Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man Alfa 159 labai patinka Na o čia jau minėta EVO X saldžiausia svajonė

    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      2003 metais buvau USA, dirbau vieną dieną tarp darbų juodų, vieną valandą pasivažinėjau po miestuką, kaip tik tuo metu kai vyko Car Show. Tai pasidalinsiu...

      Kamsčiai miestelyje tik per tokius renginius ir tik vasarą. Beje Ford džipukas man labai patiko, gera šeimyninė mašina.



      Trys sesės būtų įdomu vieną iš jų pamūčinti...



      Legenda



      Ir labiausiai įstrigęs aparatas. Panašus į Leonorą iš filmo "Dingti per 60 sekundžių"...



      Daug nuotraukų nepadariuau, nes prabėgom viskas vyko, nes į s..... darbą reikėjo, dbr gaila, kad neatsiprašiau nuo to darbo...
      You've got one life! Live it!

      Comment


        Parašė Rokas Rodyti pranešimą
        Jei ką nors geresnio žinot - parodykit
        Tokios mašinos skirtos vaikams, fyfoms ir pižonams

        Comment


          Parašė rat Rodyti pranešimą
          Tokios mašinos skirtos vaikams, fyfoms ir pižonams
          Man rods tau pas gera daktarą reik užsirašyt

          Comment


            Parašė Rokas Rodyti pranešimą
            Man rods tau pas gera daktarą reik užsirašyt
            Na čia tik mano nuomonė. Paieškosiu kokio normalesnio kupė

            Comment


              Parašė rat Rodyti pranešimą
              Tokios mašinos skirtos vaikams, fyfoms ir pižonams
              Kokios masinos skirtos vaikams - nezinau, bet fyfoms turetu patikt koks grabelis su blizguciais, kibiras, o pizonams turetu buti neskoningai apdekoruota masina visokiais brangakmeniais ir panasiai. Sita masina tiesiog per gera, kad ja galetu vairuoti tavo minetos kategorijos.
              Zodziu nusisnekejai ziauriai.

              Comment


                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                Kokios masinos skirtos vaikams - nezinau, bet fyfoms turetu patikt koks grabelis su blizguciais, kibiras, o pizonams turetu buti neskoningai apdekoruota masina visokiais brangakmeniais ir panasiai. Sita masina tiesiog per gera, kad ja galetu vairuoti tavo minetos kategorijos.
                Zodziu nusisnekejai ziauriai.
                Aš nežinau kodėl, bet man MB nauji kupė asocijuojasi su žilstelėjusiais, pliktelėjusiais pilvotais dėdėm, kurie "draugauja" su per pusę jaunesnėm asabom.

                Comment


                  Parašė rat Rodyti pranešimą
                  Aš nežinau kodėl, bet man MB nauji kupė asocijuojasi su žilstelėjusiais, pliktelėjusiais pilvotais dėdėm, kurie "draugauja" su per pusę jaunesnėm asabom.
                  O jeigu tie dedes turi ilga vairavimo patirti, ir nori masinos vairavimo malonumui, kam ji ir skirta, tai jie vistiek pizonai?

                  Comment


                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                    O jeigu tie dedes turi ilga vairavimo patirti, ir nori masinos vairavimo malonumui, kam ji ir skirta, tai jie vistiek pizonai?
                    Šiuo atveju aš nekalbu apie vairavimą, o kalbu tik apie išvaizdą. Tarkim man Saab 9-3 coupe daug gražesnė už visus CLS, CLK ir t.t. - ir kalbu tik apie išvaizdą. Be to, nesuprantu poničkų, kurios iš Vilniaus retai su savo MB išvažiuoja, nei nuspaudžia kur greičiau, nei ką - tik įvaizdžio dalis, kaip koks jorkšyro terjeras

