Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kadangi pats nevairuoju, tai galiu papasakoti iš to, kiek išsiklausinėjau, ir kiek žinau pats, iš savo važinėjimo su tuo padaru patirties.

    Taisyti tenka pakankamai retai, didesnių problemų nėra, traukia priklausomai nuo variklio, kurių modifikacijų yra labai daug, tačiau visi kiek naujesni Astrų hečbekai išsiskiria tuo, kad važiuojasi labai "minkštai", maloniai, o reikalui esant, galima paspausti, ir to pernelyg daug nesijaus. Dar vienas labai malonus privalumas - labai geras manevringumas, kuris kartą jau išgelbėjo nuo avarijos.

    Comment


      Parašė Magician Rodyti pranešimą
      Kadangi pats nevairuoju, tai galiu papasakoti iš to, kiek išsiklausinėjau, ir kiek žinau pats, iš savo važinėjimo su tuo padaru patirties.

      Taisyti tenka pakankamai retai, didesnių problemų nėra, traukia priklausomai nuo variklio, kurių modifikacijų yra labai daug, tačiau visi kiek naujesni Astrų hečbekai išsiskiria tuo, kad važiuojasi labai "minkštai", maloniai, o reikalui esant, galima paspausti, ir to pernelyg daug nesijaus. Dar vienas labai malonus privalumas - labai geras manevringumas, kuris kartą jau išgelbėjo nuo avarijos.
      Ačiū už info

      Comment


        Parašė Magician Rodyti pranešimą
        Opel Astra dyzelinį hečbeką. Dabar kieme stovi . Vietos daug, su pilnu baku dyzelio, jeigu užtenka tepalų, gali išspausti ir 950 kilometrų, ganėtinai graži, ir tikrai neblogai laikosi. Apskritai, Opeliai - labai neblogos mašinos.

        Pvz: Štai tokia. Kaina, tiesa, 10000, bet vis dėlto.

        Nereklamuoju!
        Tokią teko darbe vairuoti, tai aš apie ją nieko gero negaliu pasakyti, tik, kad važiavo pakankamai gerai. Bet viskas pas ją išklero labai greitai, nors ir tvarkė, geruose servisuose. Žiemą langus man tekdavo važiuojant valyti rankomis iš vidaus, nes nežmoniškai rasojo ir t.t. Ir žinau, kad iš 5-7 mašinų visos tokios buvo O va Bora būdavo gėris vairuoti, o ji dar ir su viena raudona I raide buvo, tai iš vis kaifas. Tai jeigu rasi pakankamai gerai išlaikytą Borą, jamk ją, bet dar patarčiau nepagailėti 100-150 lt. nuvežant į VW centrą, sužinosi viską, o ir paskui nesigailėsi.
        You've got one life! Live it!

        Comment


          O ką manot apie Itališkas mašinas, tiksliau apie Alfa romeo? Patinka man jų interjeras, išorė irgi nebloga, o kaip jos važiuoja ar lūžta dažnai? Kiek esu girdėjas, kad vieni žmonės sako, kad Itališku mašinu išviso neapsimoka pirkti nebent tai būtų koks feraris. Ar tai tiesa?

          Comment


            Parašė fredis Rodyti pranešimą
            Tokią teko darbe vairuoti, tai aš apie ją nieko gero negaliu pasakyti, tik, kad važiavo pakankamai gerai. Bet viskas pas ją išklero labai greitai, nors ir tvarkė, geruose servisuose. Žiemą langus man tekdavo važiuojant valyti rankomis iš vidaus, nes nežmoniškai rasojo ir t.t. Ir žinau, kad iš 5-7 mašinų visos tokios buvo O va Bora būdavo gėris vairuoti, o ji dar ir su viena raudona I raide buvo, tai iš vis kaifas. Tai jeigu rasi pakankamai gerai išlaikytą Borą, jamk ją, bet dar patarčiau nepagailėti 100-150 lt. nuvežant į VW centrą, sužinosi viską, o ir paskui nesigailėsi.
            Bet vėl gi, Boru kainos prasideda nuo 10 000lt, o mano biudžetas apie 7000lt

            Comment


              Parašė zaraza-Šiauliai Rodyti pranešimą
              O ką manot apie Itališkas mašinas, tiksliau apie Alfa romeo? Patinka man jų interjeras, išorė irgi nebloga, o kaip jos važiuoja ar lūžta dažnai? Kiek esu girdėjas, kad vieni žmonės sako, kad Itališku mašinu išviso neapsimoka pirkti nebent tai būtų koks feraris. Ar tai tiesa?
              vien pasidomek, kaip ju kainos krenta, palyginus su vokiskom (iskyrus OPEL), jau ant to islaikymas ju yra brangesnis.

              Comment


                Parašė zaraza-Šiauliai Rodyti pranešimą
                O ką manot apie Itališkas mašinas, tiksliau apie Alfa romeo? Patinka man jų interjeras, išorė irgi nebloga, o kaip jos važiuoja ar lūžta dažnai? Kiek esu girdėjas, kad vieni žmonės sako, kad Itališku mašinu išviso neapsimoka pirkti nebent tai būtų koks feraris. Ar tai tiesa?
                90% vazinejanciu Lietuvoje totalus srotas..Pvz,156pilnas vaziuokles remontas servise-5500lt..

