Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė PoDV Rodyti pranešimą

    Aš nesuprantu kodėl galvojate, kad Medinis Strazdas yra moskvička?
    Aš vienu metu pradėjau galvoti, kad jis Ričardas Savukynas Paskui aptikau tam tikrus požiūrių skirtumus...


    Man tai nėra klausimų. Aš irgi kartais dingstu su raudona žvaigždute po nick'u
    Ne, MedinisStrazdas ryškiai jaunesnis. Ir jo paveiksliukas iš kompiuterinio žaidimo.

    Aš kažkada galvojau, kad Dangoraižistas turi panašumų su Savukynu. Savukynas dažnai įrodinėja išgalvotus dalykus. Ir naudoja panašią leksiką, tik gal kažkiek mandagiau.

    Comment


      Parašė PoDV Rodyti pranešimą


      Man tai nėra klausimų. Aš irgi kartais dingstu su raudona žvaigždute po nick'u
      Nebuvo jis pašalintas. Nors rašo aštriu tonu, kiekviename poste su kažkokiu nepasitenkinimu esama situacija, tačiau dažniausiai jis iš balos išlipa sausas, o va apie mane rašė "trinkit šitą iškrypėlį gal".

      Comment


        Parašė liutass Rodyti pranešimą
        O kur A1?
        Šitas irgi įdomu. Jeigu reiktų spėti, tai spėčiau, kad VSD susėmė už viešus raginimus daryti Lietuvos gyventojų genocidą arba tremtį į Sibirą.

        Comment


          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

          Na Aš kaip žodžio laisvės mėgėjas tai tokių ribų neturiu, bet šiuo atveju sprendžiam ne aš ar tu bet moderatoriai.
          Aš irgi didelis žodžio laisvės fanas. Ji skirta laisvai reikšti savo nuomonę, o ne akivaizdžiai trolinti ir provokuoti ar pan. Tai skirtingi dalykai, forumo etiketas.

          Comment


            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

            Nebuvo jis pašalintas. Nors rašo aštriu tonu, kiekviename poste su kažkokiu nepasitenkinimu esama situacija, tačiau dažniausiai jis iš balos išlipa sausas, o va apie mane rašė "trinkit šitą iškrypėlį gal".
            Buvo pašalintas. Prieš kelias savaites pamačiau niką VNS1 rašantį ir prisiminiau VNS. Paskui užmečiau akiį - prie VNS buvo pašalinto ženkliukas, tai pamaniuau jis susikūrė VNS1

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą

              Šitas irgi įdomu. Jeigu reiktų spėti, tai spėčiau, kad VSD susėmė už viešus raginimus daryti Lietuvos gyventojų genocidą arba tremtį į Sibirą.
              Ne vienas toks yra. Baisoki žmonės, netgi jaučiasi žemės (turiu omeny Lietuvos, bet gal ir pasaulio) šeimininkais.

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                Buvo pašalintas. Prieš kelias savaites pamačiau niką VNS1 rašantį ir prisiminiau VNS. Paskui užmečiau akiį - prie VNS buvo pašalinto ženkliukas, tai pamaniuau jis susikūrė VNS1
                Buvo pamiršęs slaptažodį, su jokiais pašalinimais čia nieko bendro nėra.

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  Buvo pamiršęs slaptažodį, su jokiais pašalinimais čia nieko bendro nėra.
                  Tai pasivaideno gal pašalinto nario žvaigždutė prie jo niko.

                  Comment


                    Niekur nebuvau pašalintas. digital tvarkė prisijungimus.
                    Show must go von!

                    Comment


                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                      Žodžio laisvė man irgi patinka, bet ne patyčių laisvė.
                      Čia panašiai kaip noriu būti krikščionis bet biblijoje išsirinksiu tik tai kas patinka o kitko nesilaikysiu.
                      Jeigu nori turėti laisvę reikšti idėjas tai privalai toleruoti ir tas idėja kurios tau nepatinka nes tik taip galima realiai pakeisti nuomones.
                      Laisvas tik jeigu elgiasi kaip tau patinka nėra laisvas.

