Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos karas prieš Ukrainą ir bandymai grasinti NATO

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

    Būtent. Apie tai aš ir rašiau, kad Ukrainos kariuomenės vadovybė supranta kas yra kas ir skirtingai, nei orkų kariuomenėje, yra prižiūrima ir dirbama ties tuo, kad Ukrainos kariai būtų profesionalūs neleidžiant emocijoms valdyti jų veiksmų, kad ir kaip čia kažkas norėtų, kad ukrainiečių armija būtų tokia pati, kaip orkų. Bet pritariu Arunasx, kad tema jau visiškai išsemta, realiai visi atsakymai jau yra surašyti, dėl to bent jau aš nebesikartosiu.
    Tiesiog nesuprantu,kodėl nei iš šio nei iš to sugalvojote,kad ukrainiečiai virsta barbarais. Kažkaip pastaruoju metu nieko tokio neįvyko, nors atrodo, gana aktyviai seku naujienas.

    Comment


      Parašė Galys Rodyti pranešimą

      Tiesiog nesuprantu,kodėl nei iš šio nei iš to sugalvojote,kad ukrainiečiai virsta barbarais. Kažkaip pastaruoju metu nieko tokio neįvyko, nors atrodo, gana aktyviai seku naujienas.
      Tavo pacituotame komentare aš sakiau, kad 'Putinas norėtų, jog Ukrainos kariuomenė virstų barbarais', o ne kad ukrainiečiai virsta barbarais. Tik aišku nereikia turėti iliuzijų - jei Ukrainos karinė vadovybė būtų nutrūkusi nuo realybės ir ties tuo klausimu nedirbtų, kaip kai kas čia siūlo, tai barbarais jie virstų, kaip jais virstų ir bet kokios kitos šalies kariai, kurie nebūtų prižiūrimi ir būtų vedini keršto už žudomus jų tautiečius, vaikus ir brolius. Apie tai įdėjau lietuvio kario citatą, kuris ten kariauja.

      Comment


        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

        Tavo pacituotame komentare aš sakiau, kad 'Putinas norėtų, jog Ukrainos kariuomenė virstų barbarais', o ne kad ukrainiečiai virsta barbarais. Tik aišku nereikia turėti iliuzijų - jei Ukrainos karinė vadovybė būtų nutrūkusi nuo realybės ir ties tuo klausimu nedirbtų, kaip kai kas čia siūlo, tai barbarais jie virstų, kaip jais virstų ir bet kokios kitos šalies kariai, kurie nebūtų prižiūrimi ir būtų vedini keršto už žudomus jų tautiečius, vaikus ir brolius. Apie tai įdėjau lietuvio kario citatą, kuris ten kariauja.
        Kartoju: nesuprantu kodėl išvis bandote kabinti šitą temą trečią parą, kai paskutinis video, kuriame kyla kažkokių klausimų dėl ukrainiečių elgesio su belaisviais buvo berods balandžio mėnesį.

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          Tai, kad niekas Rusijoje nebeslepia, kad kariauja su NATO. Net oficialiai prieš karą buvo atsiųstas ultimatumas atitraukti NATO sienas iki 1997 m. ribų (Ukrainos neutralitetas buvo tik viena iš sąlygų, bet ne vienintelė).
          Tai tiek aš žinau - bet kad net "specialios karinės operacijos" prieš NATO nepaskelbė

          Comment


            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

            Būtent. Apie tai aš ir rašiau, kad Ukrainos kariuomenės vadovybė supranta kas yra kas ir skirtingai, nei orkų kariuomenėje, yra prižiūrima ir dirbama ties tuo, kad Ukrainos kariai būtų profesionalūs neleidžiant emocijoms valdyti jų veiksmų, kad ir kaip čia kažkas norėtų, kad ukrainiečių armija būtų tokia pati, kaip orkų.
            Iš kur informacija apie tai ką Ukrainos kariuomenės vadovybė supranta ir ko nesupranta?
            Kokie įrodymai kad yra prižiūrima ir dirbama ties tuo, kad Ukrainos kariai būtų profesionalūs neleidžiant emocijoms valdyti jų veiksmų?
            Asmeniškumas ON: Ar kaip visada, susigalvojį kažkokią realybę ir jos pagrindu lieji paklodes ?

