Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Neužmiršk kad sankauskas dar ir olimpinis plaukikas kuris gibonus muša prie prekybcentrio durų.

    Kai neišsidirbinėdavo tai visai protingai parašydavo, bet panašu kad pastoviai nesusilaikydavo kokios nesąmonės neparašęs.
    Abu man žinomi Sankauskai atrodo tvirto kūno sudėjimo ir turintys neblogą humoro jausmą. Iš abejų jaučiasi, kad gyvenimas jų neskriaudžia, abu reiškiasi arba architektūros/statybos įmonėje arba tos pačios srities forume bei gebantys pakomentuoti statybos niuansus Skiriasi tik dviem niuansais, vienas gyvena Vilniuje, kitas Šiauliuose. Pastarasis turi didelę šeimą, o vilnietis Sankauskas nesigiria apie šeimą, o reiškiasi kelionėmis

    Vos nepamiršau Dar paminėsiu, kad jie turi tuos pačius vardus Sankauskas čia forume gyrėsi komentavęs po Maurico fb siena ir fb account'as tas pats vardas ir pavardė kaip vilniečio Sankausko

    Gal tai ir du skirtingi Sankauskai, bet labai daug kas sutampa, arba stebėtini atsitiktinumai, arba kažkas daugiau
    Paskutinis taisė PoDV; 2021.12.15, 17:54.

    Comment


      Parašė jpou Rodyti pranešimą
      Galiu patvirtinti, kad Sankauskas yra tikras zmogus, ne pseudonimas/personazas. Ir labai gaila, kad nebesireiskia forume.
      Man tai įstrigo (iš neigiamos pusės) jo nuolatinis tyčiojimasis ir dergimasis iš Kauno miesto ir jo gyventojų. Man, kaip dideliam Kauno gerbėjui, tokia jo pozicija niekada nebuvo priimtina ir aš manau, kad dauguma dalykų, kuriuos jis kalbėdavo apie Kaune gyvenančius žmonės, yra visai neteisingi.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą

        Man tai įstrigo (iš neigiamos pusės) jo nuolatinis tyčiojimasis ir dergimasis iš Kauno miesto ir jo gyventojų. Man, kaip dideliam Kauno gerbėjui, tokia jo pozicija niekada nebuvo priimtina ir aš manau, kad dauguma dalykų, kuriuos jis kalbėdavo apie Kaune gyvenančius žmonės, yra visai neteisingi.
        Vien šie jo provokavimai ir trolinimai turėjo jį siųsti į nuolatinius banus, bet kažkaip daugiau laiko praleisdavo laisvas, nei atvirkščiai.
        Ir čia kalbu vien apie tai. O kur dar viskas ką rašo Tomizmas ir kiti.
        Turėjo kažkokų spec blatų su adminais gal

        Comment


          Šiaip jau pastebėjau, kad Romas visada labai greit ir griežtai (ir aišku, teisingai) reaguoja į bet kokius bandymus tyčiotis ir dergti kitus forumiečius. Labai gerai, taip ir turi būti.

          Esu čia šitoje pačioje temoje skundęsis ne kartą ir dėl rat, ir dėl sankausko, tai įdomių esu reakcijų sulaukęs iš kai kurių forumiečių - kad maždaug, viskas čia gerai, tau netgi "suteikė garbę kad pastebėjo" ar panašiai, su tokiu tarp eilučių lengvu kandžiojimu ir "pats kaltas". Įdomu. Kažkodėl tokius daug kas mėgsta.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą

            Man tai įstrigo (iš neigiamos pusės) jo nuolatinis tyčiojimasis ir dergimasis iš Kauno miesto ir jo gyventojų. Man, kaip dideliam Kauno gerbėjui, tokia jo pozicija niekada nebuvo priimtina ir aš manau, kad dauguma dalykų, kuriuos jis kalbėdavo apie Kaune gyvenančius žmonės, yra visai neteisingi.
            Šiame Sankauskų kognityviniame disonanse sakau, kad arba šiauliečio kompleksas arba eilinis Vilnius vs. Kaunas raganėjimas (net nežinau kokį čia žodį pavartot)

