Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Per 18 metų šiek tiek prisidėjau prie forumo turinio papildymo ir tvarkymo.
    Buvo gera platforma dalintis nuotraukomis, projektų brėžiniais ir kita informacija.
    Struktūros tvarkymas, nuorodų kūrimas forumo gyvybingumui turbūt turėjo kažkiek vertės.
    Gal kai kas buvo nepatenkintas. Jei buvau neteisus, lieka atsiprašyti.
    Bet tai praeitas etapas.

    Neturiu didelių prageidavimų. Tik noriu palinkėti, kad forumo "Miestai ir architektūra" skilties "Miestai ir architektūra" autoriai Zorro ir laimutis sulauktų daugiau talkos,

    Dėkoju visems.
    Linkiu sėkmės.

    Comment


      Nemanau, kad reikėtų viso šito reikalo per daug dramatizuot. Forume visuomet turėjom, turim ir turėsim "vatnikų". Nėra nieko blogo jeigu juos kažkas prabanina trumpam, bet turėtų būti kažkokia atsakomybė ir už kitų išvadinimus "gandonais".

      Comment


        Kad mantas pasisakė (savaime visiems suprantamai), kad negalima vadinti gandonais ir nusipelnė pražangos jis.

        Comment


          Ne vienus metus darbiniais reikalais teko bendrauti su tvarkos pažeidėjais ir kitokiais, kaip čia pasakius... Neypatingai gerais žmonėmis. Išmokau visam gyvenimui vieną dalyką: VISADA, net bendraujant su žmogumi, kuris pridarė šlykščių dalykų, su žmogumi, kurio elgesys ar požiūris tau yra nepriimtinas - VISADA, pabrėžiu, VISADA reikia laikytis mandagumo ir šaltakraujiškumo. Tik taip galima užkirsti kelią nederamam elgesiui, tik taip galima žmogų palenkti į savo pusę, ir NETGI - galima priversti jį suprasti savo elgesio neteisingumą ir pakeisti nuomonę! Bet kokie agresijos ir emocijų rodymai, įžeidimai, pykčiai ir t. t. eskaluoja konfliktą ir NEPADEDA jo išspręsti, tik jį gilina ir suteikia jam naujų "žavesio atributų". Be to, tai yra kritimas į žemesnį lygį, o tai nesolidu. Buvo toks dėdė Bismarkas, vienas iš intelektualesnių politikų pasaulio istorijoje, jis sakė, kad net priešams skelbti karą reikia mandagia kalba. Net legalių sankcijų (ir prireikus - netgi jėgos, jei nėra kitų išeičių) reikia imtis (tiek kasdieniniame gyvenime - darbinėje veikloje, tiek tarpvalstybinėje politikoje) logiškai paaiškinus, kuo esami veiksmai yra nepriimtini, ką jie pažeidžia ir kokias jie užtraukia pasekmes. Į visokius "g*ndonai, px, nx" visada žiūrėjau kaip į labai primityvius dalykus, nieko nesprendžiantį "pasitaškymą emocijomis" ir psichologijos neišmanymą. Jeigu tai taps norma - liūdna. Romas man kaip moderatorius atrodė profesionaliausias.
          Paskutinis taisė Tomizmas; 2022.03.27, 22:15.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            Parašė digital Rodyti pranešimą
            Ne, čia būtent kalba eina apie tai, kaip tu vadini (ir tai yra svarbu, nes kitaip nebūtum čia bandęs per kelis puslapius įrodinėt, kad "pilietinis karas" vyko, bet buvai sudirbtas). O apie tai, kaip forume reiktų ar nereiktų vieniems kitų vadinti yra kitos temos, pvz., Apie forumą.
            Tiesiog atsakiau Mantui toje temoje, kurioje jis parašė.

            Bet esi teisus, labiau tinka apie tai diskutuoti čia. Dėl sudirbimų, tai turi omeny, šitą?

