Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • DeSadas
    replied
    reikia didesnes imties, bei klaust tu kurie galbut noretu ar svarsto atvaziuot. Keista kad uzsakusi agentura to nepadare , elementarus project managment.

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Aš tai įžiūriu čia ir daug pliusų. Nereikia mums turistų, kurie šiktų pakampiais ir tyčiotusi iš paslaugų sektoriaus. Nereikia mums čia ir murzių, kurie galvotų kaip čia faina, kokios pašalpos už dyką ir kaip čia galima šikt. Dar vienos geros šalies sušikti nereikia

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

    na jeigu remiames mokslu (o vakaru civilizacija paremta tyrimais ir analize) tai reikia klaust tikslines grupes. tiksline grupe yra turbut vakaru europieciai? idumu but pasiklausyt ju nuomoniu o ne Lietuviu.
    Ok. Parodžiau naują Vilniaus reklamą savo draugams britams ir indonezietei atėjusiems į svečius pusryčių (Vienas jų-profesionalus reklamų kūrėjas) Tuomet paklausiau jų ar ši reklama buvo pagavi ir ar po tokios reklamos jie norėtų aplankyti Vilnių. Atsakymas-ne….
    (Beja, reklamų kūrėjo komentaras:tokias reklamas kūrėme prieš gerą 10metį) Tai tiek…
    https://www.facebook.com/share/p/bAM26DFrMXcGYHdy/

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė evvt Rodyti pranešimą
    Dabar dar pagalvojau o gal išvis geriau ne reklamuot nieko
    Tikrai geriau, jei vertinti paskutinės reklamos kontekste. Suprasčiau, jei būtų sugalvoję kažką šmaikštaus, o dabar budulių gyvenimą parodė.

    Komentuoti:


  • evvt
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Perskaitęs šį straipsnį:
    Šokas Švedijoje: sūnaus akivaizdoje užpuolikai nušovė tėvą https://www.delfi.lt/news/daily/worl...teva-120003153


    pagalvojau, kad reikėtų reklamuoti Lietuvą, kurioje gali išeiti vakare pasilinksminti nebijodamas kad nušaus ar susprogdins kavinę besėdint joje.

    p.s. išimtis gal Kaunas, kuriame "Aštriadančiai lietuviai, ginkluoti beisbolo lazdomis, atslenka..." (Mel Gibson) Laisvės alėjoje ir dubasina prie kavinės lauke sėdinčius?
    Dabar dar pagalvojau o gal išvis geriau ne reklamuot nieko

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Visuomenės praturtintojai pasidarbavo?
    Dažniausiai neparodo ir nepasako, ar visuomenės praturtintijai, ar visiški švedai. Bet kartais prasprūsta koks kadras, kuriame matomi būtent pirmieji. Esmė – tai kaip gaujos kartu veikiantys narkotikų platintojai, įtrauktas probleminis jaunimas ir kiti su narkotikų vartojimu susiję asmenys.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Visuomenės praturtintojai pasidarbavo?

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Perskaitęs šį straipsnį:
    Šokas Švedijoje: sūnaus akivaizdoje užpuolikai nušovė tėvą https://www.delfi.lt/news/daily/worl...teva-120003153
    39 metų tėvas, kurį žiniasklaida įvardijo Mikaelio vardu, buvo nušautas tiesiai į galvą sūnaus akivaizdoje trečiadienio pavakarę. Tėvas su sūnumi dviračiais važiavo į baseiną.
    „Jis negalėjo pakęsti neteisybės. Ir tai jam kainavo gyvybę. Jis buvo labai jautrus, apie visus tuos susišaudymus net skaityti negalėjo“, – „Expressen“ sakė aukos sesuo, nenorėjusi įvardyti savo tapatybės,
    Remiantis policijos pateikiama statistika, vien praeitais metais Švedijoje įvyko 363 susišaudymai, pareikalauta 53 aukų. Užfiksuoti net 149 sprogdinimai. Skarholmene ilgiau nei 25 metus gyvenant švedė Kicki naujienų agentūra TT sakė dabar sutemusi bijanti kelti koją iš namų: „Tai taip liūdna. Baisu, norisi užsidaryti namuose. Paprasčiausiai nedrįsti iškišti nosies.“
    pagalvojau, kad reikėtų reklamuoti Lietuvą, kurioje gali išeiti vakare pasilinksminti nebijodamas kad nušaus ar susprogdins kavinę besėdint joje.

