Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Vienareiksmiskai A4, net juokinga lygint...

  Comment


   radot ka sulygint, audi aukstos klases masina. Clio nera tokia patraukli ir gera. tuo labiau nusipirko clio uzkaito variklis, jokiu perspejamu lempuciu nera pries uzkaistant, uzkale variklis, vnz daug problemu su ja
   http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

   Comment


    Savaime aišku, kad Audi. A4 man vienas iš gražiausių automobilių modelių.
    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

    Comment


     Pirkčiau naują. Priežastys daugmaž tokios pat kaip Perfect surašė, tik dar pridėčiau saugumą. Audi A4 2001 modelis (4 žvaigždutės) ir Renault Clio 2005 (5 žvaigždutės). Nereikėtų užmiršti ir to, kad kai Audi jau bus 10-metė ir senesnė, ji tikrai nebebus tokia pat saugi kaip kad buvo prieš dešimtmetį. Dar pagalvočiau ir apie tai kaip automobilis atrodys paskutiniais eksploatacijos metais, kokios bus kuro ir šiaip eksploatacijos sąnaudos, kai audi jau bus 11-12 metų dėvėta, o Reno dar tik 4-5 (vis dar garantinė). Kuris iš jų turės daugiau problemų, kurio salonas bus labiau nutriušęs ir pan.

     O ir šiaip naujas daiktas yra naujas, ypač toks sudėtingas aparatas kaip automobilis, man tiesiog labai patinka jausmas kai žinai ką perki, o ne tik nujauti ar tikiesi, o ir šiaip daiktų, kuriuos jau kažkas naudojo nemėgstu.

     Comment


      Masina tai nera mobilusis telefonas ar kompiuteris, kurie istisai smarkiai tobuleja, ir is esmes - kuo naujesnis tuo geresnis.

      Comment


       /\
       Na taip, automobilis nebus per keturis metus tiek pažengęs į priekį, kiek koks nors telefonas ar kompiuteris, tačiau 4 metai vistiek nėra jau toks trumpas laiko tarpas, tai puikiai iliustruoja NCAP įvertinimas. Kas be ko, ne tik prie saugumo buvo dirbama, tikrai bus daugiau aspektų, kuriuos lyginant pliusiuką reikėtų dėti prie Clio, nors tai ir žemesnės klasės modelis.

       Kaip bebūtų, mes juk lyginam ne visiškai naują 2001 metais pagamintą, tačiau nedėvėtą Audi A4 su tokiu pat nauju, nedėvėtu, paskutinio modelio Clio. Esmė, kad tam Audi jau bus septyni metai (septyni !!!). Reiškia, kad jį jau septynis metus kažkas, kažkur, kažkaip pastoviai dėvėjo, be jokios abejonės ir remontavo, ir panašiai... Tuo tarpu Clio visiškai naujutėlis, su garantija, blizgantis, tviskantis, kvepiantis nauja guma, su nuliukas ant spidometro, su apsauginėmis plėvelėmis visur kur, ir celofanais ant sėdynių.

       Aš svarstyčiau, jeigu rinkčiausi iš poros metų senumo automobilio, su garantija, serviso knygomis ir pan., kuris buvo tarkime grąžintas į atstovybę ir vietoj jo paimtas naujas modelis ir tarp visiškai naujo automobilio. Tačiau dabartinis pasirinkimas tarp visiškai naujo daikto ir seno, bei dar GEROKAI dėvėto bent jau man tikrai nesukeltu jokio galvos skausmo.

       P.S. Norėčiau išgirsti svaresnių argumentų, kodėl reikėtų rinktis kaip reikalas padėvėtą seno modelio Audi, o ne visiškai naują Renault, nes kol kas visi pasisakę už Audi nieko taip ir nepasakė ištikrųjų .

       Comment


        Renault Clio vieninteliai argumentai, tai kad jis naujas, mazas(patogu parkuotis mieste) ir ekonomiskas. Visa kita A4 naudai. Clio, kaip ir dauguma tokiu mazyciu masinu, labiau moteriskos.
        O tie ~7 metai tai nera daug. Tuo labiau jeigu perki masina uz ~30 tukstanciu litu, tai turbut, kad turesi ir dar pora tukstanciu galimiems remonto darbams servise. O toliau viskas jau daugiausia priklauso nuo pacio vazinejimo stiliaus(ar perdaug "nedrozi"), masinos prieziuros(laiku ka reikia patikrint, pakeist) ir t.t..