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Tiesiog atsakiau Mantui toje temoje, kurioje jis parašė.
              Bet esi teisus, labiau tinka apie tai diskutuoti čia. Dėl sudirbimų, tai turi omeny, šitą?
              Dėl sudirbimų turiu omeny būtent toje temoje, kur Mantas rašė, nuo čia - https://www.miestai.net/forumas/foru...06#post1955206

              Comment


                Kažkas iškrito iš vežimo ant traukinio platformos ir nuvažiavo kita kryptimi. Visiškas off topic. Romai, imk didelę sniego lopetą ir mesk kitur.
                Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                Comment


                  Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                  Kažkas iškrito iš vežimo ant traukinio platformos ir nuvažiavo kita kryptimi. Visiškas off topic. Romai, imk didelę sniego lopetą ir mesk kitur.
                  Romas atsistatydino kai gavo barti jog užbanino vatnikus įžeidinėjančius forumo narius. Todėl dabar gali tekti pratintis prie šiokio tokio chaoso temose.

                  Comment


                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                    Romas atsistatydino kai gavo barti jog užbanino vatnikus įžeidinėjančius forumo narius. Todėl dabar gali tekti pratintis prie šiokio tokio chaoso temose.
                    Ne taip buvo. Kai kurie akivaizdžiai antirusiški forumo nariai buvo išvadinti vatnikais, nes suabejojo sankcijų nauda, parodė kaip rusijoje gyventojai dezinformuojami ir t. t. Romas tame pamatė neteisybę, bet...
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                      Ne taip buvo.
                      Būtent taip. oranger išvadino John vatniku, nes jis vis dar palaiko kacapų naratyvą (ir dar per kelis puslapius forume bandė įrodyti, kad tai tiesa, bet buvo sudirbtas), kad Ukrainoje buvo pilietinis karas. Už tą orangerio baną (ne tik, bet čia buvo paskutinis lašas) Romas neteko moderatoriaus teisių.

                      Comment


                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                        Būtent taip. oranger išvadino John vatniku, nes jis vis dar palaiko kacapų naratyvą (ir dar per kelis puslapius forume bandė įrodyti, kad tai tiesa, bet buvo sudirbtas), kad Ukrainoje buvo pilietinis karas. Už tą orangerio baną (ne tik, bet čia buvo paskutinis lašas) Romas neteko moderatoriaus teisių.
                        Aš puikiai pamenu tą oranger komentarą, jis atrodė maždaug šitaip:
                        O šitas gandonas vis dar neužbanintas?
                        Aš tiksliai neatsimenu ką John kalbėjo, bet jis tai kalbėjo prieš prasidedant karui. O banas orangeriui tai mano nuomone, pelnytas.
                        Paskutinis taisė Čikupakas; 2022.04.05, 01:03.

                        Comment


                          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                          Aš puikiai pamenu tą oranger komentarą, jis atrodė maždaug šitaip:
                          Taip, ir tokį komentarą tiesiog reikėjo paredaguoti (kas paskui ir buvo padaryta), o ne trinti ir baninti autorių, ypač dabar, karo metu.
                          Aš tiksliai neatsimenu ką tiksliai John kalbėjo, bet jis tai kalbėjo prieš prasidedant karui.
                          O aš tiksliai atsimenu ir siūlyčiau ir tamstai atsišviežinti prisiminimus. Skaityti nuo čia - https://www.miestai.net/forumas/foru...06#post1955206

                          Comment


                            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                            O banas orangeriui tai mano nuomone, pelnytas.
                            Nemanau, kad baninti Lietuvos ukrainietį už tai, kad vatniką kažkaip stipriau pavadino, būtų teisinga. Taip, buvo galima pacenzūruoti jo pranešimą, kas ir buvo paskui padaryta, bet karo metu baninti už vatnikų "įžeidinėjimą" - ką aš žinau...

