Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    uzeik i kokius plkompiuteriai.lt - ten geros kainos siaip, pasitarnaus ir kaip orientacines

    >spirit, ar radai jau kandidata? Cia tipo tu ar kazkas sumoka X suma vien uz tai, kad dalyvauji kazkokiam piramidziu, oi atsiprasau tinklinio marketingo renginyje? Nes tam, kad isitraukt i tai nereikia niekur vaziuot is LT
    Kandidatų yra Ir net ne vienas O viskas yra taip, kad tu praduodi gamintojo prekes už tam tikrą kainą ir po to gauni tam tikrą procentą "į rankas" už gautą pelną parduodant produkciją.
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Sveiki, noriu paklausti tu, kurie keliauja daug ir ypac tu, kurie gyvena UK. Gal zinot kokiu pigiu oro skrydziu bendroviu, kurios pigiai is UK iki Graikijos skraidintu? Kolkas tik easyJet radau viena is pigesniu ..
      Paskutinis taisė Mjso; 2009.07.11, 18:57.

      Comment


        www.skyscanner.com

        O šiaip pigiai skraidina www.ryanair.co.uk, www.easyjet.co.uk, www.jet2.co.uk (ar jie skraido į Graikiją, nežinau).

        Comment


          Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
          www.skyscanner.com

          O šiaip pigiai skraidina www.ryanair.co.uk, www.easyjet.co.uk, www.jet2.co.uk (ar jie skraido į Graikiją, nežinau).
          Labai dekui. Praverte duoti adresai

          Comment


            Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
            Aš tai visų pirma bandyčiau ieškot e-shopuose, pvz. pixmania.lt, ar pigu.lt. Aišku, prieš tai vis tiek reikėtų "gyvai" apžiūrėt kokiam nors BMSe.
            Kagi, buvau keliose parduotuvese... Topo Centre nauju modeliu 32" Samsung ir pan. pasiule uz ~1300Lt (kaina ant lentynos ~1500Lt), panasiai ir Ogminoje Siaures miestelyje. Akropolio Elektromarkt "uz tokias kainas nieko" neturejo ir net nebande leistis i kalbas apie "pigiau"... nors lentynos kainos uz paansius TV imtuvus irgi buvo panasios (1550-1600). Ko gero, Elektromarkt'ui krize ne motais... nors as tuo metu buvau bene vienintelis potencialus klientas vaikstinejantis ju parduotuveje

            Taigi, kaip suprantu, maziau, nei uz 1300 nieko padoresnio paimti nepavyks.
            Paskutinis taisė John; 2009.07.14, 19:22.

            Comment


              Lietuviškas košmaras :/

              Skaitytojo informacija: prie Klaipėdos iš vilkiko byrėjo alaus buteliai

              http://www.15min.lt/naujiena/miestas...3/49328/?fid=2
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                Ir kas dabar paneigs, kad lietuvės yra gražiausios visatoje?

                Lietuvė tapo konkurso „Misis visata 2009“ nugalėtoja (atnaujinta 13.53 val.)

                http://www.15min.lt/naujiena/zmones/...3/51818/?fid=2
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  gal kas gali papasakot kas per mada ar kaip cia pavadint...? as apie jaunimeli, kurie neva soka kazkokius pagoniskus sokius, svaistosi kardais imituodami...kazka, mergeles suka kazkokius....daiktus ivairiais rakursais. ir tai vyksta kasdien valandu valandas po mano langais garazu masyve
                  www.tomflagman.com

                  Comment


                    /\ Treniruojasi Hansa Kaunas dienoms? O šiaip tokių ale istorinių militaristinių klubų yra nemažai Europoj.
                    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                    Dordrechtas/Haarlemas
                    Nesebaras/Plovdivas
                    Kiolnas

                    Comment


                      treniruojasi jie jau puse metu. ir i keliones matyt kazkokias vaziuoja, nes vis is garazu lenda su milziniskom tasem i salia sustojusi autika. seip domiuosi. netrukdo man jie
                      www.tomflagman.com

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Kagi, buvau keliose parduotuvese... Topo Centre nauju modeliu 32" Samsung ir pan. pasiule uz ~1300Lt (kaina ant lentynos ~1500Lt), panasiai ir Ogminoje Siaures miestelyje. Akropolio Elektromarkt "uz tokias kainas nieko" neturejo ir net nebande leistis i kalbas apie "pigiau"... nors lentynos kainos uz paansius TV imtuvus irgi buvo panasios (1550-1600). Ko gero, Elektromarkt'ui krize ne motais... nors as tuo metu buvau bene vienintelis potencialus klientas vaikstinejantis ju parduotuveje

                        Taigi, kaip suprantu, maziau, nei uz 1300 nieko padoresnio paimti nepavyks.
                        Prieš pusę metų pirkom televizorių iš www.cpu.lt , nežinau kaip dabar, bet tada mano ieškomam modeliui ten buvo geros kainos (Elektromarkte kainavo net ~1000 litų daugiau).

                        Comment


                          Trumpai:
                          Noriu pirkti daikta is UK. Sumoku kaina + VAT pardavejui. Taippat shipinga. Ar man dar reikes uz kazka susimoketi Lietuvoj?
                          www.tomflagman.com

                          Comment


                            ne, esam EU, tai muito moket nereikes
                            visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                            Comment


                              O pvm Lietuvaiciai nepaprasys? ar skaitys, kad jau sumoketas?
                              www.tomflagman.com

                              Comment


                                hmm... nu as siunciau is UK keleta kartu nedideliu paketu, tai neprase... didziausias paketas buvo kazkur laptopo dydzio. o ka tau ten siuncia?
                                visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                                Comment


                                  ratus


                                  Parašė zixelis Rodyti pranešimą
                                  hmm... nu as siunciau is UK keleta kartu nedideliu paketu, tai neprase... didziausias paketas buvo kazkur laptopo dydzio. o ka tau ten siuncia?
                                  www.tomflagman.com

                                  Comment


                                    mano manymu pigiausias variantas pirkti tokius dalykus yra - randi drauga UK, kuris tau juos nuperka, sodina prekes i mikruske Anglija - Lietuva, ir uz poros dienu tu jau preke turi, be jokiu muitu ir kitu laika bei pinigu svaistanciu dalyku
                                    visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                                    Comment


                                      Taigi ES - jei moki PVM'ą Anglijoje, Lietuvoje dar kartą mokėti tikrai nereiks.

                                      Comment


                                        Aciu uz patikslinimus
                                        www.tomflagman.com

                                        Comment


                                          Ar čia tik man vienam pastaruoju metu streikuoja www.torrent.lt ar ne tik?
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X