                    Comment


                      Parašė rat Rodyti pranešimą
                      Šiuo atveju aš nekalbu apie vairavimą, o kalbu tik apie išvaizdą. Tarkim man Saab 9-3 coupe daug gražesnė už visus CLS, CLK ir t.t. - ir kalbu tik apie išvaizdą. Be to, nesuprantu poničkų, kurios iš Vilniaus retai su savo MB išvažiuoja, nei nuspaudžia kur greičiau, nei ką - tik įvaizdžio dalis, kaip koks jorkšyro terjeras
                      Nu tai tau gal, o galima rasti N daugiau zmoniu kuriems MB zymiai geriau atrodo. O su jorksyru palyginimas nekoks, nes ji sunku suniu pavadint, labiau primena pliusini zaisla. O toks masinu atitikmuo galetu but pvz. New Beetle ir panasiai.

                      Comment


                        Parašė rat Rodyti pranešimą
                        Šiuo atveju aš nekalbu apie vairavimą, o kalbu tik apie išvaizdą. Tarkim man Saab 9-3 coupe daug gražesnė už visus CLS, CLK ir t.t. - ir kalbu tik apie išvaizdą. Be to, nesuprantu poničkų, kurios iš Vilniaus retai su savo MB išvažiuoja, nei nuspaudžia kur greičiau, nei ką - tik įvaizdžio dalis, kaip koks jorkšyro terjeras
                        Tau rimtai kažkas negerai Tu ir gyvenime stereotipais, o ne realybe vadovaujies?

                        Comment


                          Man dideli CL'o galiniai šoniniai langai kažkaip visiškai nesižiūri (ir praėjusios, ir dabartinės kartos)... Savo išvaizda man kur kas labiau patinka SL, net ir su uždarytu stogu... Tiesa, kiek tako matyti atnaujinto SL "spyshot'ų", priekio dizainas visiškai subjaurotas ir primena CLS, kuris, mano nuomone, yra vienas bjauriausiai atrodančių naujų Mersų


                          Comment


                            Nauja Mazda6 tuoj pasirodys salonuose:
                            http://www.autoexpress.co.uk/carrevi...6/mazda_6.html

                            Turėtų būti super mašiniukas. Jau 2002 modelis buvo labai, labai neblogas.
                            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                            Comment


                              Parašė blitz Rodyti pranešimą
                              Nauja Mazda6 tuoj pasirodys salonuose:
                              http://www.autoexpress.co.uk/carrevi...6/mazda_6.html

                              Turėtų būti super mašiniukas. Jau 2002 modelis buvo labai, labai neblogas.
                              Aš ją Kaune gatvėj gyvai mačiau, tikrai labai gerai atrodo. Ir gan nemažai didesnė už ankstesnę, ar čia tik optinė apgaulė?

                              O dėl Vaidui dėl CL galiu pasakyt kad man jis labai patinka. Tiek CL tiek C klasė nauja. Tsakank skonio reikalas dizainas ir tiek

                              Comment


                                Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                                Aš ją Kaune gatvėj gyvai mačiau, tikrai labai gerai atrodo. Ir gan nemažai didesnė už ankstesnę, ar čia tik optinė apgaulė?

                                O dėl Vaidui dėl CL galiu pasakyt kad man jis labai patinka. Tiek CL tiek C klasė nauja. Tsakank skonio reikalas dizainas ir tiek
                                Sitas?


                                Ispudingai atrodo.

                                Comment


                                  Apskritai MB labai atsigavo ant naujų modelių

                                  Comment


                                    Taip šitas, ypač Avangard'as

                                    Comment


                                      Parašė Rokas Rodyti pranešimą
                                      Apskritai MB labai atsigavo ant naujų modelių
                                      Jo, visi nauji modeliai puikus. Belieka tik sulaukti nauju E, CLK ir SL modeliu, ir visa modeliu gama bus pilnai atnaujinta.

                                      E



                                      CLK


                                      SL:



                                      ir dar kazkoks konceptas:

                                      Comment


                                        Tas prototipas tai yra SLC (SLR mažylis), tiesa kitur jis visai kitaip vaizduojamas, be to dar bus paleistas GLK džipas

                                        Comment


                                          Va cia tai masina









                                          Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X