Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš iš pradžių tai išvis maniau jog ta pavardė, parašyta iš mažosios raidės, tik lotyniškais rašmenimis be diakritikų, todėl pradžioje maniau jog iš tikrųjų rašosi ne Sankauskas, o Šankauskas.
    Beje, kas ir pagal ką nusprendžia, koks pranešimas yra beprasmis? Beprasmis tai mano galva yra toks, kur į visas temas pridedi pranešimų padėjęs vieną tašką arba tekstą iš atsitiktinių raidžių, t.y. suspaudžiant klaviatūros mygtukus vienu metu visais pirštais ir taip užrašomas koks tai raidžių kratinys. O ar paklausimas ar mums atveš žadėto gamintojo vakcinos, gali būti laikomas beprasmiu? Juk kažkada seniau buvo užsivedusi diskusija apie "Valnevos" kokybę...

    Comment


      Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
      Štai kažkada pagalvojau, kad Sankauskas kažkoks mažai žinomas ekonomistas. Jis labai nuožmiai įrodinėjo savo tiesas ir sakėsi esąs LSE alumnas. Paskui paieškojau tokio asmens Facebook, tai pagal atitiktį tas žmogus dirbo kažkokiu vadybininku, kažkokioje gamybinėje Šiaulių firmoje. Gal čia ir yra tas mitinis Sankauskas?
      Kažin ar ekonomistas ir LSE alumnas "daug metų dirbtų Anglijoj statybose", kaip jis pats yra sakęs Kaip aš supratau iš jo pasisakymų - prarabas besijaučiantis viršesnis už kitus ir tiek

      Comment


        O kur dingo Al1?

        Comment


          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
          Ne, dėl manęs negali.
          Dievas tarė, dievas šventas. Awomen.

          Comment


            Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
            Dievas tarė, dievas šventas. Awomen.
            Na yra raudonos ribos, kurių negalima peržengti. Varymas atviru tekstu ant kitų yra viena iš tų ribų. Net realiame gyvenime, padoriuose darbuose už tokį elgesį išpašolvonina.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Man dėl rat yra tik vienas neaiškumas - jis už skiepus ar prieš? Nes 2020 kovą, kai viskas prasidėjo, jis ironiškai piktinosi mūsų valdžios neveiklumu, kad nestabdo mugių, kelionių, na o paskui staiga skiepus pradėjo vadinti "mirties vakcinomis", taip pat išsityčiojo iš AstraZeneca pavadinimo...

              Comment


                O negali būti, kad rat ir Kristupas0220 tai tas pats asmuo?

                Comment


                  Taigi Mettal rašė, kad ne, kuomet šito buvo užklausęs pats rat. (pranešimo nr. 1468).

                  Comment


                    Ne, ten buvo atsakymas į tai, kad Tomizmas ir Kristupas nėra tas pats asmuo:

                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    Nematau jokio pagrindo manyti, kad tai yra vienas ir tas pats asmuo. Nei pagal IP, nei pagal pranešimų turinį ir temas, kuriose yra rašoma. Kristupas2020 ganėtinai daug dalykų parašė viešojo transporto temose, kur Tomizmas paprastai nesilanko. Vien dėl to kurti naują paskyrą? Abejoju.

                    Vienintelis čia akivaizdus dalykas yra tai, kad rat eilinį kartą leidžia sau per daug. Bet paliksiu šito elgesio vertinimą kitiems tvarkytojams.
                    Ten viskas prasidėjo nuo to, kad rat "skėlė bajerį", kad Tomizmas ir Kristupas yra vienas ir tas pats asmuo, kuris svajoja būti pab*rbintas kalėjime (jo, rat čia buvo grynai savo repertuare).
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      O kur dingo senasnamas?

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        O kur dingo senasnamas?
                        Va šito irgi norėjau klausti.

                        Comment


                          Dėl senonamo jau seniau buvo kalbėta, neva buvo kažkokių problemėlių su sveikata jo gyvenime, tačiau jis gyvas. Bet va kur pusę metų buvo dingęs VNS - štai kur klausimas!

                          Comment


                            Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                            Abu man žinomi Sankauskai atrodo tvirto kūno sudėjimo ir turintys neblogą humoro jausmą. Iš abejų jaučiasi, kad gyvenimas jų neskriaudžia, abu reiškiasi arba architektūros/statybos įmonėje arba tos pačios srities forume bei gebantys pakomentuoti statybos niuansus Skiriasi tik dviem niuansais, vienas gyvena Vilniuje, kitas Šiauliuose. Pastarasis turi didelę šeimą, o vilnietis Sankauskas nesigiria apie šeimą, o reiškiasi kelionėmis

                            Vos nepamiršau Dar paminėsiu, kad jie turi tuos pačius vardus Sankauskas čia forume gyrėsi komentavęs po Maurico fb siena ir fb account'as tas pats vardas ir pavardė kaip vilniečio Sankausko

                            Gal tai ir du skirtingi Sankauskai, bet labai daug kas sutampa, arba stebėtini atsitiktinumai, arba kažkas daugiau
                            Taip taip - yra daugiau nei vienas Sankauskas.Abu buvo aktyvus blogosferoj pries (hmz?...) 10+ metu? Daugiau nepasakosiu, kad ne doxx'int zmoniu.

                            Comment


                              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                              Na yra raudonos ribos, kurių negalima peržengti. Varymas atviru tekstu ant kitų yra viena iš tų ribų. Net realiame gyvenime, padoriuose darbuose už tokį elgesį išpašolvonina.
                              Na Aš kaip žodžio laisvės mėgėjas tai tokių ribų neturiu, bet šiuo atveju sprendžiam ne aš ar tu bet moderatoriai.

                              Parašė digital Rodyti pranešimą
                              O negali būti, kad rat ir Kristupas0220 tai tas pats asmuo?
                              Rat mėtė trumpus ižeidimus, kristupas rašo paklodes svaičiojimų. Nemanau kad jie tas pats, labia skirtingai reiškiasi.

                              Comment


                                O kokiais nickais Moskvyčka dabar naudojasi, įdomu.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  O kokiais nickais Moskvyčka dabar naudojasi, įdomu.
                                  Medinisstrazdas?

                                  Comment


                                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                                    Na Aš kaip žodžio laisvės mėgėjas tai tokių ribų neturiu, bet šiuo atveju sprendžiam ne aš ar tu bet moderatoriai.
                                    Žodžio laisvė man irgi patinka, bet ne patyčių laisvė.
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      O kur A1?

                                      Comment


                                        Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                        Medinisstrazdas?
                                        Aš nesuprantu kodėl galvojate, kad Medinis Strazdas yra moskvička?
                                        Aš vienu metu pradėjau galvoti, kad jis Ričardas Savukynas Paskui aptikau tam tikrus požiūrių skirtumus...

                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                        Bet va kur pusę metų buvo dingęs VNS - štai kur klausimas!
                                        Man tai nėra klausimų. Aš irgi kartais dingstu su raudona žvaigždute po nick'u
                                        Paskutinis taisė PoDV; 2021.12.17, 15:11.

                                        Comment


                                          Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                          Aš nesuprantu kodėl galvojate, kad Medinis Strazdas yra moskvička?
                                          Aš vienu metu pradėjau galvoti, kad jis Ričardas Savukynas Paskui aptikau tam tikrus požiūrių skirtumus...
                                          Jau buvo rašyta, kai tik jis pasirodė

                                          Comment

                                          Working...
                                          X