Parašė AšNeRobotas
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Emigracija ir imigracija Lietuvoje
Collapse
X
-
Siūliau žudyti kolaborantus ir toliau siūlau, Ukraina tai darė ir toliau darys. O tu vatnikiukas, tiltų su rusiją tiesikas labai pergyvenai dėl kitų vatnikiukų ir stribų.Parašė John Rodyti pranešimą
Siūlė siūlė, pats dar ir laikinai tokius siūlymus, kiek pamenu. Be kita ko, tas pats siūlytojas siūlė idėją, kad Ukrainos kariuomenė žudytų Rusijos civilius, kas būtų reiškę automatinę Ukrainos kapituliaciją kare.
- 4 patinka
Comment
-
Šiaip yra problema, nes lietuviškai nemokantis gydytojas negalės perskaityti ir/ar parašyti dokumentacijos.Parašė rmss Rodyti pranešimą
Jei toks kur tik išankstinė registracija, tai nematau problemos, kad konsultuos kita kalba jei paslaugos gavėjas apie tai yra iš anksto informuotas.
- 1 patinka
Comment
-
Šiaip tai, Ukraina su kolaborantais daugiau mažiau tvarkosi pagal karo teisę ir galiojančius įstatymus, nes, visų pirma, yra ar bent jau siekia tapti civikizuota šalimi, antra, yra akylai stebima sąjungininkų, kurie kitokio elgesio netoleruotų. Dėl to savo rusofašistinius vėmalus eik pilti ant ko nors kito, o ne bandydamas diskredituoti Ukrainą.Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
Siūliau žudyti kolaborantus ir toliau siūlau, Ukraina tai darė ir toliau darys. O tu vatnikiukas, tiltų su rusiją tiesikas labai pergyvenai dėl kitų vatnikiukų ir stribų.
Comment
-
Tai „sesutė“ išrašo gal? Kaip kitaip vyksta procesas? Neseniai turėjau siuntimą ir aišku esveikatoj artimiausi laikai buvo pas tokį gydytoją kuris lietuviškai nekalba.Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
Šiaip yra problema, nes lietuviškai nemokantis gydytojas negalės perskaityti ir/ar parašyti dokumentacijos.
Comment
-
Nu tai taip, kuriuos gali sulaikyti savo teritorijoj sulaiko, o kurių negali nušauna arba susprogdina okupuotoj teritorijoj arba ruskyne.Parašė John Rodyti pranešimą
Šiaip tai, Ukraina su kolaborantais daugiau mažiau tvarkosi pagal karo teisę ir galiojančius įstatymus,
Nes žudyti kolaborantus yra normalu, o sąjungininkai tą ir toleruoja.nes, visų pirma, yra ar bent jau siekia tapti civikizuota šalimi, antra, yra akylai stebima sąjungininkų, kurie kitokio elgesio netoleruotų.
Labai tau būdinga praleisti kas nepatinka pro ausis, tai kaip ten dėl uyghurų? Putiniste?Dėl to savo rusofašistinius vėmalus eik pilti ant ko nors kito, o ne bandydamas diskredituoti Ukrainą.
- 5 patinka
Comment
-
Slaugytojai irgi dirba su dokumentacija.Parašė rmss Rodyti pranešimą
Tai „sesutė“ išrašo gal? Kaip kitaip vyksta procesas? Neseniai turėjau siuntimą ir aišku esveikatoj artimiausi laikai buvo pas tokį gydytoją kuris lietuviškai nekalba.
Comment
-
O esveikatoj rodo tokią informaciją?Parašė rmss Rodyti pranešimą
Tai „sesutė“ išrašo gal? Kaip kitaip vyksta procesas? Neseniai turėjau siuntimą ir aišku esveikatoj artimiausi laikai buvo pas tokį gydytoją kuris lietuviškai nekalba.
