Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Hmm, komentare rašoma apie iškrypėlių meilę. Jei kažkas nesijaučia iškrypėliu, tai neturėtų įsižeisti, o jei jaučiasi, na tai ką padarysi. Forumas nėra sterili vieta, kur niekada niekas neį(si)žeidžia.

    Tai rašyk konkrečiai apie ką (konkretų komentarą), dabar sunku ką nors pasakyti.
    https://www.miestai.net/forumas/foru...19#post1893392 (čia iš legendinės diskusijos - medikai deguonimi žudo žmones)

    Su iškrypėliais tai pritarčiau ir nežiūrėčiau taip jautriai. Ten šiaip šlykštoka, kad iškrypėliais išvadinami konkretūs internete susirasti žmonės.
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Nelabai suprantu, kodėl mano šiandien temoje "Gitanas Nausėda, LR prezidentas" paskelbtas pranešimas buvo pašalintas? Ar jame skleidžiau dezinformaciją, skatinau smurtą, naudojau necenzūrinį leksikoną? Juk pasidalinau realia informacija apie realiai vykstančius procesus JAV, kur trys vyrai augina vaiką ir teigia esą "šeima". Ar šito pavadinimas iškrypimu jau yra cenzūruojamas? Žodis iškrypti, iškrypėlis reiškia tam tikrą nukrypimą nuo normos, elgesį, nesuderinamą su egzistuojančiomis normomis, nuo kada tai yra necenzūrinis žodis/keiksmažodis?
      Juk netgi mūsų laikais poliamorija nėra laikoma norma (poliamoriniai santykiai - intymūs ryšiais tarp daugiau kaip dviejų žmonių, kurių kiekvienas žino apie kitus dalyvius ir sutinka su tokia šeiminio gyvenimo forma).
      - Ar iškrypėlių pavadinimas šiame forume iškrypėliais bus laikoma nenormine leksika/dezinformacija? Kokiu pagrindu šis žodis tampa nenorminiu?
      - Gal galima gauti sąrašą terminų, kurie paprastai lietuvių kalboje yra norminiai/cenzūriniai, bet forume bus cenzūruojami ir pranešimai su jais bus trinami ?
      - Jei žodis "iškrypėlis" nebenorminis šiame forume, gal moderatoriai galėtų pasiūlyti alternatyvų terminą/sinonimą, kuris leistų grąžinti minėtą pranešimą į forumą? Manau, jame pateikiau svarbią informaciją apie realiai Pasaulyje vykstančius procesus, kurie anksčiau ar vėliau palies ir Lietuvą, todėl norėčiau, kad ir minėtasis pranešimas ir jame esanti nuorodą į straipsnį būtų sugrąžinta į forumą ir būtų prieinami jo dalyviams.

      Jei vis tik įyko klaida, prašau forumo moderatorių grąžinti minėtąjį pranešimą.

      P.S. priminsiu, kad žodis iškrypėlis šiandien yra laisvai vartojamas netgi didžiosios žiniasklaidos straipsnių pavadinimuose, todėl dar kartą nesuprantu, kodėl šiuo atveju jis buvo cenzūruojamas:
      Click image for larger version  Name:	Screenshot 2021-06-24 at 20-26-17 Kaunietės perspėja – Panemunėje pastebėjo siautėjantį iškrypėlį.png Views:	0 Size:	36,4 kB ID:	1895340
      Paskutinis taisė Saliamonas; 2021.06.24, 19:29.

      Comment


        Parašė rmss


        Taip pat klausimas forumo administratoriams - ar forumo dalyvių profilio duomenų (pvz. profilio foto) suklastojimas naudojant fotoshopą ir to feiko publikavimas viešai nėra laikomas 'ad-hominem' puolimu/įžeidinėjimu ar patyčiomis? Ar tai yra norma šiame forume ir nepažeidžia jokių jo taisyklių?

