Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žiniasklaida

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiaip jau, tiesiog smagu stebėti Barbaros Streisand efektą in action.
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Parašė mindakas Rodyti pranešimą
      Visi, kas "palaikins" A.Ramanausko sąrašą - pateks į išprotėjusio A.Račo sąrašą...
      http://racas.lt/srutu-duobes-gyvento...-bus-pildomas/
      Šiaip viena linksmesnių pramogų žiūrėti kaip žingsnis po žingsnio išprotėja kažkada lyg sveikesnio proto buvęs veikėjas, dabar jau galutinai užtrolintas ir išjuokatas...
      Račas stojo kariauti su Užkalniu ir Co., kas yra labai drąsus gestas iš jo pusės. Aš tik dabar susigaudžiau, kad ankstesnis mano palaikinimas buvo per Android'ą ir jis kažkodėl nesuveikė (kažkodėl FB apps'as mėgsta pagrybauti). Bet gal įtrauks.

      Comment



        Johnai, nuo šiol tu apsėstasis ir grėsmė visai miestai.net bendruomenei!!!
        Nes A.Račas labai aiškiai parašė, ką itrauks į savo sąrašą:
        Šis sąrašas nuolat bus pildomas – į jį pateks tie, kurie dalyvaus A.Ramanausko vedamose laidose, taip pat laidose tos televizijos, kuri suteikia A.Ramanauskui eterį. Taip pat tie, kurie bendraus su pasidalijusiais A.Ramanausko įrašu savo Facebook profiliuose arba spaudusiais prie jo ”patinka”.
        Visa miestai.net bendruomenė bus užkrėsta Johno ir pateks į tą SĄRAŠĄ!!! Gal išsilogink trumpam, Johnai? Nenoriu į tą sąrašą, tikrai nenoriu...

        Comment


          Parašė mindakas Rodyti pranešimą

          Johnai, nuo šiol tu apsėstasis ir grėsmė visai miestai.net bendruomenei!!!
          Nes A.Račas labai aiškiai parašė, ką itrauks į savo sąrašą:

          Visa miestai.net bendruomenė bus užkrėsta Johno ir pateks į tą SĄRAŠĄ!!! Gal išsilogink trumpam, Johnai? Nenoriu į tą sąrašą, tikrai nenoriu...
          E, o aš noriu ir ne par feisbuką, o per miestus ir ne dėl to, kad nemėgstu Račo, o tiesiog noriu lygiuotis į "elitą"
          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

          Comment


            Ta polemika iškelta iš temos "šiaip linksma" į "žiniasklaida".
            Nors vieno veikėjo (tegul ir BNS direktoriaus) blogas ir kito viešumoje besireiškiančio veikėjo feisbūkas iki šiol nebuvo laikomi žiniasklaida.
            Paskutinis taisė Romas; 2013.01.01, 23:14.

            Comment


              Šiaip A.Račą reiktų skelbti 2013 metų idiotu.
              Savo bloge, kuriame didžiuojasi, kad be visa ko yra ir BNS direktorius ir vyriausias redaktorius, "srutų duobės gyventojais-atmatomis" jis pasiryžo surašyti,ne tik visus, kurie palaikino ar pasharino A.Ramanausko įrašą (žr. mano postą anksčiau), bet ir jų draugus. T.y. pvz. jei esu Johno draugas Facebooke ir su juo bendrauju (bei niekada gyvenime negirdėjęs nei apie A.Greitai, nei jou labiau apie A.Račą), aš automatiškai esu Lietuvos atmata ir mano vardas bei pavarde bus paviešinti jo tinklapyje.

              Stipriai čia. Labai stipriai.

              Toks žmogus vadovauja BNSui... Amazing
              Paskutinis taisė mindakas; 2013.01.01, 23:05.

              Comment


                Net negalvojau kad Račas serga tokia sunkia šizofrenijos forma. Iki šiol galvojau kad tik lengva.
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  O aš įsivaizduoju kaip gailiai Račas atrodo vakare sėdėdamas Facebooke ir tikrindamas kas Algio žinutę palaikino ir dar nepamiršdamas patikrinti kas kur mokėsi, kur gyvena ar dirba. Kad tik kokio riešo kanalo sindromo neįsivarytų, nes pelės nenulaikydamas BNS direktorium nepadirbsi...
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Man tai įdomu, ką jis su tuo sąrašu darys. Panaudos savo ateities kliedesiams kai nusibos pildyt?
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Keistas perkėlimas į "Žiniasklaidos" temą, nes nei FB nei Algis Ramanauskas kol kas nėra žiniasklaida
                      Sutinku, kad tai nėra idealus sprendimas.
                      Bet Račas prišnekėkėjęs savo bloge apie Bačiulį ir Matonį turbūt sukūrė precedentą, praplečiantį žiniasklaidos sąvoką.
                      http://racas.lt/ar-zodis-prostitutas...-izeidziantis/

                      Ką šneka ar provokuoja A.Ramanauskas ar Užkalnis, įdomu - ir ne tik.
                      Bet tai, kaip šneka Ramanauskas, savo forma yra absoliučiai nepriimtina.

