Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Diskusija apie komfortą yra per daug subjektyvi. Viskas priklauso nuo poreikių.
    Pats vairuoju 6-ą Golfą. Asmeniškai man iš šios klasės/kainos Ford Focus komfortiškesnis.

    Comment


      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      Diskusija apie komfortą yra per daug subjektyvi. Viskas priklauso nuo poreikių.
      Priklauso nuo pripratimo. Man pradžioje Golfas buvo wow, išskyrus pakabos bildesį ir pigius interjero blizgučius. Mieste judėjimas vyksta su dažnais sustojimais ir todėl natūraliai komfortiškesnė ta technologija, kuri turi tolygesnį startavimą ir tai yra elektra. Hibridai startuoja su elektra ir tik vėliau VDV darniai prisijungia. Salono komfortas labiau pasireiškia užmiesčio keliuose, kai tau tenka ilgas valandas prasėdėti automobilyje. Auris salonas gana racionalus, atitinka miesto automobilio poreikius.
      Paskutinis taisė andyour; 2018.11.04, 10:10.

      Comment


        Parašė andyour Rodyti pranešimą

        Auris yra ekonominės klasės ir ten komforto yra tiek, kiek jo ir turi būti. Patys hibridai savaime yra komfortiški varikliai, komfortiška technologija, lyginant su VDV. Tuo tarpu Golfe komfortas yra tik imituojamas, dėl ko pradėjus važiuoti apima nusivylimas. Jei nori tikro komforto, tam yra premium segmentas.
        Tai kodėl Golfe komforto trūksta, o Auris - ok ? Tai gal ir reikia lyginti Golfą su Auris, o ne Golfą su A8. Hibridai yra malonūs važiuoti kamščiuose ir kiemuose nedideliu greičiu, jeigu dažniau reikia pavažiuoti greitai arba staigiau akseleruoti, tai pasireiškia visi variatoriaus "privalumai" kai automobilis baisiai kriokia bet neypatingai važiuoja. Man pagal savo važiavimo stilių, tai važinėti su variatoriumi nėra jokio malonumo ir net tas sklandus hibrido pajudėjimas nuo 0, bei malonus važiavimas mažu greičiu to neatperka.
        Paskutinis taisė sleader; 2018.11.04, 10:20.

        Comment


          Hibridinis Auris yra pusantro karto brangesnis, tai gal lyginkime analogiškus variantus. O tai, kad VW hibridų tiesiog nesiūlo (ir neaišku, kada pradės) yra rimtas minusas. Jau tokia žalia Vokietija apsimeta, o ekologiškesnių automobilių negamina ir nenaudoja.

          Comment


            Parašė sleader Rodyti pranešimą

            Tai kodėl Golfe komforto trūksta, o Auris - ok ? Tai gal ir reikia lyginti Golfą su Auris, o ne Golfą su A8. Hibridai yra malonūs važiuoti kamščiuose ir kiemuose nedideliu greičiu, jeigu dažniau reikia pavažiuoti greitai arba staigiau akseleruoti, tai pasireiškia visi variatoriaus "privalumai" kai automobilis baisiai kriokia bet neįpatingai važiuoja. Man pagal savo važiavimo stilių, tai važinėti su variatoriumi nėra jokio malonumo ir net tas sklandus hibrido pajudėjimas nuo 0, bei malonus važiavimas mažu greičiu to neatperka.
            Turi omeny, kai tu jau važiuoji bent keliasdešimt km per valandą ir staigiai akceleruoji? Pačio mašinoje kokios galios variklis? Man asmeniškai elektra yra numeris vienas, o hibridas tai kompromisas, kol neatsirado talpių baterijų. Aš manau, kad Golfo variklį, silpną automatą, apskritai nereikia lyginti su niekuo.

