Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Benuobodiziaujant iskilo mintis, gal kas nusimatot apie kalbas. Zinau, kad ispanu ir italu yra panasiosir zinau, kad jie vieni kitus is bedos gali suprast. Taip pat zinau, kad pvz italam gana lengva ismokt ir prancuzu, nes taipogi yra panasumu.
    Klausimas butu toks, kurios kalbos tarpusavyje panasesnes: italu bei prancuzu ar lietuviu ir latviu?

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą
      Benuobodiziaujant iskilo mintis, gal kas nusimatot apie kalbas. Zinau, kad ispanu ir italu yra panasiosir zinau, kad jie vieni kitus is bedos gali suprast. Taip pat zinau, kad pvz italam gana lengva ismokt ir prancuzu, nes taipogi yra panasumu.
      Klausimas butu toks, kurios kalbos tarpusavyje panasesnes: italu bei prancuzu ar lietuviu ir latviu?
      Kažkodėl man atrodo latvių lietuvių Anglijoj teko šnekėt, tai vienas latvis latviškai pasakė: bandau draugu būt tik sukirčiuota kitaip

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Benuobodiziaujant iskilo mintis, gal kas nusimatot apie kalbas. Zinau, kad ispanu ir italu yra panasiosir zinau, kad jie vieni kitus is bedos gali suprast. Taip pat zinau, kad pvz italam gana lengva ismokt ir prancuzu, nes taipogi yra panasumu.
        Klausimas butu toks, kurios kalbos tarpusavyje panasesnes: italu bei prancuzu ar lietuviu ir latviu?
        Italai ir ispanai ganėtinai lengvai susikalba. O italų ir prancūzų tai man visiškai nepanašios kalbos nors ir priklauso tai pačiai kalbų grupei. Panašių žodžių yra, bet gramatika ir t.t. skiriasi.

        Comment




          Kadras su daug minusu, todėl nekeliavo į miestų nuotraukų konkursą (taip pat nekeliavo į nuotraukų temą ten mirusios temos, nulis aktyvumo). Ar manote, kad sprendimas netalpinti jos į konkursą buvo teisingas "susilaikymas" ?

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            Parašė innuendo Rodyti pranešimą
            Italai ir ispanai ganėtinai lengvai susikalba. O italų ir prancūzų tai man visiškai nepanašios kalbos nors ir priklauso tai pačiai kalbų grupei. Panašių žodžių yra, bet gramatika ir t.t. skiriasi.
            Na tai cia viska parasei ka as sakiau arba zinau, bet klausimas visai ne tame buvo, klausimas buvo, kad kas palygintu tu skirtumu lygi tarpusavyje minetu kalbu - italu bei prancuzu ir latviu bei lietuviu. Nes tas aprasymas yra panasiu zodziu tinka tiek prancuzu ir italu, tiek latviu ir lietuviu poroms

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą
              Na tai cia viska parasei ka as sakiau arba zinau, bet klausimas visai ne tame buvo, klausimas buvo, kad kas palygintu tu skirtumu lygi tarpusavyje minetu kalbu - italu bei prancuzu ir latviu bei lietuviu. Nes tas aprasymas yra panasiu zodziu tinka tiek prancuzu ir italu, tiek latviu ir lietuviu poroms
              Tada pasakysiu, kad latvių ir lietuvių kur kas panašesnės . Šneku prancūziškai ganėtinai gerai ir nemanau, kad Italijoj aš susikalbėčiau su vietiniais .

              Comment


                Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                Atvaizdas


                Kadras su daug minusu, todėl nekeliavo į miestų nuotraukų konkursą (taip pat nekeliavo į nuotraukų temą ten mirusios temos, nulis aktyvumo). Ar manote, kad sprendimas netalpinti jos į konkursą buvo teisingas "susilaikymas" ?
                Manau teisingas, tavo temoje apie Londoną dauguma panoramų, bent man asmeniškai, geresnės.
                Flickr

                Comment


                  Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                  Tada pasakysiu, kad latvių ir lietuvių kur kas panašesnės . Šneku prancūziškai ganėtinai gerai ir nemanau, kad Italijoj aš susikalbėčiau su vietiniais .
                  Bet tai as sneku lietuviskai dar geriau nei tu prancuziskai ir ne tik nemanau, bet isitikines, kad as Latvijoj nesusikalbeciau su vietiniais...