                Comment


                  Kiekvieną mašiną prieš perkant reikia gerai apžiūrėti, o dar geriau - eiti su tikrai išmanančiu žmogum. Nesvarbu, koks modelis - viską galima supūdyti. Ir Borą, ir Alfą, ir karutį. Esu matęs labai gerai prižiurėtų apysenių italiūkščių. Kaip ir sumaltų golfų (manau, visi matėm).

                  Comment


                    Pristatytas Audi A7:

                    http://www.gazas.lt/pristatyta-%E2%8...%E2%80%9C/4945
                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      Priekis gražus, galas, kaip ir Panameros atveju, ganėtinai bjaurus. Tokio dydžio automobiliams hatch'as, mano nuomone, netinka

                      Taisyta> Kita vertus, AM Rapide atrodo tikrai gerai net ir būdamas hatchback'as.
                      Paskutinis taisė Vaidas; 2010.07.27, 12:35.

                      Comment


                        Tikrai taip. Bet kokiu atveju, šis yra tikrai gražesnis už 5er GT, kuris yra totalus nesusipratimas.
                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment


                          Parašė blitz Rodyti pranešimą
                          Tikrai taip. Bet kokiu atveju, šis yra tikrai gražesnis už 5er GT, kuris yra totalus nesusipratimas.
                          Dėl šito irgi sutinku 100%
                          Nors ir šiaip nesuprantu naujų BMW modelių dizaino, ypač galinės dalies.
                          X1 - baisus;
                          X3 - labai baisus (tačiau tai visgi jau senas modelis);
                          Z4 - baisus;
                          7 Series - baisus;
                          X6 atskiri dizaino elementai gal ir nieko, bet pati visureigio-kupė idėja yra visiška nesąmonė.

                          Gal tik 5 Series sedanas visai nieko, o M3 - gėris.

                          Comment


                            Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                            Dėl šito irgi sutinku 100%
                            Nors ir šiaip nesuprantu naujų BMW modelių dizaino, ypač galinės dalies.
                            X1 - baisus;
                            X3 - labai baisus (tačiau tai visgi jau senas modelis);
                            Z4 - baisus;
                            7 Series - baisus;
                            X6 atskiri dizaino elementai gal ir nieko, bet pati visureigio-kupė idėja yra visiška nesąmonė.

                            Gal tik 5 Series sedanas visai nieko, o M3 - gėris.
                            X6 ir 7 serija atrodo kaip tik labai gerai, ypač mieste. Kaip ir Panamera. Audi 7 jai neprilygs...
                            Flickr

                            Comment


                              Čia manau skonio reikalas grynas. Man X1 ir X3 nekokie. X6 gyvai labai gerai žiūrėjosi man. Gyvai 5er GT irgi gerai atrodė, nors foto man nelabai patiko.

                              Comment


                                Tą ir sakau - galbūt aš to dizaino tiesiog nesuprantu. Niekada nepasakyčiau, kad tai yra gražus automobilis:



                                Ypač palyginus su naujuoju A8:

                                Comment


                                  GT ir X6 atrodo man super, daug geriau, nei A8 ir A7. AIšku Audi dar gyvai nemačiau, bet va GT kol kas man labai gražus. Iš pradžių X6 labai nepatiko, bet kuo toliau tuo jis gražesnis, nors apie praktiškumą neverta kalbėti
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                                    Dėl šito irgi sutinku 100%
                                    Nors ir šiaip nesuprantu naujų BMW modelių dizaino, ypač galinės dalies.
                                    X1 - baisus;
                                    X3 - labai baisus (tačiau tai visgi jau senas modelis);
                                    Z4 - baisus;
                                    7 Series - baisus;
                                    X6 atskiri dizaino elementai gal ir nieko, bet pati visureigio-kupė idėja yra visiška nesąmonė.

                                    Gal tik 5 Series sedanas visai nieko, o M3 - gėris.
                                    Dėl idiotiškųjų X1 ir X3, ir, iš dalies, dėl X6 sutinku (iš dalies todėl, kad jis, nors ir nesusipratimas, atrodo labai neblogai).

                                    Z4 ir 7 serijos atrodo vidutiniškai lyginant su konkurentais. Tikrai nėra dizaino šedevrai, kurie įsimins visiems laikams (kaip senesni BMW), bet jie neatrodo tragiškai. Sakyčiau, kad atrodo visai neblogai.

                                    Naujas penktukas atrodo geriausiai klasėje, tikrai geriau nei naujas E, A6, XF ar GS.

                                    M3 - tobulybė
                                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                    Comment


                                      Mačiau daug 5er GT realybėje, ir kuo daugiau į juos žiūriu, tuo labiau man jie atrodo kaip nesąmoningo dizaino auto. Jei reiktų rinktis tarp penktuko universalo ir penktuko GT, neabejodamas imčiau universalą.
                                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                      Comment


                                        Patvirtinta hibridinio „Porsche 918 Spyder“ gamyba

                                        Šių metų Ženevos automobilių parodoje pasauliui pristatytas „Porsche 918 Spyder“ konceptas bus pagamintas. Tokį sprendimą kompanija priėmė sulaukę daugiau nei 2000 potencialių pirkėjų pageidavimų.
                                        http://www.15min.lt/naujiena/laisval...myba-38-109265

                                        Comment


                                          Kur (filmavau telefonu)?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X