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą

              Vien šie jo provokavimai ir trolinimai turėjo jį siųsti į nuolatinius banus, bet kažkaip daugiau laiko praleisdavo laisvas, nei atvirkščiai.
              Ir čia kalbu vien apie tai. O kur dar viskas ką rašo Tomizmas ir kiti.
              Turėjo kažkokų spec blatų su adminais gal
              Svarbiausia, kad tikri Kauno patriotai ir gynėjai išdrįso pastovėti už savo miestą ir nenuilstamai pranešinėti apie nederamus to žmogaus pranešimus mūsų mylimo miesto atžvilgiu. Daugiau niekas taip nesidergs ir nesityčios iš Kauno1

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą

                Svarbiausia, kad tikri Kauno patriotai ir gynėjai išdrįso pastovėti už savo miestą ir nenuilstamai pranešinėti apie nederamus to žmogaus pranešimus mūsų mylimo miesto atžvilgiu. Daugiau niekas taip nesidergs ir nesityčios iš Kauno1
                Kad aš abejoju ar dėl Kauno buvo išmestas, nes bent aš minimum 5 kartus esu pranešęs apie bano ar bent 1 pražangos taško vertus pranešimus, tai gal kokį vieną kartą iš jų sureaguota, ir tai neaišku, gal lygiagrečiai dar už kažką kitą tiesiog tuo metu buvo nubaustas.
                Todėl spėju, kad buvo išmestas už kažką kitą nei žemiausiio delfi komentatorių lygio dergimasis Kauno tema.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą

                  Svarbiausia, kad tikri Kauno patriotai ir gynėjai išdrįso pastovėti už savo miestą ir nenuilstamai pranešinėti apie nederamus to žmogaus pranešimus mūsų mylimo miesto atžvilgiu. Daugiau niekas taip nesidergs ir nesityčios iš Kauno1
                  Sankausko pagiežoje ir įžeidinėjimuose, Kaunas buvo žymiai mažesnioji problemos dalis.
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Man tai įstrigo (iš neigiamos pusės) jo nuolatinis tyčiojimasis ir dergimasis iš Kauno miesto ir jo gyventojų.
                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Daugiau niekas taip nesidergs ir nesityčios iš Kauno1
                    Užskaitau humorą su dvigubu dugnu.
                    Pačiam skirtų pražangų "portfelyje" reikšmingą dalį sudaro pražangos už trolinimą įvairiose temose apie Kauną ir kauniečius.

                    Comment


                      Parašė Romas Rodyti pranešimą

                      Užskaitau humorą su dvigubu dugnu.
                      Pačiam skirtų pražangų "portfelyje" reikšmingą dalį sudaro pražangos už trolinimą įvairiose temose apie Kauną ir kauniečius.
                      Nesąmonė. Niekada gyvenime nesu trolinęs Kauno. Dar belieka mane apkaltinti, kad trolinu autobusų mylėtojus ar žvyrkelių asfaltavimo fanatikus.

                      Comment


                        Jumorai vaikšto kaip iš Šeduvos kultūrnamio. Zavaliausko lygio kirčiai.
                        Show must go von!

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          Numačiau, kad prisikabinsi prie, kad nesiūlei bausti.
                          Koks tavo pranešimo tikslas jei ne slapčia tikintis jei daug pritariančių bus, kad minimum moderatoriai labiau vertintų ir galbūt pražangų daugiau skirtų jam? Ar mažų mažiiusiai bausti forumiečių pasmerkimu.
                          Jokio kito tikslo tavo pranešimas neišpildo kaip tik siūlymą ar norėjimą vienaip ar kitaip (moderatorių priežiūra ar bent šiaip pasmerkimu) nubausti jį.
                          Tikslas buvo elementarus. ​ Jis labai SUSIJAUDINO ir negalėjo nurimti keliskart totaliai pralaimėjęs diskusiją argumentais (rašė fantazijas "kaip man atrodo" ir buvo žiaurokai pataisytas FAKTAIS), todėl, būdamas sneaky (kas moka anglų, tas supras, kas moka tik rusų, tam labiau aišku bus terminas spadcišką), niekšingai naudamasis proga, kad buvau tuo metu laikinai neteisingai pašalintas dėl "kalbos kultūros ir gramatikos" ir net VISIŠKAI negalėjau tuo metu nieko atsakyti, atėjo PAVERKTI ir pasiguosti čia, privaręs šiaudinių baidyklių, melo ir ad hominem atakų.