            Comment


              Parašė Sula Rodyti pranešimą
              Hibridinis Auris yra pusantro karto brangesnis, tai gal lyginkime analogiškus variantus. O tai, kad VW hibridų tiesiog nesiūlo (ir neaišku, kada pradės) yra rimtas minusas. Jau tokia žalia Vokietija apsimeta, o ekologiškesnių automobilių negamina ir nenaudoja.
              Aš manau, kad hibridai neturi nieko bendro su žalumu. Hibriduose elektra kompensuoja daug degalų eikvojančią senesnę, bet patikimesnę, VDV technologiją. Taip pat neseniai įsitikinau, kad tai mieste duoda daugiau komforto.

              Comment


                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                Hibridinis Auris yra pusantro karto brangesnis, tai gal lyginkime analogiškus variantus. O tai, kad VW hibridų tiesiog nesiūlo (ir neaišku, kada pradės) yra rimtas minusas. Jau tokia žalia Vokietija apsimeta, o ekologiškesnių automobilių negamina ir nenaudoja.
                Tai, kad yra VW siūlo hibridus pažymėtus GTE.

                Comment


                  Parašė sleader Rodyti pranešimą

                  Tai, kad yra VW siūlo hibridus pažymėtus GTE.
                  Gal kažkur ir siūlo, bet pažiūrėkim realiai, ką turi atstovai Lietuvoje ir kiek tai kainuoja (~40000 EUR . ) .Ir palyginkime su Toyota.
                  P.S.nesu Toyotos fanas

                  Comment


                    Parašė andyour Rodyti pranešimą

                    Turi omeny, kai tu jau važiuoji bent keliasdešimt km per valandą ir staigiai akceleruoji? Pačio mašinoje kokios galios variklis? Man asmeniškai elektra yra numeris vienas, o hibridas tai kompromisas, kol neatsirado talpių baterijų. Aš manau, kad Golfo variklį, silpną automatą, apskritai nereikia lyginti su niekuo.
                    Būtent, pvz. išvažiavus į greitėjimo juostą automagistralėje, kai nuspaudęs iki dugno kuo greičiau nuo 60 km/h turi pasiekti 130 km/h. Ne variklio galioje esmė, o pavarų dežės - šiuo atveju variatoriaus veikime. Garso būna daug, o efekto pagal tą garsą - nedaug, juo labiau toyota niekada nepasižymėjo gera garso izoliacija. Nors teisybės dėlei Lexus CT lygiai tas pats pojūtis dėl to paties variatoriaus, kai pagal garsą atrodo jog turi "rauti" belekaip, o bėgėjiesi tiesiog normaliai.
                    P.S. pats važinėju su 103 kw benzinu (1.4 turbo) jeigu tai kažką keičia. Nors toks variantas man irgi nepatinka ir pats tokio nepirkčiau.

                    Parašė Sula Rodyti pranešimą

                    Gal kažkur ir siūlo, bet pažiūrėkim realiai, ką turi atstovai Lietuvoje ir kiek tai kainuoja (~40000 EUR . ) .Ir palyginkime su Toyota.
                    P.S.nesu Toyotos fanas
                    Šiuo atveju iš tiesų Toyota hibriduose yra stiprūs lyderiai.
                    Tik problema, kad su jų hibridais iš ties malonu važinėti miestuose, kai judėjimo greitis nedidelis. Čia Vilniuje nebent jei tenka važiuoti tik piko metu kai judi kamšiuose. Kitais atvejais iš hibrido lieka tik kuro ekonomija, bet jokio malonumo juo važiuoti (bent jau su Toyotos, kitų hibridų nesu bandęs).
                    Paskutinis taisė sleader; 2018.11.04, 10:44.

