Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kinijos santvarka ir ekonomika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ne į tema jau varot. AE kaip tik didelė tikimybė, kad būtų, tiek, kad ji stovėtų su kaimyninėmis valstybėmis suderintoje vietoje ir netgi spėčiau jos įrenginiai būtų buvę išmarginti japoniškais hieroglifais, su vertimais į baltarusių kalbą.
    Show must go von!

    Comment


      Aleksio jeigu butų buvęs, bet nebuvo. Nemanau, kad tau pavyko apginti savo moralinį realityvizmą
      VNS ne į temą šneki, nes Krabžmogis kamerų nenaudoja masiniam šnipinėjimui ir disidentų persekiojimui.
      Paskutinis taisė AšNeRobotas; 2020.12.06, 13:34.

      Comment


        Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
        Aleksio jeigu butų buvęs, bet nebuvo. Nemanau, kad tau pavyko apginti savo moralinį realityvizmą
        VNS ne į temą šneki, nes Krabžmogis kamerų nenaudoja masiniam šnipinėjimui ir opozicijos persekiojimui.
        Aš nežinau, kam jis tą medžiagą naudoja/parduoda/trina ir t.t. Tu irgi nežinai.
        Show must go von!

        Comment


          Parašė VNS Rodyti pranešimą

          Aš nežinau, kam jis tą medžiagą naudoja/parduoda/trina ir t.t. Tu irgi nežinai.
          Gal jis tą medžiagą, radio ryšiu, siunčia į Sirijaus planetą? Nei aš nei tu, to nežinom.

          Comment


            Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

            Gal jis tą medžiagą, radio ryšiu, siunčia į Sirijaus planetą? Nei aš nei tu, to nežinom.
            Taip, per Peterburgo antenas, kad signalą pastiprintų.
            Show must go von!

            Comment


              Parašė VNS Rodyti pranešimą

              Taip, per Peterburgo antenas, kad signalą pastiprintų.
              Vienu žodžiu, ne į temą kažką rašinėji, nes nelabai susiję su Kinijos komuniagų rėžimu.

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą

                Ką gi jau ten žudo Honkonge taip smarkiai?
                Demokratiją, ekonomiką ir svarbiausią - nepriklausomybę dėka kurios Honkongas tapo tuom, kuom yra dabar.
                Paskutinis taisė Lettered; 2020.12.06, 14:05.
                Flickr

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  Demokratiją, ekonomiką ir svarbiausią - nepriklausomybę dėka kurios Honkongas tapo tuom, kuom yra dabar.
                  Peržiūrėjau Honkongo prekybą pastarojo dešimtmečio ir tapo nebelabai aišku kieno dėka jis yra toks koks yra dabar.
                  Show must go von!

                  Comment


                    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
                    Aleksio jeigu butų buvęs, bet nebuvo. Nemanau, kad tau pavyko apginti savo moralinį realityvizmą
                    O dabar tą patį, tik lietuviškai.
                    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                    Comment


                      Ko čia stebėtis, jog kai kurie nieko blogo nemato Kinijos politikoje? Svarbiausia, kad iš alibabų galima pigiai niekučių prisipirkt

                      Comment


                        Parašė Palpatine Rodyti pranešimą
                        Ko čia stebėtis, jog kai kurie nieko blogo nemato Kinijos politikoje? Svarbiausia, kad iš alibabų galima pigiai niekučių prisipirkt
                        Parašyk iš kokio įrenginio rašai šitą postą, surašysiu kiek tu "neperki" iš komuniagų niekučių.

                        Click image for larger version

Name:	Jack-Ma-Alibaba-Group-Chinese-gavel-offering-September-19-2014.jpg
Views:	140
Size:	399,5 kB
ID:	1844719
                        Paskutinis taisė VNS; 2020.12.06, 14:31.
                        Show must go von!

                        Comment


                          Parašė Palpatine Rodyti pranešimą
                          Ko čia stebėtis, jog kai kurie nieko blogo nemato Kinijos politikoje? Svarbiausia, kad iš alibabų galima pigiai niekučių prisipirkt
                          Aleksio atsisiųsk iš alibabos lietuvių kalbos žodyną jeigu kažko nesupratai

                          Comment


                            Parašė VNS Rodyti pranešimą
                            Parašyk iš kokio įrenginio rašai šitą postą, surašysiu kiek tu "neperki" iš komuniagų niekučių.
                            Bent jau neploju katučių per kinų rankomis surinktą kompiuterį nuostabiai Komunistų partijai, be kurios nebūtų naujosios Kinijos.