        Comment


          Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
          Taip pat klausimas forumo administratoriams - ar forumo dalyvių profilio duomenų (pvz. profilio foto) suklastojimas naudojant fotoshopą ir to feiko publikavimas viešai nėra laikomas 'ad-hominem' puolimu/įžeidinėjimu ar patyčiomis? Ar tai yra norma šiame forume ir nepažeidžia jokių jo taisyklių?
          Šiaip jau pažeidžia. Bet bent jau aš neskirsiu įspėjimo, tikiuosi, ateity taip nebedarys.

          Comment


            Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
            Nelabai suprantu, kodėl mano šiandien temoje "Gitanas Nausėda, LR prezidentas" paskelbtas pranešimas buvo pašalintas?
            Ką tavo pranešimas turi bendro su Lietuvos prezidentu?

            Comment


              Parašė deep'as Rodyti pranešimą
              Ką tavo pranešimas turi bendro su Lietuvos prezidentu?
              Na, ten buvo mano atsakymas į jau toje temoje užsimezgusią diskusiją. Be to - jei problema netinkama pranešimui tema - forumo administratoriai paprastai visą diskusiją perkelia į atitinkamą temą (šiuo atveju būtų "Diskusijos apie netradicines lytines orientacijas"), o ne pašalina vieną konkretų pranešimą iš diskusijos.

              Comment


                Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

                Taip pat klausimas forumo administratoriams - ar forumo dalyvių profilio duomenų (pvz. profilio foto) suklastojimas naudojant fotoshopą ir to feiko publikavimas viešai nėra laikomas 'ad-hominem' puolimu/įžeidinėjimu ar patyčiomis? Ar tai yra norma šiame forume ir nepažeidžia jokių jo taisyklių?
                Aš jau norėjau klausti kodėl jam rodo kitokį avatarą nei man. Tai čia jis tiesiog pafotošopino? Nes esu ir kitur matęs screenshotą kur taip buvo, man regis su Pilaitis nariu. Galvojau gal mano naršyklės Cache ar kas čia negerai.

                Comment


                  Kodėl man siunčia pranešimus apie "2021.05.15 Didysis šeimos gynimo maršas"? Jei aš šios temos neseku.

                  Comment


                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                    Šiaip jau pažeidžia. Bet bent jau aš neskirsiu įspėjimo, tikiuosi, ateity taip nebedarys.
                    Taisykles pažeidžia, bet jokių sankcijų nesiimsite ir net neįspėsite. Mano pranešimo atveju nebuvo nurodyta ar ir kokias taisykles apskritai jis pažeidžia, bet jis vis vien buvo pašalintas ir be jokių įspėjimų.

                    Comment


                      Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                      Kodėl man siunčia pranešimus apie "2021.05.15 Didysis šeimos gynimo maršas"? Jei aš šios temos neseku.
                      Nes esi temos autorius?

                      Comment


                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                        Nes esi temos autorius?
                        Užmiršau, kad aš ją čia sukūriau

                        Comment


                          Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
                          Taip pat klausimas forumo administratoriams - ar forumo dalyvių profilio duomenų (pvz. profilio foto) suklastojimas naudojant fotoshopą ir to feiko publikavimas viešai nėra laikomas 'ad-hominem' puolimu/įžeidinėjimu ar patyčiomis? Ar tai yra norma šiame forume ir nepažeidžia jokių jo taisyklių?
                          Skirta pražangą už įžeidimą tam forumo nariui, kuris pagal save perpaišė svetimą avatarą.

                          Comment


                            Parašė Romas Rodyti pranešimą
                            Skirta pražangą už įžeidimą tam forumo nariui, kuris pagal save perpaišė svetimą avatarą.
                            Už įžeidimą?