    p.s. išimtis gal Kaunas, kuriame "Aštriadančiai lietuviai, ginkluoti beisbolo lazdomis, atslenka..." (Mel Gibson) Laisvės alėjoje ir dubasina prie kavinės lauke sėdinčius?
    Paskutinis taisė Arunasx; 2024.04.12, 10:01.

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    O jeigu kalbant apie pačią reklamą iš mano asmeninės varpinės, tai pirma mano reakcija buvo maždaug "o geras, man patinka". Aš tik turbūt būčiau kaip nors subtiliau daręs tą antrą "gerąją" dalį, nes dabar biškuiką pernelyg tiesmukai tai demonstruojama. Kita vertus, aš mėgstu thrashy vietas ir visada kur nors keliaudamas, jei tik yra laiko, lankausi Markučių ir Šnipiškių lūšnynų ekvivalentuose.

    Verkšlenimas, kad "kaip čia blogai dabar pagalvos usenietšei pamatę tokią baisią reklamą", imho, yra pro šalį. Turbūt niekas nieko blogo nepagalvos. Kas tiesiog nusijuoks, kas kažkiek susidomės, kur čia tas Vilnius ir kas ten gero, kas duos thumbs up (ypač britai) už sugebėjimą šiek tiek pasijuokti iš savęs (kauniečiai, wink wink ), bet manau reklama atkreips dėmesį labiau, negu tipišką boring "Welcome to [įrašyti miesto/šalies vardą] bla bla bla".

    Kitas klausimas, ar šita reklama duos norimą efektą - daugiau turistų - sunku prognozuoti. Neišmanau britų ir vokiečių psichologijos tiek giliai, kad galėčiau daryti tokias išvadas neturėdamas daugiau informacijos. Ir labai abejoju, kad tokių žinių turi dauguma verkšlenančių dėl "blogos reklamos". Nereiktų painioti savo pačių traumų, nuoskaudų ir įsitikinimų su tuo, kaip elgsis britai ar vokiečiai, pamatę tuos klipus ir plakatus.

    Mano 2 centai maždaug tokie, bent jau kol kas.
    na jeigu remiames mokslu (o vakaru civilizacija paremta tyrimais ir analize) tai reikia klaust tikslines grupes. tiksline grupe yra turbut vakaru europieciai? idumu but pasiklausyt ju nuomoniu o ne Lietuviu.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą
    Tokia mintis kilo, dabar kaip tik laikas kai visi kalba apie sakurų žydėjimą Japonijoje, žmonės skrenda iš visų pasaulio užkampių pasižiūrėt, turizmas goes brrr ir visa kita. Kodėl mes negalėjom pasireklamuot, kad pas mus irgi neblogiau nei Japonijoj? Obelys, slyvos, greit bus kaštonai su alyvomis, niekuo neprasčiau man nei kokios sakuros. Tuo tarpu pasirinkta reklamuotis su bomžais myžančiais ant sienos ir studentų atstovybės lygio bajeriais.
    Lieka tik pritarti, nors kitais klausimais daug kur nuomonės nesutampa.

    Kaip reikia GoGo firmai ir jos naujajai direktorei nemylėti šitos šalies ir nekęsti šito miesto, kad net nebuvo stengtasi surasti kuo ši šalis yra išskirtinė neskaitant besišlapinančių bomžų.
    Paskutinis taisė Romas; 2024.04.11, 21:47.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    O jeigu kalbant apie pačią reklamą iš mano asmeninės varpinės, tai pirma mano reakcija buvo maždaug "o geras, man patinka". Aš tik turbūt būčiau kaip nors subtiliau daręs tą antrą "gerąją" dalį, nes dabar biškuiką pernelyg tiesmukai tai demonstruojama. Kita vertus, aš mėgstu thrashy vietas ir visada kur nors keliaudamas, jei tik yra laiko, lankausi Markučių ir Šnipiškių lūšnynų ekvivalentuose.

