Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    ispedami arba banindami turi nurodyti forumo taisykliu pazeidimo punkta

    Comment


      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      ispedami arba banindami turi nurodyti forumo taisykliu pazeidimo punkta
      P.S. kazkada labai ilga laika ir as buvau moderatoriumi, nepasalinau nei vieno nario

      Comment


        nuo dviprasmisku apibudinimu geriau susilaikyti. Kas tau atrodo vienaip, kitiems atrodo priesingai.

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą

          P.S. kazkada labai ilga laika ir as buvau moderatoriumi, nepasalinau nei vieno nario
          Aš dar irgi kolkas moderatorius, bet pražangas dalinu tik tokiais išskirtiniais atvejais kaip pvz toks narys kaip rat ar A/1 įsisiūbuoja

          Comment


            Parašė deep'as Rodyti pranešimą

            Aš dar irgi kolkas moderatorius, bet pražangas dalinu tik tokiais išskirtiniais atvejais kaip pvz toks narys kaip rat ar A/1 įsisiūbuoja
            Nu rat tai kartais gerai pavaro. Nepaisant visų negandų, tikiuosi dar bus leista sugrįžti jam... Ar dar surasim kitą tokiu kandžiu rašymo stiliumi pasižymintį žmogų? O Al1 ką blogai daro, nelabai mačiau. Geras geležinkelistas jis, tik kaip suprantu, mėgsta Putiną. Seniau kažkur būdavo sąrašas, kur išvardyti visi moderatoriai, tik dabar ta nuoroda kažkodėl jau nebeaktyvi. Dar lyg tais buvo Ežiukas iš Londės ir Eimantas iš Klaipėdos....

            Comment


              Rat tai man kartasi sukelia didelių abejonių savo adekvatumu. Nes jis sugeba užsipulti žmones lygioje vietoje ir išskirtinai agresyviai, su necenzūra ir įžeidinėjimais. Net sunku būna suprasti, kas jį išprovokavo. Jo išpuoliai visada būna nemažas netikėtumas. Dar būtų suprantama, jeigu kažkas jį pirmas užsipultų, bet kad ne...
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Parašė deep'as Rodyti pranešimą

                Aš dar irgi kolkas moderatorius, bet pražangas dalinu tik tokiais išskirtiniais atvejais kaip pvz toks narys kaip rat ar A/1 įsisiūbuoja
                Taip, deep'as pamirsom, sorry

                Comment


                  Bet vienu klausimu su rat jūs turėtumėte šį tą bendro - abu nuo pat pradžių tikėjote covido pavojingumu/apskritai egzistavimu. Tiesa, nežinau kaip pasikeitė jo požiūris, mat paskutiniuose pranešimuose šventąsias vakarų vakcynas jis pavadino "mirties vakcinomis".
                  Su Romu jokių konfliktų nesu turėjęs, na taip, "Psichikos sveikatos" temoje pradėjau varyti apie gal kiek per intymius reikalus. Tada atrodė, jog specialiai skyrė man kiek įmanoma maksimalų pražangų skaičių, kad automatiškai pasišalinčiau 1 mėnesiui. Viena iš pražangų - "reklaminių žinučių siuntimas" - visiškai nesupratau, kokia ten reklama, kaip tik pasakiau, jog nepritariu toms vaivorykštinėms eisenoms. Bet šiaip principingo jo moderavimo dėka, šis forumas išlaiko aukštą lygį, todėl linkėčiau Romusėliui orientuotis tik į gera. Kad ir kokią nesąmonę parašyčiau, Romas niekad nepašiepė/nesumenkino mano nuomonės. Kitas tvarkytojas kaip leidžia sau pareikšti: "tokių nesąmonių galėtumėte nerašyti" ar pan. Reikia įvertinti ir tai, kad jis jūsų nešalina už išsakytas mintis. Kitas gal akimirksniu tai padarytų. Net baisu pagalvoti, kas būtų, jei labiausiai besišvaistančio pražangomis vietą užimtų kas nors kitas.
                  Beje, iš kur pas kai kuriuos narius tokia kaunofobija? Kuom nusikalto šis, pats lietuviškiausias didmiestis?

                  Comment


                    Na prie moderatorių ar adminų dar galima priskirti vartotoją "99" kuris už keiksmažodžius baudas dalina.

                    Comment


                      Esu gavęs vieną pražangą iš "99", vieną iš Deep'o, dvi pražangas iš Digital ir 168 pražangas iš Romo.
                      If a lion could speak, we could not understand him.

                      Comment


                        Vadinasi, Romas yra labai reikalingas

                        Comment


                          Labai reikalingas, bet nelabai adekvatus.
                          If a lion could speak, we could not understand him.

