Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Buvau apsistojęs šalia Amsterdamo, nes buvau su mašina, todėl, deja, negaliu nieko parekomenduoti. Pats miestas - nuostabus, nors raudonųjų žibintų kvartalo nerekomenduočiau.
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      /\ taigi mano kvartalas išskrenda gi

      Comment


        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
        Ūūūū, tai neįdomu, vyram vieta Amsterdame Ūūūūū, tai nuoširdžiausi sveikinimai
        Prisidedu prie sveikinimų
        Amsterdamą reiks pasiekti, jeigu tokio statuso kaip daktaras neįgysiu
        You've got one life! Live it!

        Comment


          Parašė fredis Rodyti pranešimą
          Prisidedu prie sveikinimų
          Amsterdamą reiks pasiekti, jeigu tokio statuso kaip daktaras neįgysiu
          Berlyną po kašės pasiekėm... Tai nusprendėm, kad Amsterdamas krenta žemyn gerokai norimų aplankyt vietų sąraše Gilesnę reikalo mintį prie alaus kada papasakosiu
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            Prisiminiau šitą ir šitą ir pagalvojau, kad Vilniui nėra ko nusileist (datos iš akies trauktos):


            Gal kokia geresnė NMC foto yra?
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              Galite padaryti man vieną paslaugą? Esmė yra tame, kad vienas mano pusbrolis iš rusijos viename socialiniame puslapyje nori laimėti tokį nepigų prizą ir jam reikia pagalbos. Tam kad jis jį laimėtų, jam reikia surinkti kuo daugiau email'o adresų kad juos pakviestų užsiregistruoti ten. Nieko blogo tikrai nebus
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                Lockerz.com?

                Comment


                  Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                  Lockerz.com?
                  Ne. Ne tas
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Gal reikia nuodų nuo tarakonų, vabzdžių ir kitų kenkėjų? Gal reikia kojinių pigiai, pigiai? Ir aišku gal reikia knygų enciklopedijų?

                    Jeigu kam reikia rašykit, parūpinsiu, nes į savaitę bent vienas iš trijų "pardavimų vadybininkų" pas mane užeina, nors ir aš nieko neperku O aš galvojau, kad šis pardavimo būdas jau išnykęs... O vieno tai specifinio sulaukiau. Oro valymo filtrus pardavinėjančio. Visai įdomu, davė porai dienų pasibandyti, bet kažkaip nepatikliai aš į tuos aparatus žiūriu...
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      Gal kas žino, ar yra apskritai ir kokiose parduotuvėse pirkti lietuviško raidyno lipdukus ant klaviatūros? Nusipirkau naują nešiojamą kompiuterį, tai sunkoka rašyti lietuviškai ir spėlioti visas nestandartines lietuviškas raides Elektromarkt'e tokio daikto kaip ir nemačiau...
                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                      Dordrechtas/Haarlemas
                      Nesebaras/Plovdivas
                      Kiolnas

                      Comment


                        Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                        Gal kas žino, ar yra apskritai ir kokiose parduotuvėse pirkti lietuviško raidyno lipdukus ant klaviatūros? Nusipirkau naują nešiojamą kompiuterį, tai sunkoka rašyti lietuviškai ir spėlioti visas nestandartines lietuviškas raides Elektromarkt'e tokio daikto kaip ir nemačiau...
                        spausdinkis pats, o šiaip tai priprasi, kai žiūriu į klaviatūrą tai nežinau kur kokia raidė, bet kai reik rašyt visada pataikau
                        kasalotas.com

                        Comment


                          Kas gali pasakyt iš kur gaut info apie laisvuosius miestus? Čia teisės sritis.
                          Paskutinis taisė Mjso; 2009.10.20, 00:34.

                          Comment


                            Gal kas rekomenduotu kokia knyga savo malonumui apie rinkodara ar pardavimus paskaityt. (Tik nesiulykit jokiu tu kvailu motyvaciniu knygiuksciu)
                            Arba jei nieko is sios srities, tai siaip ka nors ne grozines literaturos idomaus pasiulykit isigyt.

                            Comment


                              Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                              Gal kas žino, ar yra apskritai ir kokiose parduotuvėse pirkti lietuviško raidyno lipdukus ant klaviatūros? Nusipirkau naują nešiojamą kompiuterį, tai sunkoka rašyti lietuviškai ir spėlioti visas nestandartines lietuviškas raides Elektromarkt'e tokio daikto kaip ir nemačiau...
                              Ar tik ne Baituke ar kaip jis ten prieš Takiąją Nerį teko pirkt. Bet čia pora metelių atgal. Jei nebankrutavęs pabandyk

                              Comment


                                Grįžtant prie pigių hostelių/hotel'ių. Gal kas žino pigių hostelių Briusely bei Liuksemburge?

                                Comment


                                  Parašė wrm Rodyti pranešimą
                                  Ar tik ne Baituke ar kaip jis ten prieš Takiąją Nerį teko pirkt. Bet čia pora metelių atgal. Jei nebankrutavęs pabandyk
                                  Oi...Dėkui. Lygtais dar mačiau, jog toks ten egzistuoja

                                  Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                  Grįžtant prie pigių hostelių/hotel'ių. Gal kas žino pigių hostelių Briusely bei Liuksemburge?
                                  Briuselyje, Gente ar Briugėje nerasi nieko pigiau nei 27-29 eurai, jei neužsirezervavai savaitę prieš...Skaudi ir brangi patirtis kalba. O jei nori padykiai apsistoti ir gal net vietinį gidą į parankę gauti - siūlau alternatyvą vienas ir du Kas dėl patikimumo, užsiregistruok (draugai dažniau hospitalityclub naudojasi dažniausiai) ir ten bus parašyti atsiliepimai apie vieną ar kitą pasiūlymą. Tikiuos padės
                                  Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                  Dordrechtas/Haarlemas
                                  Nesebaras/Plovdivas
                                  Kiolnas

                                  Comment


                                    Na, 27-29 eurai dar pakankamai normalu . Dėkui už link'ą, bet pas nepažįstamus nežadu apsistot, plius ne viena keliauju .

                                    Comment


                                      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                      Grįžtant prie pigių hostelių/hotel'ių. Gal kas žino pigių hostelių Briusely bei Liuksemburge?
                                      Nesupratau?! Slapciau biski rasyk,kad nematyciau

                                      Comment


                                        Parašė Kirkas Rodyti pranešimą
                                        Nesupratau?! Slapciau biski rasyk,kad nematyciau
                                        Kas čia blogo, a?

                                        Comment


                                          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                          Grįžtant prie pigių hostelių/hotel'ių. Gal kas žino pigių hostelių Briusely bei Liuksemburge?
                                          Pasižiūrėk kad ir čia: http://www.hostelworld.com/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X