Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą

    Sakė pirkti bet ką, tik ne Toyota Auris
    John.Tai kiek kuro degini su savo mk7?
    Paskutinis taisė Darius555; 2019.02.16, 11:29.

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą

      Sakė pirkti bet ką, tik ne Toyota Auris

      Aš dėl Auris tau jau pritariu, kai ilgiau pavažinėjau nauju Nissan Leaf. Tačiau jei reikia rinktis tarp Auris ir Golf - renkuosi Auris. Nes Auris bent jau adekvačiai reaguoja į akceleratoriaus pedalą, net jei variklis su variatorium iš ties skleidžia neadekvatų variklio garsą ir neturi visai galios greičiau važiuojant. Bet kokio velnio tu, kaip mėgstantis kokybę, pasiėmei litro variklį?
      Paskutinis taisė andyour; 2019.02.16, 12:20.

      Comment


        Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

        John.Tai kiek kuro degini su savo mk7?
        Kažkur anksčiau rašiau skaičius, paieškok. Apie 4% daugiau, nei kompo rodmenys ir ~5% mažiau, nei gamintojo deklaruojami skaičiai. Žiemą aišku daugiau, sujungus sėdynių šildymus ir panašius dalykus.

        Comment


          Mano Mk.VI Variant 1.6 TDI ėda apie 5l.

          Comment


            Parašė Sula Rodyti pranešimą
            Mano Mk.VI Variant 1.6 TDI ėda apie 5l.
            Labai tikslus paaiškinimas

            Comment


              Mano kažkada senai mk3 1.9 GTDi (be jokių raudonų) srėbdavo 5l

              Comment


                Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

                John.Tai kiek kuro degini su savo mk7?
                Jeigu lygini su TDI, tai reikia lyginti tokius pat variklius - litrinius.
                Paskutinis taisė andyour; 2019.02.16, 17:49.

                Comment


                  Parašė Sula Rodyti pranešimą

                  Geriausia kaina:

                  Lietuvoje ne tokios panetkės. Reikia pirkti premium klasės automobilį ir į jį dėti dujas. Arba pirkti BMW su silpnu dyzeliuku. John tokiu pat motyvu nusipirko Golfą - savo klasėje santykinai gerą mašiną su neadekvačiu/pigiu varikliu, kokius deda į mažiukus Fiatus.

                  Comment


                    Parašė andyour Rodyti pranešimą

                    Lietuvoje ne tokios panetkės. Reikia pirkti premium klasės automobilį ir į jį dėti dujas. Arba pirkti BMW su silpnu dyzeliuku. John tokiu pat motyvu nusipirko Golfą - savo klasėje santykinai gerą mašiną su neadekvačiu/pigiu varikliu, kokius deda į mažiukus Fiatus.
                    O tai ka reikejo pirkt tavo nuomone Aurisa ar koky Focusa? Siaip as buciau taupes iki 1.5TFSI

                    O tavo nuomone kaip suprantu jei imt BMW tai tik 3.0 kaip minimun?

                    Comment


                      Sprendžiant iš andyour supratimo apie automobilius, jam apskritai nereiktų vairuoti ko nors sudėtingesnio už vaikišką triratį

                      Comment


                        Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

                        O tai ka reikejo pirkt tavo nuomone Aurisa ar koky Focusa? Siaip as buciau taupes iki 1.5TFSI

                        O tavo nuomone kaip suprantu jei imt BMW tai tik 3.0 kaip minimun?
                        Aš ir manau, kad 1.6 yra jau tas minimumas tokiam automobiliui kaip Golfas. Tokio variklio ir išliekamoji vertė turėtų būti didesnė. Apskritai, jei tu perki naują mašiną, tu jau bet kokiu atveju netaupai, nes ne už paskutinius pinigus perka naujas mašinas.

                        BMW silpniausi benzinai yra plius minus normaliai daryti. BMW perka dėl jos sportiškumo, o dyzelis, ypač silpnas, ne sportiškas variklis.
                        Paskutinis taisė andyour; 2019.02.16, 22:00.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Sprendžiant iš andyour supratimo apie automobilius, jam apskritai nereiktų vairuoti ko nors sudėtingesnio už vaikišką triratį
                          Pagal tai kiek yra litrinių Golfų ir ne litro Golfų, galima drąsiai padaryti išvadą, kad nesuprantančių apie automobilius yra gana mažai.