            -

            Comment


              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

              aš sakiau, kad 'Putinas norėtų, jog Ukrainos kariuomenė virstų barbarais'.
              Koks Jūsų informacijos šaltinis apie tai ko norėtų putinas?


              -

              Comment


                Parašė digital Rodyti pranešimą
                Tai tiek aš žinau - bet kad net "specialios karinės operacijos" prieš NATO nepaskelbė
                Tai kad visas veiksmas yra teatras, jeigu ne farsas. Rusų žodžiai ir šnekos mažai susijusios su realybe. Tragedija tame, kad dėl šios triljiardieriaus diktatoriaus užgaidos miršta dešimtys tūkstančių, o kenčia milijonai. Ir niekas jo negali sustabdyti.
                Jis nori sugriauti civilizaciją, tam tikrų pasiekimų turi. Bet, ko gero, tikėsimės, žmonija atsilaikys, nepaisant visų kitų karaliukų ir žmogėdrų, nesiorietuojančių erdvėje iš savo pirmykščių-feodalinių gūdumų.

                Comment


                  Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                  Gal baigiame šitą matavimąsi? Manau jau užteko per n psl
                  Jau atrajojama per n+3 puslapius.

                  Comment


                    Specoperacijos nepaskelbė, bet šėtono NATA gi siunčia ginklus fašistams ir narkomanams - reiškia, puola taikią rusijos valstybę, kuri nieko nepadarė, tik norėjo atsiimti tai, kas jų (pietvakarių rusų tarme šnekančius žmones, kuriems tie patys šėtono Vakarai primelavo, kad jie kažkokia ten "tauta") Ir dar komunistai, dirbtinai sukūrę iš rusų tarmių visokius ten ukrainiečius, baltarusius... Ką, nežinojot, kokiomis realijomis gyvena zetnikai?
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                      Specoperacijos nepaskelbė, bet šėtono NATA gi siunčia ginklus fašistams ir narkomanams - reiškia, puola taikią rusijos valstybę, kuri nieko nepadarė, tik norėjo atsiimti tai, kas jų (pietvakarių rusų tarme šnekančius žmones, kuriems tie patys šėtono Vakarai primelavo, kad jie kažkokia ten "tauta") Ir dar komunistai, dirbtinai sukūrę iš rusų tarmių visokius ten ukrainiečius, baltarusius... Ką, nežinojot, kokiomis realijomis gyvena zetnikai?
                      Kažkaip reikia išsidresuoti, kad realiai nėra svarbu ką jie ten svajoja. Karas yra karas, arba mes, arba jie. Idealu būtų jiems turėti visą Žemę, putinizmas, stalinizmas, oi kaip nepamirši hitlerizmo yra dar vienos ekspansinės abraominių religijų kultūrų neoreligijos

                      Comment


                        Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                        Kažkaip reikia išsidresuoti, kad realiai nėra svarbu ką jie ten svajoja. Karas yra karas, arba mes, arba jie. Idealu būtų jiems turėti visą Žemę, putinizmas, stalinizmas, oi kaip nepamirši hitlerizmo yra dar vienos ekspansinės abraominių religijų kultūrų neoreligijos
                        Na, motyvų ir psichologijos suvokimas yra labai svarbu. Juk ir tiriant rimtesnius nusikaltimus, yra stengiamasi save pastatyti į nusikaltėlio vietą - kuo jam kažkas buvo naudinga, kokie motyvai jį vedė, kas maždaug dėjosi jo galvoje. Suprasti motyvus - nereiškia pateisinti, o tokių dalykų žinojimas gali padėti daug kuriems blogiečio veiksmams užkirsti kelią.

                        Realiai kažin ar kuri nors valstybė pasaulio istorijoje veikė principu "mes ateisim ir padarysim jiems kuo blogiau". Žmogiška psichologija tokiu principu neveikia, nes žmonės labai nemėgsta būti blogi, atrodyti iš šalies tokiais. Užtat labai gerai veikia buvimas "nuskriaustais, paniekintais, apiplėštais, pažemintais, apvogtais", ir dar "būtinybė atstatyti teisingumą", o dar labai stiprus dalykas yra "mes nuskriausti, todėl mums žalia šviesa - viskas galima, nes mes gi vargšai". Būtent tokia psichologija šiuo atveju ir veikia. Tuo vadovavosi ir naciai, ir japonijos militaristai, ir dar labai daug kas.