        Comment


         Dėkui visiems už jūsų nuomones. Tiems kam keista, kad lyginu A4 su mažyliu Clio, galiu pasakyti, kad man ne tiek svarbu kaip atrodai iš šono, o kaip jautiesi su ja važinėdamas ir ją prižiūrėdamas. Labai bijau, kad A4 reiks vežti kas metai, kažkur gerai paremontuoti (investuoti vienu kartu tarkime 1000 lt.), tai vienas tai kitas pradės lysti iš jos, ir kuo toliau tuo daugiau. Tik tiek gerai, kad draugė važinės nedaug ir praktiškai tik mieste, neskubėdama ir "nedroždama", tai vien dėl to mašina tikiuosi mažiau ges. O dar ir ant draudimo taupome 1000 lt. apytiksliai.

         Saugumas tai manau A4 geresnis, juk ji didesnė ir ilgesnė. Bet tik, kad va A4 tos pagalvės gali būti sukimštos ir nebeveiksmingos. Audi centre tikėčiausi sužinoti apie tai, prieš pirkdamas.

         Kažkaip daug pliusų dedu ant Clio. A4 man patinka iš išvaizdos ir klasė jos aukšesnė ir ratus galima labai gražius užsimesti, bet tik tiek. Bet jeigu paskui tenka trankytis pas remontininkus, tai jau ta mašina, kad ir graži, patampa šlykšti, nes mane asmeniškai nervina ieškojimas kur geriau kokybiškai taisyti ir kad neapiplėštų ir t.t.

         Nu kol kas 60% Clio, o A4 40%. Beje Clio dar galima pakeisti ir į Mazda 2 arba kitą už panašią sumą mažą meisto automobiliuką. Šiaip man labai patiko Toyota IQ iš foto. O ir gamtą saugotume su drauge

         PS: keista kodėl niekas dar nepasirinko trečio varianto
         You've got one life! Live it!

         Comment


          Manau, kad eini teisinga linkme. Bet tu paminėjai dar vieną dalyką - automobilis bus tavo draugei. Tai, lai jinai ir nusprendžia kas jai patinka iš tavo pasiūlytų variantų: clio, mazda ar toyota (ar dar kitų). Pereikite per salonus ir prasibandykite.

          Comment


           Na ka, siandien Kauno Senamiestyje "Kauno Ruduo 2008" atidarymas. 18.00h prie Rotuses Bet kaip supratau, siemet paciam mieste nebus greicio ruozu. Nei senamiestyje, nei silainiuose
           Paskutinis taisė Mjso; 2008.09.19, 10:05.

           Comment


            Parašė fredis Rodyti pranešimą
            Dėkui visiems už jūsų nuomones. Tiems kam keista, kad lyginu A4 su mažyliu Clio, galiu pasakyti, kad man ne tiek svarbu kaip atrodai iš šono, o kaip jautiesi su ja važinėdamas ir ją prižiūrėdamas.
            Cia tau reiktu saves (ar drauges) paklausti: o ko tau reikia is automobilio kad jame gerai jaustumeis?

            Taip suformulavus reikalavimus pvz man vienintelis imanomas sprendimas butu A4.

            Nes Clio (nesvarbu naujas ar senas) yra kibirelis su is pigiu medziagu pigiai surinktu salonu, minimumu komforto, dideliu triuksmu (tiek variklio tiek nuo kelio) ir kitais kibireliui budingais dziaugsmais. Jei tai netrukdo gerai jaustis, tai viskas tvarkoje.

            Plius uz 40klt gausi tik pati maziausia varikliuka kuris ne velnio nevaziuoja. Reiskia reikes pastoviai vaziuot padidintom apsukom kas velgi atitinkamai atsilieps triuksmui salone.

            Labai bijau, kad A4 reiks vežti kas metai, kažkur gerai paremontuoti (investuoti vienu kartu tarkime 1000 lt.), tai vienas tai kitas pradės lysti iš jos, ir kuo toliau tuo daugiau.
            Siulau del Clio (ar bet kurio kito automobilio) neturet iliuziju, garantija tai dar nereiskia kad "neturesi problemu". Is vienos puses ji greitai baigiasi. Is kitos - galioja toli grazu ne viesiems mazgams.

