Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    italijos futbolui meile nespinduliuoju, salis taippat netraukia, tad uztenka man ir sio turimo kampelio
    www.tomflagman.com

    Comment


      Stilingas aparatas
      www.donatas-mazeika.lt

      Comment


        AR 166, k...iskai grazi...

        Comment


          Tai pagal Flagman: Manoji Japonija



          Darbinis-naminis arkliukas. Esu važinėjęs Megane ir Focus, tai šis modelis man labiausiai patiko, Magane prasčiausi prisiminimai, o Focus nei patiko, nei nepatiko....
          You've got one life! Live it!

          Comment


            Parašė rat Rodyti pranešimą
            Šiuo atveju aš nekalbu apie vairavimą, o kalbu tik apie išvaizdą. Tarkim man Saab 9-3 coupe daug gražesnė už visus CLS, CLK ir t.t. - ir kalbu tik apie išvaizdą. Be to, nesuprantu poničkų, kurios iš Vilniaus retai su savo MB išvažiuoja, nei nuspaudžia kur greičiau, nei ką - tik įvaizdžio dalis, kaip koks jorkšyro terjeras
            sumastei palyginti mersas su svedu opeliu. su ligintuvais gali pats ir vazineti busi namu seimininke. suprask kad tokiu aparatus kai CL 65 AMG ar SL... nevisiem piemenim ipirkti tai gal todel tavo dizaino kriterijus toks zemas ....
            Paskutinis taisė minde903; 2008.04.28, 13:53.

            Comment


              Parašė minde903 Rodyti pranešimą
              sumastei palyginti mersas su svedu opeliu. su ligintuvais gali pats ir vazineti busi namu seimininke. suprask kad tokiu aparatus kai CL 65 AMG ar SL... nevisiem piemenim ipirkti tai gal todel tavo dizaino kriterijus toks zemas ....
              Va ce tai gers... man mersai irgi patik. A kaip del bymbale (bnv)? A ce yr gera tackyke i a pakankamai krūts esi jegu turi 1988 bie en ve penktuka? kaip be en ve liginas su svedu opeliu?

              Comment


                I kompanija Mysiubiski Galant

                Comment



                  Beveik Ford Mustang

                  Siaip, to modelio Galant'as vienas mano megstamesniu to laiko dizainu (labai labai piktas).

                  Comment


                    Kartais ne is Omerikoz bus?
                    Paskutinis taisė Garbanius; 2008.04.28, 16:13.

                    Comment


                      Europietiskas

                      Comment


                        Ech..Galvojau pirk amerikietiska toki,bet visi puole atkalbinet, kad bus begale bedu..Norejau suzinot ar tikrai, nes vis dar noriuB)

                        Comment


                          turbut dande atkalbeti, bet rimtu argumentu nesurado
                          ...ech tie lietuvos automobilizmo visaziniai
                          www.tomflagman.com

                          Comment


                            Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                            turbut dande atkalbeti, bet rimtu argumentu nesurado
                            ...ech tie lietuvos automobilizmo visaziniai

                            Buvo argumentuota, kad visos praktiskai dalys skiriasi nuo amerikietisku, dezes nuolat byra +kazkokios problemos su elektra..

                            Comment


                              Parašė minde903 Rodyti pranešimą
                              sumastei palyginti mersas su svedu opeliu. su ligintuvais gali pats ir vazineti busi namu seimininke. suprask kad tokiu aparatus kai CL 65 AMG ar SL... nevisiem piemenim ipirkti tai gal todel tavo dizaino kriterijus toks zemas ....
                              Tai jooooo, ne kiekvienos gi namų šeimininkės dizaino kriterijus traukia iki D&G ir 12 centimetrų aukštakulnių

                              Comment


                                Mjso sveikinu - laukiam klube
                                Mano nuotraukos @Fotki.com

                                Auto Show Millennium 2007
                                Retromobile 2007
                                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                Kauno Marių Regioninis Parkas

