Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Aš paieškojau, neradau kas negerai, paklausiu kitų.
    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Kada tos problemos bus išspręstos? Nes labai nepatogu užeiti į forumą ir matyti, kad visos temose paskutinis pranešimas buvo parašytas 2022 vasario mėn.
    Jau nekalbant, kad dauguma žmonių šiandien forumus tiktai skaito neprisiregistruodami, ir jiems naujausių žinučių funkcijos tokios apskritai nėra. Būtų įdomu pamatyti duomenis kaip pakito forumo skaitomumas per šį mėnesį.

    Comment


      Kas jum kur neveikia? Man viskas po senovei.

      Comment


        Parašė bato_usai Rodyti pranešimą

        Jau nekalbant, kad dauguma žmonių šiandien forumus tiktai skaito neprisiregistruodami, ir jiems naujausių žinučių funkcijos tokios apskritai nėra. Būtų įdomu pamatyti duomenis kaip pakito forumo skaitomumas per šį mėnesį.
        Buvau pastebėjęs, kad ypatingai smarkiai sumažėjo žinučių projektų temose ir infrastruktūros temose.
        Tik negalima tvirtai sakyti, ar dėl to, ar dėl karo temos. Galimai dėl abiejų.

        Comment


          Parašė Evier Rodyti pranešimą
          Kas jum kur neveikia? Man viskas po senovei.
          Neatnaujina paskutinių pranešimų, pvz tituliniame puslapyje rodo, kad paskutinis pranešimas padarytas visoje projektų ir statybos skiltyje yra vasario 25 dienos:

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą

            Buvau pastebėjęs, kad ypatingai smarkiai sumažėjo žinučių projektų temose ir infrastruktūros temose.
            Tik negalima tvirtai sakyti, ar dėl to, ar dėl karo temos. Galimai dėl abiejų.
            Manau del karo. NMC paskelbus nauja konkursa, jo dalyvius ir projektinius pasiulymus - pirma diena buvo gal 3 zinutes. Tiesiog nelabai kam rupi naujos statybos, kai vyksta arviras karas uz sienos.

            Comment


              Parašė Zygis Rodyti pranešimą

              Manau del karo. NMC paskelbus nauja konkursa, jo dalyvius ir projektinius pasiulymus - pirma diena buvo gal 3 zinutes. Tiesiog nelabai kam rupi naujos statybos, kai vyksta arviras karas uz sienos.
              Manau dėl abiejų, nes buvau pastebėjės Kauno, Panevėžio, Šiaių temose kad ne nuo 24 o nuo 22 dienos prasidėjo ženklus sumažėjimas pranešimų. Aišku per trumpas laiko tarpas, galėjo ir atsitiktinumas būt.
              Net mąstant - kadaangi forumu naudotis mažiau patogu, tai mažiau ir naršo, automatiškai mažiau ir parašo.

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą

                Neatnaujina paskutinių pranešimų, pvz tituliniame puslapyje rodo, kad paskutinis pranešimas padarytas visoje projektų ir statybos skiltyje yra vasario 25 dienos:

                Net neteko naudoti šių nuorodų. Nuėjus į skiltį matosi ką naujo praleidai kokiose temose.

                Comment


                  Parašė Evier Rodyti pranešimą

                  Net neteko naudoti šių nuorodų. Nuėjus į skiltį matosi ką naujo praleidai kokiose temose.
                  Čia pavyzdys iš titulinio forumo puslapio.
                  Lygiai tas pats ir giliau einant.
                  Pvz: įeini į infrastruktūros puslapį ir nematai ar kažkas atsinaujino bėginio transporto skiltyje, ar kažkas atsinaujino VT skiltyje, ar kažkas atsinaujino vandens transporto skiltyje.
                  Turi įeiti konkrečiai į kiekvieną temą atskirai, kad pamatyti ar toje skiltyje yra naujų pranešimų.
                  O anksčiau - iškart matai, kad pvz atsinaujino tik VT skiltyje ir tau nereikia eiti į bėginį, į vandens skiltis, nes iškart matai , kad jose nieko naujo nėra.

                  Comment


                    Pritariu, tas bug'as yra. Pavyzdžiui visuomet kai atidarau "Rusijos karas prieš Ukrainą" temą, atsidaro 35 puslapis.

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą

                      Čia pavyzdys iš titulinio forumo puslapio.
                      Lygiai tas pats ir giliau einant.
                      Pvz: įeini į infrastruktūros puslapį ir nematai ar kažkas atsinaujino bėginio transporto skiltyje, ar kažkas atsinaujino VT skiltyje, ar kažkas atsinaujino vandens transporto skiltyje.
                      Turi įeiti konkrečiai į kiekvieną temą atskirai, kad pamatyti ar toje skiltyje yra naujų pranešimų.
                      O anksčiau - iškart matai, kad pvz atsinaujino tik VT skiltyje ir tau nereikia eiti į bėginį, į vandens skiltis, nes iškart matai , kad jose nieko naujo nėra.
                      Taip, atkreipiau dėmesį dabar.