                            Comment


                              Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                              Užmiršau, kad aš ją čia sukūriau
                              Gali būti kad pats nesukūrei, bet adminai sukūrė naują temą ir perkelė pranešimus iš kitos temos, o tavo pranešimas buvo pirmas naujoje temoje (man taip buvo vieną kartą, bet aš išjungiau visus forumo pranešimus).
                              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                              Comment


                                Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
                                Nelabai suprantu, kodėl mano šiandien temoje "Gitanas Nausėda, LR prezidentas" paskelbtas pranešimas buvo pašalintas? Ar jame skleidžiau dezinformaciją, skatinau smurtą, naudojau necenzūrinį leksikoną? Juk pasidalinau realia informacija apie realiai vykstančius procesus JAV, kur trys vyrai augina vaiką ir teigia esą "šeima". Ar šito pavadinimas iškrypimu jau yra cenzūruojamas?
                                Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                Ką tavo pranešimas turi bendro su Lietuvos prezidentu?
                                Akivaizdu kad pranešimas ir ankstesnė diskusija nieko bendro neturėjo su tema.

                                Būtų mažiau nesusipratimų, jei prieš rašant atsakymą būtų žiūrima ne tik į paskutinį pranešimą, bet ir į temos pavadinimą.
                                Jei norisi atsakyti ar replikuoti ir tas atsakymas labiau tiks į kitą temą, reikia pasiimti citatą, ją įkelti į tinkamą temą ir toliau rašyti teisingoje temoje.

                                Comment


                                  Parašė Romas Rodyti pranešimą


                                  Akivaizdu kad pranešimas ir ankstesnė diskusija nieko bendro neturėjo su tema.

                                  Būtų mažiau nesusipratimų, jei prieš rašant atsakymą būtų žiūrima ne tik į paskutinį pranešimą, bet ir į temos pavadinimą.
                                  Jei norisi atsakyti ar replikuoti ir tas atsakymas labiau tiks į kitą temą, reikia pasiimti citatą, ją įkelti į tinkamą temą ir toliau rašyti teisingoje temoje.
                                  Romas ačiū už reakcijas ir už žodžio laisvę

                                  Comment


                                    Parašė deep'as

                                    Skamba ironiškai, kai Romas išbanino kitą forumo narį vien dėl jam nepatinkančios nuomonės ir tuo pačiu ištrynė jam nepatinkančius pranešimus kuriuose realiai nebuvo nieko neleistino.

                                    Romai tau jau daug kartų buvo sakyta, atsikabink nuo forumo narių ir nustok trint pranešimus. Matau per daug laisvo laiko turi kad jį skiri savo privilegijų demonstravimui.
                                    Diskutuoti dėl moderavimo politikos nedraudžiama?

                                    Comment


                                      Parašė deep'as

                                      Skamba ironiškai, kai Romas išbanino kitą forumo narį vien dėl jam nepatinkančios nuomonės ir tuo pačiu ištrynė jam nepatinkančius pranešimus kuriuose realiai nebuvo nieko neleistino.

                                      Romai tau jau daug kartų buvo sakyta, atsikabink nuo forumo narių ir nustok trint pranešimus. Matau per daug laisvo laiko turi kad jį skiri savo privilegijų demonstravimui.
                                      Kitų forumo dalyvių asmeninių duomenų (profilio nuotraukos) klastojimas, iškraipymas ir tų suklastotų asmeninių duomenų viešinimas su sąmoningu tikslu pasityčioti - "asmeninė nuomonė, kurioje nėra nieko blogo"?

                                      Comment


                                        Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                        Diskutuoti dėl moderavimo politikos nedraudžiama?
                                        Priklauso nuo požiūrio, aš tame nieko blogo nematau, bet va Romas viešumo baisiai bijo, nes pasipils pranešimai iš daugybės narių kurie be priežasties gavo banus, pražangas, įspėjimus. Romas bando laikyti teisingą vieno žmogaus partijos liniją ir tam gali skirti be galo daug laiko. Deja, bet manęs baninti jis neturi galios, bet atbėgs ir ištrins pranešimus
                                        Paskutinis taisė deep'as; 2021.06.26, 11:02.

                                        Comment


                                          Galiu tik patvirtinti, kad Romas banus padalina ir tada, kai nėra jokio pažeidimo, užtenka parašyti pvz.: "teksto suvokimo problemos?"
                                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X