                                Comment


                                  Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                                  Ech..Galvojau pirk amerikietiska toki,bet visi puole atkalbinet, kad bus begale bedu..Norejau suzinot ar tikrai, nes vis dar noriuB)
                                  galiu pakonsultuot šiuo klausimu, nes turiu asmeninės patirties Labiausiai iš Amerikos apsimoka pirkti Volvo, Saab, Audi, Bmw, Mercedes ir VW auto, nes jie yra gaminami Europoje, o nuo europietiškai rinkai skirtų skiriasi tik žibintais priekiniais bei spidometru, kuriame yra ir mylios ir kilometrai. Visos kitos, tame tarpe ir Galant'ai, skiriasi nuo europiečiu žymiai labiau - variklių, važiuoklės, salono detalės. Daugiau vargo su jų paieškomis.

                                  Kai aš pirkau, visų argumentas irgi buvo, kad amerikietiškos mašinos blogesnės, daugiau kuro naudoja. Praktiškai įrodyti to niekas nesugebėjo, todėl mano pasiryžimas buvo nenumalšintas Kokie vargai su amerikietiška mašina: ilgas laiko tarpas kol atvažiuoja, nėra visiškai aišku, kas atvažiuoja, daugiau vargo su registracija. Pliusai: realios ridos (!!!), pilnesnės komplektacijos, komfortabilesnės važiuoklės, aišku kaina.

                                  Dėl kuro sanaudų... Tai yra visiški paistalai, nebent žmonės lygina europini mašiniuką, su 1,6 varikliuku ir kokiu 90 arkliukų, kai tarkim iš JAV atsiveši (mano atveju) minimum 2,0 plius turbina, kuris vaikys jau 160 arkliukų. Sanaudų skirtumas čia aišku pasimatys, bet čia jau nuo žmogaus priklauso ko jis nori - nori ekonomijos - perka mano minėtą europinį 1,6 variantą, džiaugiasi mažesnėm kuro sąnaudom ir nerėkauja, kad amerikietiškos mašinos daugiau kuro srebia

                                  Kitas amerikietiškų mašinų minusas, pasak "egzpertų" - prastesnės medžiagos... Kaip medžiagos gali būti prastesnės, jei, kai jau minėjau, surenkama europoje, po to dedami spidometrai ir žibintai pagal tai, į kur eksportuojama?

                                  Detalių klausimas irgi praktiškai atpuola, kadangi beveik viską gali atvežti oficialūs automobilių gamintojų atstovai Lietuvoje. Mano atveju išvis jokių problemų - nueini į Sosteną, ir daugumą detalių jie turi vietoj, nes kaip sakiau - vadinamasis "amerikonas" visiškai atitinka "europietį". Tai tiek

                                  Comment


                                    Parašė rat Rodyti pranešimą
                                    Tai jooooo, ne kiekvienos gi namų šeimininkės dizaino kriterijus traukia iki D&G ir 12 centimetrų aukštakulnių
                                    matai kaip yra kad ne kiekviena kumele gali but zirku lenktyniniu nes viskas nuo genu priklauso. o pas saba nu nezinau nezinau ar ten yra tu genu ...kai dar visi gamintojai begiojo po stalu MB koncerdas jau buvo taip toli pazenges kad...nepavyt.taip ir su namu seimininkem nekiekviena gali tapti princese o ja turi gimti.
                                    Paskutinis taisė minde903; 2008.04.29, 12:22.

                                    Comment


                                      jei reikia galiu nupirkt per aukcionus kaip copart ir pan. taip pat sutvarkyt reikalus su transportavimu
                                      Studija8...

                                      Comment


                                        O kur galima pažiūrėti parduodamus auto iš USA?

                                        Comment


                                          Amerika turetu buti dekinga Lietuvai uz prekybos balanso gerinima

                                          Comment

                                          Working...
                                          X