Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Taip taip, žiūronai irgi madoj
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
      Nu bet ir atsilieki nuo naujienų Jau pusantrų metų policininkai lazdelėm mosikuoja
      Pries pora dienu man sake, kad lyg mate policija su radaru greiti matuojant. Bet informacijos saltinis neypac patikimas - moteris

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Pries pora dienu man sake, kad lyg mate policija su radaru greiti matuojant. Bet informacijos saltinis neypac patikimas - moteris
        gi greicio akcija praeita savaite buvo visoje ES

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Pries pora dienu man sake, kad lyg mate policija su radaru greiti matuojant. Bet informacijos saltinis neypac patikimas - moteris
          Pats mačiau užvakar A2 (Panevėžio aplinkkelyje). Matavo Greitį, iškišę per savo BMW3 langą. Nuotrauką kažur turiu.

          Comment


            Aš kaip suprantu, jie mieste "nešaudo", o visur kitur "šaudo"
            You've got one life! Live it!

            Comment


              Parašė fredis Rodyti pranešimą
              Aš kaip suprantu, jie mieste "nešaudo", o visur kitur "šaudo"
              Šaudo ir mieste, bent Vilniuje esu matęs prieš kokį mėnesį paskutinį kartą.
              Flickr

              Comment


                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                Aš kaip suprantu, jie mieste "nešaudo", o visur kitur "šaudo"
                Mieste ir buvo pamatytas minimas atvejis. Tai kaip cia suprast ar del tos akcijos, ar jau grizo vel iprastiniam darbui matuokliai?
                kitavertus vien akcijai negaletu, nes jei del kazkokiu teisiniu bedu uzdrausta juos naudoti tai nemanau, kad akcijos labui butu leista.

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                  Mieste ir buvo pamatytas minimas atvejis. Tai kaip cia suprast ar del tos akcijos, ar jau grizo vel iprastiniam darbui matuokliai?
                  kitavertus vien akcijai negaletu, nes jei del kazkokiu teisiniu bedu uzdrausta juos naudoti tai nemanau, kad akcijos labui butu leista.
                  del akcijos buvo isdalinti fenai, kada atims neaisku

                  Comment


                    Žinau tik tiek, kad nuo rudens nemačiau stovinčių už medžių niekur Kaune. Bet va aną savaitę buvo paskelbtą europoje šaudymo savaitė, tai vėl pamačiau kur ne kur stovinčius. Įdomu ar vėl nebešaudo? Negi niekas iš forumo neturi ryšių su policininkais?

                    Comment


                      Parašė e2ards Rodyti pranešimą
                      del akcijos buvo isdalinti fenai, kada atims neaisku
                      Tai kokiu pagrindu jie buvo atimti visu pirma? Nes jei del akcijos isdalino reiskia jie nebuvo atimti del neatitikimo kazkokiems standartams

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        Tai kokiu pagrindu jie buvo atimti visu pirma? Nes jei del akcijos isdalino reiskia jie nebuvo atimti del neatitikimo kazkokiems standartams
                        buvo atimti, nes buvo nuspresta, kad uztektinai pristatyta "inkilu" ir "fenai" trukdo pareigunams dorai dirbti ir bus isduodami tik per akcijas.

                        Comment


                          Man atrodo, kad kartais pabendravimas akis į akį su pareigūnų gali labiau sudrausminti, nei foto inkilas. Įdomu kokia minties seka toliau bus - pasirodys, kad per mažai inkilų ir daugiau pristatys (aišku už $).

                          Comment


                            Parašė rat Rodyti pranešimą
                            Man atrodo, kad kartais pabendravimas akis į akį su pareigūnų gali labiau sudrausminti, nei foto inkilas. Įdomu kokia minties seka toliau bus - pasirodys, kad per mažai inkilų ir daugiau pristatys (aišku už $).
                            zinau ne viena veikeja, kuriam buvo atsiustas laiskas reikalaujantis prisistatyt tam tikroje istaigoje, kurioje buvo iteiktas "prizas" - cekis su tukstantine bauda ir atimtos vairuotojo teises.

                            inkilo esme, kad su juo ipatingai sunku susitarti, tuo tarpu su pareigunu daug lengviau.

                            beje inkilai kiek teko pastebeti statomi pakankamai probleminese vietose, daugumoje "juodosiose skylese", kai tuo tarpu pareigunai dirba pelningiausiose vietose.
                            Paskutinis taisė e2ards; 2010.05.03, 23:23.

                            Comment


                              Per ~pusantrų metų teko girdėti kelias skirtingas versijas dėl atėmimo, bet tikriausiai paskutinioji buvo arčiausiai tiesios. Radarų buvo atsisakyta dėl per ne lyg brangaus jų kalibravimo
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                Su inkilais yra ir šioks toks niuansas. Jie fiksuoja greitį tik tuo atveju, jei viršysi 20km/h, o pareigūnas gali sustabdyti ir už mažiau.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Su inkilais yra ir šioks toks niuansas. Jie fiksuoja greitį tik tuo atveju, jei viršysi 20km/h, o pareigūnas gali sustabdyti ir už mažiau.
                                  23.3 ar 23.5 greitis nuo kurio fiksuoja
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment




                                    BaDC kova #1 ‘10: 3 dienos Bikerniekuose – iš pirmų lūpų Baltic Drift Championship txt + foto
                                    vidas.bucinskas.lt/daily

                                    Comment


                                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                      23.3 ar 23.5 greitis nuo kurio fiksuoja
                                      Cia tie 3 papildomi km. prideti matyt del "paklaidos" ir, kad gincu maziau kiltu ta tema.

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        Cia tie 3 papildomi km. prideti matyt del "paklaidos" ir, kad gincu maziau kiltu ta tema.
                                        Rimtai tik nuo tiek? Visada galvojau, kad tik iki 10km/h nefiksuoja.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          o dėl ko čia diskutuojama 10/20, fiksuoja/nefiksuoja
                                          paklausykit žmogaus, kuris nuo 1995 kiekvieną dieną važiuoja: greičio viršijimas sukelia nereikalingą stresą, o rezultatas (nuo taško a iki taško b) skiriasi kokia max 15 minutėlių. tai ar verta dėl tiek rizikuoti?
                                          beje šitą pats supratau tik prieš 3 metus
                                          pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X