                    Comment


                      Parašė sleader Rodyti pranešimą

                      Būtent, pvz. išvažiavus į greitėjimo juostą automagistralėje, kai nuspaudęs iki dugno kuo greičiau nuo 60 km/h turi pasiekti 130 km/h. Ne variklio galioje esmė, o pavarų dežės - šiuo atveju variatoriaus veikime. Garso būna daug, o efekto pagal tą garsą - nedaug, juo labiau toyota niekada nepasižymėjo gera garso izoliacija. Nors teisybės dėlei Lexus CT lygiai tas pats pojūtis dėl to paties variatoriaus, kai pagal garsą atrodo jog turi "rauti" belekaip, o bėgėjiesi tiesiog normaliai.
                      Aš manau kad čia su bet kokia eiline, su ne galingu varikliu, mašina nuo 60 km/h staigiai neįkabinsi iki 130km/h. Tačiau neneigiu, kad taip galėtų būti. Žinau, kad Yaris taip elgiasi, nes ten variklis ryškiai per silpnas net ir tokiam modeliui.

                      Comment


                        Parašė sleader Rodyti pranešimą

                        Būtent, pvz. išvažiavus į greitėjimo juostą automagistralėje, kai nuspaudęs iki dugno kuo greičiau nuo 60 km/h turi pasiekti 130 km/h. Ne variklio galioje esmė, o pavarų dežės - šiuo atveju variatoriaus veikime. Garso būna daug, o efekto pagal tą garsą - nedaug, juo labiau toyota niekada nepasižymėjo gera garso izoliacija. Nors teisybės dėlei Lexus CT lygiai tas pats pojūtis dėl to paties variatoriaus, kai pagal garsą atrodo jog turi "rauti" belekaip, o bėgėjiesi tiesiog normaliai.
                        P.S. pats važinėju su 103 kw benzinu (1.4 turbo) jeigu tai kažką keičia. Nors toks variantas man irgi nepatinka ir pats tokio nepirkčiau.
                        Problema yra kW kiekyje, o ne variatoriuje manau. Bet kuriame automobylyje su automatine pavarų deže situacija panaši, jei kilowatai neveža to automobilio. Bent jau asmeniškai tikrai negalėčiau išskirti Toyotos/Lexus variatoriaus iš kitų automobilių automatinių pavarų.
                        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                        Comment


                          Parašė andyour Rodyti pranešimą

                          Aš manau kad čia su bet kokia eiline, su ne galingu varikliu, mašina nuo 60 km/h staigiai neįkabinsi iki 130km/h. Tačiau neneigiu, kad taip galėtų būti. Žinau, kad Yaris taip elgiasi, nes ten variklis ryškiai per silpnas net ir tokiam modeliui.
                          Aš akcentavau ne staiguma ar gerą akseleraciją (tam reikia bent ~190 kw ir apie 300 Nm), bet garsą. Tas 1.4 kol nebūna ~3000 apsukų ir turbina "neužsipučia" tai išvis nevažiuoja, bet tada ir neskleidžia didelio garso tarsi variklis suktusi belekaip. O toyotos hibriduose kažkaip numini dugną, tai variklis "kriokia" bet važiavimo iš to šnipštas. T.y. skleidžiamas benzininio variklio garsas visiškai neatitinka važiavimo dinamikos ir tai būtent dėl dežės konstrukcijos, kuri būdama bepakopė "suryja" dalį tos judėjimo dinamikos. Garsas atsiranda iškart, o efektas tik vėliau.

                          Comment


                            Parašė Sula Rodyti pranešimą
                            Hibridinis Auris yra pusantro karto brangesnis, tai gal lyginkime analogiškus variantus. O tai, kad VW hibridų tiesiog nesiūlo (ir neaišku, kada pradės) yra rimtas minusas. Jau tokia žalia Vokietija apsimeta, o ekologiškesnių automobilių negamina ir nenaudoja.
                            Kažkada tikrinau, tai labai nesigilinant į kainodarą, kaina lyg buvo panaši. Citybee Auris ir Golfų yra vienodai, nors dar neseniai Auris tebuvo 30 vienetų.