                          Comment


                            Važinėjat gal kas su Honda Jazz 2011-2015? Žmona nori, man kaip ir nieko, tik varikliai benzinas 1.2 66kw ir 1.4 73kw kažkaip neramina, ar į kalniuką prie namų užtrauks

                            Comment


                              Parašė andyour Rodyti pranešimą

                              Aš ir manau, kad 1.6 yra jau tas minimumas tokiam automobiliui kaip Golfas. Tokio variklio ir išliekamoji vertė turėtų būti didesnė. Apskritai, jei tu perki naują mašiną, tu jau bet kokiu atveju netaupai, nes ne už paskutinius pinigus perka naujas mašinas.

                              BMW silpniausi benzinai yra plius minus normaliai daryti. BMW perka dėl jos sportiškumo, o dyzelis, ypač silpnas, ne sportiškas variklis.
                              1.6 Minimumas tokiems automobiliams buvo kokiais 1970 metais, kai tūrio/galios ratio buvo kokius 4 kartus blogesnis, nei dabar. Šiais laikais net ir klase didesnės mašinos (pvz., Ford Mondeo) naudoja mažiukus 1L variklius, iš kurių išspaudžia 123bhp. Laikas ir tau atsinaujinti 40 metų senumo supratimą apie variklius.

                              Comment


                                Parašė wrm Rodyti pranešimą
                                Važinėjat gal kas su Honda Jazz 2011-2015? Žmona nori, man kaip ir nieko, tik varikliai benzinas 1.2 66kw ir 1.4 73kw kažkaip neramina, ar į kalniuką prie namų užtrauks
                                O ką rodo skaičiai? 0-100 ir pan?

                                Comment


                                  Parašė andyour Rodyti pranešimą

                                  Aš ir manau, kad 1.6 yra jau tas minimumas tokiam automobiliui kaip Golfas. Tokio variklio ir išliekamoji vertė turėtų būti didesnė. Apskritai, jei tu perki naują mašiną, tu jau bet kokiu atveju netaupai, nes ne už paskutinius pinigus perka naujas mašinas.

                                  BMW silpniausi benzinai yra plius minus normaliai daryti. BMW perka dėl jos sportiškumo, o dyzelis, ypač silpnas, ne sportiškas variklis.
                                  Nu gerai kas yra BMW ypac silpnas dyzelis.Ar X3 2.0d 140kW tavo nuomone silpnas tokiai masinai? Ar jau reikia nedaryt sau paliavos ir imt 3.0?

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą

                                    1.6 Minimumas tokiems automobiliams buvo kokiais 1970 metais, kai tūrio/galios ratio buvo kokius 4 kartus blogesnis, nei dabar. Šiais laikais net ir klase didesnės mašinos (pvz., Ford Mondeo) naudoja mažiukus 1L variklius, iš kurių išspaudžia 123bhp. Laikas ir tau atsinaujinti 40 metų senumo supratimą apie variklius.
                                    Naudoja ir perka yra skirtingi dalykai. Man apskritai tie tavo skaičiai nieko nesako, nes aš mašiną suvokiu ne per skaičius, o taip kaip ji valdosi, šiuo atveju akceleruoja.
                                    Paskutinis taisė andyour; 2019.02.17, 09:38.

                                    Comment


                                      Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

                                      Nu gerai kas yra BMW ypac silpnas dyzelis.Ar X3 2.0d 140kW tavo nuomone silpnas tokiai masinai? Ar jau reikia nedaryt sau paliavos ir imt 3.0?
                                      Naujo BMW X3 silpniausia dyzelio versija 150hp, o benzino 184hp. Aš galiu pasakyti, kad benzas yra taip jau ant ribos.

                                      Naujas Nissan Leaf 40 - 110 kW sveria 2 tonas. Akceleruoja puikiai, beveik tobulai.
                                      Paskutinis taisė andyour; 2019.02.17, 10:04.

                                      Comment


                                        Jis dar lygina su 1970 metais viską, su sovietiniais laikais, kai reikėdavo įvažiuoti į tuščią žiedinę sankryžą.

                                        Comment


                                          Parašė andyour Rodyti pranešimą

                                          Naujo BMW X3 silpniausia dyzelio versija 150hp, o benzino 184hp. Aš galiu pasakyti, kad benzas yra taip jau ant ribos.

                                          Naujas Nissan Leaf 40 - 110 kW sveria 2 tonas. Akceleruoja puikiai, beveik tobulai.
                                          Leaf 0-100 km/h in 8.0 s
                                          X3 0-100 km/h tas benzinas ant ribos (2,0 - 184hp) 8,3s

                                          Tavo supratimu tarp ribos ir tobulumo 0,3s?

                                          Nelabai suprantu kur yra tobulumas Nissane 0-100 per 8s. Man pvz Audi SQ7 akseleruoja tobulai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X