                      Visiškai nepriimtina, kaip Račas skelbia ne tik jo priešų ir "priešų draugų" pavardes (ar jis pagalvoja, kokiame kontekste gūglė suras tas pavardes), bet ir jų asmeninius duomenis - ypač kur nurodytos darbovietės ir mokyklos.
                      http://racas.lt/srutu-duobes-gyvento...ment-752885364

                      Tai yra ciniškas tų žmonių privatumo pažeidimas


                      Kol kas gal dar nėra reikalo kurti atskirą temą "viešas š.. drabstymasis tarp ... "
                      Paskutinis taisė Romas; 2013.01.01, 23:36.

                      Comment


                        Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                        Šiaip A.Račą reiktų skelbti 2013 metų idiotu.
                        Savo bloge, kuriame didžiuojasi, kad be visa ko yra ir BNS direktorius ir vyriausias redaktorius, "srutų duobės gyventojais-atmatomis" jis pasiryžo surašyti,ne tik visus, kurie palaikino ar pasharino A.Ramanausko įrašą (žr. mano postą anksčiau), bet ir jų draugus. T.y. pvz. jei esu Johno draugas Facebooke ir su juo bendrauju (bei niekada gyvenime negirdėjęs nei apie A.Greitai, nei jou labiau apie A.Račą), aš automatiškai esu Lietuvos atmata ir mano vardas bei pavarde bus paviešinti jo tinklapyje.

                        Stipriai čia. Labai stipriai.

                        Toks žmogus vadovauja BNSui... Amazing
                        Labas rytas... o tai kas čia?

                        Parašė Algis Ramanauskas (FB)
                        METŲ DURNIUS
                        BNS direktorius ir pagrindinės krašto račvietės operatorius Artūras Račas
                        O tiems, kas sako, kad FB nėra žiniasklaida... iš esmės, tai koks skirtumas, kaip tai pavadinsi. Aišku, tai nėra klasikinė neinteraktyvi žiniasklaida (TV, laikraščiai, radijas), bet tai yra social medija, kuri naudojama dar plačiau ir efektyviau, nei tradicinėmis tebevadinamos priemonės. Taip kad iš esmės tai reiktų vadinti žiniasklaida, nes jis žinais tikrai skleidžia ir tai daro greičiau ir geriau, negu visokie laikraščiai.
                        Paskutinis taisė John; 2013.01.01, 23:50.

                        Comment


                          Parašė Romas Rodyti pranešimą
                          Visiškai nepriimtina, kaip Račas skelbia ne tik jo priešų ir "priešų draugų" pavardes (ar jis pagalvoja, kokiame kontekste gūglė suras tas pavardes), bet ir jų asmeninius duomenis - ypač kur nurodytos darbovietės ir mokyklos.
                          http://racas.lt/srutu-duobes-gyvento...ment-752885364

                          Tai yra ciniškas tų žmonių privatumo pažeidimas
                          Taigi, už ką jau ką, bet už kelių šimtų (o potencialiai virš tūkstančio) neviešų asmenų išvadinimą atmatomis galima gauti riebų kolektyvinį ieškinį...

                          O Algio toks jau stilius - žiaurus ir šlykštus, bet ir pats besipiktinantysis šlykštumu rašinėja va ką:



                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          O tiems, kas sako, kad FB nėra žiniasklaida... iš esmės, tai koks skirtumas, kaip tai pavadinsi. Aišku, tai nėra klasikinė neinteraktyvi žiniasklaida (TV, laikraščiai, radijas), bet tai yra social medija, kuri naudojama dar plačiau ir efektyviau, nei tradicinėmis tebevadinamos priemonės. Taip kad iš esmės tai reiktų vadinti žiniasklaida, nes jis žinais tikrai skleidžia ir tai daro greičiau ir geriau, negu visokie laikraščiai.
                          Tas žmogus esu aš ir iš tikro pradėjau galvoti kur riba tarp asmeninio susirašinėjimo internete (užmiršus pasikeisti privatumo nustatymus) ir žiniasklaidos, ir kaip būtų skundo atveju. Nes oficialia FB "prasme", tu ten rašai kaip ir vadinamiems "draugams", todėl manau, kad Algis kad ir kaip žiauriai kalbėdamas iš tikro niekuo nerizikuoja.