                      Comment


                        Aš visada spaudžiu ant rodyklėlės "skaityti pirmą nežiūrėtą pranešimą" ir tada numeta į teisingą puslapį.... beveik visada. bet ten turbūt dėl moderatorių perkėliamų pranešimų.

                        Manau pranešimų sumažėjimas dėl karo, pirmomis karo dienomis išvis koks 99% žinučių buvo su kar susijusiose temose, po to pradėjo ir kitos skiltys atsigauti.

                        Comment


                          Šiaip tai labai apgailėtina kad forumo ir subforumų naujausios temų rodyklės terodo padėtį, kuri buvo vasario 25-osios naktį.

                          Kažkas panašaus į laikrodį, kuris du kartus per parą rodo tikslų laiką. Visuomenės ir skilties forume išties aktyvi temą apie karą Ukrainoje (tik vis nukreipiama į 2022.02.25 d. pranešimą, kad Kyjivas bus užimtas per 96 valandas). Tačiau kitur "naujausios" temos tik klaidina.

                          Tai yra svarbiausia priežastis, kodėl forumo lankomumas krenta.

                          Deja, per mėnesį problema lieka nepataisyta, nors apie ją daug kalbama.
                          Paskutinis taisė Romas; 2022.03.24, 11:55.

                          Comment


                            Šiaip forumai toks gana oldschool reikalas, aš savo laiku buvau dalyvis gal 10skirtingų auto forumų, tai arba numirė, arba išliko tik keli su dirbtinai palaikoma gyvybe. Nieko naujo čia neprigalvosi.

                            Comment


                              Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                              Šiaip forumai toks gana oldschool reikalas, aš savo laiku buvau dalyvis gal 10skirtingų auto forumų, tai arba numirė, arba išliko tik keli su dirbtinai palaikoma gyvybe. Nieko naujo čia neprigalvosi.
                              Čia apie bugo ištaisymą kalba, o ne apie kažkokios naujovės prigalvojimą

                              Comment


                                Aš apie aktvymo sumažėjimą kalbėjau

                                Comment


                                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                  Aš apie aktvymo sumažėjimą kalbėjau
                                  Tai, kad kalba buvo apie aktyvumo sumažėjimą ties vasario 22-24 dienomis ir diskusija, ar karas, ar bugas. Tai nieko keisto, kad nesupratau, kad tu ne į temą apie šiaip forumų nepopuliarumą prakalbai.

                                  Comment


                                    Parašė Romas
                                    Kada ateis tas laikas?
                                    Jau rašiau, kad žiūrėjau, neradau dėl ko, parašiau Mantui ir Dariui.

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      Neatnaujina paskutinių pranešimų, pvz tituliniame puslapyje rodo, kad paskutinis pranešimas padarytas visoje projektų ir statybos skiltyje yra vasario 25 dienos:
                                      Po mėnesio kažkas sutvarkė tą problemą.

                                      Comment


                                        Moderavimo ypatumai traktuojant forumo taisykles
                                        1. RAŠANT PRANEŠIMUS
                                        1.6. nerašyti įžeidžiančios asmeninio, (...) turinio pranešimų..
                                        https://www.miestai.net/forumas/foru...taisykl%C4%97s
                                        Originali žinutė.
                                        Kitus forumo narius įžeidinėjantis narys iš manęs gavo pražangą, o įžeidžiantis pranešimas buvo pašalintas
                                        Parašė o... Rodyti pranešimą
                                        Šis gandonas dar forume?
                                        Kažkas (turbūt digital) atstatė pranešimą

                                        Įvyko pokalbis Mantas - @digital
                                        Parašė o.. Rodyti pranešimą
                                        Šis vatnikas dar forume?

                                        (leksika pataisyta tvarkytojų)
                                        Taisė digital 2022.03.26 10:52
                                        Paskutinis taisė Romas; 2022.03.27, 18:50.

                                        Comment


                                          Paskutinė diskusija tarp moderatorių dėl teisės vadinti forumo narius "gan..nais" pasibaigė tuo, kad teisė įžeidinėti nugalėjo.
                                          Tuo pačiu pranešu, kad po minėto incidento nesu moderatorius.
                                          Tokį sprendimą priėmiau ne aš.

                                          Dabar šiame forume bus galima:
                                          - Siųsti vieni kitus "nx ir px", vadinti "vatnikais", "kremliaus agentais" ir pan.
                                          - Rašyti bet kur ir bet ką, bet ne į temą: sankcijų temoje apie skiepijimą ar , Ukrainos karo temoje - apie Karabachą;
                                          - Vienu metu diskutuoti apie ta patį keliose temose
                                          - Dėti straipsnius be nuorodų ir antraščių, talpinti informaciją bet kokia kalba be jokio atpasakojimo ar vertimo į lietuvių kalbą

                                          Kad nebus galima rašyti @d... nepatinkančio turinio, kai kas jau ir taip įsitikino, gavęs pašalinimus už nieką.

                                          Bus malonu, jei šios prognozės bus pro šalį.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X