                            Comment


                              Teisingiausias sprendimas būtų buvęs užbaninti abu po savaitę-dvi. John'as kalbėjo maždaug tą patį, ką kokia nors Merkel ar Macronas prieš karą, spausdami Putinui ranką. Galbūt oranger'io komentarą reikėjo ištrinti ir duoti įspėjimą. Kad Romas yra mėgėjas švaistytis banais tai čia visiems seniai žinomas dalykas. Daugybė vyresnių žmonių(pavyzdžiui mano tėvai ar tie patys ukrainiečiai) vis dar žiūrėjo rusišką televiziją ir jautė šiek tiek nostalgijos CCCP laikams. Visiems jiems buvo didžiulis šokas kai rusai įsiveržė į Ukrainą. Čia klausimas ką konkrečiai jums reiškia žodis "vatnikas"? Šiaip reikia pastebėti, kad šitas Rusijos įsiveržimas į Ukrainą suvienijo netgi didžiausius rusofilus ir tiek daug antirusiškų žmonių jau seniai nebuvo.
                              Paskutinis taisė Čikupakas; 2022.04.05, 01:44.

                              Comment


                                Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                Teisingiausias sprendimas būtų buvęs užbaninti abu po savaitę-dvi.
                                Na sprendimas galų gale buvo panašus - nė vieno nebaninti.

                                Comment


                                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                                  Na sprendimas galų gale buvo panašus - nė vieno nebaninti.
                                  Ne visai. Dar buvo ir kitas sprendimas, atimti iš Romo moderatoriaus teises. Reikia pripažinti, kad jis yra davęs forumui nemažai per visus šiuos metus. Tiesiog žmogus yra ūmaus charakterio, galbūt reikėjo kaip nors gražiai paaiškinti, kad jis ne visada ir ne visomis temomis yra teisus. Tas moderatoriaus teisių atėmimas kažin ar buvo reikalingas dalykas.

                                  Comment


                                    Beje, kur dingo vėl trumpam pasirodęs AI1?
                                    Žmogus įrodinėjo, kad ruoštumėmės okupacijai ir dar pamatysime Putino genocidą. Ką nors žinojo?
                                    Iš infrastruktūros nuotraukų gausos, kyla įtarimų (GRU?)

                                    Comment


                                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                      Aš puikiai pamenu tą oranger komentarą, jis atrodė maždaug šitaip:
                                      Aš tiksliai neatsimenu ką John kalbėjo, bet jis tai kalbėjo prieš prasidedant karui. O banas orangeriui tai mano nuomone, pelnytas.


                                      Oranger turi gana ilgą banų istoriją už kitų forumo narių siuntinėjimus nx ar panašiomis kryptimis bet kokiu klausimu. Tai tame nėra nieko neįprasto.
                                      ​​​​​​ Neįprasta gal tik tai, kad pats digital, forumo moderatorius, pradėjo siuntinėti nx per AŽ.

                                      Dėl to, ką sakė John, esi visiškai teisus. Digital kažkodėl ant to uzsiciklino. Temose apie RB dar prisiminė mano komentarus prieš 3 metus apie šiukšlių išvežimo kainas. Sunku pasakyti, kas jam pasidarė, nes anksčiau lyg ir nedurnavodavo taip.
                                      Paskutinis taisė John; 2022.04.05, 06:49.

                                      Comment


                                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                                        Ne tik, bet čia buvo paskutinis lašas
                                        Paskutinis lašas čia pagal tamstos moralinius standartus? Juokingi jūs man abu buvot, bet Romas bent jau įdomių dalykų įdėdavo, o tu tai tik beletristikos mėgėjas.

                                        Beje, nepamirškim, kad originaliai čia turėjo būti miestų ir architektūros forumas, o liko politinė skylė. Fui.

                                        Comment


                                          Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
                                          Beje, nepamirškim, kad originaliai čia turėjo būti miestų ir architektūros forumas, o liko politinė skylė. Fui.
                                          Ar projektų ir panašios temos uždarytos ir prievarta nukreipia į politines temas?
                                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X