                        Dėl to neteisinga galvoti, kad koks zet-ura-patriotas galvos "mes nepaskelbėm NATO specoperacijos, tai mes su jais nekariaujam". Ne, šiuo atveju veikia "jie ginkluoja fašistus, užgrobusius istorinę mūsų žemę, kur rusai tik kalba kiek kitokia tarme - taip, mes kariaujam su NATO!". Nes niekas gi nepasakys, kad jie yra tie blogiečiai, kurie puola. Ne, jie nuskriaustiji, apiplėšti, apvogti, priversti gintis!
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          gerietis, į visus tavo užduotus klausimus aš jau esu atsakęs, tu nori, kad aš terščiau forumą vėl tą patį kartodamas, bet aš to nedarysiu. Pasiskaityk pats, o jei nesupranti - tai ne mano problemos.

                          Comment


                            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                            Ukrainiečių ekspertai nėra patys nešališkiausi. Aš įdėjau screenshotą iš video, kuriame pažymėjau kur gulėjo tas ukrainiečių kulkosvaidininkas. Aiškiai matosi, kad jeigu jis atidengia ugnį ir nutaiko į gulinčius belaisvius - tai gali nužudyti kelis pirmuosius, bet paskutiniųjų neišeis, kulkosvaidis kad ir koks galingas būtų, jis gali kiaurai pereiti per vieną, du, gal net tris žmones, bet per 10 kiaurai nepraeis, o dar ir devinčius apsaugines liemenes. Į šitą klausimą tas ekspertas neatsako, bet man tai iš tiesų ir nelabai įdomu. Man nėra skirtumo ar ten buvo padarytas karo nusikaltimas ar ne, mano nuomone ukrainiečiai turi moralinę teisę naikinti visus okupantus, kad ir beginklius. Man svarbu, kad Ukraina užimtų tokią poziciją, kuri nepakenktų jos reputacijai vakaruose, kur šitas įvykis buvo ganėtinai plačiai nušviestas ir niekas žinoma šito eksperto nuomonės ten necitavo.
                            Na labai įdomu, kai šiaip bandantis racionaliai rašyt žmogus forume įvairiomis temomis ir kitus "protinantis įvairiais klausimais, staiga mato tik vieno kulkosvaidininko lokaciją ir jo šaudymo trajektoriją ir net nekalba apie kitus niuansus. Pvz .kad į tuos gulinčius staiga galėjo pradėt šaudyti kiti esantys ukrainiečiai, kad iš tų gulinčių rusų ne vienas galėjo sujudėt, pakilt nuo žemės ir pan., galėjo būt visokių rikošetu, kad pats kulkosvaidininkas galėjo pakeist poziciją greit. Kitaip sakant pas patį gaunasi kaip kalba apie 2d nors ten yra 3d erdvė. Apie tai kiek ten toks kulkosvaidis gali prašaut asmenų nebandyčiau spėt, bet spėju daugiau nei su automatu, o pagal pačio samprotavimus, kiek gali "prašaut asmenų", tai labiau panašiau apie kalbėjimą kiek automatas gali perskrost žmonių. Kitas niuansas kad ir iš to išlindusio ruso galėjo gaut kulkų atsitiktinių. Patys ukrainiečiai dėl visa ko saugumo atžvilgiu galėjo ir sušaudyt, kad dar koks neišlystų panašiai. Net tas filmavimas iš drono galima spėt ne dėl norėjimo kažkokį efektingą vaizdą parodyt, o patiktint ar koks rusas gyvas ten dar nesislepia norintis iššaut. Panašiai berods ir galimai užminuotas vietoves kartais tikrina ukrainiečiai.

                            Comment



                              Dar kartą galiu pakartoti, kad į visus klausimus esu jau atsakęs:

                              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                              Buvo kas čia sakė [kad kulkosvaidininkas visus sušaudė], aš sakiau kaip tik priešingai - kad nežinau kas iš tiesų ten nutiko, nes video to neparodo, o prifantazuoti ir pateikti tai kaip faktą nesinori.

