Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    trumpai ir aiškiai - turiu 10000 ir renkuosi mašiną tarp 4 golfo ir apie du litrus variklio bmw. kas geriau?
    Tikiuosi žinai, kad dyzelį reikia rinktis Jamčiau guolį, nes anas pigiau tvarkomas, nei BMW...
    You've got one life! Live it!

    Comment


      na čia kaip čia pasakius, kaip ir šnapsu populiarėja važinėjimas, tai anas juk pigesnis už dyzelį... o dar toks variantas - SAAB, ką apie tokį galvojat?

      Comment


        O aš sakyčiau daktarėli tiesiog pragerk tuos pinigus ir nereiks sukt galvos renkantis

        Comment


          su mano gėrimu reiktų ilgai gerti ilgai nervinčiausi, kad neperku

          Comment


            Parašė daktaras Rodyti pranešimą
            su mano gėrimu reiktų ilgai gerti ilgai nervinčiausi, kad neperku
            Tai rinkis tik brangius gėrimus ir užkask juos juodaisiais ikrais, daug juodųjų ikrų

            Comment


              Comment


                O kodėl būtent BNV arba Guolfs? Kodėl ne koks japonas ar netgi švedas? Ar kitas vokietis?

                Comment


                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  o dar toks variantas - SAAB, ką apie tokį galvojat?

                  Liuks pasirinkimas butu, kaip ir Citroenai, Alfos ar Mini Cooperiai - masina su cinku, ne pilka mase
                  You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                  Comment


                    Per vieną iš naujo sezono Top Gear laidų rodė apie nudrožtą BNV
                    Jeigu VW priežiūra pigesnė už BMW, tai ir už SAAB turėtų būti pigesnė.

                    Comment


                      Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                      Liuks pasirinkimas butu, kaip ir Citroenai, Alfos ar Mini Cooperiai - masina su cinku, ne pilka mase
                      žiūrėjęs esu ir alfas, dailios mašinytės, bet sakau - remontas, tvarkymas ir pan š lenkia link vokiečių, o būsimoji ienė nori golfo 4, nes ir jai teks dažnai labai juo važiuoti, tai vat ir klausinėjuos internete, kū daryt saabas kaip švedas labai vilioja, bet nežinau ar įtikinsiu savąją dėl dizaino

                      Comment


                        166 Alfą imk, baisi man ji iš išvaizdos, bet viduj gėris Beje dar ir forumietis turi(-ėjo?), berods Flagman. Jis galėtų papasakoti, kas ir kaip... Mes jamtume guolį, nes kol kas ieškokme pigumos ant remonto ir ant sunaudojamo kuro, o BMW pigus turi daug bėdų, kurios kainuoja. Aš asmeniškai, tik Audi imčiau, bet kai pinigų ant jos nėra, tai ir VW gerai
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          Taip skamba, lyg automobilis perkamas remontui, o ne naudojimuisi

                          Comment


                            Minėjo zanaz Mini, tai teko neseniai senąjį vairuoti Savaitgaliais mieste ar netoli jo tokią mašiną galėčiau vairuoti kasdien
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                              žiūrėjęs esu ir alfas, dailios mašinytės, bet sakau - remontas, tvarkymas ir pan š lenkia link vokiečių, o būsimoji ienė nori golfo 4, nes ir jai teks dažnai labai juo važiuoti, tai vat ir klausinėjuos internete, kū daryt saabas kaip švedas labai vilioja, bet nežinau ar įtikinsiu savąją dėl dizaino
                              Jei pirktum saabą, tai rinkis arba "pirmos kartos" 9-3 (kitaip - 900 po feislifto), arba 9000. 9000 privalumas, kad didesnis turbininių variklių pasirinkimas
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                alfa 156 - tikrai mašina su cinkeliu, bet pažistami sukišo per du metus nuo 4 iki 12 k Lt ypač pakaba brangiai remontuojasi

                                aš rinkčiausi 4 golfą arba (jei yra apie 12-14k) bmw 5. galima ir už 7, bet teks po to remontuot
                                beje, pažįstamas geros būklės parduoda už 12k.
                                Reikia fotografo?

                                Comment


                                  Parašė [sp] Rodyti pranešimą
                                  alfa 156 - tikrai mašina su cinkeliu, bet pažistami sukišo per du metus nuo 4 iki 12 k Lt ypač pakaba brangiai remontuojasi

                                  aš rinkčiausi 4 golfą arba (jei yra apie 12-14k) bmw 5. galima ir už 7, bet teks po to remontuot
                                  beje, pažįstamas geros būklės parduoda už 12k.
                                  Užtat kiek kuro ryja, nes tos BMW sunkios, riekia didelės kubatūros variklio, manau jau išaugom iš visokių bmw ir audi manijų. Apskritai kiek žmonių tiek ir nuomonių, pats vairuoju Mazda 6, pravažiavus apie 170k ir dar nieko remontuoti nereikėjo, plius ekonomiška ir pakankamai galinga.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                    Jei pirktum saabą, tai rinkis arba "pirmos kartos" 9-3 (kitaip - 900 po feislifto), arba 9000. 9000 privalumas, kad didesnis turbininių variklių pasirinkimas
                                    Pilnai pritariu, turejom pirmos kartos 9-3 septynis metus, labai smagiai vaziavo ir problemu nedaug. 2003 9-3, kuri irgi jau 7 metus turim gerokai daugiau visokiu bedeliu turejo, manau pagrinde del to, kad isigijom katik po naujo modelio isleidimo.. Bet vairuoti tai labai malonu
                                    Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

                                    Comment



                                      Tai elementari taisyklė - kuo naujesnio modelio automobilis, tuo jis prastesnės kokybės
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        Golfas praktiskesne, BMW smagesne, bet ir brangesne.

                                        Comment


                                          Bet nereikia pamiršti, kad IV Golfas tai ne nemirtingasis II-asis.
                                          IV-as Golfas - eilinė trapi, iš pigiausių komplektuojančių dalių surinkta skarbonkė.
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X