    Verkšlenimas, kad "kaip čia blogai dabar pagalvos usenietšei pamatę tokią baisią reklamą", imho, yra pro šalį. Turbūt niekas nieko blogo nepagalvos. Kas tiesiog nusijuoks, kas kažkiek susidomės, kur čia tas Vilnius ir kas ten gero, kas duos thumbs up (ypač britai) už sugebėjimą šiek tiek pasijuokti iš savęs (kauniečiai, wink wink ), bet manau reklama atkreips dėmesį labiau, negu tipišką boring "Welcome to [įrašyti miesto/šalies vardą] bla bla bla".

    Kitas klausimas, ar šita reklama duos norimą efektą - daugiau turistų - sunku prognozuoti. Neišmanau britų ir vokiečių psichologijos tiek giliai, kad galėčiau daryti tokias išvadas neturėdamas daugiau informacijos. Ir labai abejoju, kad tokių žinių turi dauguma verkšlenančių dėl "blogos reklamos". Nereiktų painioti savo pačių traumų, nuoskaudų ir įsitikinimų su tuo, kaip elgsis britai ar vokiečiai, pamatę tuos klipus ir plakatus.

    Mano 2 centai maždaug tokie, bent jau kol kas.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė udrius Rodyti pranešimą

    dar kartą pasikartosiu: klikai nelygu atvykusiųjų skaičiui, rašymas nelygus turistų skaičiui. Čia ir visa esmė, kad gali vartytis kiek nori, klausimas yra vienas - o kiek atvyks turistų?
    Palaukim ir pamatysim. Sunku diskutuoti apie kažką, kas bus ateityje ir ko nes dar nežinom.

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Tai rašo ir apie Gazos ruožą, Somalį ir Afganistaną, esmė, kokią mintį iš to rašymo pasiima.

    T. Ramanauskas:



    https://www.facebook.com/tmsrmnsks/p...fPDu7kmtRrYvGl
    Kad čia viskas tikra, tik kaip dažnai pasitaiko LT, padaryta mėgėjiškai ir be didesnės kompetencijos. Jei Vilnius norėjo daryti kažką su aukštos klasės humoru (ironija), reikėjo pasikviesti britiško humoro korifėjus: John Cleese, Eric Idle, Ricky Gervais..., visgi orientuojamasi į jų rinką.
    Paskutinis taisė RokasLT; 2024.04.11, 10:46.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
    Tai va, rašomos skambios antraštės, kurių teksto mažai kas skaito, ypač kai kalbama apie mažai pažystamą kraštą, užkampį, kuris be sovietio paveldo nieko daugiau neturi, nemažos užsieniečių dalies akyse.
    Užsieniečiai tikrai dabar važiuos patikrinti, ar nesam Rusijos provincija, ypač dar kai užsienio reikalų ministras nuolat kartoja, kad rusai tuoj ateis.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    O šiaip, tas faktas, kad apie šitą kampaniją jau rašo didiejų UK laikraščiai, yra geras pradinis indikatorius, kad pasirinkta teisinga strategija.
    Tai rašo ir apie Gazos ruožą, Somalį ir Afganistaną, esmė, kokią mintį iš to rašymo pasiima.