                          Tai LABAI žemas lygis, siekiant susidoroti negarbingai ir kitus nuteikti prieš kitą forumo narį, nes diskusijose su ARGUMENTAIS kelis kartus ŽIAURIAUSIAI susimovė (parodžiau keliems žmonėms ir jie netgi SUŠUKO: O DIEVE! Bet tai kaip jis susimovė diskusijoje!" ​).

                          Comment


                            Gaila, kad forume po postais yra tik mygtukas "Patinka", bet nėra "Kvatojuosi balsu".
                            Lietuva visiems.

                            Comment


                              Dangoraižistas, kaip matom, savo pamokos neišmoko.

                              Comment


                                Negalima nesutikti su DANGORAIZISTO mintimis.

                                Comment


                                  Parašė Romas Rodyti pranešimą

                                  Užskaitau humorą su dvigubu dugnu.
                                  Pačiam skirtų pražangų "portfelyje" reikšmingą dalį sudaro pražangos už trolinimą įvairiose temose apie Kauną ir kauniečius.
                                  Kad Jono paskutiniuose pranešimuose akivaizdžiai yra dvigubas dugnas, nematyti gali tik aklas. Tačiau, iš esmės, man niekada per daug nekliuvo jokie trolinimai, dėl manęs gali grįžti ir rat, ir visi kiti.

                                  Comment


                                    Ne, dėl manęs negali. Čia padori vieta, ir arba kultūringai, arba niekaip.

                                    Tai va kodėl buvai vienas iš tų (jei gerai pamenu, jei ne - sorry), kuris periodiškai laikindavo sankausko išsidirbinėjimus ant kitų. Labai patiko?
                                    Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.12.16, 11:51.
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      Parašė Austras Rodyti pranešimą

                                      Kad Jono paskutiniuose pranešimuose akivaizdžiai yra dvigubas dugnas, nematyti gali tik aklas. Tačiau, iš esmės, man niekada per daug nekliuvo jokie trolinimai, dėl manęs gali grįžti ir rat, ir visi kiti.
                                      Atsiprašau? Aš visada buvau, esu, ir būsiu Kauno ir Kauniečių gynėjas. Bet kuris grynas Kaunietis ir Kauno patriotas forume tai gerai žino ir tokią informaciją gali patvirtinti. Dėl to labai gerai, kad visokiems Sankauskams ir panašiems dergėjams pagaliau buvo pasakyta stop patyčioms.

                                      Comment


                                        Parašė jpou Rodyti pranešimą
                                        Galiu patvirtinti, kad Sankauskas yra tikras zmogus, ne pseudonimas/personazas. Ir labai gaila, kad nebesireiskia forume.
                                        Sankauskas dabar dirba vadybininku langus gaminančioje įmonėje, reikia daug važinėti po objektus ir nėra kada rašinėti į forumus.
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Aš šitam forume lankausi nuo kokių 2006. Kažkada turėjau kažkokį accountą, kurio net vardo nebeprisimenu, bet beveik visą laiką pasyvus skaitytojas buvau ir užbėgdavau paskaityt kas čia darosi bent kas porą savaičių. Labiausiai patikdavo foto galerijos iš kelionių ir t.t. Bet visai prisimenu ir visokius forumo dalyvius.

                                          Štai kažkada pagalvojau, kad Sankauskas kažkoks mažai žinomas ekonomistas. Jis labai nuožmiai įrodinėjo savo tiesas ir sakėsi esąs LSE alumnas. Paskui paieškojau tokio asmens Facebook, tai pagal atitiktį tas žmogus dirbo kažkokiu vadybininku, kažkokioje gamybinėje Šiaulių firmoje. Gal čia ir yra tas mitinis Sankauskas?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X