            Be to, neretai pasitaiko ir tokiu situaciju (esu mates asmeniskai), kad automobilyje yra kokia nors problema, o garantinis servisas nieko neranda.
            Viena karta jie dar "geranoriskai" pasiziures. O veliau pasakys, kad "jei ka rasim, tai padengs garantinis, o jei nerasim, tu mokesi uz diagnostika".

            Dar siulau pasidomet islaidomis techniniam aptarnavimui kuri turesi daryt reguliariai jei noresi, kad galiotu garantija. Gali buti taip, kad "seno" automobilio remontas iseis nei kiek ne brangiau.

            Kadangi vazinesi tu, o ne as tai tau ir sprest.

            Comment


             Parašė a_p Rodyti pranešimą             Siulau del Clio (ar bet kurio kito automobilio) neturet iliuziju, garantija tai dar nereiskia kad "neturesi problemu". Is vienos puses ji greitai baigiasi. Is kitos - galioja toli grazu ne viesiems mazgams.

             Be to, neretai pasitaiko ir tokiu situaciju (esu mates asmeniskai), kad automobilyje yra kokia nors problema, o garantinis servisas nieko neranda.
             Viena karta jie dar "geranoriskai" pasiziures. O veliau pasakys, kad "jei ka rasim, tai padengs garantinis, o jei nerasim, tu mokesi uz diagnostika".

             Dar siulau pasidomet islaidomis techniniam aptarnavimui kuri turesi daryt reguliariai jei noresi, kad galiotu garantija. Gali buti taip, kad "seno" automobilio remontas iseis nei kiek ne brangiau.

             Kadangi vazinesi tu, o ne as tai tau ir sprest.
             Nežinau apie kokius servisus čia kalbi, bet tokių nesamonių negirdėjau niekur. Garantija negalioja visiems mazgams??? Taip, jei praduri padanga ar sulankstai masina pats, garantinio ner, toliau viskam be išimties galioja. O dėl ieškojimo ir neradimo nesutinku. Mano mašinai kodėl užsidega katalizatoriaus lemputė rado tik iš 3 karto. Ir spėk - nė už vieną nemokėjau.Galiausiai rado kas yra, pakeitė ventiliatorių bloką ir davė jam naują garantiją

             Comment


              Parašė fredis Rodyti pranešimą
              Saugumas tai manau A4 geresnis, juk ji didesnė ir ilgesnė. Bet tik, kad va A4 tos pagalvės gali būti sukimštos ir nebeveiksmingos. Audi centre tikėčiausi sužinoti apie tai, prieš pirkdamas.
              Taigi daviau nuorodas į NCAP bandymus. Clio saugesnė, nesvarbu, kad mažesnė.

              Dar kartą nuorodas pakartoju, jeigu nepamatei:
              Audi A4 - http://www.euroncap.com/tests/audi_a4_2001/88.aspx
              Renault Clio - http://www.euroncap.com/tests/renaul..._2005/220.aspx

              Dydis dar ne viskas, tai puikiai iliustruoja šis bandymas:
              http://www.youtube.com/watch?v=k3ygYUYia9I

              Comment


               Kiek krenta naujo automobilio kaina išvažiavus iš salono? O be to, jei 23 metų senumo "bulkos" dar važiuoja ir netgi sugeba 200 traukti... Vat kur link suku

               O dėl saugumo, tai A4 ilgesnis ir priekis ir užpakalis...
               Paskutinis taisė rat; 2008.09.19, 11:32.

               Comment


                Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                Nežinau apie kokius servisus čia kalbi, bet tokių nesamonių negirdėjau niekur. Garantija negalioja visiems mazgams??? Taip, jei praduri padanga ar sulankstai masina pats, garantinio ner, toliau viskam be išimties galioja.
                Yra ir kitu detaliu kuriu gedimas laikomas "normaliu nusidevejimu". Jas isvardina garantijos salygose, paprastai labai smulkiu sriftu
                Kad nesneket apie ora, gal kas nors turit clio garantines salygas?

