelių eismo taisyklės

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
  Tai tokia logika ir yra KET. Ir visada taip buvo. Užmiestyje. O miestuose iš tikrųjų buvo gatvės, kuriose greitis buvo didesnis nustatomas ženklais.
  Ne ženklais, o vietinės valdžios nutarimais - ženklai neatsiranda iš niekur.
  Absoliuti žodžio laisvė - demokratinės valstybės pagrindas.

  Comment


   Parašė dsanto Rodyti pranešimą

   Visiškai nusikalbi. KET apibrėžia maksimalų greitį, tiek gyvenvietėse, tiek ne gyvenvietėse. Gyvenvietėse kartais greitis būna padidinamas kelio ženklais. Ne gyvenvietėse nesame prie to pratę, bet tai nereiškia, kad prieštarauja KET. Neblevyzgok čia su savo demagogijom.
   O gal aš kitaip rašiau apie maksimalų greitį? Gal paskaityk dar kartą mano pranešimą ir nereikės čia mėtytis kaltinimais.
   Anksčiau KET nustatydavo maksimalų greitį, o greičio padidinimas gyvenvientėje buvo KET nereglamentuojamas. Dabar kaip ir atsirado punktas, tą leidžiantis, bet jis neaiškiai suformuluotas. Iš tokios formuluotės seka, kad aplamai jokio maksimalaus greičio ribojimo nėra, viską gali nustatyti savininkas ir policija savo nuožiūra. Tu suprask, kad anksčiau KET užbrėždavo viršutinę ribą, o ne vietinės policijos ar valdininkų sprendimai. Nors miestuose, kaip matome, buvo nereglamentuotos "išimtys".
   Pagal dabar galiojančius KET reikalavimus nėra prasmės A1 rekonstruoti iš greitkelio į automagistralę. Galima buvo bukai padidinti greitį iki 130 sustatant ženklus ir viskas. Pigiai ir piktai.
   Paskutinis taisė Al1; 2020.08.01, 17:32.

   Comment


    Tas punktas senių seniausiai KETe sėdi. 1993 m. versijoje tai 14.7 punktas:

    14.7. Kelių ruožuose, kur eismo sąlygos leidžia saugiai važiuoti greičiau, kelių policijos sprendimu maksimalus leidžiamas greitis gali būti padidintas pastačius atitinkamus kelio ženklus.

    https://e-seimas.lrs.lt/portal/legal...TAD/TAIS.11888

    Yra panašus punktas ir rusiškose 1986 m. taisyklėse:

    1.4. На участках дорог, где условия обеспечивают безопасность движения с более высокими скоростями, по решению Совета Министров союзной (не имеющей областного деления) или автономной республики, исполкома краевого, областного, городского Совета народных депутатов разрешенная скорость может быть повышена для транспортных средств, указанных в пунктах 11.2 и 11.3 настоящих Правил. На таких участках устанавливаются соответствующие знаки.

    http://www.alppp.ru/law/bezopasnost-...1986--139.html

    Comment


     Gerai, įtikinai.

     Comment

     Working...
     X