                            Comment


                              Parašė sleader Rodyti pranešimą

                              Aš akcentavau ne staiguma ar gerą akseleraciją (tam reikia bent ~190 kw ir apie 300 Nm), bet garsą. Tas 1.4 kol nebūna ~3000 apsukų ir turbina "neužsipučia" tai išvis nevažiuoja, bet tada ir neskleidžia didelio garso tarsi variklis suktusi belekaip. O toyotos hibriduose kažkaip numini dugną, tai variklis "kriokia" bet važiavimo iš to šnipštas. T.y. skleidžiamas benzininio variklio garsas visiškai neatitinka važiavimo dinamikos ir tai būtent dėl dežės konstrukcijos, kuri būdama bepakopė "suryja" dalį tos judėjimo dinamikos. Garsas atsiranda iškart, o efektas tik vėliau.
                              Tai kaip suprantu, tiesiog bijai spustelėti gazą kaip vyras. Tojotos hibride gi ne dyzelis stovi, jis nebijo nei gazo, nei apsukų.
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                                Tai kaip suprantu, tiesiog bijai spustelėti gazą kaip vyras. Tojotos hibride gi ne dyzelis stovi, jis nebijo nei gazo, nei apsukų.
                                Tikriausiai. Kaip tada gerai numynus reikės kitiems hibridų vairuotojams į akis pažiūrėti ir pasakyti, kad man Prius'o vidutinės sąnaudos gaunasi ne mažiau kaip 6,5 l/100km, kai dauguma kitų deklaruoja jog net ir 5,5 nesiekia... Matyt jie geriau spusteli, tai ir sąnaudos sumažėja.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą

                                  Žinoma, kiekvienam savo. Man pirkti ir vairuoti Toyota Auris būtų tolygu bausmei ar savęs žalojimui. Bet yra kam patinka. Kai kam patinka ir Yugo bei Trabantai. Negalima žmonių smerkti už tai, kad jie turi mazochistinių polinkių.
                                  Labai gera įžvalga.

                                  Comment


                                    Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                    ne mažiau kaip 6,5 l/100km
                                    Būtent tiek ryja antras golfas dyzelis, kai vietoj dyzelino gauna atidirbtos alyvos.

                                    Comment


                                      Parašė MindaugasR Rodyti pranešimą
                                      BMW X6 irgi parduodami, bet jie laikomi vieni didžiausių beskonybės etalonų.
                                      Sportinių automobilių grožis suvokiamas per variklio/galios prizmę. Dėl to BMW dizainas yra įžulus. Man labiau patinka jų varikliai, tiesiog tobulai subalansuota variklio galia. Taip pat turi labai jaukų saloną.

                                      Comment


                                        Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                                        Na apie X6 cia uzlenket, man viena graziausiu masinu. Tuo labiau premiuim klases auto ir yra dazniausiai perkamas "del dizaino". Tad tikrai savo gerbeju rata turi. Jau jei norisi blogo pavyzdzio, visada galima paimti Fiat Multipla.
                                        Aš manau, kad perkama iš esmės dėl variklio. BMW brandas buvo būtent per variklį ir suformuotas, dėl ko dabar visiems BMW siejasi su sportiškais automobiliais. Pvz. Vilniuje važinėja mažesnė butaforinė Bugatti kopija, padaryta berods iš audi bulkos, atrodo klouniškai. Be gero variklio tai tik bevertė iškamša. Net ir silpniausio automato BMW X1 variklis visada bus padarytas tinkamai, kad nedarytų žalos visam brandui.

                                        Comment


                                          Parašė sleader Rodyti pranešimą

                                          Tikriausiai. Kaip tada gerai numynus reikės kitiems hibridų vairuotojams į akis pažiūrėti ir pasakyti, kad man Prius'o vidutinės sąnaudos gaunasi ne mažiau kaip 6,5 l/100km, kai dauguma kitų deklaruoja jog net ir 5,5 nesiekia... Matyt jie geriau spusteli, tai ir sąnaudos sumažėja.
                                          Kolega turi naują Toyota Yaris Hybrid 1.5, sanaudos apie 5 l, nors deklaruojama 3.5 l.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X