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Bet tai as sneku lietuviskai dar geriau nei tu prancuziskai ir ne tik nemanau, bet isitikines, kad as Latvijoj nesusikalbeciau su vietiniais...
                    O aš susišnekėjau, čia tiesiog abipusio geranoriškumo reikia

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Manau teisingas, tavo temoje apie Londoną dauguma panoramų, bent man asmeniškai, geresnės.
                      Viskas reikia raukti su tom betono/plieno dėžėmis, ir pradėti fotografuoti žmonės pagatviuose.

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                        Viskas reikia raukti su tom betono/plieno dėžėmis, ir pradėti fotografuoti žmonės pagatviuose.
                        Man tiesiog nepatinka tokio tipo panormos, kaip plotis n kartų didesnis už aukštį.
                        O žmonės tikrai nėra įdomiau už architektūrą
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                          O aš susišnekėjau, čia tiesiog abipusio geranoriškumo reikia
                          Na jei klausau latviu kalbos tai nieko nesuprantu, gal kartais koks zodis ar fraze suprantama, bet susisnekejimui to niekaip man neuztenka. Na nebent ta susisnekejima vadint panasiai i ta kaip tarkim sneket su kokiu afrikieciu - geranoriskai ir zenklais galiausiai kaip nors susisnekesi

                          Betjei gali palygint, kad lietuviskai mokedama su latviais susisneki geriau nei prancuziskai mokedama su italais tai gal tada ir teisinga isvada, kad LT-LV labiau panasios.
                          Nors kita vertus yra ir kabliuku : kaip suprantu susisneket prancuziskai su italais nebandei, kad is patirties palygintum, tik speji, kad nepavyktu. Ir antras kabliukas, kad prancuziskai visgi prasciau kalbi nei lietuviskai, tad dar vienas minusas lygiaverciam palyginimui

                          Comment


                            Kas nors gal galite paaiskinti kas per pieviska nuoroda/reklama atsirado forumo desineje virsuje ? Kas tas CreativeCities. Puslapis i kuri veda nuoroda visiskai nusenes. Naujausia informacija jame parasyta siu metu sausio menesi

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                              Kažkodėl man atrodo latvių lietuvių Anglijoj teko šnekėt, tai vienas latvis latviškai pasakė: bandau draugu būt tik sukirčiuota kitaip
                              Anglų ir prancūzų kalbose keli tūkstančiai bendrų žodžių, bet dėl to jie vieni kitų suprast nepradeda
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                Anglų ir prancūzų kalbose keli tūkstančiai bendrų žodžių, bet dėl to jie vieni kitų suprast nepradeda
                                Atskiri žodžiai ir bendra sakinio struktūra yra skirtingi dalykai. Kaip rašiau, ką latvis šnekėjo, iš dalies aš supratau. Bet sunku suprast vien dėl to, kad greit šneka. Nors tos pačios žemaičių kalbos aš nesuprantu

                                Comment


                                  Kas po velniais yra tas "Apribotų disponuoti lėšų pokytis". Jau atsibodo kad kaip tik atsidarau savo SEB sąskaitą tai tik ir pamatau kad su tuo prierašu atimami, o veliau pridedami pinigai.
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                    Kas po velniais yra tas "Apribotų disponuoti lėšų pokytis". Jau atsibodo kad kaip tik atsidarau savo SEB sąskaitą tai tik ir pamatau kad su tuo prierašu atimami, o veliau pridedami pinigai.
                                    Kas čia per naujiena?? Naudojuosi SEB'o paslaugomis jau kokius 7 metus, bet tokio užrašo niekad niekur neteko matyt. Gal gali kokį print-screen'ą įmest, užpaišęs asmeninius duomenis?

                                    Comment


                                      Jei jau kavinėj tokį intymiai piniginį klausimą uždavei tai būk malonus ir kava aplinkinius vaišink arba kitaip sakant duomenų neslėpk

                                      Nors man ir niekad neteko išvysti tokio užrašo ebanke, bet gal čia kas nors iš panašios temos kaip rezervuotos lėšos? O gal SEB'ui paskutinioji ateina, kad neleidžia dalim lėšų klientam naudotis

                                      Comment


                                        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                        Kas čia per naujiena?? Naudojuosi SEB'o paslaugomis jau kokius 7 metus, bet tokio užrašo niekad niekur neteko matyt. Gal gali kokį print-screen'ą įmest, užpaišęs asmeninius duomenis?
                                        Prašom



                                        Jau išsiunčiau klausimą SEB'ui. Laukiu atsakymo.
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          Spėju, kad daugkam šitas video sukels daug nostalgijos Ale neblogus dizainerius tais laikais turėjom Kai kurie daigtai šiame video savo dizainu tada tikrai pralenkė laiką.

                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X