Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    City Cafe

    Neatlaikęs spaudimo metu visus darbus šalin ir darau tai ką jau seniai turėjau

    Pirmiausiai pristatysiu temos pavadinimą. Kadangi "Apie viską" pavadinimas tokioms temoms naudojamas kas antrame forume, taip pat pavadinti ir šia nebūtų labai originalu Mano minėtas variantas su baru kokį mes turime Bangos sporto klube... Pamaniau, kad ne visi gali norėti užsukti į barą Gal kam nors to neleidžia socialinė padėtis ar dar kas, todėl nusprendžiau, kad tinkamiausia vieta visiems susibėgti būtų kavinė Na o dėl angliško pavadinimo... 1. Tokie jau laikai atėjo, kad viską ~ nuo a iki s (š-z intervalą palieku likusiems Lietuvos patriotams ) nesvarbu ar tai virtualioj erdvėj, ar miesto centre pradėda imti vadinti tarptautiniais vardais; 2. Nors ir laikau save šiokiu tokiu patriotu, bet "nelimpa" toks pavadinimas kaip "Miesto kavinė" nors Tu ką Todėl ir nusprendžiau, kad mūsų virtualusis plepalų kambarys vadinsis "City Cafe"

    Na o dabar prie temos esmės, nors ji ir taip manau visiems aiški. Taigi čia galite išsipasakoti, pasibėdavoti, pasidžiaugti savo ar kito laime, ko nors paklausti, ką nors pasiūlyti, ko nors ieškoti, paminėti dienos bėgyje nutikusius kuriozus, atradimus, pradimus ir t.t. Vienu žodžiu šnekame apie viską kas netelpa į forumo rėmus
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    #2
    As noriu pasibedavot:
    Vakar laikiau svarbiausia egzamina savo gyvenime. Suds totalus, bijau rezultatu dabar, tai vat
    Man Airiskos kavos viena prasyciau nuotaikai pakelt

    Comment


      #3
      Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
      As noriu pasibedavot:
      Vakar laikiau svarbiausia egzamina savo gyvenime. Suds totalus, bijau rezultatu dabar, tai vat
      Man Airiskos kavos viena prasyciau nuotaikai pakelt
      6adienį? Na o miestai.net meniu šiuo metu siūlo tik:
      Daugiau lyg ir nieko geriamo ar maistiško neturim
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        #4
        As sergu. (cia tie salti orai uzeje kalti,nes as jau buvau pajautes vasara). laukiu paguodos

        Cholerikai, nesijaudink per daug, l

        P.S. Hammer, kalbos, kuria tu moki, elementu naudojimas (ypac globalines kalbos), jos posakiu pavartojimas tikrai nereiskia nepatriotizmo. Uzsidarymas ir kitu kulturu ir kalbu baime priesinga patriotizmui
        "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
        negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

        Comment


          #5
          Vakar laikiau svarbiausia egzamina savo gyvenime
          kas per egzaminas tokiu ankstyvu laiku?

          Comment


            #6
            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
            Nors ir laikau save šiokiu tokiu patriotu, bet "nelimpa" toks pavadinimas kaip "Miesto kavinė" nors Tu ką
            O man kaip tik atvirkščiai atrodo. Man labai patinka kai kurie šio forumo vertimai ir užrašai (matyt Manto darbas), tokie kaip "prietelius" vietoj "draugas" ar "ūkis" vietoj "ekonomika" ir t.t..
            Paskutinis taisė ; 2007.04.22, 20:21.
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              #7
              Ielts

              Comment


                #8
                Ką tai reiškia?
                Mano darbai deviantart'e

                Comment


                  #9
                  Jei neklystu tai International English Language Testing System.
                  Trumpai tariam Kembridzo ruosiamas tarptautinis anglu kalbos egzaminas pripazystamas visur. Man jo reik norint mokytis UK

                  Comment


                    #10
                    /\ ooo tai čia rimtas dalykas o kodėl bijai dėl rezų?

                    Comment


                      #11
                      Jau įsivaizduoju,kokio sunkumo jis turėjo būti.Linkiu gerai išlaikyt
                      Mano darbai deviantart'e

                      Comment


                        #12
                        Kurkas sudetingesnis nei brandos egzaminas. Prastai parasiau, tai ir bijau.
                        Dekui Osiz.

                        Comment


                          #13
                          O kada bus pranesami rezultatai?
                          http://public.fotki.com/GodLiKKe/ apsilankyk!!!

                          Comment


                            #14
                            Geguzes 3-6 mazdaug.

                            Comment


                              #15
                              Linkiu kuo didziausios sekmes ,bet tu tik nesijaudink kaip sakomo dont worry be happy O ne katik prisiminiau kad ryt reik atsiskaityt teksta :/ ,o as nepasimokiau :/
                              http://public.fotki.com/GodLiKKe/ apsilankyk!!!

                              Comment


                                #16
                                Puiki tema.
                                Aš irgi pasibėdavosiu - į mokyklą nenoriu. Vienas dalykas nuotaiką pakelia - ateis penktadienis.

                                Comment


                                  #17
                                  į mokyklą nenoriu
                                  ir ką tokio naudingo nuveiktum, jeigu nenueitum į mokyklą? alternatyvių veiklų turi?

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                    ir ką tokio naudingo nuveiktum, jeigu nenueitum į mokyklą? alternatyvių veiklų turi?
                                    Savaitę patingėčiau ir vėl norėčiau pas draugus.

                                    Comment


                                      #19
                                      /\ bepigu tau kalbėt, kai šitiek atostogų turit ir dar 6-7-8 klasei praktiškai nieko neveikiat... va mums buvo tik 10 dienų per Kalėdas, ir galbūt jeigu kažkas katastrofiško nenutiks, tai turėsim net VISĄ SAVAITĘ poilsio! aš dar kol kas negaliu tuo patikėt...

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        /\ bepigu tau kalbėt, kai šitiek atostogų turit ir dar 6-7-8 klasei praktiškai nieko neveikiat... va mums buvo tik 10 dienų per Kalėdas, ir galbūt jeigu kažkas katastrofiško nenutiks, tai turėsim net VISĄ SAVAITĘ poilsio! aš dar kol kas negaliu tuo patikėt...
                                        O ar tau nebuvo taip mano amžiaus?

                                        Comment

                                        Working...
                                        X