Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
    Aš kai prisimenu mano orientacinės paauglystės laikais kokiais nuotykiais pasibaigė tai gal neisiu daugiau
    Orientacinės be nuotykių nepraeina

    Comment


      Parašė zixelis Rodyti pranešimą
      uzeik i www.anglija.lt i skelbimu skyreli, tu vezeju nors vezimu vezk
      Matai reiktu patikimesniu, siaip jau ne vienam forume apie tai skaitineju tai buna kartais, kad ant ivairaus plauko "vezeju" uzsokama

      Comment


        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
        Aš kai prisimenu mano orientacinės paauglystės laikais kokiais nuotykiais pasibaigė tai gal neisiu daugiau
        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
        Orientacinės be nuotykių nepraeina
        cia apie pikantiskus nuotykius kalbat?

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          cia apie pikantiskus nuotykius kalbat?
          Na tokių dar nėra buvę

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            Matai reiktu patikimesniu, siaip jau ne vienam forume apie tai skaitineju tai buna kartais, kad ant ivairaus plauko "vezeju" uzsokama
            siais sunkiais laikais saraskinu nelabai bera, niekas nenori savo vardo gadinti, taigi darbuojas kaip priklauso, pats praeita savaite masina issiunciau i Lietuva, pristate kaip turi but. Kai busi Londone, o gal jau ir esi, nusipirk bet kokioj lietuviu parduotuvej laikrasti Infozona arba koki Londono zinios, ten dar gali skelbimus persiziuret, perskambinsi ir kaina gal dar nuderesi
            visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

            Comment


              bandysiu, o tu Lietuvisku parduotuviu visam londone yra ar tik rytu, kur dauguma lietuviu gyvena?

              Comment


                tai turbut daugiausia rytu Londone
                visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                Comment


                  gal kas nusimanot apie tarptautini kroviniu transportavima sunkvezimiais. Iskilo pora tokiu gan kvailu klausimu, pvz kiek euro paleciu telpa i viena standartine fura, iki kiek ribojamas ju aukstis? Ir pvz jei mano paletes yra tik 50 ar 60 proc pilno aukscio ar as vis tiek turesiu moket kaip uz pilnos paletes transportavima? Ir ar imasi vezt smulkius krovinius pervezimu bendroves, tarkim ne pilna fura, o 4 paletes?

                  Comment


                    tai ir susirask mazesne masina, kuri talpintu 4 paletes. o aukstis manau nesvarbu, jug kazi ar des paletes 2 aukstais... standartas yra max 22 paletes i fura
                    tu cia ziuriu su tuo Londonu kazkokius biznius suki
                    visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                    Comment


                      Parašė zixelis Rodyti pranešimą
                      tai ir susirask mazesne masina, kuri talpintu 4 paletes. o aukstis manau nesvarbu, jug kazi ar des paletes 2 aukstais... standartas yra max 22 paletes i fura
                      tu cia ziuriu su tuo Londonu kazkokius biznius suki
                      ne, su Londonu cia nesusije, ten atostogavau ir pirkinius norejau parsisiust

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        ne, su Londonu cia nesusije, ten atostogavau ir pirkinius norejau parsisiust
                        4 paletes smutkiu


                        joking
                        visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                        Comment


                          Gal kas paypal naudojatės? Kokios jo galimybės? Ar tik internetiniai pinigai, ar galima persiųsti į savo sąskaitą banke ir pasimt grynais?

                          Comment


                            As naudoju tik atsiskaitimams uz prekes/paslaugas. Bet yra galimybe ir pasimt grynais.
                            Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                            Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                            Comment


                              Saugus ir patikimas dalykas? PVz kai perveda pinigus į paypal sąsakaitą, tuo pačiu jie atsiranda ir tarkim mano Visa WEB kortelėje?

                              Comment


                                Aš irgi naudoju mokėjimams, tiek Lietuvoje (pvz. Serveriai.lt) tiek užsienyje (EBay ir pan.), tai labai patogu, labai greitai viskas vyksta. O gavęs pinigų nesu iš niekur, tad nežinau.

                                Comment


                                  Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                  Aš irgi naudoju mokėjimams, tiek Lietuvoje (pvz. Serveriai.lt) tiek užsienyje (EBay ir pan.), tai labai patogu, labai greitai viskas vyksta. O gavęs pinigų nesu iš niekur, tad nežinau.
                                  Bet paypal sąskaita surišta su tavo visa ar maestro bano sąskaita, taip? Ta prasme nuskaičiuoja tiesiai iš banko?

                                  Comment


                                    Taip, nuskaiciuoja iskart is CC, priristos prie PalPal'o. Pinigu is kitur ir negaunu, todel tiksliai negaliu pasakyti kaip jie atsiranda tavo CC. Atrodo reikia nurodyma pervesti pinigus is PP i CC siusti.
                                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                    Comment


                                      PayPal sąskaita surišta su mano VISA kreditine kortele, ten registruojantis, jei gerai pamenu, reikėjo suvest visus duomenisi ir tiek, o paskui mokant jau nereikia jokių pavedimų atskirai daryt, tiesiog PayPal'as veikia kaip "tarpininkas" tarp pinigų gavėjo ir tavo kreditinės kortelės.

                                      Comment


                                        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                        PayPal sąskaita surišta su mano VISA kreditine kortele, ten registruojantis, jei gerai pamenu, reikėjo suvest visus duomenisi ir tiek, o paskui mokant jau nereikia jokių pavedimų atskirai daryt, tiesiog PayPal'as veikia kaip "tarpininkas" tarp pinigų gavėjo ir tavo kreditinės kortelės.
                                        Aišku. Dėkui. Bandysim kažką padaryt

                                        Comment


                                          Kaip supratau, PayPal turi savo saskaita ir jei ji tuscia pinigus us prekes/paslaugas ima tiesiai is tavo kreditines korteles (priristos prie PayPal'o). Bet jeigu tu gauni pinigus is kazkur, jie atsiranda PayPal saskaitoje, bet ne tavo krediteneje korteleje. Perkant kazka kita katra tu tuos pinigus gali panaudoti. O jei nori kad pinigai butu pervesti is PayPal saskaitos i tavo kreditines korteles saskaita, reikia atlikti pinigu pervedima (withdraw):
                                          Here's how to withdraw money to your credit card:
                                          Log in to your PayPal account and click My Account.
                                          Click Withdraw .
                                          Click Withdraw funds to your bank card .
                                          Enter your information and click Continue.
                                          Click Submit.
                                          PayPal Help Center
                                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X