                          Comment


                            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                            Labai reikalingas, bet nelabai adekvatus.
                            Tai pagal tavo supratimą neadekvatus, o ne aplamai neadekvatus

                            Comment


                              Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                              Na Tomizmai,.o kaip vertini šitą pranešimą? Čia viskas ok?

                              Šitas pranešimas pažeidžia forumo taisykles. Čia ne šiaip juokelis kaip ankstesniais dviem atvejais. .
                              Pranešimas apie poliamoriją vėl ištrintas. Parašiau šią žinutę deep'ui, kuris vėl panaikino minėtąjį pranešimą ir davė man pražangą, parašysiu ir kitiems forumo nariams:

                              Labai gaila, kad trinate informatyvius ir turiningus pranešimus, nes jie žeidžia kažkieno jausmus. Minėtame pranešime nurodytas labai rimtas, JAV teisininkų išsakytas argumentas, kad įteisinus vienalytes santuokas būtų nelogiška neleisti poliamorinių santykių įteisinimo, nes šuolis nuo vyro-motes prie vienalyčių santuokų istoriškai yra gerokai rimtesnis nei būtų šuolis nuo dviejų prie daugiau žmonių santykių įteisinimo. Ar diskusijos dalyviai neturi teisės išgirsti šio argumento?

                              Žodis iškrypimas, kaip minėjau, poliamorijos kontekste mūsų visuomenėje dar gali būti visiškai teisėtai vartojamas, nemanau, kad daug kas prieštarautų tokio epiteto pritaikymui tokiems santykiams. Tai nėra nei žargonas, nei necenzūrinis žodis - juo tiesiog apibūdinami reiškiniai, veiksmai, santykiai, kurie traktuojami kaip nukrypimas nuo visuomenėje galiojančių normų. Akivaizdu, kad poliamoriniai santykiai yra laikomi nukrypimu nuo mūsų visuomenėje galiojančių normų, todėl mano pranešime nebuvo nei įžeidimo, nei netolerancijos - tiesiog konstatuojamas faktas, kad tam tikros santykių formos iki šiol pagal nerašytą susitarimą yra laikomas užribinėmis netgi mūsų visuomenėse.

                              Taip pat labai gaila, kad smukdoma forumo reputacija, kai postas ištrinamas be jokių paaiškinimų, tada vėl grąžinamas, tada vėl ištrinamas: akivaizdu, kad sprendimai priimami arbitrariškai, remiantis kažkokiais asmeniniais-emociniais vertinimais.

                              sėkmės


                              Beje, šiame forume iškrypėliais jau ne kartą buvo vadinami ir pernelyg entuziastingo troleibusų mylėtojai, ir netikę miesto planuotojai, ir netinkamoje/socialiai nepriimtinoje vietoje susitikimus organizuojantys žmonės: https://www.miestai.net/forumas/sear...4%97liai%22%7D

                              Kaip suprantu už epitetą iškrypėliai šiuo atveju nuobaudos nebuvo skiriamos ir pranešimus vis dar galima rasti forume, tad akivaizdu, kad deep'as sprendimas savavališkas ir pagrįstas ne forumo taisyklėmis (tokiu atveju žodžiui iškrypėlis visais atvejais būtų taikomos vienodos sankcijos), o asmeninėmis-emocinėmis nuostatomis.

                              Comment


                                Šiaip žodžio "iškrypėliai" gal ir nenaudočiau, bet sutinku, kad pranešimo nereikėjo trinti; galima buvo tiesiog ištrinti tą žodį. deep'as , gal galėtum tą padaryti?

                                Comment


                                  Kad ten nebuvo kitų forumo narių vadinimo iškrypėliais, ar aš ne taip supratau? Ten buvo kalba apie kažkokius random žmones iš interneto.

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                    Tai pagal tavo supratimą neadekvatus, o ne aplamai neadekvatus
                                    Todėl ir siūlau, kad banai būtų tik keliems moderatoriams paspaudus atitinkamą mygtuką, sumažėtų neobjektyvumo ir asmeniškumų iki minimumo.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Gal as ne i tema, bet kodel reikia spelioti, kas cia yra moderatoriai ar adminai? Kodel paprasciausiai tas zodis neparasomas prie ju avataru?

                                      Comment


                                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                        Trolina, nes pavydi.
                                        Suprantama, kad gali pavydėti kokių Šiaulių, Radviliškio ar Kazlų Rūdos gyventojai. Tačiau ko galėtų pavydėti vilniečiai?

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Todėl ir siūlau, kad banai būtų tik keliems moderatoriams paspaudus atitinkamą mygtuką, sumažėtų neobjektyvumo ir asmeniškumų iki minimumo.
                                          Banai turi būti tik jeigu referendumo metu dauguma forumiečių pasisako už baną.
                                          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X