Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Manau ištrintas todėl, kad forumas nėra nei purvų drabstykla, nei melo skleidykla, kaip teigiama pasisakyme. Na, yra keli tokie "įdomesni" veikėjai, bet juos arba greit patvarko jeigu drabstosi purvais, arba dėl atviros dezinformacijos visiems tik juokinga.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Tiesiog daugumoje forumų yra uždrausta aptarinėti moderavimą. Gal ir teisinga. Nors šio taisyklėse nėra tokio draudimo. Bet čia daugiau "papročių teisė".

      Comment


        Parašė Aleksio
        Lietuvišksai nemoki tu, nes esi bukagalvis neišsilavinęs runkelis.
        Iš viso niekaip neminėjau Aleksio, bet įdomu ar tai laikytina normaliu epitetu?
        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

        Comment


          Aleksio skirta pražanga.
          Paskutinis taisė digital; 2021.07.27, 21:18.

          Comment


            Kodėl ištrynėt mano įkeltas musulmonių nuotraukas? Ar jos užkliuvo kažkokiam skaistuoliui ar diskusija neatitiko kokios nors nacijų tyrumo idealogijos ir propogandos apie mirtį linkinčius musulmonus? Nepateisinama nė vienu atveju, nuotraukas sugrąžinu



            Attached Files

            Comment


              o kam tu jas cia idejai?

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                o kam tu jas cia idejai?
                Čia mano protestas dėl cenzūros. Viena kai pranešimus perkelia, o kita kai juos ištrina ir tuomet nebeaišku kas ir kam užkliuvo. Viso gero.

                Comment


                  Parašė themanual Rodyti pranešimą
                  Kodėl ištrynėt mano įkeltas musulmonių nuotraukas? Ar jos užkliuvo kažkokiam skaistuoliui ar diskusija neatitiko kokios nors nacijų tyrumo idealogijos ir propogandos apie mirtį linkinčius musulmonus? Nepateisinama nė vienu atveju, nuotraukas sugrąžinu


                  Neverk, mano nuotraukas su mažiau pozityviomis musulmonų nuotraukomis irgi ištrynė ir dar įspėjimą gavau už "beprasmes žinutes":
                  Click image for larger version  Name:	Screenshot 2021-08-06 at 14-16-55 Warning Received Beprasmių žinučių rašymas - Miestai ir architektūra.png Views:	0 Size:	47,0 kB ID:	1903639

                  Tema buvo apie nelegalią imigraciją į Lietuvą, o mano nuotraukos su radikaliais musulmonais, raginančiais žudyti visus 'netikėlius', nėra ne į temą, nes iliustruoja, su kokiomis rimtomis problemomis susiduria šalys, leidusios masinę imigraciją iš kitų civilizacijų. Bet aš neverkiu dėl "cenzūros", čia gal daugiau nesusipratimas

                  Comment


                    Parašė themanual Rodyti pranešimą
                    Kodėl ištrynėt mano įkeltas musulmonių nuotraukas? Ar jos užkliuvo kažkokiam skaistuoliui ar diskusija neatitiko kokios nors nacijų tyrumo idealogijos ir propogandos apie mirtį linkinčius musulmonus? Nepateisinama nė vienu atveju, nuotraukas sugrąžinu


                    Gaila nespėjau užduot klausimo kodėl tokios panos užaugino talibus, ajatolas ir t.t. Turbūt ne dėl to, kad jų buvo koks 0.1% miestų elito

                    Comment


                      Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
                      Tema buvo apie nelegalią imigraciją į Lietuvą, o mano nuotraukos su radikaliais musulmonais, raginančiais žudyti visus 'netikėlius', nėra ne į temą, nes iliustruoja, su kokiomis rimtomis problemomis susiduria šalys, leidusios masinę imigraciją iš kitų civilizacijų. Bet aš neverkiu dėl "cenzūros", čia gal daugiau nesusipratimas
                      Migracijos temoje gal tos nuotraukos ir būtų į temą. Tačiau prasidėjo lenktynės (Lietuvos - Baltarusijos temoje), kas įdės baisesnį dušmaną ar ajatolą. Paprastai tokie nukrypimai užima kelis puslapius ir paskui jau nesurandama to, apie ką yra tema.

                      Comment


                        O uz ka vargsas Tomas atostogauja?

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          O uz ka vargsas Tomas atostogauja?
                          Tikriausiai parašė neturiningą postą - banas 180 dienų be teisės į apeliaciją (nerašytų forumo taisyklių str.256 prim).

                          Comment


                            Jau kam kam, bet Tomas galima atleisti daug ka

                            Comment


                              Parašė Sula Rodyti pranešimą
                              Tikriausiai parašė neturiningą postą - banas 180 dienų be teisės į apeliaciją (nerašytų forumo taisyklių str.256 prim).
                              Tokių dalykų nebūna, nereikia.

                              Comment


                                Parašė digital Rodyti pranešimą
                                Tokių dalykų nebūna, nereikia.
                                Tiesiog pasižiūri, kad lyg adekvatus narys, nieko baisaus neparašė, bac - ir nebėra.
                                Ar čia kažkas (ne)suveikia? Aš irgi peilio ašmenimis vaikštau - turiu minusą.

                                Prisimenu kai tut.by forume man parašė "sotrudnik organov", daug kas sakė, kad feikas - o vėliau išaiškėjo kad realybė žiauresnė...

                                Comment


                                  Kiek matau banas Tomui yra 14 dienų, mano pasakymas "tokių dalykų nebūna, nereikia" tą ir reiškia - kad ne 180 dienų, o 14.

                                  Comment


                                    Kodėl forumas kartais po žinute parodo kažkokia dviejų ar trijų komentarų citatą? Pradžioje galvojau kad vartotojas kažką padarė su savo Signature, bet pastebėjau keliose vartotojuose ir citatos būna ne visada, o panašu kad atsitiktinai.

                                    Pavyzdys:
                                    Click image for larger version  Name:	citatos.png Views:	0 Size:	157,5 kB ID:	1909275

                                    Comment


                                      Taip atsitinka kopijuojant (ne perkeliant) kelias žinutes į kitą temą.

                                      Comment


                                        Kodel nera prie profilio nustatymu paskyros istrynimo/deaktyvavimo opcijos?

                                        Comment


                                          Koks lankomumas forumumo metinis?
                                          Įdomu, kaip keitėsi aktyvumas einant metams, nes anksčiau ištisai (kiekvieną dieną čia būdavau), o dabar kokius 6 metus labai retai užeinu...
                                          You've got one life! Live it!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X