Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
    Vasarą Smiltynėje ar panašiai geriau apsigyventi
    Kas kam... as, ko gero, Smiltyneje ar panasioje ramioje vieteleje is nuobodulio po poros savaiciu susirgciau kokia nors psichikos liga ir ten pat nusibaigciau

    Comment


      Gal kas žino kur gauti tuščią Carslberg alaus dėžę? Na, jei ne Carslberg, tai bent paprastą? Nėr kur tvarkingai kaupti tuščių alaus butelių

      Comment


        Parašė liutass Rodyti pranešimą
        Gal kas žino kur gauti tuščią Carslberg alaus dėžę? Na, jei ne Carslberg, tai bent paprastą? Nėr kur tvarkingai kaupti tuščių alaus butelių
        nesk i supirktuve nesikaups tada ir bus tvarkinga
        Linkėjimai,
        Akvilė

        Comment


          Parašė Akvile Rodyti pranešimą
          nesk i supirktuve nesikaups tada ir bus tvarkinga
          tai pradžiai noriu prikaupti tvarkingai, nes dėl kelių butelių nesinori eiti.

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            tai pradžiai noriu prikaupti tvarkingai, nes dėl kelių butelių nesinori eiti.
            tinginys o siaip as kazkada deze lytagroj pirkau tik cia buvo labai seniai.....
            Linkėjimai,
            Akvilė

            Comment


              Sveiki. Penktadieni pirma karta gyvenime teks skristi lektuvu. Gal kas gali pasidalinti ar labai baisu pirma karta? Gal duosit kokiu patarimu? Nes man kazkaip nelabai jauku lipti i lektuva.

              Comment


                Parašė WILD_WEST Rodyti pranešimą
                Sveiki. Penktadieni pirma karta gyvenime teks skristi lektuvu. <...> Gal duosit kokiu patarimu? <...>
                Kai lėktuvas pakils, visą laiką kalbėk irakietiškai (ar kita to regiono kalba), minėk tokius žodžius, kaip "Alach", "ahbar", "džihad" (už neteisingą rašybą atsiprašau). Rankoj laikyk ką nors panašaus į granatą ar šautuvą.

                Arba tiesiog panaudok tai:
                http://www.cha.lt/2007/02/01/kaip_pa...i_lektuve.html
                Paskutinis taisė ; 2007.05.15, 16:29.
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  ~4 kartus keleiviniu lėktuvu skridau, tikrai nieko baisaus nėra, gal nebent per pakilimą ar nusileidimą nejauku gali pasidaryt (nors tikrai ten nieko baisaus nėra), o jau pakilus tai net nejauti kad skrendi, kaip traukinyje, nebent kokia oro duobė

                  Comment


                    Parašė WILD_WEST Rodyti pranešimą
                    Sveiki. Penktadieni pirma karta gyvenime teks skristi lektuvu. Gal kas gali pasidalinti ar labai baisu pirma karta? Gal duosit kokiu patarimu? Nes man kazkaip nelabai jauku lipti i lektuva.
                    WILD WEST nuosirdziai tau pavydziu. man skristi lektuvu yra itin didelis malonumas. Visu pirma toks malonus jaudulys visalaik iki skrydzio ir jo metu. Kai lektuvas kyla, jis stipriai isibegeja, ir tas jausmas, kai lektuvas atsiplesia nuo zemes, yra nepaprastas. O kai leidziasi, visalaik eina per pilva tokie malonus dirguliai (panasus kai masina nuo kalno leidiesi).

                    kai kam skauda ausis. Cia priklauso nuo to, ar pas tave tarpas tarp isorines ir vidines ausies yra didelis, ir ar jame prisikaupia oro.
                    Viena, kas nelabai malonu, kad viskas orientuota i katastrofa: uzrasai, instrukcijos pries skrydi.
                    "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                    negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                    Comment


                      Aisku. O koks jausmas patekus i oro duobe? Ir ar daznai tai pasitaiko?

                      Comment


                        Parašė WILD_WEST Rodyti pranešimą
                        Aisku. O koks jausmas patekus i oro duobe? Ir ar daznai tai pasitaiko?
                        Ypač retai, man pasitaikę nebuvo, čia tik šiaip paminėjau

                        Kas dėl ausų, tai man jų neskaudėjo, tačiau pakilimo metu gan smarkiai užgulė, kas nėra labai malonu

                        Comment


                          Skrendant lektuvu, maloniausios dalys yra pikilimas ir nusileidimas, o paskui boring, nebent viena kita oro duobe !
                          W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                          Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                          Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                          Comment


                            Dekui uz atsiliepimus. Tikiuosi 3.5val skrydzio man patiks,gal netgi taip patiks, kad noresiu dar

                            Comment


                              Parašė WILD_WEST Rodyti pranešimą
                              Dekui uz atsiliepimus. Tikiuosi 3.5val skrydzio man patiks,gal netgi taip patiks, kad noresiu dar
                              Beje, kur skrisi?
                              W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                              Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                              Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                              Comment


                                Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                                WILD WEST nuosirdziai tau pavydziu. man skristi lektuvu yra itin didelis malonumas
                                Man irgi, nors pirmą kartą lipant į lėktuvą buvo truputį nejauku, bet vien ką reiškia pats faktas, kad per kelias valandas atsiduri už tūkstančių kilometrų. Dabar neįsivaizduoju tolimesnės kelionės kita transporto priemone

                                Tiesiog nereikia dieną prieš tai žiūrėt filmų apie lėktuvų katastrofas

                                Comment


                                  Vilnius - Monastir ( Tunisas )

                                  Paskutinis taisė WILD_WEST; 2007.05.15, 16:33.

                                  Comment


                                    Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                                    Kas dėl ausų, tai man jų neskaudėjo, tačiau pakilimo metu gan smarkiai užgulė, kas nėra labai malonu
                                    paprastai duoda kramtomos gumos arba bambonkiu pries pakylant ir pries leidziantis lektuvui atseit kai ryji seiles tai ausu neuzgula
                                    Linkėjimai,
                                    Akvilė

                                    Comment


                                      Šiandien pralinksmino vaizdas prie Savanorių/Žukausko (berods) sąnkryžos įsikurusio "Tarp Gėlių" salono Iš pradžių net nematydamas stabtelėjau šalia ir nuėjau iki bankomato, o grįžtant link mašinos žiūriu lauke dušo kabinoj uždarytas juodaodis Šalia operatorius kamerą susirinkinėja, o pas juodaodį viduj dar ir vanduo bėga Ir jis su drabužiais O šalia pastatyta sulankstoma kėdė Pravažiuojant ant kabinos perskaičiau: ~"Siekiamas rekordas. 2 paros dušo kabinoje."
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment


                                        Parašė WILD_WEST Rodyti pranešimą
                                        Sveiki. Penktadieni pirma karta gyvenime teks skristi lektuvu. Gal kas gali pasidalinti ar labai baisu pirma karta? Gal duosit kokiu patarimu? Nes man kazkaip nelabai jauku lipti i lektuva.

                                        Maniau, kad prasilenksim su lėktuvais, bet tu visai ne į tą pusę skrendi .
                                        O šiaip nieko baisaus tie lėktuvai .

                                        Comment


                                          Parašė WILD_WEST Rodyti pranešimą
                                          Vienuolį forume turėsime
                                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                          Comment

                                          Working...
                                          X