                      Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                      Aš nesuprantu kodėl galvojate, kad Medinis Strazdas yra moskvička?
                      Aš vienu metu pradėjau galvoti, kad jis Ričardas Savukynas Paskui aptikau tam tikrus požiūrių skirtumus...
                      Liutui labai patink moskvičiai, tai man pastoviai siūlo.

                      Pasiguglinau kas tas Savukynas tai kažkoks žurnalistas rašantis apie dirbtinį intelektą?
                      Parašė Gator Rodyti pranešimą

                      Aš irgi didelis žodžio laisvės fanas. Ji skirta laisvai reikšti savo nuomonę, o ne akivaizdžiai trolinti ir provokuoti ar pan. Tai skirtingi dalykai, forumo etiketas.
                      Tai neatskiriami dalykai. Tu negali žinoti ar jis trolina ar iš tikro durnas. Bet taip - kaip sakiau etiketą forume nustato moderatoriai, o ne žodžio laisvės fanai.

                      Comment


                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                        Čia panašiai kaip noriu būti krikščionis bet biblijoje išsirinksiu tik tai kas patinka o kitko nesilaikysiu.
                        Jeigu nori turėti laisvę reikšti idėjas tai privalai toleruoti ir tas idėja kurios tau nepatinka nes tik taip galima realiai pakeisti nuomones.
                        Laisvas tik jeigu elgiasi kaip tau patinka nėra laisvas.
                        Tai tegul reiškia idėjas. Aš irgi jas reiškiu, bet nespjaudau ant žmonių. Kaip galima iš viso tokius dalykus suplakti į vieną, ir iš juodo padaryti baltą? Kai kažkas kažką išvadina durniumi, tai čia ne "idėjų raiška" bet chamiškas elgesys.
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                          Tai tegul reiškia idėjas. Aš irgi jas reiškiu, bet nespjaudau ant žmonių. Kaip galima iš viso tokius dalykus suplakti į vieną, ir iš juodo padaryti baltą? Kai kažkas kažką išvadina durniumi, tai čia ne "idėjų raiška" bet chamiškas elgesys.
                          O jeigu jis idėjas sugeba tik spjaudant ant žmonių? O jeigu jo idėja yra, kad reikia spjaudyti ant žmonių?

                          Paskaitykite istoriją, moterys vilkinčios kelnes irgi buvo chamiškas elgesys ir apie tai kalbėti nenorėjo.

                          Comment


                            Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                            O jeigu jis idėjas sugeba tik spjaudant ant žmonių? O jeigu jo idėja yra, kad reikia spjaudyti ant žmonių?

                            Paskaitykite istoriją, moterys vilkinčios kelnes irgi buvo chamiškas elgesys ir apie tai kalbėti nenorėjo.
                            Tai kažkas gal nesugeba idėjų reikšti neužvažiuojant į snukį, kad labiau įtikintų, arba turi idėją, kad reikia suspardyti lochus, nesutinkančius su jo nuomone. Idėjų laisvė pasibaigia ten, kur prasideda kitų žmonių teisė būti neapdaužytiems ar bjauriai neišvadintiems.
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                              Pasiguglinau kas tas Savukynas tai kažkoks žurnalistas rašantis apie dirbtinį intelektą?
                              Tai jei nežinai, tai ir nerekomenduoju susipažindint daugiau. Jis net ne žurnalistas, šiaip saviveiklininkas - visų galų "meistras" ir tiek. Panašiai kaip Bačiulis.