Comment
-
Dabar klausimas ar esveikatoj buvo, ar pagooglinau ką, neatmenu. Bet buvo rusų ir anglų kalbos nurodytos.Parašė mantasm Rodyti pranešimą
O esveikatoj rodo tokią informaciją?Paskutinis taisė rmss; 2024.09.24, 16:39.
Comment
-
Tik primenu, kad vatinukas John sakė, kad 30 metų yra pakankamai laiko "išsigydyti sovietines traumas" ir nėra čia ko laikyt abydos ant rusų dėl okupacijos. Veikiausiai jis ir ukrainiečiams pasiūlytų "išsigydyti Bučos traumas ir draugauti su rusais" bei pagailėtų gerųjų maskolių. Tai nešerkit šito putinui ir vinipuchui vienu metu apžioti trokštančio trolio ir ignoruokit jį.
- 1 patinka
Comment
-
Jeigu nekenti pilietybės, kuri tavo šalį bando sunaikinti 500 metų, tai tiesiog esi sveiko proto žmogus.Parašė John Rodyti pranešimą
Principe taip, jei nekenti žmonių dėl jų tautybės ir nori su jais dėl to susidoroti, esi lygiai toks pats, kaip rusofašistai ir reprezentuoji identišką pasaulėžiūrą.
Kvaila, nes yra daug paukščių kurie kvaksi kaip antis.Parašė John Rodyti pranešimą
Jeigu kažkas kvaksi, kaip antis, atrodo, kaip antis, elgiasi kaip antis, tai esu linkęs tai vadinti antimi.
Kuris čia siūlė masiškai žudyti rusus? Buvo siūloma neįsileisti per sieną.Parašė John Rodyti pranešimą
O tai kaip kas jie kalba? Kaip reiktų vadintti žmones, kurie siūlo masiškai žudyti, tremti ar kitaip represuoti civilius bet kokios šalies gyventojus vien dėl jų etninės priklausomybės?
- 2 patinka
Comment
-
Būtent. Ir dar kartą (čia skirta mano negerbiamam tiltų su ruSSija tiesėjui John) - kalbėta buvo ne apie rusų tautybę, o apie pilietybę (juridinis terminas). Nėra tokios tautybės kaip ruSSijos pilietis, dėl to visos šnekos apie "fašistus" netenka prasmės. Mano akyse už karą yra atsakingi ne tik rusai, bet ir ukrainiečiai, baškirai, buriatai bei kiti individai, jei jie turi ruSSijos pilietybę.Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
Kuris čia siūlė masiškai žudyti rusus? Buvo siūloma neįsileisti per sieną.
- 1 patinka
Comment
-
Iš tiesų, ten pilstymas, bet daugmaž esmė tame:
Pavojus kyla ne iš ten. Pavojus yra dešimtys tūkstančių Lietuvos piliečių, kuriems prie sovietų buvo geriau ir kurie mano, kad Lietuva neturi remti Ukrainos, neturėjo stoti į NATO ir erzinti Maksvos.
Čia tikras pavojus ir gresmė.
IMHO dalinai sutinku su šiuo teiginiu. Tik manau, kad tai ne vienintėlis iš svarbiausių pavojų.
O minėtų piliečių yra ne dešimtys tūkstančių, bet maždaug apie 200 000. Keliolika tūkstančių iš jų yra aktyviai veikiantys penktakolonininkai (netgi hiperaktyvius pagal mūsų politinį mentalitetą).
Spėju, bus virkavimai, kad tai "mūsų rebiatos"; "nors ir kalės vaikai, bet savi"...