                          p.s. Taip, man nesimiega.
                          Paskutinis taisė index; 2013.01.01, 23:55.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Labas rytas... o tai kas čia?
                            Čia Račo nominacija už 2012 metus, o aš siūlau titulą jau šiems 2013 metams :-)

                            Comment


                              Esu tikras, kad bus ir 2013 nominacijos. Labai gali būti, kad Račas vėl laimės tą patį apdovanojimą.

                              Comment


                                Akivaizdu, kad esate gyvenime labai užsiėmę, sprendžiate tikrai svarbias problemas..
                                *******
                                Miestai.net Fb

                                Comment


                                  Ratas plečiasi

                                  Socialdemokratai kreipėsi į etikos komisiją dėl Algio Ramanausko komentarų, kad premjeras Algirdas Butkevičius yra „Metų idiotas“


                                  Valdančioji Lietuvos socialdemokratų partija trečiadienį pranešė, kad nusprendė kreiptis į Žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją, Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybą bei TV3 televizijos vadovybę dėl Algio Ramanausko komentarų apie partijos lyderį premjerą Algirdą Butkevičių.

                                  A.Ramanauskas savo paskyroje „Facebook“ rašė, kad premjerui yra suteikiamas „Metų idioto“ apdovanojimas.

                                  „Būdamas (lyg ir) socdemas, pasirodė besąs skystakiaušis fūfelis, nepalaikantis homoseksualų santuokų ar bent partnerystės įteisinimo Lietuvoje, už ką buvo visiškai pelnytai kritikuotas sveikos, nebrazauskinės kairės. Gerb. Premjere, nu įsigykit linzes, jopšichmat'! Nemalonu, kad mūsų šalies premjeras atrodo kaip koks prietaisas“, – apie A.Butkevičių rašė A.Ramanauskas.

                                  Partija prašo ištirti, ar komentarai yra suderinami su žurnalisto etika, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

                                  Socialdemokratų nuomone, televizijos laidų vedėjo komentaras socialiniame tinkle „vertintinas kaip neapykantą kurstanti (hate speech) kalba“, taip pat prasilenkia su žurnalistų etika bei viešo asmens atsakomybe.
                                  Laukiu nesulaukiu kada prie AAA prisijungs dar vienas A
                                  Paskutinis taisė Aleksas666; 2013.01.02, 16:33.
                                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                  Comment


                                    Nieko nauja, A. Ramanauskas eilinį kartą viešai išsituštino, tik šį kartą gana gausiai, tai plačiai pasmirdo. Kažkoks turėtų būti terminas įvardyti patologiją, kai traukia visokių rūšių ekskrementai. Tas jo sutrikimas buvo akivaizdus nuo pat pirmųjų viešų jo pasirodymų. Kita vertus, reikia ir šiek tiek smegenų bei talento norint tuštinimuisi gauti eterį . Dabar ekrane jo amplua, matyt, per daug suvaržytas, tai susikaupusi kūrybinė įtampa išsiveržia kitais kanalais. O visokie račai be reikalo reaguoja ir vaidina įsižeidusius, Naujųjų metų proga padovanotų karybos ir išmatų mylėtojui fekalijomis užtaisytą vandens šautuvą ir tiek. Manau, kad geresnę dovaną Ramanauskui sunku būtų ir sugalvoti. Galėtų nešiotis į mitingus ir pritaikyti praktiškai . Šiaip smegenų ir gabumų jis turi, tarp visų personažų galima atrasti tikrų perlų, tik bėda, kad dažnai nesuvaldo žarnyno ir taip viską apteršia, kad norint tuos perlus atrasti reikia įveikti storą išmatų sluoksnį.
                                    Paskutinis taisė senasnamas; 2013.01.02, 17:11.

                                    Comment


                                      Man patinka tas žodis "fūfelis". Nauja Butkevičiaus pravardė. O tarybukai, aišku, niršta, ko mums ir reikia.

                                      Comment


                                        Naujienos šaltinis: BNS

                                        Comment


                                          Senasnamai, o kurią pusę palaikai pats? Račo ar Ramanausko? Būtų įdomu išgirsti tiesų atsakymą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X