                              Comment


                                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                Tai kažkas gal nesugeba idėjų reikšti neužvažiuojant į snukį, kad labiau įtikintų, arba turi idėją, kad reikia suspardyti lochus, nesutinkančius su jo nuomone. Idėjų laisvė pasibaigia ten, kur prasideda kitų žmonių teisė būti neapdaužytiems ar bjauriai neišvadintiems.
                                Tai pagal jus nėra skirtumo ar duoti į snukį ar negražiai pakalbėti?
                                Nu taip, kažkada turėjom idėja kad reikia suspardyti lochus vergvaldžius kad vergų nepaleidžia. Bet tos idėjos irgi negalima reikšti, juk necivilizuota.

                                Visa laisvos saviraiškos esmė ir yra tame kad idėjų laisvė nepasibaigia vien todėl kad kažkas įsižeidžia.
                                Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą

                                Tai jei nežinai, tai ir nerekomenduoju susipažindint daugiau. Jis net ne žurnalistas, šiaip saviveiklininkas - visų galų "meistras" ir tiek. Panašiai kaip Bačiulis.
                                Čia toks valatka 2.0?

                                Comment


                                  Kodėl užbanintas Liutass? Prašau nedelsiant atbaninti. Ačiū.

                                  Comment


                                    Diskusija apie patyčias iškelta į naują temą https://www.miestai.net/forumas/foru...imtinos-ar-ne/
                                    (galite siūlyti geresnį temos pavadinimą).

                                    Comment


                                      Parašė KUBILISTANAS Rodyti pranešimą

                                      as kazkaip kitaip isivaizdavau naujaji vilniaus centra....isivaizdavau kad jis bus modernus ir europietikas kaip kopenhaga ar helsinkis su perimetriniu blokuotu uzstatymu, modernia ir superine architektura , aikstemis ar parku su galbut ministeriju dangoraiziu, brangiais bustais , brangia architektura ....... O gaunasi kazkoks modernizuotas baltarusiskas miegamasis rajonas...... Ten nebus jokio naujojo vilniaus centro...tai bus naujieji possovietiniai zirmunai ir tiek...paziurekit ka stato ...piguva ....per 30 metu lietuva ir vilnius taip ir netapo vakaru dalimi bent jau architekturoje ir urbanistikoje....sis rajonas tampa eiliniu priemescio lygio miegamuoju rajonu.....ir tai labai apmaudu.... O turejom toookia proga snypiskese turet modernu , vakarietiska naujaji centra...deja ....lietuviai negeba pakilt auksciau kaimietisko baltarusisko lygio....ir nereik pykt ..mes tokie juk ir esame....
                                      Parašė Diogenas Rodyti pranešimą

                                      Aš taip pat noriu, kad miestas judėtų ir vystytųsi ir būtų miestas, o ne kaimas...nesu šio amato atstovas, bet domina, kas vyksta mūsų mieste....
                                      Vienas iš intelektualumo bruožų gebėti reaguoti neasmeniškai ir tikrai esu tikras, kad čia yra intelektualių žmonių....mano pastaba buvo ne apie tai...diskutuokim iš esmės, bet ne apie sporto šakų populiarumą...tik tiek...
                                      statinėje negyvenu....tą tikiuosi suprantant
                                      turiu kitą nuomonę ir nemanau, kad tai yra blogai....
                                      kita vertus, iš kur žinote, kad šį projektą įgyvendina nedori verslininkai?
                                      ... .... ...... ....

                                      Diogenas....ir...KUBILISTANAS...tas pats...asmuo....ar...tiesiog....LABAI...panašus... rašybos...stilius....?...kaip....manote....? ​​​​​​​​​​​​​​​

                                      Comment


                                        Nemanau, politinėse temose labai skirtingai reiškiasi.

                                        Comment


                                          Parašė dangoraižistas Rodyti pranešimą



                                          ... .... ...... ....

                                          Diogenas....ir...KUBILISTANAS...tas pats...asmuo....ar...tiesiog....LABAI...panašus... rašybos...stilius....?...kaip....manote....? ​​​​​​​​
                                          Manau ne, Diogenas deda .... tik po sakinio, o KUBILISTANAS ir prieš sakinį.
                                          -

                                          Comment

                                          Working...
                                          X