- 5 patinka
Comment
-
Skaičiau visą. Užkalnis dažnai gerai pataiko ir todėl jo straipsnius noriai skaitau, bet deja, šį kartą čia tikrai ne tas atvejis.Parašė KaimaiUžkalnis. Kodėl rusams Lietuva patinka labiau, negu mums patiems?
https://www.delfi.lt/news/lit/uzkaln...iems-120052543
Gal kas nors su Delfi prenumerata gali įdėti esminius šio teksto teiginius. Ten kur jis 50 kartų nukrypsta nuo temos išimkit ir net visų pastraipų nekopijuokit, kad nebūtų akivaizdaus autorinių tiesių pažeidimo. Turiu įtarimą jog šis uolaus komunisto ir rusų literatūros dėstytojo Vinco Kapsuko universitete anūkas atnaujino užvežamos slaviškos darbo jėgos didinimui skirtą, menkai paslėptą propagandos kampaniją, ir už tai greičiausiai yra ne itin gerai apmokamas. Žinau iš tiesiogiai su tuo susijusių žmonių jog jis tą darė prieš keletą metų. De facto ardomoji veikla, mano paties manymu. Bet gal šį kartą klystu, nes turinio nemačiau. Įtarimus sustiprina laikas - netrukus turėsim "naują" valdžią ir klumpakojus reikia toliau pratint prie naujos realybės. Ačiū Tam, kas įdės.
Tai čia iš tikrųjų nieko keisto. Konformizmas yra viena iš labiausiai paplitusių žmogiškų savybių. Principingumas yra žymiai retesnis, ir principingieji, jeigu prasidėdavo kokie pavojingi dalykai - visais laikais jie mirdavo pirmieji, kai konformistai tiesiog praslysdavo, prasisukdavo, pratylėdavo, pasakydavo ką reikia, apsimesdavo, būdavo už žolę žemesni...Parašė Elis Rodyti pranešimąAš tokius vadinu liberalais "out of convenience". Jo, jie gal ir užsidėję ten visokius LGBT rėmelius Facebooke, balsuoja už vieną iš dabartinės vyriausybės partijų, palaiko Ukrainą ir kalba kaip jie myli demokratiją, bet visos jų pažiūros susiformavo ne iš kažkokių moralinių normų, o dėl to, kad tokios pažiūros dabar tiesiog yra priimtinos lietuviškos vidurinės klasės socialiniuose sluoksniuose. Nesvarbu, kad tos pažiūros viena kitai prieštarauja.
Pvz. tarp išvežtų į Sibirą, manyčiau, buvo nesulyginamai didesnis procentas principingųjų, negu tų, kurie "aš gal čia nelysiu, patylėsiu, pasakysiu ką iš manęs norėtų išgirsti, aš čia žmogus mažas ir nieko nežinau - manęs neklauskit".Paskutinis taisė Tomizmas; 2024.09.27, 01:03.Snowflakes will attack U <3
- 2 patinka
Comment
-
Tikslas yra savo interesų apsaugojimas. Ar tai būtų griežtesne bausme tiesmukiškiau pašalinta grėsmė, ar perauklėjant vėlgi pašalinta grėsmė.Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
Iš tikrųjų kiek kitaip. Bausmės galutinis tikslas turi būti perauklėjimas. Yra emocinės bausmės tiesiog vardan keršto, bet jos neproduktyvios.
Grynas kerštas yra ne tiek bausmė, kiek savo emocijų išsiliejimas. Ir neretai nukreiptas ne į kaltininką, o pirmą pasitaikiusį.
- 1 patinka
Comment
-
Rinkimai, visi kalba apie imigracija, ar ją stabdyti, ar ne. O man paisdarė įdomu, gal kas žinote, su kokiomis vizomis atvyksta bolt'o, wolt'o ir pan darbuotojai iš trečiųjų šalių? Atrodo, kad darbo vizai gauti reikia turėti darbo vietą/pasiūlymą. O juk pavežėjai nedirba pagal darbo sutartį ( tikriausiai pagal verso liudijimą).
Comment
-
StudentųParašė bim_bam Rodyti pranešimą, su kokiomis vizomis atvyksta bolt'o, wolt'o ir pan darbuotojai iš trečiųjų šalių?.
Comment
Comment