    T. Ramanauskas:

    Būkite atsargūs: internete plinta Vilniaus savireklama apsimetęs video. Jame mūsų sostinė pristatoma į pirmąją "Borato" dalį nepatekusių kadrų kratiniu (atmesti kaip per mažai atitinkantys atsilikusios šalies 90-ųjų realybę), kuris vėliau pakeičiamas į "Shutterstock" nepatekusių kadrų kratiniu (atmesti kaip pernelyg klišiniai Vilniui).
    Šią melagiena lengva atpažinti iš tragiškos atlikimo kokybės, begėdiško miesto ir jo potencialių žinių pasauliui neišmanymo, absoliutaus komunikacinio analfabetizmo. Tačiau lieka neaiškūs apsimetėlių motyvai — kenkti, tyčiotis, ar suklaidinti?
    Klipe naudojamas Go Vilnius logotipas akivaizdžiai patalpintas be organizacijos žinios.
    Įspėkite savo užsienio draugus, kad situacija yra tiriama ir apsimetėliai tuoj bus suimti, o video pašalintas. Nuolat atnaujinama!
    https://www.facebook.com/tmsrmnsks/p...fPDu7kmtRrYvGl

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    O po to norim, kad vakarų šalys mus gintų ir nevadintų post sovietais po tokių "reklamų".
    Tai va, rašomos skambios antraštės, kurių teksto mažai kas skaito, ypač kai kalbama apie mažai pažystamą kraštą, užkampį, kuris be sovietio paveldo nieko daugiau neturi, nemažos užsieniečių dalies akyse.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
    Klikų sulauks ir trumpalaikio dėmesio, bet padarys daugiau žalos, ypač UKR karo akivaizdoje, sustiprins požiūrį, kad tai skurdi šalis kuri mažai skiriasi nuo ruZZ. Buvo prašoma Lietuvos diplomatų, politikų nenaudoti terminų EX-soviet... šalis užsienio medijose, bet brendama į tą patį š... su šia reklama.
    O po to norim, kad vakarų šalys mus gintų ir nevadintų post sovietais po tokių "reklamų".

    Komentuoti:


  • Taj Mahal
    replied
    Parašė TIME Rodyti pranešimą

    daug tokiu esu sutikes, kai kurie net i akis sake, kad esu is "egzotines salies"
    Exotic country (i.e. something distant and unknown) is not the same as exotic country (i.e. Soviet relic and nostalgia).

    Kai jie sakė kad esi iš egzotinės šalies greičiausiai turėjo omenyje tą pirmą variantą.

    Komentuoti:


  • TIME
    replied
    Parašė Taj Mahal

    Skamba kaip kažkokia paralelinė realybė.
    Surask realių žmonių kuriem Lietuva skamba kaip lankytina sovietinės egzotikos šalis. Good luck. Rasi, bet nebus lengva.

    Ta reklama labai stipriai prašovė.
    Idea, target audience, executions, almost fucking everything.
    daug tokiu esu sutikes, kai kurie net i akis sake, kad esu is "egzotines salies"

    Komentuoti:


  • Taj Mahal
    replied
    Parašė TIME Rodyti pranešimą
    I tokias vietas daug kam skamba kaip i kokia Indija vaziuoti - jau per daug egzotiska, baudu ir brangu (tisku yra kas aplanke Lietuva ir susidomeje ex sovietinemis salamis vaziuoja ir giliau kitoje kelioneje), Lietuva - zymiai lengviau pasiekiama egzotika ju akyse
    Skamba kaip kažkokia paralelinė realybė.
    Surask realių žmonių kuriem Lietuva skamba kaip lankytina sovietinės egzotikos šalis. Good luck. Rasi, bet nebus lengva.

    Ta reklama labai stipriai prašovė.
    Idea, target audience, execution, ... they got nothing right. Rimtai, kas su ta reklama gerai? Name one thing. I'll wait.

    Žmonių kuriem sovietinė egzotika įdomi yra nedaug. Žmonių kurie mato LT kaip myžančius ant pastatų yra nedaug. Esminė mintis kad "LT is not what you expect" galėjo būti išreikšta 10x geriau. Žmonių kuriuos ta reklama užkabins atvažiuoti į LT yra nedaug. Ir t.t.
    Paskutinis taisė Taj Mahal; 2024.04.11, 10:10.

    Komentuoti:

Working...
X