Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    viskas kas yra ne jo nuomonei, yra absurdas ir Rusija...zmogau mielas, dar pries kokius 7 metus sita dalyka pastebejau ir nematau nieko cia keisto, kad tai pastebejo dar daugybe kitu zmoniu ar galu gale kazkurios salies spauda. jei jau tau labiau jis panasus i naujesni, tebunie. su beisbolo lazda ir balioneliu si karta taves nemusiu (as juk is Kauno, praktiskai is Rusijos)
    www.tomflagman.com

    Comment


      Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
      Iš JAV?
      ne. Tą nuotrauką įdėjau tik kaip pavyzdį. Mane domina tik europiniai variantai.

      Comment


        Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
        viskas kas yra ne jo nuomonei, yra absurdas ir Rusija...zmogau mielas, dar pries kokius 7 metus sita dalyka pastebejau ir nematau nieko cia keisto, kad tai pastebejo dar daugybe kitu zmoniu ar galu gale kazkurios salies spauda. jei jau tau labiau jis panasus i naujesni, tebunie. su beisbolo lazda ir balioneliu si karta taves nemusiu (as juk is Kauno, praktiskai is Rusijos)
        Pats domiuosi automobiliais ir dažnai skaitau autoexpress.co.uk, whatcar.co.uk, parkers.co.uk ir kt., žiūriu top/fifth gear per TV ir kartais perku auto žurnalus. Deja, nors šie šaltiniai ir švelniai kritikuoja to LS modelio dizainą, nei viename iš jų neradau to dizaino palyginimo su MB S-class (šiandien dar kartą patikrinau). Ar sakai, kad tarptautinė media (šie žurnalai/programos yra populiarūs visame pasaulyje) nusimano mažiau apie dizainą, nei kažkoks žurnalistas iš šalies, kurioje nėra jokių laisvos, objektyvios ar kokybiškos spaudos tradicijų? Sunku patikėti.

        Pastebėjau ir iš savo asmeninės patirties - kalbant su rusais apie bet kokią technologiją, visą laiką prasideda konspiracijos teorijos apie kopijavimus. Visi amerikonų lėktuvai nukopijuoti nuo rusų lėktuvų, Windows Vista nukopijuota nuo Linuxo ir tt. ir pan. Čia turbūt nacionalinis bruožas.

        Beje man nėra man skirtumo, iš kur tu, tikrai - diskusijose stengiuosi diskutuoti apie pateiktus argumentus, o ne apie pačius narius. Siūlau ir tau daryti tą patį.
        Paskutinis taisė blitz; 2008.03.31, 18:08.
        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

        Comment


          blitz, as irgi dievinu top/fifth gear. zurnalus skaitydavau vaikysteje. dabar kazkaip nerandu laiko tam. baigiant tema apie ta nelemta lexusa, tai as tiesiog isijungiau i sia diskusija, nes tikrai esu pastebejes mano akiai ta panasuma. ir su draugais sakydavom, kad va neva nukopino bangini dabar jau pastarojo lexuso senai nebematau gatvese, kaip beje ir tu "banginiu". na o bet taciau kas panasu vienam, nebutinai turi buti panasu ir kitam. vat pvz man skoda superb labai panasu i vw pasata. o zinau tokiu, kurie tame neizvelgia jokiu panasumu
          www.tomflagman.com

          Comment


            Viena yra panašumas, visai kita yra kopija. Tie modeliai turi panašumų, bet vadinti LS-ą "kopija" žymiai senesnio Merso yra truputi ekstremalu. Bet kokiu atveju - nežinau, dėl ko įsitraukiau į šitą diskusiją, nes man, teisybę pasakius, nėra didelio skirtumo
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              Va kokį šian "gražuolį" užtikau Labiausiai patiko užuolaidos ir ant jų nupiešti modeliukai

              You've got one life! Live it!

              Comment


                Idomus eksponatas.Tokiu Audi 80 Lietuvoje mazai belike.

                Comment


                  Geriau ir isvis ju neliktu.
                  Reikia tvarkyt teisine baze, kad grabo atsikratyt butu naudinga, o pirkt nauja masina - finansiskai lengviau.
                  Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                  Comment


                    Speju, kad sis "grazuolis" tikrai labiau mylimas ir priziurimas nei dauguma musu gatveje vazinejanciu masinu..

                    Comment


                      Maskvos taksi. Kiek žinau, 1 val. kainuoja 600 Lt.

                      http://www.fishki.net/comment.php?id=33301

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        Maskvos taksi. Kiek žinau, 1 val. kainuoja 600 Lt.

                        http://www.fishki.net/comment.php?id=33301
                        Ne taip ir brangu
                        Karta uz mazdaug 10 minuciu kelione paprastu taksi Londone sumokejau £30 (tuo metu 150Lt)

                        Comment


                          Meet'as:



                          gera gyventi gerai

                          Comment


                            įdomu kelintų metų meeto foto

                            Comment


                              Pirmasis zapas su amerikonų pamėgtu musių ir akmenukų (jei neklystu tokia jo paskirtis) atboiniku
                              Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                              Comment


                                Nostalgija apeme pirmoji mano masina buvo lygiai toks pat zapas geltonas. Dar esu turejes ir lygiai toki pat pilka. Tik kupriuko foto nera.. Garaze pas mane dar stovi. Gal ka domina?

                                Comment


                                  /\
                                  Įmesk nuotraukėlę kokią

                                  Comment


                                    Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                                    Nostalgija apeme pirmoji mano masina buvo lygiai toks pat zapas geltonas. Dar esu turejes ir lygiai toki pat pilka. Tik kupriuko foto nera.. Garaze pas mane dar stovi. Gal ka domina?
                                    domina, vaziuojanti? nesupuvus? kiek nori? imesk pora fotkiu
                                    visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                                    Comment


                                      Is garazo reikes isitraukt ir nupaveiksluot. Siap pirkau gerai islaikyta, isirinkau, sugaudziau visas rudis ir atidaviau perdazyt, nuo to laiko niekas nedaryta..Tiesa sulauzytas alkuninis

                                      Comment


                                        Idedu sioki tokie "preview" (manau, tam vertes sukurti atskira tema) is Bankoko auto tema.

                                        Reikia pamineti, kad kai kurie japonisku auto modeliai Tailande (Azijoje) yra tokie pat, kaip JAV skirti modeliai (ko gero, dauguma), kai kurie Europietiski, o kai kuriu nerasime nei Europoje, nei JAV. Taigi, tikiuosi, bus pakankamai idomu. Kadangi dar turiu 10 dienu, manau pavyks padaryti visai nemaza kolekcija su ivairiais, tiek populiariais, tiek eksliuzyviniais egzemplioriais

                                        O pradziai siaip keli atsitiktiniai kadrai su tackomis ir tackelemis is nuodemingojo miesto gatviu













                                        Comment


                                          Geros nuotraukos

                                          Atsimenu ir iš savo kelionės, kad Bangkoke dominuoja naujos, japoniškos mašinos, dėl ko susidaro įspūdis, kad esi labai turtingoje šaly. Kiek žinau, tas mašinas gamina vietoje dėl ko jos vietiniams net ir naujos kainuoja palyginus nedaug. Viena kas įdomu, tai ar jų kokybė tokia pat gera, kaip Japonijoje surinktų analogų. Bent atrodo tai tikrai taip pat gerai.

                                          Keista tik matyti 156 penktoje nuotraukoje.
                                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X