                O dėl ieškojimo ir neradimo nesutinku. Mano mašinai kodėl užsidega katalizatoriaus lemputė rado tik iš 3 karto. Ir spėk - nė už vieną nemokėjau.Galiausiai rado kas yra, pakeitė ventiliatorių bloką ir davė jam naują garantiją
                Jei uzsidega lempute ar yra kitas akivaizdus zenklas - taip. Bet deja ne visi gedimai yra tokie akivaizdus.
                Man zinomu atveju beveik naujas automobilis staiga nei is sio nei is to imdavo trukcioti. Zinoma niekas nieko nerado, variklio kompe klaidu nera, nuvaziavus i servisa viskas puikiai dirba. Defektas taip ir liko, o savininkas buvo labai "laimingas".

                Comment


                 Parašė rat Rodyti pranešimą
                 Kiek krenta naujo automobilio kaina išvažiavus iš salono? O be to, jei 23 metų senumo "bulkos" dar važiuoja ir netgi sugeba 200 traukti... Vat kur link suku
                 O 23 metų Clio nevažiuoja? Važiuoja irgi, gal ne taip gerai, bet klausimas kam perkant mokėt už tai kaip automobilis važiuos po 20 metų, jeigu tikrai žinai, kad tiek tu jo nenaudosi. O ir šiaip, skaitant jūsų mintis atrodo, kad 7-is metus dėvėta Audi bus mažiau nusidėvėjus ir su ja bus mažiau bėdų, nei su ką tik iš salono išriedėjusiu Clio. Negana to, atrodo, kad ir tikimybė, kad kažkokiu būdu pavyks nusipirkti brokuotą Clio, kuris nors ir naujas, bet vistiek neaiškiai ges ir dar niekas jo netaisys, nors ir turės jis garantiją, yra didesnė nei kur nors Vokietijoje, Italijoje ar Prancūzijoje, neaišku kieno jau septynis metus dėvėtą netvarkingą Audi, su kuriuo po to būtų problemų, įdomiai čia .

                 Parašė rat Rodyti pranešimą
                 O dėl saugumo, tai A4 ilgesnis ir priekis ir užpakalis...
                 Koks skirtumas, kad ilgesnis, būtent smūgio iš priekio metu Clio ir įgijo pranašumą prieš Audi, kuris leido surinkti visas penkias žvaigždutes Renukui. Tuo tarpu šoninio smūgio ir smūgio į stulpą šonu rezultatai analogiški.

                 Comment


                  Perki auto iš salono - permoki kažkiek. Asmeniškai aš imčiau Audi, bet aš gi joks ekspertas

                  Comment


                   Parašė pauliaK
                   Koks skirtumas, kad ilgesnis, būtent smūgio iš priekio metu Clio ir įgijo pranašumą prieš Audi, kuris leido surinkti visas penkias žvaigždutes Renukui. Tuo tarpu šoninio smūgio ir smūgio į stulpą šonu rezultatai analogiški.
                   Bet tai ten gi Audi, nuuu!!!
                   Silkė, bulka, džiaugiasi šeima, dar kažkas džiaugiasi, vokiška kokibė. Visi privalumai. Rašyk kiek nori, nieko neįrodysi.
                   Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                   Comment


                    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                    O ir šiaip, skaitant jūsų mintis atrodo, kad 7-is metus dėvėta Audi bus mažiau nusidėvėjus ir su ja bus mažiau bėdų, nei su ką tik iš salono išriedėjusiu Clio.
                    Labai gali buti. Ipac jei kalba apie renault.

                    Negana to, atrodo, kad ir tikimybė, kad kažkokiu būdu pavyks nusipirkti brokuotą Clio, kuris nors ir naujas, bet vistiek neaiškiai ges ir dar niekas jo netaisys, nors ir turės jis garantiją, yra didesnė nei kur nors Vokietijoje, Italijoje ar Prancūzijoje, neaišku kieno jau septynis metus dėvėtą netvarkingą Audi, su kuriuo po to būtų problemų, įdomiai čia .
                    Tai nepirk netvarkingo.
                    Vienaip ar kitaip, kiekvienas gali pats rinktis kas jam svarbiau.

                    Comment


                     Parašė 99 Rodyti pranešimą
                     Bet tai ten gi Audi, nuuu!!!
                     Silkė, bulka, džiaugiasi šeima, dar kažkas džiaugiasi, vokiška kokibė. Visi privalumai. Rašyk kiek nori, nieko neįrodysi.
                     Tai jei erzina audi brandas, tai galim imt jos pakaitala, pvz laguna.

                     T.y. naujas plikas Renault Clio vs 5 metu Renault Laguna ne pacios blogiausios komplektacijos.

                     Comment

                     Working...
                     X