                              Comment


                                Perskaičius tą visą jūsų ilgą diskusiją, darosi keista. Eidvis manau tikrai nėra tarp žmonių, kurį galima būtų apkaltinti kažkokiu prorusiškumu, ir nesuvokiamai atrodo tie visi kaltinimai "vatnikizmu" žmogui, kuris net kelis kartus aiškiai išdėstė poziciją, kad jam ne gaila sušaudytųjų, bet jis tiesiog nenori, kad ant Ukrainos būtų bent menkiausias pretekstas kažkam prisikabinti. Nežinau - ar kažkas nesuprato, kas rašoma juodu ant balto, ar nenori suprasti.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Comment


                                    Esmė tame, kad mes griūname į RF propagandos peršamą naratyvą. Tai, kad RF žudo kasdien civilius žmones (vaikus, moteris, senolius, neįgaliuosius), o dar tūkstančius tiesiog terorizuoja, niekam jau beveik neberūpi. Apie tai nešnekama, nusibodo, ir taip savaime suprantama. XXI a. masinės raketinės/artilerinės miestų atakos - agresoriaus emisarai kaip niekur nieko dalyvauja tarptautinėse konferencijose, JT Saugumo taryboje valandų valandas skiedžia kliedesius apie kažkokias biolaboratrijas. Dauguma pasaulio rimtais snukiais linkčioja ir reiškia susirūpinimą.
                                    A. Hitleris turbūt verkia pragare, kad nelaiku gimė ir pradėjo karą vietoj spec-operacijos.

                                    Comment


                                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                      Perskaičius tą visą jūsų ilgą diskusiją, darosi keista. Eidvis manau tikrai nėra tarp žmonių, kurį galima būtų apkaltinti kažkokiu prorusiškumu, ir nesuvokiamai atrodo tie visi kaltinimai "vatnikizmu" žmogui, kuris net kelis kartus aiškiai išdėstė poziciją, kad jam ne gaila sušaudytųjų, bet jis tiesiog nenori, kad ant Ukrainos būtų bent menkiausias pretekstas kažkam prisikabinti. Nežinau - ar kažkas nesuprato, kas rašoma juodu ant balto, ar nenori suprasti.
                                      As irgi kartais stebiuosi. Asmeniskai man net sirdele glosto kai susaudo rusus, bet isreiskiau nuomone, kad kvaila ta viesinti - ir tada prasidejo trydos apie:

                                      1) o tai ka rusai nesaudo civiliu? Jie patys blogi ir teroristai.
                                      2) gal tu uz rusija?
                                      3) Ko jie uzpuole ukraina? Justified susaudymas

                                      Nors pacio pirmo posto mintis visai ne ta. Px, kad susaude orkus - is esmes net padeda mazinti C02, todel tai grazu ir teisinga. Blogai, kad filmavo ir sugalvojo paviesint.

                                      Comment


                                        Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                        Esmė tame, kad mes griūname į RF propagandos peršamą naratyvą. Tai, kad RF žudo kasdien civilius žmones (vaikus, moteris, senolius, neįgaliuosius), o dar tūkstančius tiesiog terorizuoja, niekam jau beveik neberūpi. Apie tai nešnekama, nusibodo, ir taip savaime suprantama. XXI a. masinės raketinės/artilerinės miestų atakos - agresoriaus emisarai kaip niekur nieko dalyvauja tarptautinėse konferencijose, JT Saugumo taryboje valandų valandas skiedžia kliedesius apie kažkokias biolaboratrijas. Dauguma pasaulio rimtais snukiais linkčioja ir reiškia susirūpinimą.
                                        A. Hitleris turbūt verkia pragare, kad nelaiku gimė ir pradėjo karą vietoj spec-operacijos.
                                        O čia eilinį kartą pakliūnam į tokį žmogiškos psichologijos dalyką:

                                        "Iš geriečių visada tikimasi daugiau, nes jie geriečiai. O blogiečiai yra blogiečiai, ko ten iš jų tikėtis?"
                                        Snowflakes will attack U <3

                                        Comment


                                          Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                          Tai kad visas veiksmas yra teatras, jeigu ne farsas. Rusų žodžiai ir šnekos mažai susijusios su realybe. Tragedija tame, kad dėl šios triljiardieriaus diktatoriaus užgaidos miršta dešimtys tūkstančių, o kenčia milijonai. Ir niekas jo negali sustabdyti.
                                          Jis nori sugriauti civilizaciją, tam tikrų pasiekimų turi. Bet, ko gero, tikėsimės, žmonija atsilaikys, nepaisant visų kitų karaliukų ir žmogėdrų, nesiorietuojančių erdvėje iš savo pirmykščių-feodalinių gūdumų.
                                          Aišku, kad atlaikys. Dar ne tokius atlaikė.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X