                            Comment


                              Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
                              Aleksio atsisiųsk iš alibabos lietuvių kalbos žodyną jeigu kažko nesupratai
                              Neperku e-bay, perku tik iš pigu.lt.
                              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                              Comment


                                Parašė Palpatine Rodyti pranešimą

                                Bent jau neploju katučių per kinų rankomis surinktą kompiuterį nuostabiai Komunistų partijai, be kurios nebūtų naujosios Kinijos.
                                Niekas neploja, išskyrus John Ir tai su klaustuku. Bet situacija yra tokia kokia yra. Aršiausi kovotojai tapšnoja kinišką klaviatūrą arba ekraną, jau nekalbant apie šokius Tik Tok'e.
                                Show must go von!

                                Comment


                                  Parašė VNS Rodyti pranešimą

                                  Niekas neploja, išskyrus John Ir tai su klaustuku. Bet situacija yra tokia kokia yra. Aršiausi kovotojai tapšnoja kinišką klaviatūrą arba ekraną, jau nekalbant apie šokius Tik Tok'e.
                                  Man ne niolika metų, kad šokčiau Tik Tok'e. Kitomis programėlėmis irgi nesinaudoju.
                                  Problema tame, kad net ir nenorint, vis tiek tenka naudotis kiniška produkcija, nebent forumą perkeltumėm ant pašto karvelių sparnų.
                                  Skirtamas tas, kad vieniem uigūriai, tibetiečiai ir pan. yra teroristai, kitiem kinų valdžios gniaužiamos tautos.

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                    Demokratiją, ekonomiką ir svarbiausią - nepriklausomybę dėka kurios Honkongas tapo tuom, kuom yra dabar.
                                    Digital minėjo, kad Kinija žudo Honkongo gyventojus. Tai mano klausimas buvo į tai.

                                    O, beje, kada Honkonge yra buvusi demokratija? Bene prie britų?

                                    Comment


                                      Parašė Palpatine Rodyti pranešimą

                                      Man ne niolika metų, kad šokčiau Tik Tok'e. Kitomis programėlėmis irgi nesinaudoju.
                                      Problema tame, kad net ir nenorint, vis tiek tenka naudotis kiniška produkcija, nebent forumą perkeltumėm ant pašto karvelių sparnų.
                                      Skirtamas tas, kad vieniem uigūriai, tibetiečiai ir pan. yra teroristai, kitiem kinų valdžios gniaužiamos tautos.
                                      Matai, mes tiesiogiai remiame kinų režimą. Taip pat pilnai tikiu, kad Tik Toke tikrai nešoki. Viename forume parašiau lempą: Valstybės valdymo struktūrose visų pirma turi dingti visokie huawei, xiaomi, netgi samsung įrenginiai. Tai buvau išėstas kaip reikalas, kad esu graužtukinis, trumpistas ir t.t.
                                      Show must go von!

                                      Comment


                                        Parašė VNS Rodyti pranešimą
                                        Viename forume parašiau lempą: Valstybės valdymo struktūrose visų pirma turi dingti visokie huawei, xiaomi, netgi samsung įrenginiai.
                                        Teisingai, mano LG-700P (2012m.) puikiai atlieka visas savo fnkcijas (galima skambinti, rašyti SMS, fotografuoti, WiFi taškas).
                                        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                        Comment


                                          Parašė VNS Rodyti pranešimą
                                          Matai, mes tiesiogiai remiame kinų režimą. Taip pat pilnai tikiu, kad Tik Toke tikrai nešoki. Viename forume parašiau lempą: Valstybės valdymo struktūrose visų pirma turi dingti visokie huawei, xiaomi, netgi samsung įrenginiai. Tai buvau išėstas kaip reikalas, kad esu graužtukinis, trumpistas ir t.t.
                                          Kad kiniškų telefonų neturėtų likt valstybinėse struktūrose tai kaip ir savaime aišku, kita vertus be minėtų, pvz. telefonų lieka tik graužtukas, Nokia ir Catphone (?), iš kurių aišku akivaizdžiausias pasirinkimas ir būtų graužtukas. Tačiau vėlgi, kaip gi čia demokratinėj šaly liepsi pirkti tokį ar tokį telefoną, žodžiu, likom apžaisti...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X